Článek

Doprava na křižovatce na Andělu stála: Další chytrák zastavil u kolejí

 
Vytíženou křižovatku na Andělu kolem středečního poledne zastavil chytrý řidič s pražskou poznávací značkou. Zaparkoval na chodníku tak nešťastně, že kolem něj už nemohla projet tramvaj.
22.04.2015 13:00 |

podobné články

Podobné články

Na Andělu stála hodinu doprava: Pyrotechnik prověřoval podezřelé zavazadlo

 
Na Andělu kompletně stála doprava v Nádražní ulici. Policie na místě zasahovala kvůli podezřelému zavazadlu. Prověřoval ho i pyrotechnik. Nález byl negativní. Dopravní podnik odkláněl po dobu zásahu tramvaje přes Radlickou ulici.
22.03.2017 13:40 |

podobné články

SŽDC: Informace k poškozenému úseku na trati z Klášterce nad Ohří do Chebu

 
Dne 14. dubna 2018 zaznamenal správce tratí v uvedeném úseku poruchu na jedné ze dvou traťových kolejí a neprodleně zde zastavil provoz, později byla z preventivních důvodu zastavena doprava i ve vedlejší koleji. V okamžiku propadu svahu byl na trati již provoz zcela zastaven. Na místo byli okamžitě povoláni specialisté, kteří prověřují stav a stabilitu podloží a celého svahu.
16.04.2018 13:45 |

podobné články

Může se to stát i na vaší koleji: Tenhle nindža s rukou v poklopci kouká ostatním do pokojů a masturbuje!

 
Představte si, že na koleji chcete v noci navštívit svého souseda, ale když otevřete dveře, vrazíte do podivného nindži nebo mumie, zahalené od hlavy až k patě. Na tváři má jenom úzkou škvíru na oči a ruku v kalhotách. U toho všeho vám navíc onanuje před pokojem a snaží se dívat dovnitř. Máte husinu? Tohle se opravdu na jedné koleji děje!
16.03.2016 08:20 |

podobné články

Blízko kolejí ležel granát! Doprava na trati se musela zastavit

 
Na Bruntálsku se zastavily vlaky. Důvodem byl granát, který ležel blízko kolejí. Pyrotechnik zjistil, že se jedná o výbušninu ze druhé světové války.
03.04.2012 12:35 |

podobné články

Pozor na »zlodějské« SMS: Už přečtení stojí 99 Kč!

 
Další »chytrák« odírá majitele mobilních telefonů. Na ty, kteří důvěřivě otevřeli nevyžádanou SMS z čísla začínajícího »90…«, čekal šok při konečném účtování. Účty mnohých vysoko předčily jejich očekávání!
08.11.2012 05:15 |

podobné články

Řidič (42) usnul v autě přímo na křižovatce. Měl v sobě 2 promile alkoholu!

 
Dvaačtyřicetiletý muž v Olomouci zastavil svoje auto přímo v křižovatce a usnul. Policisté mu poté naměřili dvě promile alkoholu v dechu. Opilého řidiče ihned odvezli na záchytku.
01.07.2012 09:35 |

podobné články

Královéhradeckým policistům ujížděl zdrogovaný řidič

 
V centru Hradce Králové v sobotu 4.10.2014 ve večerních hodinách přímo před policisty, kteří u Koruny stáli na červenou, řidič osobního vozidla jedoucí z centra města provedl nepochopitelný manévr, když se v křižovatce náhle otočil do protisměru. Policejní hlídka se okamžitě rozjela za vozidlem a pokoušela se ho zastavit. Řidič na výzvy nereagoval, ale naopak začal ujíždět. Na světelné křižovatce u vily Anička zastavil na červenou, kde ho policista vyzval k předložení dokladů a vystoupení z vozidla.
05.10.2014 14:30 |

podobné články

Opilci se proháněli Brněnskem: Žena usnula v křižovatce, nadýchala skoro 3,5 promile

 
Škodovka podivně stojící v křižovatce v Nádražní ulici ve Šlapanicích, jejíž řidička měla složenou hlavu na volantu, upoutala pozornost projíždějícího záchranáře. Ten v domnění, že žena potřebuje zdravotnickou pomoc, zastavil. Ale nestačil se divit.
28.05.2018 14:40 |

podobné články

Slzy, bolest a vztek! Rodina se rozloučila s paní Hanou, kterou ubodala šílená vražedkyně v Tesku na Andělu

 
Desítky lidí se dnes ve 12 hodin přišli rozloučit s Hanou H. (†54), která se stala obětí vražedkyně. Paní Haba byla ve čtvrtek 21. července brutálně ubodána v Tesku na Andělu. I přes veškerou snahu lékařů a 40 minutové resuscitaci svým zraněním podlehla. Dva synové tak přišli o svoji milovanou maminku.
28.07.2016 13:55 |

podobné články

Italská squadra. Chytrák Balotelli i veterán Buffon

 
Nominace Itálie pro Euro 2012
29.05.2012 14:10 |

podobné články

Nominace: Chytrák Balotelli a francouzský Pudil

 
Italové a Francouzi vybrali týmy pro Euro 2012
29.05.2012 14:15 |

podobné články

Trestanec Limberský? Fotbalový "chytrák" rozdělil národ

 
V zemi, která se dostala na fotbalové EURO i díky Rezkově nafilmované penaltě ve Skotsku, se strhl hon na dalšího "reprezentanta-simulanta": Plzeňáka Davida Limberského.
18.09.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (77 článků)

Jak pašovat 94 iPhonů? Třeba takhle! Ale budete chodit jako podělaní

 
Na pašování iPhonů hodlal vydělat chytrák, kterých jich chtěl z Hong Kongu do Číny převézt bez šesti kusů rovnou stovku. Nenastrkal je jen tak do tašek, ale oblepil si jimi celé tělo!
14.01.2015 05:16 |

podobné články

Zloděj ukradl nepozorovaně mobil pomocí obyčejného magnetu

 
Vynalézavost zlodějů nezná mezí. Pokud jde o to, jak se zadarmo obohatit, jsou schopni zapnout mozek na nejvyšší obrátky a vymyslet nejrůznější způsoby, jak krádež provést. Jeden takový chytrák se nedávno vydal na lup jen s obyčejným magnetem. A jak se ukázalo, sklidil úspěch.
14.09.2015 16:25 |

podobné články

Provoz metra na lince C zastavil pád muže do kolejí

 
Pád muže do kolejiště metra ve stanici Pražského povstání směrem na Háje dnes před 11:00 zastavil provoz na trase C. Muž se pouze lehce zranil. Pražský dopravní podnik (DPP) v úseku Florenc - Kačerov zavedl náhradní autobusovou dopravu, metro začalo opět jezdit v 11:35.
05.02.2013 12:25 |

podobné články

Chtěl jsem to odpískat, říká Leoš Mareš o gangnam stylu na Andělech

 
Moderátor Leoš Mareš se vůbec poprvé objevil ve vysílání České televize coby moderátor. Stalo se tak v rámci předávání hudebních Andělů za uplynulý rok. Mareš show symbolicky zahájil vlastním gangnam stylem, který ještě dva dny před přenosem chtěl úplně vzdát. Další články k tématu: Andělé chtějí vzlétnout výš. S Marešem a uměleckým režisérem Yemim O erotickém videu s přítelkyní nic nevím, dušuje se Leoš Mareš Favoritem Andělů v novém je Kryštof. Moderovat bude Leoš Mareš Čekal jsem, že mi zazpívá Mareš, žertoval tyčkař Kudlička OBRAZEM: Slavní muzikanti a potomci. Andělé je představili společně Chci, aby to byl Jirka, říká Dyk o dítěti, které čeká s Vilhelmovou GLOSA MIRKY SPÁČILOVÉ: Anděl dovedl prodat chvíle, kdy ceny mají cenu
17.03.2013 01:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků)

OBRAZEM: Slavní muzikanti a potomci. Andělé je představili společně

 
Předávání hudebních Andělů za rok 2012 nabídlo nevšední podívanou. Všechny ceny předávali slavní muzikanti společně se svými dětmi, které muzice rovněž propadly. Podívejte se, kde všude nepadlo jablko daleko od stromu. Další články k tématu: Jsem rád, že zpívám česky, ohlíží se za předáváním Andělů Nohavica Chtěl jsem to odpískat, říká Leoš Mareš o gangnam stylu na Andělech Andělé jsou rozdaní. Kapela Kryštof má dvě sošky, ostatní po jedné Chci, aby to byl Jirka, říká Dyk o dítěti, které čeká s Vilhelmovou GLOSA MIRKY SPÁČILOVÉ: Anděl dovedl prodat chvíle, kdy ceny mají cenu
17.03.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků)

Na Andělu nabízejí polévku, co léčí mrtvici: Za den se jí snědlo 100 litrů

 
Polévka s tajnou ingrediencí, která léčí mrtvici, vzbudila na Andělu rozruch. Zájem o ni byl obrovský. Organizátoři však přísadu neprozradili, protože už by prý nebyla tajemstvím. Možnost ochutnat další polévky od předních českých šéfkuchařů a přispět tak na dobrou věc máte šanci až do pátku 24. února.
21.02.2017 17:10 |

podobné články

Dopravní podniky brzy spustí eskalátory na Andělu: Plánuje opravit stanice metra Flora a Opatov

 
Dopravní podnik plánuje další opravy. A to eskalátorů i stanic metra. Poté, co spustí eskalátory na Andělu a Náměstí Republiky, vrhne se na opravy jezdících schodů na Karlově náměstí. Nový kabát dostanou stanice metra Flora a Opatov.
16.05.2018 20:00 |

podobné články