Drahotová skončila na MS osmá, Bába si zaskáče finále

Chodkyně Anežka Drahotová obsadila v závodu na 20 kilometrů, který ovládly domácí reprezentantky  Liou Chung a Lu Siou-č', osmé místo. Výškař Jan Bába třetím pokusem zdolal limitní výšku 231 cm a zaskáče si nedělní finále.
28.08.2015 09:36 |

Mladí atleti vybojovali dvě medaile! Drahotová a Juška vezou stříbro

Česká výprava dnes získala na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Tallinu dvě stříbrné medaile. Postarali se o ně dálkař Radek Juška a chodkyně Anežka Drahotová v závodu na 20 km. Juška skočil rovných osm metrů a porazil ho jen Němec Fabian Heinle (815). Drahotová prohrála o osm sekund s Ruskou Marií Ponomarjovovou.
10.07.2015 20:36 |

Anežka Drahotová patří mezi největší atletické nadějě v Evropě

I přesto, že na oštěpařku Barboru Špotákovou se nedostalo, při slavnostním galavečeru při příležitosti vyhlášení nejlepších atletů za rok 2014 přeci jen jedno české jméno z úst legendárního tyčkaře Sergeje Bubky zaznělo. Chodkyně Anežka Drahotová skončila mezi ženami na třetím místě v kategorii vycházejících hvězd.
12.10.2014 08:11 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)

První medaile z ME v atletice pro Česko! Chodkyně Drahotová má bronz

Anežka Drahotová získala třetí místo v chůzi na 20 kilometrů. Stala se tak první českou medailistkou na letošním mistrovství Evropy v atletice v Curychu.
14.08.2014 11:46 |

PŘEKVAPENÍ! Anežka Drahotová má evropský BRONZ!

Anežka Drahotová obsadila na mistrovství Evropy třetí místo v chůzi na 20 km a získala v Curychu pro českou atletickou výpravu první medaili. Devatenáctiletá juniorská mistryně světa zlepšila o pět sekund vlastní národní rekord na 1:28:08!
14.08.2014 12:30 |

Pražský půlmaraton ovládl Keňan Wanjiru. Z Čechů zvítězili Homoláč a Drahotová

Jiří Homoláč potvrdil pozici vytrvalecké hvězdy české atletiky. Na pražském půlmaratonu si v sobotu připsal titul nejrychlejšího Čecha. Nejlepší mezi ženami byla Anežka Drahotová. Celkově závod jednoznačně ovládli keňský vytrvalec Daniel Wanjiru a subtilní Etiopanka Workneš Degefaová.
28.03.2015 14:46 |

Už nejsem zelenáč, říká před šampionátem chodkyně Anežka Drahotová a pokukuje po medaili

Den D pro ni bude 28. srpen. To se na atletickém mistrovství světa v Pekingu koná závod na 20 kilometrů. A česká chodkyně Anežka Drahotová ví, že není bez medailových šancí.
11.08.2015 09:01 |

Hejnová a Bába jsou ve finále MS, Ptáčníková byla sedmá

AKTUALIZOVÁNO. Zuzana Hejnová postoupila na mistrovství světa v korejském Tegu do finále běhu na 400 metrů překážek. Dvojka letošních světových tabulek v semifinále doběhla ve svém semifinále s přehledem druhá za Američankou Lashindou Demusovou. Postoupil i výškař Jaroslav Bába, tyčkařka Jiřina Ptáčníková skončila ve finále výkonem 465 cm sedmá.
30.08.2011 12:55 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Bába má rád brambory jen na talíři, přesto v Tegu bude slavit

Brambory má jinak výškař Jaroslav Bába rád, po mistrovství světa v korejském Tegu mu ale na talíři nejspíš zhořknou. V dnešním finále předvedl bojovný výkon, skočil 232 centimetrů na první pokus, přesto to na medaili nestačilo. Domů si odveze čtvrté místo, nepopulární "bramborovou medaili", a byť jde o jeho nejlepší výkon na světové akci od jeho bronzu na olympiádě v Aténách 2004, byl dnes Bába po závodu pořádně rozmrzelý.
01.09.2011 16:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků)

Slovinka Majdičová vyhrála sprint na Tour de Ski, Nývltová skončila osmá

Slovinka Petra Majdičová vyhrála ve středu v italském Toblachu sprint volnou technikou, pátou etapu seriálu závodů v běhu na lyžích Tour de Ski, druhá skončila Italka Arianna Follisová, třetí místo obsadila její krajanka Magda Genuinová, Eva Nývltová skončila osmá.
05.01.2011 17:00 |

Osobnosti: Eva Nývltová (23 článků)

Špotáková skončila na MS devátá, Bába sedmý

Oštěpařka Barbora Špotáková neprošla na mistrovství světa do užšího finále, když její nejdelší pokus 60,08 metru ze třetí série nestačil na lepší než deváté místo. Jaroslav Bába obsadil ve finále mužské výšky sedmé místo výkonem 227 cm.
30.08.2015 15:15 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Barbora Špotáková (327 článků)

Agresivní "bába z metra" Júlia lže, jak když tiskne: Její vizitka je falešná a v metru ji nikdo neokradl, jak se snaží tvrdit

Video s "agresivní bábou z metra":http://www.extra.cz/tema/baba-v-metru už viděli úplně všichni včetně lidí, kteří nemají internet. Záběr z vagonu metra, kde starší žena neskutečně "sprostě řve":http://www.extra.cz/tema/sprosta-baba na spolucestující a následně je i agresivní a napadá všechny okolo, udělal z "Júlie Kuskové Klímové":http://www.extra.cz/tema/julia-kuskova-klimova-1 "hvězdu".
20.09.2013 07:50 |

Marušková skončila ve střelbě ze vzduchové pistole osmá

SOUHRN. Ani při druhém soutěžním dnu na olympijských hrách v Londýně čeští sportovci na medaili nedosáhli. Po sobotním čtvrtém místu střelkyně Kateřiny Emmons útočila na stupně vítězů Lenka Marušková ve střelbě ze vzduchové pistole, ale skončila osmá. Od medaile ji dělily čtyři body, ve finálové střelbě byla jednu chvíli nejlépe čtvrtá a 0,6 bodu od bronzu.
30.07.2012 11:50 |

Osobnosti: Kateřina Emmons (45 článků) , Lenka Marušková (11 článků)

Vrabcová skončila v Tour de Ski osmá, Jakš byl jedenáctý

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová skončila v Tour de Ski osmá a dosáhla druhého nejlepšího českého výsledku mezi ženami v historii.
05.01.2014 16:00 |

Špotáková i Bába skončili ve Světovém atletickém finále druzí

Druhá místa obsadili čeští zástupci Jaroslav Bába a Barbora Špotáková při prvním dnu Světového atletického finále v Soluni.
12.09.2009 21:10 |

ME v atletice: Výškař Bába skončil pátý

Výškař Jaroslav Bába skončil ve finále mistrovství Evropy v Barceloně na pátém místě s výkonem 226 centimetrů. Do finále tyčky postoupil tyčkař Kudlička, do semifinále překážkářů Petr Svoboda.
29.07.2010 12:00 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Petr Svoboda (472 článků) , Petr Svoboda (463 článků) , Petr Svoboda (472 článků) , Jaroslav Svoboda (60 článků)

Výškař Bába nepostoupil na HMS do finále: Jsem zklamaný, vázla mi technika

Český skokan do výšky Jaroslav Bába v sobotu nepostoupil na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu do finále své disciplíny.
10.03.2012 14:00 |

Do finále na ME v Curychu postoupil výškař Bába

Češi mají na ME v atletice další želízko v ohni. Výškař Jaroslav Bába se probojoval až do finále, které ho čeká v pátek. Dál postoupili i Denisa Rosolová a Petr Svoboda v běhu přes překážky a Lenka Masná dvojnásobná mistryně ČR v běhu na 800 metrů.
13.08.2014 13:55 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Petr Svoboda (472 článků) , Petr Svoboda (463 článků) , Petr Svoboda (472 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Jaroslav Svoboda (60 článků)

Sudová byla na MS v jízdě v boulích osmá

Akrobatická lyžařka Nikola Sudová skončila na mistrovství světa v americkém Deer Valley v jízdě v boulích osmá.
02.02.2011 23:15 |

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Nashová neobhájila na MS loňský bronz. Skončila až osmá

Nizozemka Marianne Vosová se v belgickém Koksijde stala mistryní světa v cyklokrosu, zvítězila počtvrté v řadě, celkem vybojovala svůj pátý titul. Česká reprezentantka Kateřina Nashová nenavázala na loňský bronz a dojela osmá.
29.01.2012 14:05 |