Článek

Drahé nájmy vyhánějí Londýňany na vodu

 
Vysoké nájemné řeší čím dál tím více Londýňanů tím, že se stěhují na nákladní čluny. Počet obytných lodí se zvyšuje a ti, kteří bydlí na březích řek, začíná vadit hustá lodní doprava. Co Angličany na životě na vodě tak fascinuje? 
12.07.2015 15:11 |

podobné články

Podobné články

Dobrá zpráva: Tržní nájmy zlevňují! A bude to pokračovat...

 
Ti, kteří nevlastní byt či dům, už několik let zvedají obočí nad stále rostoucími nájmy. V žaludku jim navíc leží i deregulace nájemného, která už vládne všude kromě Prahy a dalších krajských měst a obcí s více než deseti tisíci obyvateli. Tam budou nájmy jen tržní až od roku 2013. Právě nenáviděná deregulace je ale možná důvodem, proč po celé zemi zlevnily nájmy bytů!
05.08.2012 05:05 |

podobné články

Ryby vyhánějí ptáky z Českého lesa

 
Vodní ptactvo Českého lesa zažívá těžké časy. Vyhánějí ho ryby.  Ale srandy stranou, situace je vážná. Počet vodních ptáků v Českém lese klesá od přelomu 70. a 80. let minulého století a nejde to zastavit. 
21.05.2014 14:15 |

podobné články

Mladí v Praze nemají na nájem. Zato manažeři ochotně platí i 140 tisíc

 
Nájmy v české metropoli jsou dlouhodobě vysoké a především mladí lidé často musí volit formu spolubydlení, aby to finančně utáhli. Ceny přitom jen tak neklesnou, spolehlivě je drží a vyhánějí ještě výš manažeři, kteří jsou ochotni platit měsíčně i přes 100 tisíc.  
30.01.2015 22:11 |

podobné články

Vodu v Novém Boru lze už zase pít. Lidé se ale bojí, zdroj nákazy je záhadou

 
Hygienici dovolili po pěti dnech opět používat vodu v Novém Boru a Okrouhlé. Vodu je však třeba důkladně odtočit a ještě 24 hodin se doporučuje vodu pro pití raději převařit. Stovky lidí onemocněly v závěru minulého týdne průjmovými onemocněními, od té doby rozváží pitnou vodu cisterna. Důvod je zatím neznámý.
26.08.2015 14:45 |

podobné články

Varování inspekce: Filtr má čistit vodu, místo toho do ní ale pumpuje bakterie

 
Přijdou k vám domů a ukážou vám, jak nevhodnou k pití máte vodu z kohoutku. Ale je tu řešení za necelých dvacet tisíc korun. Zázračný přístroj, který udělá z vaší vody vodu tak čistou, že by ji mohli pít i kojenci. Tak vypadají nové předváděcí akce tzv. šmejdů. To, že je přístroj předražený, a vodu navíc zaplaví bakteriemi, které z ní udělají vodu nebezpečnou zdraví, už ale nezmíní.
25.04.2016 11:25 |

podobné články

V Chanově snižují nájmy ve zničených bytech. Romové chtějí víc

 
V problémovém mosteckém sídlišti Chanově snížila rada města nájmy. Místní sociální demokracie organizuje petici proti slevě pro nepřizpůsobivé.
27.05.2009 06:40 |

podobné články

Radnice chce Chanovským snížit nájmy. Lidem se to nelíbí

 
Mostecká radnice rozhodla, že problémovým obyvatelům nechvalně proslulého sídliště Chanov zlevní nájmy. Ne všem se to ale líbí.
11.06.2009 20:30 |

podobné články

Dnešní tisk: Vyšší nájmy, Romům se daří lépe

 
V menších městech budou růst nájmy. Zemědělci budou v pondělí blokovat dopravu.
26.06.2009 08:00 |

podobné články

VELKÉ SPORY O NOVÉ NÁJMY! Regulace končí! Přichází tržní nájmy!

 
Přechod z regulovaného nájemného na tržní činži s sebou přinesl první soudní spory. Žaloby přitom mohou brzy českou justici zahltit.
30.08.2011 22:05 |

podobné články

Rozhovor: Drahé kameny se mohou zhodnotit více než zlato či diamanty

 
V rámci veletrhu Minerály a drahé kameny představil přední český odborník na drahé kameny Radek Hanus nový trend, jak zbohatnout – investovat do drahých kamenů. Na rozdíl od tradičních investic do zlata či diamantů mohou podle něj drahé kameny poskytnout šanci na výrazně vyšší a rychlejší zhodnocení.
10.09.2013 20:10 |

podobné články

Nejlepší pitnou vodu mají v kanadském Greenwoodu

 
Speciální skupina porotců v americkém Berkeley Springs vyhlásila vodovodní vodu z městečka Greenwood na jihozápadě Kanady za nejlepší pitnou vodu na světě. Porotci hodnotili vodu podle vzhledu, vůně, pocitu v ústech a chuti při napití a po polknutí.
28.02.2012 10:00 |

podobné články

Očkování proti rakovině mají dívky zdarma, přesto je lékaři z ordinací vyhánějí

 
Nově mohou rodiče nechat zdarma očkovat své třináctileté dcery proti rakovině děložního čípku. Jenže ve skutečnosti nemají kde, řada lékařů se bojí drahé vakcíny objednat ze strachu, že na nich prodělají.
06.04.2012 07:55 |

podobné články

Nová pracující třída: Žije v atomových krytech pod zemí, na dražší bydlení nemá peníze

 
Říkají jim Krysí národ. Jsou to studenti, informatici, kadeřnice ale i matky samoživitelky, mladé páry či naopak staří manželé, kteří si nemohou dovolit platit drahé nájmy. Každý večer sejdou několik pater pod zem do svého miniaturního pokoje. Odhaduje se, že v podzemí Pekingu žije až milion lidí.
08.06.2016 13:25 |

podobné články

Španělský talent Mata míří do Chelsea. Londýňany bude stát 800 milionů

 
Španělský fotbalový ofenzivní záložník Juan Mata je blízko přestupu z Valencie do londýnské Chelsea.
22.08.2011 16:50 |

podobné články

Praha chce nalákat Londýňany, aby během OH navštívili Česko

 
Praha chce nalákat obyvatele Londýna, aby v době konání letošních olympijských her odjeli na dovolenou do české metropole. Plánuje proto reklamní kampaň, která by se měla uskutečnit v květnu přímo v ulicích Londýna. Pražský magistrát v těchto dnech vyhlásil výběrové řízení na tvůrce této kampaně.
20.01.2012 16:05 |

podobné články

Roger Moore: Měl jsem víc žen než James Bond, ale některé mě týraly

 
Roger Moore hrál agenta 007 sedmkrát a je to jeho nejznámější role. V soukromí byl ale ještě větší svůdník než filmová postava. James Bond měl dohromady 51 milenek, z nichž 16 zemřelo. Čtyřiaosmdesátiletý Moore jich měl prý daleko víc. První dvě manželky ho ale pěkně potrápily. Další články k tématu: Agent 007 ve výslužbě Roger Moore: Daniel Craig je nejlepší Bond Nové bondovky jsou zbytečně násilné, tvrdí exBond Roger Moore Roger Moore: Bond je pohádka se zbraněmi ExBond Moore vyhrál v bitvě o husí játra. Obchod je stahuje z prodeje Agent 007 přijel pomoci českým dětem Nekupujte husí a kachní paštiku, přesvědčuje Londýňany exBond Moore
17.09.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Roger Moore (24 článků) , Daniel Craig (283 článků) , Roger Moore (22 článků) , James Bond (497 článků) , Craig Moore (7 článků)

Vévodkyně Kate je v šestém měsíci těhotenství. Kam ale schovala bříško?

 
Nebýt miniaturního bříška, které se vévodkyni z Cambridge občas rýsuje snad jen pod šaty, nikdo by ani neuvěřil, že už za tři měsíce by měla královská rodina spolu s Londýňany oslavovat narození dalšího potomka modré krve. Kate  (31) je stále aktivní a klidně si zahraje třeba stolní tenis, navíc si stále drží štíhlou postavu. Nebýt jejích nevolností v počátku těhotenství, nastávajícím rodičům Catherine a Williamovi  (30) by se možná podařilo očekávání dítěte tajit ještě dlouho.
05.04.2013 15:00 |

podobné články

Londýňany zaskočilo auto visící z helikoptéry

 
Obyvatele a návštěvníky Londýna v neděli večer zaskočil výjev, jaký se jim naskytl při pohledu na oblohu. Ve vzduchu totiž viděli helikoptéru, z níž na lanech visel osobní vůz. Nejednalo se však o žádnou dramatickou scénu, byla to reklamní show.
09.09.2014 10:15 |

podobné články

Spletli byste si je? Dvojníci Williama a Kate před londýnskou kavárnou mátli kolemjdoucí

 
Nejznámější dvojníci vévody a vévodkyně z Cambridge byli o víkendu opět povoláni ‚do služeb‘, aby na moment znejistili Londýňany. Posadili se před jednu z tamních kaváren i s dobovým kočárkem a sledovali reakce kolemjdoucích. Nechali byste se zmást i vy?
11.05.2015 13:25 |

podobné články