Článek

Drama na výletě: Policie pátrala po třech osmiletých chlapcích

 
Výlet žáků ze základní školy v Křtinách se ve čtvrtek dopoledne změnil poblíž Adamova na Blanensku v drama. Učitelka totiž zjistila, že během cesty na rozhlednu Alexandrovka se ztratili hned tři osmiletí kluci! Ani jeden z nich navíc neměl mobilní telefon.
21.04.2016 16:55 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Polské chuligány nic nezastaví. Řádili na turnaji osmiletých kluků

 
Polští chuligáni o sobě dali znovu vědět. Smutné je, že řádili na halovém turnaji osmiletých kluků. Nechyběly dýmovnice a rachejtle. Je velké štěstí, že se nikomu nic vážného nestalo.
13.03.2012 21:35 |

podobné články

Další ztracené děti! Policisté na Příbramsku pátrají po dvou chlapcích

 
Policisté pátrají po dvou třináctiletých chlapcích z dětského domova na Příbramsku. Děti jsou nezvěstné od pátku, kdy nedošly do školy. Policie žádá veřejnost o pomoc s pátráním.
15.09.2014 13:40 |

podobné články

Filmové premiéry - Hugo a jeho velký objev, Jeden musí z kola ven, Perfect Sens a Kronika

 
Tento týden vstupuje do kin několik filmů, které čeká oscarový boj. Nejvíc nominací, jedenáct, má Hugo a jeho velký objev, první 3D film Martina Scorseseho, se třemi nominacemi se bude o Oscara ucházet klasické špionážní drama Jeden musí z kola ven. Dále je tu svérázná adaptace Shakespeara Hamlet podniká od finského režiséra Akiho Kaurismäkiho, akční sci-fi Kronika o třech chlapcích, kteří získali nadpřirozené schopnosti a Perfect Sense, romantické drama o lásce i podivné nákaze s Ewanem McGregorem v hlavní roli.
02.02.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Scorsese (89 článků)

Žena, po níž pátrala pražská policie, se našla v Jičíně

 
Devětatřicetiletá žena, po které od soboty pátrala pražská policie, se sama přihlásila na policejní stanici v Jičíně. ČTK to dnes sdělil mluvčí pražské policie Jan Daněk. Doplnil, že žena je v pořádku.
30.11.2014 08:55 |

podobné články

Policie pátrala po chlapci z Prahy, byl v zábavním parku

 
Policie dnes několik hodin pátrala po desetiletém chlapci z Prahy, našla ho vpodvečer v zábavním parku nedaleko Thomayerovy nemocnice, je v pořádku. ČTK o tom informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk.
09.05.2015 17:30 |

podobné články

Policie pátrala po chlapci z Pardubic: Divil se, že po něm pátrala policie

 
Čtrnáctiletý Steven Kavka z Pardubic, po kterém policisté v neděli odpoledne vyhlásili pátrání, se večer vrátil v pořádku domů. ČTK to dnes řekla mluvčí pardubické policie Eva Maturová.
05.02.2017 13:40 |

podobné články

Policie hledala otce-únosce dětí. BYL S NIMI JEN NA VÝLETĚ!

 
Policie na Přerovsku hledala otce, který měl unést od matky dvě děti, byl s nimi na výletě.
17.10.2011 12:40 |

podobné články

Žákyně 9. třídy porodila na výletě, případem se zabývá policie

 
Patnáctiletá školačka z Hlučína na Opavsku, která předminulý týden porodila na školním výletě, má přítele z Ostravy-Zábřehu. Podle mladé matky je otcem dítěte. Dívka to řekla jihočeským policistům. Kriminalisté z Moravskoslezského kraje se školačkou ještě nemluvili, řekl mluvčí opavské policie René Černohorský.
11.06.2013 20:00 |

podobné články

Policie pátrala po mladém pošťákovi. Tašku s důchody prý ztratil

 
Policie od pondělí pátrala po mladém listonošovi. Zmizel skoro se 70 tisíci. V pátek se sám přihlásil.
09.10.2009 14:55 |

podobné články

Policie pátrala po dvanáctileté dívce z Českobudějovicka

 
Policie dnes pátrala po dvanáctileté Jenifer Nečesalové z Českobudějovicka. Dívka v pátek ráno nedorazila do školy v Trhových Svinech a od té doby o sobě nepodala zprávu.
11.01.2014 10:25 |

podobné články

Policie pátrala po dvanáctileté dívce z Českobudějovicka

 
Policie dnes pátrala po dvanáctileté Jenifer Nečesalové z Českobudějovicka. Dívka v pátek ráno nedorazila do školy v Trhových Svinech a od té doby o sobě nepodala zprávu. Lidé ji naposledy viděli v pátek kolem 6:00 v areálu obchodního domu Mercury, kde je zároveň českobudějovické autobusové nádraží. 
11.01.2014 12:45 |

podobné články

Policie tři hodiny pátrala po ozbrojeném muži: Vyhrožoval sebevraždou!

 
Policie dnes na Kladensku v okolí obce Malé Kyšice několik hodin pátrala po třicetiletém muži, který chtěl spáchat sebevraždu.
22.07.2014 21:05 |

podobné články

Policie pátrala po pohřešovaných sestrách (12 a 14): Našel je otec

 
Policie od středy pátrala po dvou pohřešovaných sestrách Karolíně a Natálce Riedlových. Děvčata byla již několikrát v minulosti pohřešována. Nakonec je měl najít jejich otec
22.09.2016 15:30 |

podobné články

Natálka (13) zmizela po cestě do obchodu: Policie po ní pátrala 24 hodin

 
Policie pátrala po třináctileté Natálii Němcové z Varnsdorfu na Děčínsku. Jdu si jen něco koupit, řekla, domů už se ale nevrátila. Dívka odešla v neděli po poledni z domova, naštěstí se jí v pondělí odpoledne podařilo najít.
31.10.2016 13:35 |

podobné články

Chlapec na Klatovsku znásilnil kamarádku: Na výletě ji odvezl do lesa a...

 
Zamotaný příběh řeší policie na Klatovsku. Mladou dívku zde měl totiž znásilnit její kamarád, když ji na výletě odvezl do lesa.
13.12.2016 18:05 |

podobné články

Miss Argentiny: Zemřela po plastice zadečku!

 
Modelka Solange Magnano (38) byla krásná a slavná, Miss Argentiny přesto trpěla komplexy. Touha po dokonalém zadečku se jí nakonec stala osudnou – matka osmiletých dvojčat zemřela na plicní embolii.
02.12.2009 02:30 |

podobné články

Jihomoravské školy protestují proti rušení míst na gymnáziích

 
Rozhodnutí jihomoravských radních omezit počet studentů osmiletých gymnázií na jihu Moravy vyvolal protesty. Záměr zrušit 330 míst kritizují rodiče, studenti i vedení škol, píše v úterý Mladá fronta Dnes, Brněnský deník Rovnost a Lidové noviny. Školy podle tisku připravují protestní petice.
25.01.2011 09:45 |

podobné články

Inspektoři chtěli přísnější přijímačky na gymnázia. Ministerstvo řeklo ne

 
Ministerstvo školství zamítlo návrh České školní inspekce na zpřísnění přijímacích testů na víceletá gymnázia. Podle resortu ministra Petra Fialy je to věcí ředitelů těchto škol. Podle serveru iDnes.cz také nedojde ke změně osmiletých gymnázií na šestiletá.
08.05.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (993 článků)

Islamisté berou jako sebevražedné atentátníky děti, odpalují je na dálku

 
V západní Africe se výrazně zvýšil počet pumových atentátů ve školách a na tržištích, k nimž teroristická skupina Boko Haram využívá i jen osmiletých dětí, zejména pak dívky. Uvedl to dnes Dětský fond OSN (UNICEF). Loni bylo v západní Africe, především v Nigérii a Kamerunu, zaznamenáno nejméně 44 dětských bombových útočníků. O rok dřív byly takové atentáty jen čtyři.
12.04.2016 13:15 |

podobné články