Článek

Dopravu na rušné ulici zastavila nečekaná překážka

 
S bizarní situací se minulý týden setkali řidiči na jedné z rušných ulicí v anglickém Liverpoolu. Policisté tam totiž zastavili dopravu kvůli labutí rodince, která přecházela silnici.
07.07.2015 16:31 |

podobné články

Podobné články

Zloděje zastavila na útěku nečekaná překážka

 
Kuriózní případ zachytily bezpečnostní kamery v jednom obchodě v ruském Jekatěrinburgu. Zloděj tam sebral z regálu tři lahve s alkoholem a vydal se na útěk. Zastavila ho však jednoduchá překážka, se kterou nepočítal.
22.01.2015 19:02 |

podobné články

Na rušné silnici zastavil dopravu medvídek koala, eskortoval ho policista

 
Ke kuriózní dopravní situaci došlo v sobotu na rušné silnici západně od australského města Brisbane. Dopravu tam zastavil medvídek koala, který pobíhal po vozovce.
30.03.2016 06:50 |

podobné články

Na rušné ulici vznikl kráter hluboký 20 metrů. Země se propadla v Japonsku

 
Na rušné třídě jednoho z největších japonských měst Fukuoky se v úterý ráno propadla zem a vznikl velký kráter. Zatím nejsou informace, že by byl někdo vážně zraněn, v oblasti se ale přerušily dodávky vody, elektřiny a plynu a samozřejmě se také zastavila doprava.
08.11.2016 08:15 |

podobné články

Světové agentury: Poslední překážka lisabonské smlouvy padla

 
Padla poslední překážka k ratifikaci lisabonské smlouvy, konstatují vesměs světové agentury v prvních zprávách o výroku českého ústavního soudu, že dokument reformující Evropskou unii není v rozporu s českou ústavou.
03.11.2009 11:15 |

podobné články

Plot mezi Maďarskem a Srbskem? Podle velvyslance Chmiela překonatelná překážka. Dá se rozstříhat

 
Dnešní vydání MF Dnes přineslo rozhovor s českým velvyslancem v Maďarsku Jurajem Chmielem. Ten mimo jiné uvedl, že Maďarskem prošlo 150 tisíc lidí. „Kam poté zmizeli, to nikdo neví,“ dodal s tím, že maďarský plot na hranici se Srbskem se pro běžence ukazuje jako překonatelná překážka.
27.08.2015 09:41 |

podobné články

Policista „kradl“ kola na rušné ulici. Všem to bylo jedno

 
To, že krást se nemá, všichni vědí. Ale co většina z nás udělá, když se stane svědkem krádeže? Většina nic. K tomuto zjištění alespoň dospěla policie v Avonu a Somersetu. Jeden z jejích pracovníků na rušné ulici demonstrativně „kradl“ kola, nikdo z lidí ale na jeho nezákonné počínání nereagoval, uvedl server bbc.co.uk.
10.11.2012 13:35 |

podobné články

DRAMA: Žena rodila přímo na rušné ulici, pomáhali jí kolemjdoucí!

 
Devětatřicetiletá žena porodila dítě přímo na rušné ulici v centru New Yorku. Na křižovatce na východě Manhattanu si chtěla přivolat taxík, který by ji odvezl do nemocnice. Její třetí dítě však mělo příliš naspěch a na svět se prodralo bez dalšího otálení.
26.02.2014 06:45 |

podobné články

Letadlo nouzově přistálo na rušné ulici

 
Přímo na rušné ulici v kalifornském městě Irvine přistálo ve středu večer nouzově malé letadlo. Pilot manévr zvládl a nedošlo k žádným zraněním nebo majetkovým škodám.
17.09.2015 15:55 |

podobné články

TOHLE MUSÍTE VIDĚT: Opilý muž řídil dopravu v centru Prahy!

 
Opilý muž dnes ráno řídil dopravu na rušné křižovatce v centru Prahy. Muž, který si navlékl bundu dopravního podniku, rozdával několik desítek minut pokyny řidičům tramvají i osobních aut. Naštěstí se nestala žádná dopravní nehoda. Pak ho zadrželi strážníci městské policie. Vytrvalost mu však nechyběla. V podvečer se na křižovatku vrátil a zase řídil dopravu.
06.11.2013 22:25 |

podobné články

Ženu přepadli na rušné ulici: Uhodnete, kolik lidí jí pomohlo?

 
Na rušné nákupní třídě v Londýně se výrostek s kapucou přitočil k dívce, z tašky jí vyrval mobil a vydal se na úprk. Jak ukázaly kamery, ze čtyřiceti přihlížejících lidí pomohl jediný. Jak byste se v experimentu britských dokumentaristů zachovali vy?
07.04.2014 21:35 |

podobné články

Eva Herzigová zastavila dopravu v Římě

 
Eva Herzigová (36) před časem díky billboardům s její reklamou zastavila dopravu v Londýně. Něco podobného se teď stalo také v Římě.
10.09.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (414 článků)

Srážka vlaku s bagrem zastavila dopravu mezi Mosty a Čadcou

 
V Mostech u Jablunkova narazil ve čtvrtek odpoledne nákladní vlak do bagru. Nehoda se zřejmě obešla bez zranění, na trati na Slovensko ale zastavila dopravu.
08.04.2010 16:35 |

podobné články

Generální stávka v Belgii zastavila dopravu a komplikuje summit EU

 
První generální stávka, ke které v Belgii došlo za téměř dvě desetiletí, zastavila dopravu a komplikuje také průběh summitu EU.
30.01.2012 10:10 |

podobné články

Namibijský anděl slétl do ulic: Krásná Behati Prinsloo zastavila dopravu v Miami

 
Je známé, že modelky, které jsou tvářemi slavné značky Victoria's Secret, patří mezi nejkrásnější ženy světa, což také často předvádí v kampaních, ale i na soukromých fotografiích. Nedávno svůj sex-appeal předvedla dlouhonohá Behati Prinsloo (23), která v ulicích Miami zastavila dopravu.
12.02.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Behati Prinsloo (25 článků)

Nehoda tří vozidel zastavila dopravu na R35 před Olomoucí

 
Nehoda tří aut zastavila dopoledne dopravu na rychlostní silnici R35 od Mohelnice na Olomouc. Silnice je podle krajské policejní mluvčí Marie Štrbákové nyní neprůjezdná. Nehody se obešly bez zranění. Doprava je vedena po objízdné trase. Podle policistů mohlo hrát při nehodách roli počasí. 
16.12.2013 11:16 |

podobné články

Na přejezdu u Kaznějova se náklaďák srazil s vlakem, nehoda zastavila dopravu

 
Srážka nákladního vozu s vlakem zastavila v pondělí dopravu na železnici mezi Kaznějovem a Horní Břízou na severním Plzeňsku. Při nehodě se nikdo nezranil, přejezd byl ale uzavřený i pro auta takřka pět hodin. Ta policisté odkláněli na objízdné trasy.
17.07.2017 12:00 |

podobné články

Na trati čtvrteční a páteční etapy Tour de France sněží

 
Pelotonu Tour de France by se mohla v posledním týdnu závodu postavit do cesty nečekaná překážka. Vrchol hory Col du Galibier, kam se cyklisté během posledních pěti etap dostanou hned dvakrát, pokryl sníh a podle předpovědi má dnes další přibýt.
19.07.2011 16:15 |

podobné články

9 vteřin hrůzy: Co dělal strojvůdce od okamžiku, kdy uviděl kamion na přejezdu, až do nárazu

 
Řídíte rychlík, jenže před vámi se najednou zničehonic na kolejích objeví nečekaná překážka. Třeba šíleným Polákem odstavený kamion. Co v tento moment může strojvedoucí dělat? Překonat šok, zatáhnout brzdu a pak... doufat nebo utíkat, shodují se experti. Strojvedoucí Jan Č. tak neměl i přes bohaté zkušenosti příliš na výběr. Potvrzuje to i Jiří Šindelář, který se s ním zná dlouhá léta. Právě on řídil vlak při předchozím neštěstí ve Studénce.
23.07.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šindelář (11 článků) , Jiří Šindelář (11 článků) , Jan Polák (43 článků) , Jan Polák (43 článků)

Jan Přeučil a Eva Hrušková: Proč nemohou vídat vnučku? Nečekaná překážka!

 
Jan Přeučil (80) nemá vlastní děti, díky manželství s Evou Hruškovou (65) ale vyženil tři syny. Díky tomu se tak mohl nedávno těšit i z narození nevlastní vnučky Elinky. Teď ji ale nevídá tolik, jak by si přál. Proč? A co mu bránilo, aby si ji v porodnici pochoval?
12.10.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (109 článků) , Eva Hrušková (58 článků)