Článek
Podobné články

Talentmania těsně porazila Česko Slovensko má talent

 
V neděli večer spustily televize Nova a Prima dvě podobné reality show - Talentmanii a Česko Slovensko má talent. Závod o sledovanost dopadl velmi těsně, podle informací Novinek sledovalo Talentmanii na Nově 1,336 miliónu diváků, zatímco pořad Česko Slovensko má talent na Primě sledovalo 1,140 miliónu lidí.
30.08.2010 11:21 |

podobné články

Talentmania a Česko Slovensko má talent měly opět velmi podobnou sledovanost

 
Reality show Novy a Primy Talentmania a Česko Slovensko má talent měly v neděli opět velmi podobnou sledovanost. Talentmania v průměru 1,126 miliónu a Česko Slovensko má talent v průměru 1,041 miliónu diváků.
06.09.2010 15:45 |

podobné články

VIDEO Česko Slovensko má Talent: Dívka, která kreslí v písku se inspirovala ukrajinskou vítězkou Got Talent! Vyhraje taky?

 
Když třiadvacetiletá Marika Koňařová stanula před porotou Česko Slovensko má Talent a začala malovat v písku, Lucii Bílé jen zazářily oči. „Jsem ráda, že se našel někdo, kdo to ukáže i u nás,“ řekla po vystoupení. A věděla, o čem mluví...
15.09.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2236 článků)

Exkluzivně: Porota Česko Slovensko má talent v přestrojení! +VIDEO

 
Když už hledáme talent, ukažme, že i my nějaký máme! Trio porotců Česko Slovensko má talent tedy bude ke sledování nové řady soutěže zvát v dokonalých převlecích.
17.08.2012 12:15 |

podobné články

Česko Slovensko sice má talent, ale moc překvapení se nekonalo

 
V neděli večer odstartovala Prima reality show Česko Slovensko má talent. V pořadu, kde mohou soutěžící prezentovat jakýkoliv druh talentu, se většina lidí pustila do vystoupení souvisejících s hudbou. Pořad tak značně připomíná starou Superstar, i když se velmi snaží být nový.
29.08.2010 22:25 |

podobné články

Česko Slovensko má talent: Bílou vyděsil muž s nožem!

 
Když Lucie Bílá (44) kývla na nabídku porotcování v show Česko Slovensko má talent, jistě netušila, že jí půjde o život. Vystoupení jednoho ze soutěžících ji k smrti vyděsilo. „Mně se zastavil krevní oběh,“ zajíkala se Bílá, která se po dobu »krvavého« kouzlení s noži schovávala za desky...
30.08.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2236 článků)

Česko Slovensko má talent: Na Primě řádila fretka!

 
Třetí část show Česko Slovensko má talent se bude opět věnovat sestřihu zajímavých i příšerných vystoupení z castingů u nás a u sousedů. Tentokrát by neměl pořad navazovat na speciální VIP zprávy, jako tomu bylo v minulých týdnech...
12.09.2010 12:05 |

podobné články

Česko Slovensko má talent: František se vrátil!

 
František Šimčík (12) i jeho vystoupení vyvolalo vlnu emocí i celou řadu diskusí. Porota Česko Slovensko má talent ho neposlala do finále (Jaro Slávik: „Chtěli jsme ho uchránit před obrovským zájmem veřejnosti...“), ale diváci si ho vyžádali...
22.11.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: František Šimčík (17 článků)

Česko Slovensko má talent: Proboha, to zase byli exoti!

 
Třetí díl »primácké« soutěže Česko Slovensko má talent nabídl kromě kvalitních vystoupení i notnou dávku exotů.
19.09.2011 12:05 |

podobné články

Česko Slovensko má talent: Proboha, to zase byli exoti!

 
Třetí díl »primácké« soutěže Česko Slovensko má talent nabídl kromě kvalitních vystoupení i notnou dávku exotů.
19.09.2011 16:50 |

podobné články

Vítěz Česko Slovensko má talent: Atai poprvé vystoupil v Praze!

 
Tanečník electric boogie z Kyrgyzstánu Atai Omurzakov (21), který loni na podzim vyhrál show Česko Slovensko má talent, má za sebou první vystoupení v Česku – konkrétně v Praze. Své dokonalé umění předvedl návštěvníkům klubu Cavalli.
27.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Atai Omurzakov (34 článků)

V neděli odstartuje čtvrtá řada Česko Slovensko má Talent

 
Čtvrtou řadu talentové show Česko Slovensko má talent začne televize Prima vysílat v neděli 15. září. Vystoupení účastníků bude hodnotit porota ve složení Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš. O postupu do semifinále rozhodne hlasování diváků. 
12.09.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2236 článků) , Leoš Mareš (2940 článků)

Naděje, bezmoc a zmar, je to ale konečně za námi! Česko Slovensko má talent je po finále, vítězem se stal koktavý zpěvák Miroslav Sýkora

 
Po třech měsících dnes skončilo trápení jménem Česko Slovensko má talent. Finále se zúčastnilo celkem 8 soutěžících, kteří se poprali o pohádkovou výhru 50 tisíc eur. Bohužel samotné finále připomínalo spíše vesnickou zábavu než světový pořad, který slaví úspěchy v mnoha sériích po celé Zemi. Přenos totiž začal krátkým vystoupením skupiny NightWork. Mělo jít o poslední performance skupiny vůbec, takovou pomyslnou tečku, prostě velkolepě zazpívat písničku a nadobro zmizet. Skupině se povedlo zapsat do análů asi jiným způsobem, než očekávala. Více než půlku vystoupení totiž nefungoval mikrofon, a tak bylo horko těžko slyšet nějaké hekání z úst Vojty Dyka, ale nic víc. Budiž, chybka se může stát...
08.12.2013 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (697 článků)

Supertrapas rozhádaných NightWork v Talentu: Museli vystoupit, protože nenáviděný Dyk jde na Primu, ale nikdo je neslyšel! Co se stalo?

 
"Na včerejší finále show Česko Slovensko má talent":http://www.extra.cz/nadeje-bezmoc-a-zmar-je-to-ale-konecne-za-nami-cesko-slovensko-ma-talent-je-po-finale-vitezem-se-stal-koktavy-zpevak-miroslav-sykora nebude v dobrém vzpomínat nevděčný "kat dva roky neoficiálně a týden oficiálně rozpadlé kapely NightWork":http://www.extra.cz/nightwork-ukazali-jaci-jsou-kamaradi-na-prachare-a-jeho-obrad-se-totalne-vykaslali "Vojta Dyk":http://www.extra.cz/tema/vojta-dyk-2 (28), který dal před kamarády přednost pokynům své predátorky "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatana-vilhelmova (35) a rejži s B-Side Bandem, ale musel ještě absolvovat definitivně poslední vystoupení kapely právě ve finále Talentu, které si oficiálně vyprosil na produkci moderátor Martin Pyco Rausch, zřejmě z vděku za to, jak skupina jeho kamaráda a spoluspíkra Kuby Prachaře vždycky bojovala proti homofobním předsudkům, zatímco na Slovensku, k Rauschově smůle, homosexualitu stále berou jako nemoc, případně rovnou zločin.
09.12.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (697 článků) , Martin Rausch (27 článků) , Martin Kuba (394 článků)

Blesk.cz hledá talent!

 
Myslíte si, že máte stejný talent, ne-li lepší, jako mají soutěžící televizních talentových show Talentmania a Česko Slovensko má talent? Jen jste se nestihli přihlásit, nebo nesebrali odvahu na to, vystoupit před televizními kamerami? Nyní máte jedinečnou šanci ukázat talent nám, Blesk.cz! Jak na to?
14.09.2010 22:45 |

podobné články

To je fofr! Show Česko Slovensko má talent končí už v neděli!

 
Ještě jsme se pořádně nerozkoukali a show Česko Slovensko má talent je u svého konce. Už v neděli se rozhodne, kdo z letošních nejtalentovanějších soutěžících celé show ohromí diváky a stane se vítězem čtvrté řady.
05.12.2013 11:35 |

podobné články

Česko Slovensko má talent bude uvádět Prachař!

 
Primácká show Česko Slovensko má talent běží v plném proudu. Jen v pražském castingu se dosud předvedlo přes 800 nejrůznějších talentů a další na svůj výstup čekají. Soutěž už má ale jasného moderátora za Česko a tím bude Jakub Prachař.
28.06.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (877 článků)

Česko Slovensko má talent: Důchodce v akváriu! Ne, tohle není týrání seniorů...

 
Neuvěřitelné! Kulturista a akrobat Bob Divílek (65) včera večer v Česko Slovensko má talent předvedl takové kousky, že se porotě i divákům tajil dech. Čiperný důchodce se mimo jiné nasoukal do malého akvária. Podobně »ulítlý« je ale i jeho soukromý život...
20.09.2010 12:10 |

podobné články

Tohle jste v Česko Slovensko má talent ještě neviděli! Američan se nechal vystřelit jako dělová koule

 
Američan David Smith je dalším soutěžícím, který touží vyhrát "Česko Slovensko má talent":http://www.extra.cz/video-jen-pro-silne-natury-v-talentu-dnes-vystoupi-hadi-muz-sledujte-jak-tento-charismaticky-rus-dokaze-lamat-svoje-telo. Už několikrát předvedl své umění, během něhož se nechal vystřelit z kanonu. A své schopnosti předvedl i před Mahenovým divadlem v Brně.
13.10.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: David Smith (5 článků) , David Smith (5 článků)