Článek

Drama u urny: Na Zemana vystartovala polonahá aktivistka

 
K prezidentovi Miloši Zemanovi se ve volební místnosti v pražských Lužinách vrhla žena vysvlečená do půl těla. Proti ženě zakročila ochranka, Zeman z místnosti podporován ochránci odešel. Po několika minutách se prezident vrátil. Uvedl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která nedávno napadla také papeže.
12.01.2018 16:25 |

podobné články

Podobné články

ŠÍLENÉ VIDEO: Na Zemana u urny skočila polonahá feministka! Ječela, že je Putinova děv*a

 
Dnešním dnem se otevřely volební místnosti, a Češi si tak budou moct zvolit svého prezidenta. Nikdo ovšem nečekal, že volby bude provázet takové drama. Samozřejmě, že se k volbám dostavil i současný prezident Miloš Zeman (73) s manželkou. Když se chystal prokázat se občanským průkazem, napadla ho polonahá feministka a zasáhnout musela prezidentova ochranka.
12.01.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků)

Nahý útok na Zemana: Kdo je aktivistka, kterou pacifikovala ochranka

 
Nepříjemné překvapení zažil prezident Miloš Zeman ve volební místnosti v pražských Stodůlkách, kam přišel odvolit v prvním kole přímé volby prezidenta. U volební urny na něj zaútočila polonahá žena. Podle webu feministicko-aktivistické skupiny Femen šlo o ukrajinskou aktivistku a „sextremistku“ Angelinu Diashovou, která chtěla útokem poukázat na Zemanovy vztahy k ruskému prezidentu Putinovi.
12.01.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků)

Urny z kliniky smrti Dignitas jsou v jezeře!

 
Švýcarsko je vzhůru nohama. Ze Ženevského jezera totiž potápěči od víkendu vytahují urny plné lidských ostatků. Není pochyb, že jde o urny z vyhlášené švýcarské kliniky Dignitas, kde již léta legálně provádějí asistované sebevraždy.
27.04.2010 17:20 |

podobné články

Chystá se uložení Havlovy urny. Nápis vytesá kameník do středy

 
Začaly přípravy na uložení urny s popelem zesnulého Václava Havla. Kameník dnes po poledni začal na náhrobek rozkreslovat nápis, celou noc pak bude do pomníku tesat Havlovo jméno. Termín uložení urny rodina nechce zveřejnit, média ale uvádějí, že se tak stane zřejmě ve středu. V tento den totiž uplyne 15 let od Havlovy svatby s jeho druhou ženou Dagmar.
03.01.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4735 článků)

Nechci tvrdit, že je to ruská provokace, ale... Michael Žantovský a redaktor z Respektu rozjížději konspirační teorie, kdo naplánoval napadení prezidenta

 
První kolo volby prezidenta provázel rozruch ohledně incidentu vůči osobě nynějšího prezidenta Miloše Zemana. V pátek odpoledne se na něho ve volební místnosti v Praze 13 vrhla polonahá ukrajinská aktivistka hnutí Femen. A nyní, zatímco se sčítají výsledky, už jeho odpůrci rozjíždějí konspirační teorie, že ukrajinská aktivistka měla prezidentovi naopak pomoci.
13.01.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků) , Michael Michael (1130 článků)

Aktivistka se svlékla na úředním jednání. Sklidila potlesk

 
Aktivistka z hnutí Gypsy Taub se tento týden v jedné čtvrti v San Francisku postarala u jednání výboru místní samosprávy o pořádný rozruch. Na pořadu dne totiž bylo projednávání zákazu veřejné nahoty, na který měla aktivistka odlišný názor.
14.11.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Gypsy (9 článků)

Trans* lidé nejsou muži s prsy a ženy s vousy, říká aktivistka Feryna

 
Aktivistka a básnířka Marie Feryna v rozhovoru pro Tiscali.cz vysvětluje, co znanemá být trans. Popisuje svůj "coming out" a začátky své přeměny. V čem jí pomáhá členství ve spolku Trans*parent a psaní poezie? A o co se snaží jako aktivistka?
28.08.2017 07:45 |

podobné články

ÚTOK na Zemana: Polonahou útočnici zpacifikovala ochranka!

 
Prezident Miloš Zeman dnes zažil šok! Ve volební místnosti na něho vystartovala polonahá žena. Ochranka ji ale včas svalila na podlahu a prezidenta honem odlifrovala do bezpečí. Hlava státu odvolila, až když se situace na místě uklidnila.
12.01.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků)

Sodoma Gomora! Na šéfa církve se vrhla nahá aktivistka

 
To bylo přivítání! Když patriarcha ruské pravoslavné církve Kirill přiletěl na návštěvu do Kyjeva, vrhla se na něj polonahá aktivistka z hnutí Femen. Měla odhalená ňadra a na zádech nápis Zabijte Kirilla.
27.07.2012 09:05 |

podobné články

Útočnice na Zemana dostala v cele nákyp i čisté kalhotky. Policie brzdí kritiku

 
S ukrajinskou aktivistkou Angelinou Diashovou (27) jsme zacházeli v rámci zákona, tvrdí pražská policie. Žena, která v pátek během prvního dne prezidentských voleb zaútočila polonahá u urny na úřadujícího prezidenta Miloše Zemana, dostala v cele předběžného zadržení leccos: dostatek stravy, nápojů, hygienických potřeb, a dokonce čisté spodní prádlo. Policie tak odmítá kritiku, se kterou žena přišla.
16.01.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků)

Ukrajinka, která zaútočila na Zemana, bude vyhoštěna z naší země

 
Ukrajinské aktivistce Anželině Diašové, která v pátek ve volební místnosti v pražských Lužinách polonahá vyběhla před prezidenta Miloše Zemana, pražský soud uložil tři měsíce vězení s roční podmínkou. Čeká ji také roční vyhoštění ze země. Aktivistka hnutí Femen uvedla, že se cítí být nevinná. Novinářům to sdělila advokátka aktivistky Lucie Hrdá. Rozsudek je pravomocný.
14.01.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků)

Prsa útočnice na Zemana obletěla Česko. Podívejte se na ni při práci i rekreaci

 
Byla to nejvýraznější událost prvního kola prezidentské volby v Česku - až na samotný postup Miloše Zemana a Jiřího Drahoše do druhého kola. Ukrajinská aktivistka Angelina Diash (27) se vrhla polonahá přímo ve volební místnosti směrem k Zemanovi jako úřadující hlavě státu. Už podobně protestovala například proti běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi. Aktuálně studuje psychologii a přivydělává si modelingem. Za útok dostala tříměsíční podmínku a čeká ji vyhoštění z Česka.
15.01.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků) , Alexandr Lukašenko (36 článků) , Jiří Drahoš (455 článků)

K*rvo. My jsme příznivci Putina. Jídlo ti nedáme... Extremistka, která zaútočila na Zemana, nahlásila rozhlasu, co jí prý dělali ve vazbě

 
Ukrajinská aktivistka z hnutí Femen Angelina Diashová na sebe strhla značnou pozornost médií. Počkala si na prezidenta Miloše Zemana, a když tento plnil svou občanskou povinnost a volil v přímé volbě hlavu státu, polonahá na něj vyskočila a začala vykřikovat, že je Zeman „Putinova děvka“. Českému rozhlasu prozradila, co následovalo.
16.01.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19093 článků)

Hodit do urny prázdnou protestní obálku nic neřeší

 
Česko se ve finále vypjaté kampaně nedělilo jen na příznivce Karla Schwarzenberga a Miloše Zemana. Není málo těch, kteří říkají, že nemají na výběr a chtějí proti volbě protestovat neplatným hlasem. Třeba tak, že by do urny vhodili prázdnou obálku.
26.01.2013 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3694 článků) , Miloš Zeman (19093 článků)

Chcete do urny vhodit protestní hlas? Prázdná obálka prý nic neřeší

 
Kromě dvou zjitřených táborů, z nichž jeden podporuje v prezidentské Miloše Zemana (SPOZ) a druhý Karla Schwarzenberga (TOP 09), se najdou i tací, kteří říkají, že nemají na výběr a chtějí proti volbě protestovat neplatným hlasem. Třeba tím, že do urny vhodí obálku bez hlasovacího lístku.
26.01.2013 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3694 článků) , Miloš Zeman (19093 článků)

Senior chtěl na hřbitově ukrást urny. Házel je přes zeď

 
Ve čtvrtek pozdě odpoledne se pokusil důchodce z pražských Olšanských hřbitovů ukrást urny.
09.04.2010 15:40 |

podobné články

Snad nebudu v neděli balit, řekla u voleb herečka Geislerová

 
Kamera iDNES.cz zastihla u voleb i dvě výrazné osobnosti podporující iniciativu Vyměňte politiky - zpěvačku Anetu Langerovou a Aňu Geislerovou. "Doufám, že v neděli nebudu balit," řekla iDNES.cz známá herečka, která svůj hlas hodila do urny hned v pátek odpoledne. Druhý volební den jsme u urny natočili také rockera Petra Jandu.
28.05.2010 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (493 článků) , Petr Janda (684 článků) , Petr Janda (684 článků)

Provokace: vystavovatelé chtějí koupit urny i s popelem

 
Pořadatelé jedné výstavy v Českých Budějovicích naštvali řadu místních lidí. V novinách uveřejnili inzerát, ve kterém nabízejí 500 korun za urnu s lidským popelem. Urny se pak stanou součástí expozice.
25.11.2010 22:30 |

podobné články

Skandál: Umělci vykupují urny s popelem za 500!

 
Provokující a neetické! Titulky z novin s tématem smrti najdou na zdech návštěvníci kontroverzní výstavy v budějovickém Domě umění. Její součástí má být i výkup uren s lidskými ostatky za 500 Kč! Expozici připravila výtvarná skupina Pode Bal. Umělci vydali i letáky, že nepotřebné urny s popelem zesnulého vykupuje Dům umění denně kromě pondělí!
26.11.2010 05:35 |

podobné články