Dráhař Wagner si na mistrovství Evropy dojel pro bronz

Dráhový cyklista Robin Wagner vybojoval na mistrovství Evropy ve švýcarském Grenchenu bronzovou medaili. V závodě na kilometr s pevným startem nestačil pouze na stříbrného Němce Joachima Eilerse a na vítězného Nizozemce Jeffreyho Hooglanda.
17.10.2015 22:05 |

Dráhař Kelemen se stal mistrem Evropy v keirinu!

Dráhový cyklista Pavel Kelemen si na mistrovství Evropy ve švýcarském Grenchenu dojel pro zlatou medaili. Čtyřiadvacetiletý závodník předčil i Francouze Francoise Pervise, který tuto disciplínu ovládl nejen na loňském šampionátu, ale také na letošním mistrovství světa. České barvy reprezentoval i Tomáš Bábek, který dojel šestý.
18.10.2015 22:45 |

Osobnosti: Tomáš Bábek (1 článek) , Pavel Francouz (22 článků)

Koulař Prášil obhájil bronz z halového mistrovství Evropy

Jen pár minut po Elišce Klučinové se z medaile radoval i koulař Ladislav Prášil. Bronz na halovém mistrovství Evropy obhájil výkonem 20,66 metru.
06.03.2015 19:46 |

Osobnosti: Eliška Klučinová (10 článků)

Pedagog, novinář a Pirát Wagner: Řešení uprchlické krize je prodlužováno záměrně, protože...

ROZHOVOR Nechávat vše na poslední chvíli je pro naši politiku i veřejnou správu zdrojem zisků, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysokoškolský pedagog, novinář a člen Pirátské strany Janek Wagner. Vypočítává množství uprchlíků a přináší pro nás snad pozitivní zprávu, že tisíce běženců jsou oproti milionům poměrně zklidňujícím fenoménem, a to hlavně z důvodu, že nejsme a pravděpodobně ani v blízké budoucnosti nebudeme cílovou, nejpřitažlivější zemí jak pro ekonomické, tak politické běžence.
15.07.2015 18:26 |

Druhá medaile pro Fuksu. Na trati 200 metrů si dojel pro bronz

Rychlostní kanoista Martin Fuksa vybojoval na mistrovství světa v kategorii do 23 let třetí místo na 200 metrů a na šampionátu v portugalském Montemoru získal druhou medaili. Už v sobotu obhájil zlato na 1000 m. Další bronz pak přidal ve stejné věkové kategorii na kilometru čtyřkajak Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Patrik Kučera a Radek Šlouf.
26.07.2015 17:36 |

Osobnosti: Radek Veselý (30 článků)

Sladký bronz! Placku vystřílel hattrickem Červenka!

Už to vůbec nebolí, zklamání z vyřazení od Švédů v semifinále je minulostí. Teď hřeje vítězství nad arogantními Rusy. Češi v souboji o třetí místo zválcovali sbornou 7:4 a mají BRONZ! Sladký bronz na mistrovství světa v Bratislavě.
16.05.2011 12:10 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Helen Wagner – hvězda seriálu Tak jde čas – zemřela ve věku 91 let

Pokud se řekne jméno Helen Wagner, s tváří americké herečky si každý vybaví nekonečnou soapoperu Tak jde čas . Helen totiž hrála v tomto pořadu od prvního dílu z dubna 1956 až do letošního dubna. Její nejdelší angažmá v roli Nancy Hughesové zapsané i v Guinnessově knize světových rekordů ukončila až smrt. Přišla si pro ni v sobotu 1. května.
04.05.2010 21:05 |

Dálkař Wagner splnil limit na halové ME

Český atlet Štěpán Wagner skočil do dálky 794 cm a představí se halovém evropském šampionátu v Paříži.
08.02.2011 18:15 |

VEČEŘA v Brně DOTRÉNOVAL. STŘÍDÁ JEJ bývalý kanonýr WAGNER

Novým trenérem fotbalistů Zbrojovky Brno se stal bývalý útočník René Wagner, který u předposledního týmu první ligy nahradil Karla Večeřu.
14.04.2011 20:15 |

Osobnosti: Karel Nový (144 článků)

Novým koučem fotbalového Brna je Wagner, nahradil Večeřu

Novým trenérem fotbalistů Zbrojovky Brno se stal bývalý útočník René Wagner, který u předposledního týmu první ligy nahradil Karla Večeřu. Rozhodlo o tom na čtvrtečním podvečerním zasedání představenstvo klubu. Brno je vážně ohroženo sestupem do druhé ligy.
14.04.2011 21:20 |

Budete mi vykat, oznámil kouč Brna Wagner bývalým spoluhráčům

Nový trenér brněnských fotbalistů René Wagner zavedl do kabiny týmu, který bojuje o setrvání v lize, tvrdá pravidla.
19.04.2011 18:05 |

NŮŽ NA KRKU! Pokud Brno nevyhraje, Wagner na lavičce skončí!

Pokud fotbalisté Brna nezvítězí v neděli ve Znojmě, trenér René Wagner u týmu skončí.
03.10.2011 17:00 |

Golfový turnaj v Honolulu vyhrál Wagner

Americký golfista Johnson Wagner si na turnaji v Honolulu připsal třetí triumf na okruhu PGA v kariéře.
17.01.2012 15:25 |

Muž usnul během letu. Probudil se zamčený v odstaveném letadle

Když Tom Wagner z Louisiany volal své přítelkyni, že je zamčený v letadle na letišti v Houstonu, naštvala se. Myslela si, že je to nejapný vtípek. Jenže nebyl. Wagner usnul během letu do Texasu a stevardi ho po přistání přehlédli a nevzbudili. Tak ho v okřídleném dopravním prostředku zamknuli.
12.12.2013 09:35 |

Dvaapadesátiletý John Erik Wagner chce usednout v dánském parlamentu. Faktu, že hezké tělo a sex zaujmou a dobře prodají, využívá na předvolebním plakátu. Vystavuje na něm své vypracované tělo včetně penisu. A ten nemá zrovna nejmenší. Dány však známá postava jejich politické scény nepřekvapuje. Podobné kousky Wagner předvedl i v minulosti.
03.06.2015 20:05 |

Osobnosti: John Wagner (2 články)

Ďábel Vršecký úřadoval s tahačem v Belgii, ovládl závod mistrovství Evropy

Po téměř dvou letech vyhrál David Vršecký v mistrovství Evropy tahačů pohárový závod. V belgickém Zolderu ovládl třetí víkendovou jízdu. Ve zbývajících víkendových závodech dojel dvakrát pátý a jednou nedokončil, v průběžném pořadí mistrovstvím Evropy zůstal na čtvrtém místě.
24.09.2013 20:30 |

Cyklista Petr Vakoč si v Baku dojel pro bronz!

Český cyklista Petr Vakoč si v nedělním závodě na 215 kilometrů dojel pro skvělé třetí místo! Pro českou výpravu tak získal už čtvrtou medaili a pro Vakoče je to nejlepší výsledek v jeho dosavadní kariéře.
21.06.2015 13:11 |

BRAVO! Maslák má evropské ZLATO na čtvrtce, obě štafety berou bronz

Pavel Maslák (22) suverénně ovládl čtvrtku na halovém mistrovství Evropy atletů v Göteborgu a ke zlaté medailii z loňského šampionátu pod otevřeným nebem přidal další nejcennější kov. Pro bronz pak přivedl mužskou čtvrtkařskou štafetu, pro stejný kov si doběhla i štafeta českých žen.
03.03.2013 12:20 |

Kanoista Fuksa má stříbro, stolní tenistky vybojovaly bronz

Česká výprava na Evropských hrách slaví zisk prvních cenných kovů. Pro stříbrnou medaili si dojel na kilometrové trati kanoista Martin Fuksa. České stolní tenistky pak v boji o bronz porazily Ukrajinu.
15.06.2015 09:46 |