Drama v Maďarsku vyhrál Vettel. Vítězství věnoval Bianchimu

Nečekané výsledky přinesla Velká cena Maďarska. Po dramatickém průběhu si pro triumf dojel Sebastian Vettel z Ferrari. Druhé a třetí místo patří díky Daniilovi Kvjatovi a Danielovi Ricciardovi stáji Red Bull. Jasný favorit Lewis Hamilton z Mercedesu byl až šestý o dvě místa před týmovým kolegou Nicem Rosbergem, který v závěru přišel kvůli defektu o druhou příčku.
26.07.2015 17:05 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Stáj Marussia nasadila v Soči jen jeden vůz, z úcty k zraněnému Bianchimu

Při premiérové Velké ceně formule 1 v Soči bude mít stáj Marussia na startu jen jeden monopost. Zástupci týmu se tak rozhodli z úcty k vážně zraněnému pilotovi Julesi Bianchimu, který utrpěl při těžké havárii během Grand Prix v Japonsku poranění mozku.
10.10.2014 13:31 |

Vettel v Maďarsku vyhrál počtvrté za sebou kvalifikaci F1

Německý pilot Sebastian Vettel z Red Bullu vyhrál na Hungaroringu čtvrtou kvalifikaci v mistrovství světa formule 1 za sebou. Celkově sedmou pole position v sezoně získal třiadvacetiletý jezdec v Maďarsku s náskokem 411 tisícin sekundy před týmovým kolegou Markem Webberem z Austrálie.
01.08.2010 18:55 |

Návrat do starých kolejí. Poslední trénink v Maďarsku vyhrál Vettel

Lídr průběžného pořadí mistrovství světa, Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull vyhrál v sobotu závěrečný trénink na Velkou cenu Maďarska F1 před Španělem Fernandem Alonsem na Ferrari a Britem Jensonem Buttonem z týmu McLaren.
30.07.2011 12:50 |

Osobnosti: Jenson Button (189 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Vettel znovu pokořen. V Maďarsku vyhrál jubilant Button

Druhý skončil Vettel, třetí Alonso
31.07.2011 16:00 |

Mistr světa F1 vyhrál kvalifikaci i v Malajsii: Vettel »o prsa«...

Světový šampion Sebastian Vettel vyhrál jen velmi těsně kvalifi kaci na Velkou cenu Malajsie. Z pole position vyhrál pilot Red Bullu už březnovou Grand Prix Austrálie, kterou začala letošní sezona seriálu F1.
10.04.2011 12:05 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Evropskou GP formule 1 vyhrál Vettel, Hamilton byl opět druhý

Německý pilot Sebastian Vettel z týmu Red Bull vyhrál Velkou cenu Evropy formule 1 a připsal si druhé vítězství v sezoně.
27.06.2010 16:30 |

Nic nového ve Formuli 1 - Velkou cenu Španělska vyhrál Vettel

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál po napínavém závěru mistr světa Sebastian Vettel z Red Bullu a připsal si v pátém závodu v sezoně čtvrté vítězství.
22.05.2011 16:15 |

Vettel slaví osmý triumf v sezoně formule 1, vyhrál italskou GP

Mistr světa Sebastian Vettel vyhrál Velkou cenu Itálie formule 1 a vybojoval pro tým Red Bull premiérové vítězství na okruhu v Monze. Sám triumfoval letos už poosmé a upevnil si pozici suverénního lídra šampionátu. Druhý skončil Jenson Button z McLarenu před Fernandem Alonsem z domácí stáje Ferrari.
11.09.2011 20:25 |

Šampion Vettel vyhrál premiérovou Grand Prix F1 v Indii

Už jistý mistr světa Němec Sebastian Vettel vyhrál premiérový závod formule 1 v Indii. Pro jedenácté vítězství v sezoně si dnes pilot stáje Red Bull dojel po suverénním výkonu před Britem Jensonem Buttonem z McLarenu a Španělem Fernandem Alonsem z Ferrari.
30.10.2011 13:50 |

NEZASTAVITELNÝ Vettel vyhrál pátý závod v řadě, mistrovské oslavy mu oddálil Alonso

Německý pilot Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál Velkou cena Japonska formule 1 a připsal si páté vítězství za sebou.
13.10.2013 09:55 |

A zase VETTEL! Už jistý mistr světa vyhrál i v Abú Zabí a slaví SEDMÉ vítězství v řadě

Už jistý čtyřnásobný mistr světa vozů formule 1 Němec Sebastian Vettel vyhrál způsobem start-cíl Velkou cenu Abú Zabí.
03.11.2013 16:20 |

F1 ON-LINE: Vettel vyhrál v Austinu, triumfoval poosmé v řadě

Německý pilot Sebastian Vettel vyhrál suverénně Velkou cenu USA a vybojoval rekordní osmé vítězství v seriálu mistrovství světa za sebou. Už jistý šampion startoval z pole position a celý závod vedl. Druhé místo si urval Francouz Romain Grosjean s Lotusem, třetí skončil Australan Mark Webber na druhém Red Bullu.
17.11.2013 20:11 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

A zase Vettel! Vyhrál poosmé v řadě, to ještě nikdo nedokázal

Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull vyhrál také Velkou cenu USA vozů formule 1 a je prvním pilotem v historii, který získal v jedné sezoně osm vítězství za sebou. Za již jistým čtyřnásobným mistrem světa dojel v předposledním závodu sezony druhý Francouz Romain Grosjean z týmu Lotus, třetí místo obsadil další jezdec Red Bullu Mark Webber z Austrálie
17.11.2013 22:16 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků) , Lotus (115 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

KONEC! Vettel vyhrál i v Brazílii, Webber se loučil na pódiu

Velkou cenu Brazílie F1 vyhrál již jistý mistr světa Sebastian Vettel a získal už 13. vítězství v sezoně. Druhé místo obsadil Mark Webber, který jel svůj poslední závod. Na stupně vítězů se vešel i Fernando Alonso s ferrari.
24.11.2013 18:47 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků)

Dovolená v Maďarsku zlevnila. Nejdražší je Velká Británie

VIDEO. Díky vývoji kurzu koruny si letos čeští turisté polepší nejvíce v Maďarsku. Vyplývá to ze studie UniCredit Bank mezi 13 turistickými destinacemi. V Maďarsku totiž kupní síla Čechů stoupla o desetinu a turista pořídí za 1000 korun zboží v přepočtené hodnotě 1180 korun. Nejlevněji je v Bulharsku, nejdráže ve Velké Británii.
15.05.2012 10:45 |

Zeman si s dalšími prezidenty v Maďarsku připomene pád komunismu

Prezident Miloš Zeman si v pondělí v Budapešti s dalšími hlavami států střední Evropy připomene pád komunismu v Maďarsku před 25 lety. Oznámil to dnes Hrad, podle něhož prezidenti při setkání vzpomenou i na protikomunistické povstání v Maďarsku v roce 1956. Koná se totiž v den výročí veřejného pohřbu vůdce Sověty potlačeného puče Imreho Nagye, popraveného v roce 1958.
13.06.2014 17:01 |

Osobnosti: Miloš Zeman (15950 článků)

Putin v Maďarsku: Uzavřené kšefty a vlídné přijetí, až na jeden pohled mezi nohy

Včerejší jednodenní pracovní návštěva ruského prezidenta Vladimira Putina v Maďarsku vyústila podepsáním pěti mezistátních dohod. Nejdůležitější z nich zajistila Maďarsku dlouhodobé dodávky plynu. Putin i premiér Orbán se shodli, že užší spolupráce nejenom v hospodářské oblasti je v nejvyšším zájmu obou zemí. Ruský prezident se poté setkal i se svým maďarským protějškem Jánosem Áderem.
18.02.2015 08:51 |

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

Česko nabízí Maďarsku vojáky a techniku k ostraze hranice Schengenu

Česko nabídlo Maďarsku pomoc při ostraze schengenské hranice, sdělil ve středu ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Ministerstvo podle něj nyní společně s armádou analyzuje, co by mohlo Maďarsku poskytnout. Podle informací ČTK se uvažuje o technice ke střežení hranic i personálu, který by ji obsluhoval.
23.09.2015 21:10 |

Osobnosti: Martin Stropnický (1366 článků)

Stropnický nabídl Maďarsku pomoc při ostraze schengenských hranic

Česko nabídlo Maďarsku pomoc při ostraze schengenské hranice. ČTK to dnes sdělil ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Ministerstvo podle něj nyní společně s armádou analyzuje, co by mohlo Maďarsku poskytnout. Podle informací ČTK se uvažuje o technice ke střežení hranic i personálu, který by ji obsluhoval.
23.09.2015 22:46 |