Dráhař Wagner si na mistrovství Evropy dojel pro bronz

Dráhový cyklista Robin Wagner vybojoval na mistrovství Evropy ve švýcarském Grenchenu bronzovou medaili. V závodě na kilometr s pevným startem nestačil pouze na stříbrného Němce Joachima Eilerse a na vítězného Nizozemce Jeffreyho Hooglanda.
17.10.2015 22:05 |

Dráhař Kelemen se stal mistrem Evropy v keirinu!

Dráhový cyklista Pavel Kelemen si na mistrovství Evropy ve švýcarském Grenchenu dojel pro zlatou medaili. Čtyřiadvacetiletý závodník předčil i Francouze Francoise Pervise, který tuto disciplínu ovládl nejen na loňském šampionátu, ale také na letošním mistrovství světa. České barvy reprezentoval i Tomáš Bábek, který dojel šestý.
18.10.2015 22:45 |

Osobnosti: Tomáš Bábek (1 článek) , Pavel Francouz (19 článků)

Koulař Prášil obhájil bronz z halového mistrovství Evropy

Jen pár minut po Elišce Klučinové se z medaile radoval i koulař Ladislav Prášil. Bronz na halovém mistrovství Evropy obhájil výkonem 20,66 metru.
06.03.2015 19:46 |

Osobnosti: Eliška Klučinová (10 článků)

Pedagog, novinář a Pirát Wagner: Řešení uprchlické krize je prodlužováno záměrně, protože...

ROZHOVOR Nechávat vše na poslední chvíli je pro naši politiku i veřejnou správu zdrojem zisků, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysokoškolský pedagog, novinář a člen Pirátské strany Janek Wagner. Vypočítává množství uprchlíků a přináší pro nás snad pozitivní zprávu, že tisíce běženců jsou oproti milionům poměrně zklidňujícím fenoménem, a to hlavně z důvodu, že nejsme a pravděpodobně ani v blízké budoucnosti nebudeme cílovou, nejpřitažlivější zemí jak pro ekonomické, tak politické běžence.
15.07.2015 18:26 |

Helen Wagner – hvězda seriálu Tak jde čas – zemřela ve věku 91 let

Pokud se řekne jméno Helen Wagner, s tváří americké herečky si každý vybaví nekonečnou soapoperu Tak jde čas . Helen totiž hrála v tomto pořadu od prvního dílu z dubna 1956 až do letošního dubna. Její nejdelší angažmá v roli Nancy Hughesové zapsané i v Guinnessově knize světových rekordů ukončila až smrt. Přišla si pro ni v sobotu 1. května.
04.05.2010 21:05 |

Druhá medaile pro Fuksu. Na trati 200 metrů si dojel pro bronz

Rychlostní kanoista Martin Fuksa vybojoval na mistrovství světa v kategorii do 23 let třetí místo na 200 metrů a na šampionátu v portugalském Montemoru získal druhou medaili. Už v sobotu obhájil zlato na 1000 m. Další bronz pak přidal ve stejné věkové kategorii na kilometru čtyřkajak Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Patrik Kučera a Radek Šlouf.
26.07.2015 17:36 |

Osobnosti: Radek Veselý (30 článků)

Dálkař Wagner splnil limit na halové ME

Český atlet Štěpán Wagner skočil do dálky 794 cm a představí se halovém evropském šampionátu v Paříži.
08.02.2011 18:15 |

VEČEŘA v Brně DOTRÉNOVAL. STŘÍDÁ JEJ bývalý kanonýr WAGNER

Novým trenérem fotbalistů Zbrojovky Brno se stal bývalý útočník René Wagner, který u předposledního týmu první ligy nahradil Karla Večeřu.
14.04.2011 20:15 |

Osobnosti: Karel Nový (138 článků)

Novým koučem fotbalového Brna je Wagner, nahradil Večeřu

Novým trenérem fotbalistů Zbrojovky Brno se stal bývalý útočník René Wagner, který u předposledního týmu první ligy nahradil Karla Večeřu. Rozhodlo o tom na čtvrtečním podvečerním zasedání představenstvo klubu. Brno je vážně ohroženo sestupem do druhé ligy.
14.04.2011 21:20 |

Budete mi vykat, oznámil kouč Brna Wagner bývalým spoluhráčům

Nový trenér brněnských fotbalistů René Wagner zavedl do kabiny týmu, který bojuje o setrvání v lize, tvrdá pravidla.
19.04.2011 18:05 |

NŮŽ NA KRKU! Pokud Brno nevyhraje, Wagner na lavičce skončí!

Pokud fotbalisté Brna nezvítězí v neděli ve Znojmě, trenér René Wagner u týmu skončí.
03.10.2011 17:00 |

Golfový turnaj v Honolulu vyhrál Wagner

Americký golfista Johnson Wagner si na turnaji v Honolulu připsal třetí triumf na okruhu PGA v kariéře.
17.01.2012 15:25 |

Muž usnul během letu. Probudil se zamčený v odstaveném letadle

Když Tom Wagner z Louisiany volal své přítelkyni, že je zamčený v letadle na letišti v Houstonu, naštvala se. Myslela si, že je to nejapný vtípek. Jenže nebyl. Wagner usnul během letu do Texasu a stevardi ho po přistání přehlédli a nevzbudili. Tak ho v okřídleném dopravním prostředku zamknuli.
12.12.2013 09:35 |

Dvaapadesátiletý John Erik Wagner chce usednout v dánském parlamentu. Faktu, že hezké tělo a sex zaujmou a dobře prodají, využívá na předvolebním plakátu. Vystavuje na něm své vypracované tělo včetně penisu. A ten nemá zrovna nejmenší. Dány však známá postava jejich politické scény nepřekvapuje. Podobné kousky Wagner předvedl i v minulosti.
03.06.2015 20:05 |

Osobnosti: John Wagner (2 články)

Sladký bronz! Placku vystřílel hattrickem Červenka!

Už to vůbec nebolí, zklamání z vyřazení od Švédů v semifinále je minulostí. Teď hřeje vítězství nad arogantními Rusy. Češi v souboji o třetí místo zválcovali sbornou 7:4 a mají BRONZ! Sladký bronz na mistrovství světa v Bratislavě.
16.05.2011 12:10 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Ďábel Vršecký úřadoval s tahačem v Belgii, ovládl závod mistrovství Evropy

Po téměř dvou letech vyhrál David Vršecký v mistrovství Evropy tahačů pohárový závod. V belgickém Zolderu ovládl třetí víkendovou jízdu. Ve zbývajících víkendových závodech dojel dvakrát pátý a jednou nedokončil, v průběžném pořadí mistrovstvím Evropy zůstal na čtvrtém místě.
24.09.2013 20:30 |

Cyklista Petr Vakoč si v Baku dojel pro bronz!

Český cyklista Petr Vakoč si v nedělním závodě na 215 kilometrů dojel pro skvělé třetí místo! Pro českou výpravu tak získal už čtvrtou medaili a pro Vakoče je to nejlepší výsledek v jeho dosavadní kariéře.
21.06.2015 13:11 |

BRAVO! Maslák má evropské ZLATO na čtvrtce, obě štafety berou bronz

Pavel Maslák (22) suverénně ovládl čtvrtku na halovém mistrovství Evropy atletů v Göteborgu a ke zlaté medailii z loňského šampionátu pod otevřeným nebem přidal další nejcennější kov. Pro bronz pak přivedl mužskou čtvrtkařskou štafetu, pro stejný kov si doběhla i štafeta českých žen.
03.03.2013 12:20 |

Dráhař Špička na olympijských hrách neuspěl. Vypadl v prvním kole

Olympijský závod v keirinu skončil pro českého dráhového cyklistu Denise Špičku již v prvním kole. Po nezvládnutém úvodním vystoupení neuspěl třiadvacetiletý závodník brněnské Dukly ani v následných opravách.
07.08.2012 14:50 |

Osobnosti: Denis Špička (1 článek)