Drama v Maďarsku vyhrál Vettel. Vítězství věnoval Bianchimu

Nečekané výsledky přinesla Velká cena Maďarska. Po dramatickém průběhu si pro triumf dojel Sebastian Vettel z Ferrari. Druhé a třetí místo patří díky Daniilovi Kvjatovi a Danielovi Ricciardovi stáji Red Bull. Jasný favorit Lewis Hamilton z Mercedesu byl až šestý o dvě místa před týmovým kolegou Nicem Rosbergem, který v závěru přišel kvůli defektu o druhou příčku.
26.07.2015 17:05 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Stáj Marussia nasadila v Soči jen jeden vůz, z úcty k zraněnému Bianchimu

Při premiérové Velké ceně formule 1 v Soči bude mít stáj Marussia na startu jen jeden monopost. Zástupci týmu se tak rozhodli z úcty k vážně zraněnému pilotovi Julesi Bianchimu, který utrpěl při těžké havárii během Grand Prix v Japonsku poranění mozku.
10.10.2014 13:31 |

Vettel v Maďarsku vyhrál počtvrté za sebou kvalifikaci F1

Německý pilot Sebastian Vettel z Red Bullu vyhrál na Hungaroringu čtvrtou kvalifikaci v mistrovství světa formule 1 za sebou. Celkově sedmou pole position v sezoně získal třiadvacetiletý jezdec v Maďarsku s náskokem 411 tisícin sekundy před týmovým kolegou Markem Webberem z Austrálie.
01.08.2010 18:55 |

Návrat do starých kolejí. Poslední trénink v Maďarsku vyhrál Vettel

Lídr průběžného pořadí mistrovství světa, Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull vyhrál v sobotu závěrečný trénink na Velkou cenu Maďarska F1 před Španělem Fernandem Alonsem na Ferrari a Britem Jensonem Buttonem z týmu McLaren.
30.07.2011 12:50 |

Osobnosti: Jenson Button (191 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Vettel znovu pokořen. V Maďarsku vyhrál jubilant Button

Druhý skončil Vettel, třetí Alonso
31.07.2011 16:00 |

Mistr světa F1 vyhrál kvalifikaci i v Malajsii: Vettel »o prsa«...

Světový šampion Sebastian Vettel vyhrál jen velmi těsně kvalifi kaci na Velkou cenu Malajsie. Z pole position vyhrál pilot Red Bullu už březnovou Grand Prix Austrálie, kterou začala letošní sezona seriálu F1.
10.04.2011 12:05 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Evropskou GP formule 1 vyhrál Vettel, Hamilton byl opět druhý

Německý pilot Sebastian Vettel z týmu Red Bull vyhrál Velkou cenu Evropy formule 1 a připsal si druhé vítězství v sezoně.
27.06.2010 16:30 |

Nic nového ve Formuli 1 - Velkou cenu Španělska vyhrál Vettel

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál po napínavém závěru mistr světa Sebastian Vettel z Red Bullu a připsal si v pátém závodu v sezoně čtvrté vítězství.
22.05.2011 16:15 |

Vettel slaví osmý triumf v sezoně formule 1, vyhrál italskou GP

Mistr světa Sebastian Vettel vyhrál Velkou cenu Itálie formule 1 a vybojoval pro tým Red Bull premiérové vítězství na okruhu v Monze. Sám triumfoval letos už poosmé a upevnil si pozici suverénního lídra šampionátu. Druhý skončil Jenson Button z McLarenu před Fernandem Alonsem z domácí stáje Ferrari.
11.09.2011 20:25 |

Šampion Vettel vyhrál premiérovou Grand Prix F1 v Indii

Už jistý mistr světa Němec Sebastian Vettel vyhrál premiérový závod formule 1 v Indii. Pro jedenácté vítězství v sezoně si dnes pilot stáje Red Bull dojel po suverénním výkonu před Britem Jensonem Buttonem z McLarenu a Španělem Fernandem Alonsem z Ferrari.
30.10.2011 13:50 |

NEZASTAVITELNÝ Vettel vyhrál pátý závod v řadě, mistrovské oslavy mu oddálil Alonso

Německý pilot Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál Velkou cena Japonska formule 1 a připsal si páté vítězství za sebou.
13.10.2013 09:55 |

A zase VETTEL! Už jistý mistr světa vyhrál i v Abú Zabí a slaví SEDMÉ vítězství v řadě

Už jistý čtyřnásobný mistr světa vozů formule 1 Němec Sebastian Vettel vyhrál způsobem start-cíl Velkou cenu Abú Zabí.
03.11.2013 16:20 |

F1 ON-LINE: Vettel vyhrál v Austinu, triumfoval poosmé v řadě

Německý pilot Sebastian Vettel vyhrál suverénně Velkou cenu USA a vybojoval rekordní osmé vítězství v seriálu mistrovství světa za sebou. Už jistý šampion startoval z pole position a celý závod vedl. Druhé místo si urval Francouz Romain Grosjean s Lotusem, třetí skončil Australan Mark Webber na druhém Red Bullu.
17.11.2013 20:11 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

A zase Vettel! Vyhrál poosmé v řadě, to ještě nikdo nedokázal

Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull vyhrál také Velkou cenu USA vozů formule 1 a je prvním pilotem v historii, který získal v jedné sezoně osm vítězství za sebou. Za již jistým čtyřnásobným mistrem světa dojel v předposledním závodu sezony druhý Francouz Romain Grosjean z týmu Lotus, třetí místo obsadil další jezdec Red Bullu Mark Webber z Austrálie
17.11.2013 22:16 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků) , Lotus (115 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

KONEC! Vettel vyhrál i v Brazílii, Webber se loučil na pódiu

Velkou cenu Brazílie F1 vyhrál již jistý mistr světa Sebastian Vettel a získal už 13. vítězství v sezoně. Druhé místo obsadil Mark Webber, který jel svůj poslední závod. Na stupně vítězů se vešel i Fernando Alonso s ferrari.
24.11.2013 18:47 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků)

Vettel vyhrál domácí drama. Udržel Räikkönena za zády

Konečně! Sebastian Vettel je trojnásobným mistrem světa F1, domácí Grand Prix Německa však ještě nikdy nevyhrál. Až dodneška! V nervydrásajícím souboji na Nürburgringu dokázal se svým Red Bullem držet na za zády finského draka za volantem černozlatého Lotusu a může slavit
07.07.2013 16:20 |

Dovolená v Maďarsku zlevnila. Nejdražší je Velká Británie

VIDEO. Díky vývoji kurzu koruny si letos čeští turisté polepší nejvíce v Maďarsku. Vyplývá to ze studie UniCredit Bank mezi 13 turistickými destinacemi. V Maďarsku totiž kupní síla Čechů stoupla o desetinu a turista pořídí za 1000 korun zboží v přepočtené hodnotě 1180 korun. Nejlevněji je v Bulharsku, nejdráže ve Velké Británii.
15.05.2012 10:45 |

Zeman si s dalšími prezidenty v Maďarsku připomene pád komunismu

Prezident Miloš Zeman si v pondělí v Budapešti s dalšími hlavami států střední Evropy připomene pád komunismu v Maďarsku před 25 lety. Oznámil to dnes Hrad, podle něhož prezidenti při setkání vzpomenou i na protikomunistické povstání v Maďarsku v roce 1956. Koná se totiž v den výročí veřejného pohřbu vůdce Sověty potlačeného puče Imreho Nagye, popraveného v roce 1958.
13.06.2014 17:01 |

Osobnosti: Miloš Zeman (17914 článků)

Putin v Maďarsku: Uzavřené kšefty a vlídné přijetí, až na jeden pohled mezi nohy

Včerejší jednodenní pracovní návštěva ruského prezidenta Vladimira Putina v Maďarsku vyústila podepsáním pěti mezistátních dohod. Nejdůležitější z nich zajistila Maďarsku dlouhodobé dodávky plynu. Putin i premiér Orbán se shodli, že užší spolupráce nejenom v hospodářské oblasti je v nejvyšším zájmu obou zemí. Ruský prezident se poté setkal i se svým maďarským protějškem Jánosem Áderem.
18.02.2015 08:51 |

Osobnosti: Vladimir Putin (2853 článků)

Česko nabízí Maďarsku vojáky a techniku k ostraze hranice Schengenu

Česko nabídlo Maďarsku pomoc při ostraze schengenské hranice, sdělil ve středu ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Ministerstvo podle něj nyní společně s armádou analyzuje, co by mohlo Maďarsku poskytnout. Podle informací ČTK se uvažuje o technice ke střežení hranic i personálu, který by ji obsluhoval.
23.09.2015 21:10 |

Osobnosti: Martin Stropnický (1546 článků)