Tak takovou "mezinárodněpolitickou" přestřelku svět sportu nezažil snad od doby železné Margaret Thatcher. Bývalá francouzská ministryně Roselyne Bachelot totiž obvinila Rafaela Nadala z dopingu.

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Margaret Thatcher (129 článků)

Horlivé spekulace kolem konce tenisové kariéry Rafaela Nadala hýbou sportovním světem. Nadala trápí bolavá kolena.
19.08.2012 08:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)

Berdych v Cincinnati dohrál, skončil na raketě Nadala

Český tenista Tomáš Berdych nestačil ve čtvrtfinále turnaje Masters v Cincinnati na bývalou světovou jedničku Rafaela Nadala
22.08.2009 09:20 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Nadala trápí zub moudrosti. Dva dny netrénoval

Nečekaná zdravotní komplikace narušila přípravu Rafaela Nadala na turnaj série Masters 1000 v Miami.
25.03.2010 11:25 |

Tenisové Roland Garros čeká na návrat krále Nadala

Velký návrat Rafaela Nadala na trůn grandslamového Roland Garros se očekává na letošním pařížském turnaji. French Open začne již v neděli a španělský tenista je po skvělé antukové sezoně největším favoritem dvouhry.
21.05.2010 13:05 |

ON-LINE: Federer porazil ve finále Turnaje mistrů Nadala 2:1 na sety

V podrobné on-line reportáži jste mohli sledovat bitvu tenisových velikánů Rafaela Nadala a Rogera Federera o titul na prestižním Turnaji mistrů.
28.11.2010 18:15 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Federer popáté vyhrál Turnaj mistrů. Nadala porazil 2:1 na sety

Roger Federer vyhrál jako třetí tenista v historii popáté Turnaj mistrů. Švýcar v nedělním finále v Londýně porazil Španěla Rafaela Nadala 6:3, 3:6 a 6:1 za hodinu a 37 minut.
29.11.2010 13:45 |

Rafo, budíček! Belgická reportérka si vystřelila z tenisové jedničky Nadala

Povedený vtípek! Belgická rozhlasová reportérka María del Riová (37) vzbudila před daviscupovou bitvou Belgie – Španělsko tenisovou superstar Rafaela Nadala (24)!
03.03.2011 12:05 |

Démon Djokovič ROZSTŘÍLEL i Nadala a vyhrál v Indian Wells

Novak Djokovič po výhře nad Rogerem Federerem porazil i světovou jedničku Rafaela Nadala a v novém roce neprohrál jediný zápas.
21.03.2011 07:40 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Rozjetý Djokovič porazil i Nadala a vyhrál turnaj v Indian Wells

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál podruhé v kariéře turnaj v Indian Wells. Ve finále porazil světovou jedničku Rafaela Nadala ve třech setech 4:6, 6:3 a 6:2 a připsal si třetí titul v sezoně.
21.03.2011 09:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Berdych: Na Nadala musím vytáhnout to nejlepší a doufat

Tenista Tomáš Berdych má v cestě za obhajobou titulu na turnaji v Miami "snadnější" překážky za sebou. V osmifinále si vybojoval výhrou nad Němcem Florianem Mayerem účast ve čtvrtfinále, a pokud chce zopakovat loňskou jízdu, tak nyní musí porazit světové eso - Španěla Rafaela Nadala.
30.03.2011 09:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Florian (25 článků)

Berdych: Na Nadala chci vytáhnout svůj nejlepší tenis

Tomáš Berdych má v cestě za obhajobou titulu v Miami "snadnější" překážky za sebou. Pokud chce zopakovat loňskou jízdu, tak nyní musí ve čtvrtfinále porazit světové eso - Španěla Rafaela Nadala.
30.03.2011 10:40 |

DJOKOVIČ ve finále v Miami porazil Nadala a letos je NEPORAZITELNÝ

Novak Djokovič ovládl turnaj v Miami. V nádherné bitvě porazil světovou jedničku Rafaela Nadala a v letošní sezoně i nadále zůstává neporažen.
03.04.2011 22:50 |

Djokovič dál neporažen, ve finále turnaje v Miami porazil Nadala

Srbský tenista Novak Djokovič zůstává v této sezoně stále neporažený. Druhý hráč světa porazil v dnešním finále turnaje série Masters v Miami světovou jedničku Španěla Rafaela Nadala v třísetovém dramatu 4:6, 6:3 a 7:6 a letos si na konto připsal již čtyřiadvacátý vítězný zápas za sebou.
04.04.2011 07:40 |

Turnaj mistrů: Famózní Federer smetl Nadala

Roger Federer ve svém druhém vystoupení na Masters porazil Rafaela Nadala ve dvou setech 6:3 a 6:0.
22.11.2011 19:35 |

ŽIVĚ Djokovič - Nadal 5:7, 6:4, 6:2, 6:7, 7:5

Přečtěte si online reportáž z finále mužské dvouhry Australian Open. Světová jednička Novak Djokovič ze Srbska porazil po téměř šestihodinové bitvě druhého hráče světa Španěla Rafaela Nadala v nejdelším finálovém zápase historie v poměru 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 a 7:5. Djokovič tak Nadala porazil ve třetím grandslamovém finále v řadě, obhájil v Melbourne titul, celkově pak získal na Australian Open třetí prvenství a pátý grandslamový triumf.
29.01.2012 09:05 |

Djokovič udolal po obrovské bitvě Nadala a slaví titul

Srbský tenista Novak Djokovič porazil na Australian Open v nejdelším grandslamovém finále Španěla Rafaela Nadala po setech 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 a 7:5 a slaví svůj pátý grandslamový titul.
29.01.2012 16:00 |

Štěpánek nestačil na Nadala, Rosola vyřadil Nišikori

Z mužské dvouhry vypadl také poslední český zástupce Radek Štěpánek, který nestačil na turnajovou dvojku, Španěla Rafaela Nadala po setech 2:6, 2:6.
26.03.2012 09:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Radek Štěpánek (809 článků)

Rosol šokoval tenisový svět. Ve Wimbledonu vyřadil Nadala!

Český tenista Lukáš Rosol se postaral v utkání 2. kola Wimbledonu o prvotřídní senzaci, když vyřadil turnajovou dvojku Rafaela Nadala ze Španělska po pětisetové bitvě 6:7, 6:4, 6:4, 2:6 a 6:4.
28.06.2012 16:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)