Článek

Dokonalá postava za týden? Po tomto zázračném čaji žádný problém!

 
A je to tady! Skutečně existuje čaj, který má takové účinky, že zhubnete několik kil během týdne. Nevěříte? Pak se o zázračných účincích čaje přesvědčte sami. Stačí vám k tomu obyčejné ingredience, které má doma každý z nás. Během několika dnů se tak naše postava změní k nepoznání.
20.05.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

VELKÝ TEST ČERNÝCH ČAJŮ: Po kterém čaji vám bude špatně? A který vypadá jak prach?

 
Lektor čajové školy Jaromír Horák se v testu čajů zaměřil na černé čaje z běžných českých obchodů. Který je podle něj kvalitní a může se rovnat s lepšími čaji? Který naopak se příliš nedá pít a může být podle Horáka i zdraví nebezpečný.
16.04.2013 16:35 |

podobné články

To není žádný »čajíček«: 4 recepty na bylinkové odvary, které zaženou nachlazení!

 
Chřipka a nachlazení opět decimují republiku. Je načase, abyste znali zbraně, kterými si můžete ulevit při kašli, rýmě nebo horečce. Nemoc můžete zahnat totiž tím pravým čajem. Poradíme, které bylinky vám zaberou. Rozhodně totiž nemusíte sahat jen po zázračném zázvoru.
09.01.2017 09:50 |

podobné články

Zázračné cvičení pro tělo i duši: 5 Tibeťanů pro každý den

 
Rozvoj těla i duše, to je podstatou jógy. Ti, kteří jí propadli, vám jistě potvrdí, jak dobře se díky ní cítí. Pokud ale nehodláte navštěvovat kurzy, zkuste se pečlivě naučit alespoň magickou sestavu pěti cviků – tzv. Pět Tibeťanů. V tomto zázračném cvičení je prý skryto tajemství dlouhověkosti a pevného zdraví.
13.03.2017 17:30 |

podobné články

Krasavec Štefan Pčelár ze SuperStar se prý ve vile pěkně vykrmil. Ubydou mu fanynky?

 
Od chvíle, kdy se slovenský zpěvák Štefan Pčelár objevil v SuperStar, fanynky nemohly popadnout dech. A to včetně porotkyně Ewy Farne  (19) . Dokonalá tvář, bezvadná postava, velký talent a charisma. Ideální prototyp muže. Po třech měsících života v SuperVile se ale minimálně jedna věc změnila – právě ona zmiňovaná bezvadná postava. Štefan, který byl zvyklý věnovat se svému tělu, momentálně namáhá nejvíce své hlasivky, a i když se snaží ve vile posilovat a cvičit, úbytek pohybu začíná být znát.
02.06.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Štefan Pčelár (63 článků)

Žádný signál již není problém: iPhone teď dokáže posílat kouřové signály!

 
Jste na odlehlém místě, kde váš chytrý telefon nemá žádný signál? Žádný problém! Německý vynálezce sestrojil periferii, díky které může iPhone posílat kouřové signály. A k těm se americká zpravodajská služba NSA jen tak nedostane!
18.02.2014 13:10 |

podobné články

Nebezpečná potravina: Tento zelený čaj z Alberta je plný pesticidů

 
Na tomto Zeleném čaji s příchutí citrónu, který se prodával v Albertu v písku, byste si asi moc nepochutnali. Byl doslova napěchovaný pesticidy.
29.04.2013 10:25 |

podobné články

Kirstie Alley: Přibrala jsem zase 38 kilo!

 
VIDEO: Kirstie Alley tvrdí, že jí přezdívka „tlustá herečka“ patří. Po médii sledovaném a téměř zázračném hubnutí v roce 2007 opět přibrala, a to dokonce na 103 kilogramů! O svém tloustnutí mluvila v show Oprah Winfrey.
08.05.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Kirstie Alley (99 článků) , Oprah Winfrey (147 článků)

Rozdováděný hokejista Klepiš se po zlatém návratu podepisoval na ňadra

 
Čeští hokejisté se po svém zázračném tažení německým hokejovým šampionátem vrátili do své vlasti jako nefalšovaní hrdinové a svůj triumf také náležitě oslavili. Alkohol tekl proudem, Jakub Klepiš si návrat vychutnal stylově a začal se podepisovat hosteskám na jejich ňadra.
26.05.2010 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Klepiš (49 článků)

Zeman vyzval Grosse: Ať prokáže, jak zbohatnul!

 
PÁTEK 7. 1. - Do aféry kolem privatizace mosteckých dolů, kterou odstartovali švýcarští vyšetřovatelé a kvůli které se expremiér Stanislav Gross vzdal členství v ČSSD, se vložil i Miloš Zeman. Po zázračném Grossové zbohatnutí se Zeman prý už nediví vůbec ničemu a byl by rád, kdyby bývalý mašinfíra prokázal, jak vlastně pohádkově zbohatnul.
07.01.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (659 článků) , Miloš Zeman (16415 článků)

Zázračné dítě: Holčička (10) přežila pád malého letadla

 
Desetiletá holčička přežila pád malého letadla v západní části Venezuely. Dalších pět osob na palubě, patrně členové její rodiny, nehodu nepřežilo. O dívce se tak může mluvit jako o zázračném dítěti.
08.01.2011 10:00 |

podobné články

Jeptiška: Papež Jan Pavel II. mě ZÁZRAČNĚ uzdravil

 
Francouzská jeptiška poprvé promluvila o zázračném uzdravení, které jí měl poskytnout papež Jan Pavel II.
19.01.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pavel II (27 článků)

Mluví se o zázračném léčivém přípravku CIGAPAN

 
Poslední dobou se mluví o několika zázračných všeřešících pro tělo blahodárných látkách a přípravcích, ale tak trochu se pozapomíná na důležitý Cigapan. Mnoha lidem již tento přípravek (u nás k dostání jako doplněk stravy) pomohl a dokonce je vhodné se o něm bavit v souvislosti s únikem radiace v Japonsku. Pomáhá totiž správné funkci štítné žlázy, která bývá radiací nejvíce ochromena. Celkové srovnání hormonálního systému je pak pro lidské tělo prvořadé.
27.04.2011 00:05 |

podobné články

Drama na letišti v Mnichově: Boeing brzdil na trávě!

 
Jen dva dny po zázračném manévru polského pilota, který musel ve Varšavě přistát bez podvozku, je tu další drama na letišti! A zase jde o boeing a zase je to »za humny«...
05.11.2011 12:20 |

podobné články

FED CUP: Šafářová podlehla Vinciové, Češky hrát finále nebudou

 
České tenistky v semifinále Fed Cupu končí. Po zázračném obratu, kdy Petra Kvitová vydřela první bod byl duel s Italkami po třech dvouhrách 1:2. Čtvrtý singl ale Lucie Šafářová prohrála s Robertou Vinciovou 3:6, 7:6 a 3:6.
22.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1451 článků)

Za Fischerem nadále stojí jeho podporovatelé z voleb

 
Podporovatelé neopustili Jana Fischera ani poté, co se objevily pochyby o jeho zázračném splacení dluhů z prezidentské kampaně. Serveru Novinky.cz řekli, že Fischer je jako ministr financí člověk na svém místě.
21.07.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1730 článků)

Proč všichni jedí Mike™ Benexia® Premium kvality Chia ?

 
O Chia se mluví jako o zázračném produktu. Zahraniční média jí věnovala tolik pozornosti, že se o roku 2013 začalo mluvit jako o roku Chia. Máme rok 2014 a ukazuje se, že i v Čechách si získala velkou přízeň. O Chia, respektive o produktu Mike™ Benexia®  Premium kvality Chia, si budu povídat s paní magistrou Renatou Jiráskovou. Paní magistro proč Mike™ Benexia®  Premium kvality Chia a proč ne jen  Chia? Jaký je v tom rozdíl?
13.10.2014 00:15 |

podobné články

Nemocný Gross o zázračném zbohatnutí: Před Bohem s tím obstojím! ... soudit mě bude za jiné hříchy

 
V dokumentárním cyklu Expremiéři pronesl Stanislav Gross mnoho důležitých přiznání. Uvedl především, že si je vědom svých chyb – za ně prý byl potrestán krutou nemocí, o té však mluvit nechtěl. Přiznal ovšem, že přijal Krista!
03.12.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (659 článků)

Čech, kterému transplantovali pět orgánů: V břiše jsem měl 13 litrů vody

 
V prosinci mu během unikátní desetihodinové transplantace dali nová játra, tenké střevo, slinivku, slezinu i žaludek. Začátkem roku byl Bartoloměj Pešta propuštěn domů a nyní poprvé o svém téměř zázračném uzdravení promluvil. Ulevilo se mu hlavně proto, že už nemusí v dutině břišní tahat obrovskou zátěž vody, která se mu tam tvořila. Někdy až třináct kilo.
03.02.2015 11:00 |

podobné články

Únosem Ashyi a léčbou v Česku šance na jeho přežití klesla, tvrdí britští lékaři

 
Ashya King (6) se loni léčil v českém protonovém centru s nádorovým onemocněním mozku. Rodiče o výsledku léčby mluví jako o zázračném uzdravení. Nadšení ale rozhodně nesdílí britské úřady, které rodiče osočily z toho, že chlapci zmenšili šanci na přežití!
20.07.2015 12:30 |

podobné články