Článek

Dolejš (KSČM): Vánoční Zeman – klady a zápory

 
Ve svém vánočním projevu byl prezident Miloš Zeman věrný sám sobě, ale konec blbé nálady vyhlašoval předčasně. Z části i kvůli svým některým provokujícím a kontroverzním názorům. Projev měl z mého pohledu své klady a zápory, ale některé názory si myslím poněkud protiřečily a dílčí účinky asi bude těžké prostě posčítat. Prostě Zeman.
27.12.2015 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15221 článků)
Podobné články

Semelová (KSČM): Nepromyšlené změny MHD

 
Zářijové změny v pražské hromadné dopravě přinesly klady i zápory, přitom nemálo negativ bylo zbytečných. Nelze se divit, že občané sepisují připomínky a petice.
30.10.2012 14:30 |

podobné články

ODS a TOP 09 se pořád tváří vstřícně, ale když přijde na věc, tak dají veto, postěžoval si na Primě ministr Brabec

 
Překvapivě nekonfliktně probíhala debata vládního politika s opozičním v dnešní televizní diskuzi v pořadu Partie na televizi Prima. O tom, proč státní firma Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) nemá k dispozici nejkvalitnější lidi, jaké byly klady a zápory bývalé pracovnice ŘSD Miloslavy Pošvářové či proč trvají opravy zdánlivých maličkostí na silnicích příliš dlouho, diskutovali ministr dopravy Antonín Prachař (ANO) se stínovým ministrem dopravy z KSČM Pavlem Hojdou.
08.06.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků) , Antonín Prachař (125 článků)

Komunista Dolejš vzkázal umělcům, kteří koncertují proti KSČM: Díky, pomaháte nám

 
Místopředseda KSČM a exposlanec Jiří Dolejš komentuje snahu českých hudebních skupin a tuzemských muzikantů upozornit na rostoucí vliv komunistů na českou politiku a přimět mladé lidi, aby se zúčastnili voleb a hlasovali proti KSČM. Dolejš se domnívá, že tato antikampaň dělá komunistické straně vlastně službu.
21.10.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (406 článků)

Lidé, buďte bdělí! Komunista Dolejš účtuje s Dukou a přidává výzvu

 
ROZHOVOR Rozjíždí se velký byznys s vírou a funkcemi, který prý odmítají i někteří věřící lidé. Takto reagoval poslanec Jiří Dolejš (KSČM) na zamítavý postoj sněmovny. KSČM s Úsvitem vyvolala v týdnu mimořádné jednání o církevních restitucích, ale ostatní poslanci debatu na toto téma považovali za zbytečnou a neschválili ani program. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Dolejš uvedl i to, co si myslí o vyjádření kardinála Dominika Duky o skomírající KSČM.
26.07.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (406 článků) , Dominik Duka (642 článků)

Roman Joch: Klaus tu prosadil kapitalismus. Ale vzkřísil český nacionalismus. A nesmyslně obdivuje Rusko. A Zeman a Havel...

 
25 LET OD LISTOPADU ´89 Velice zajímavé názory na polistopadový vývoj i klady a zápory českých prezidentů představil ParlamentnímListům.cz publicista a ředitel Občanského institutu Roman Joch. Vyjádřil se i k privatizaci, zahraniční politice, vzestupu Andreje Babiše i činnosti poslední pravicové vlády. „To, co praktikovala, nebyl kapitalismus pro všechny, ale socialismus pro bohaté. Ne cesta k bohatství úspěchem na trhu, ale získat bohatství tím, že dostanu zakázku od státu, od spřátelených politiků," vysvětlil důvody současného odklonu voličů od pravicových stran.
30.10.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7404 článků)

Zeman není levicový prezident, ale mocenský cynik s neurvalým stylem. Politické dění končícího roku bilancuje Jiří Dolejš

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Místopředseda KSČM a poslanec Jiří Dolejš pro ParlamentníListy.cz rozebral a shrnul, co dobrého či špatného v tomto roce udělal pro lidi kabinet Bohuslava Sobotky. Přitom se zamyslel i nad působením ministra financí Andreje Babiše a také nad rozpačitým prezidentováním Miloše Zemana. „Zeman určitě není nekritizovatelný monarcha. Jeho neurvalý styl snižující důstojnost prezidentského úřadu se mi prostě nelíbí,“ poznamenal Dolejš v rozhovoru. Jako bývalý prognostik přidal i zamyšlení nad tím, co svět čeká v roce 2015.
28.12.2014 00:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7404 článků) , Jiří Dolejš (406 článků) , Miloš Zeman (15221 článků)

Vláda rozhodnutí o pozastavení činnosti KSČM odložila. O měsíc

 
Komunističtí politici si prozatím mohou oddychnout. Vláda totiž na měsíc přerušila debatu o možném podání návrhu na pozastavení činnosti Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM). Ministerstvo vnitra pro dnešní jednání kabinetu dodalo posudky, které pozastavení činnosti KSČM nedoporučily. To ale počátkem týdne znepokojilo jak odborníky, tak i některé pravicové politiky. Poslanec z KSČM Jiří Dolejš odklad rozhodnutí vlády dnes zkritizoval. Paradoxně by to prý mohla dát pro nečinnost vlády k soudu sama KSČM, aby měla před volbami čistý stůl, řekl Dolejš ParlamentnímListům.cz.
23.11.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (406 článků)

Televize zaměnila dva Dolejše. Dolejš jako Dolejš, vtipně glosoval komunista

 
České televizi se na zpravodajském webu ČT24 podařila poměrně nevinná záměna. Při přenosu živé debaty poslanců z jednací síně Poslanecké sněmovny zaměnila komunistu Jiřího Dolejše se sociálním demokratem, který se sice také jmenuje Dolejš, ovšem Richard. Televize komunistu totiž otitulkovala jmenovkou "Richard Dolejš (ČSSD)" a jmenovku po celou dobu vystoupení rudého poslance nevyměnila.
16.03.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (406 článků) , Richard Dolejš (58 článků)

Co se povedlo a nepovedlo v SuperStar!

 
Česko Slovenská SuperStar přinesla do hudebních soutěží spoustu novinek. Některé se vydařily, některé naopak méně. Blesk přináší ty nejvýraznější klady a zápory soutěže.
23.12.2009 05:05 |

podobné články

Klady a zápory aut na LPG

 
Benzín je drahý, nafta ho dohání. Co takhle jezdit na LPG?
07.04.2010 00:30 |

podobné články

Kiss zahráli show akorát tak k oslavě titulu

 
Na koncerty Kiss se chodí z několika důvodů. Kapela má v repertoáru hrst povedených písniček, z nichž se staly hity. Muzikanti vystupují s legendárním make-upem, při koncertech je na co se dívat a hráči na stará kolena vytrvale předvádějí, jak vypadá dřevní rock’n’roll se svými klady i zápory.
24.05.2010 10:40 |

podobné články

Druhý díl: Digitální vysílání není jen koupě set-top boxu

 
Nejběžnější a nejlevnější způsob televizního příjmu je ze vzduchu. Pozemní vysílání se v digitální kvalitě postupně rozšiřuje na celé území ČR. Má stejně jako jiné způsoby příjmu své klady i zápory, které se pokusíme poodkrýt. Popíšeme, co všechno k příjmu pozemního digitálu potřebujete a jak obtížné je ho naladit. Televizi díky digitalizaci lze sledovat i na cestách mimo domov a mnoho dalšího.
18.10.2010 05:05 |

podobné články

Špidla: Vláda tají všechny cesty reformy penzí! Jaká je nejlepší?

 
Udivuje mě, jak omezeně se mluví o tak zásadní věci, jakou je reforma penzí. Současná diskuse se spíše podobá marketingovému tlaku developera, který již má svůj projekt a chce jej prosadit. Lidé by přitom měli znát všechny cesty - s jejich klady a zápory.
10.03.2011 12:00 |

podobné články

Syna Karla Vágnera pronásledují šílené fanynky

 
Syn Karla Vágnera Josef (20) odhaluje klady a zápory své popularity. Otevřeně přiznává, že už poznal pachuť své slávy. Dokonce se Super.cz svěřil, že ho pronásleduje čtveřice neodbytných fanynek, kterých se nemůže zbavit.
24.05.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vágner (44 článků) , Josef Vágner (44 článků) , Karel Vágner (311 článků)

Modelka Verešová: Není jednoduchá doba, řada lidí má těžké živobytí

 
Budeme mít v důchodu z čeho žít? A můžeme se spolehnout jen na stát nebo si musíme sami odkládat nějaké peníze? A co nového do důchodů přinese důchodová reforma? Pořad Suma sumárum opět přináší rady i příběhy ze života. Čeští odborníci ze soukromé i státní sféry představí, jak budou odvody na důchod po reformě fungovat. Odborník ze Slovenska pak zhodnotí klady a zápory české reformy proti té u nich. A opět nebou chybět názory dětí, známých osobností, ani makroekonoma Tomáše Sedláčka z Národní ekonomické rady vlády (NERV). Hostem pořadu bude tentokrát modelka Andrea Verešová.
10.11.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (994 článků) , Tomáš Sedláček (120 článků)

Pivo a jeho zdravotní klady a zápory

 
O pozitivních i negativních účincích pití piva se často hovoří, co je na tom pravdy?
04.01.2012 21:25 |

podobné články

HLAS: Utkají se v neděli. Proklepneme si druhou dvanáctku soutěžících!

 
Jaké klady a zápory mají zpěváci a zpěvačky v týmech Michala Davida a Dary Rolins?
15.04.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2036 článků) , Michal David (1154 článků)

Srnkova premiéra s americkou sopranistkou

 
Hostování francouzského souboru soudobé hudby Ensemble Intercontemporain na Pražském jaru v neděli na Pražské konzervatoři bylo úspěchem, večer uskupení Schola Gregoriana Pragensis v Národním technickém muzeu měl klady i zápory.
22.05.2013 12:25 |

podobné články

Hostesing: Lehce vydělané peníze, nebo otročina?

 
V dnešní době je stále populárnější přivýdělek formou hosteskování. Jaké to s sebou nese klady a zápory?
09.08.2013 11:15 |

podobné články