Článek

Dojemná promoce: Ochrnutý mladík vstal z vozíku a došel si pro diplom

 
Nedělní promoce třiadvacetiletého Chrise Nortona z americké Iowy byla plná emocí. Mladík, který si vážně poranil páteř na školním zápase a zůstal paralyzován, přijel na invalidním vozíku. Na pódiu si však stoupl na vlastní nohy a za pomoci své snoubenky si došel pro vysokoškolský titul, napsal server listu Metro.
29.05.2015 06:31 |

podobné články

Podobné články

Tohle není komedie, ale horor! Michal David vstal po dvou měsících z invalidního vozíku a opět se vážně zranil!

 
To snad není možné. Michal David  (53) konečně po více jak měsíci vstal z invalidního vozíku a zase na něm pravděpodobně skončí. David si na konci září natřikrát zlomil kotník a také si utrhl vazy. Po operaci mu nohu zpevňují čtyři šrouby a ještě minulý týden byl připoután na invalidní vozík. Před pár dny konečně vstal a začal se pohybovat pomocí berlí.
10.11.2013 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1217 článků)

Ochrnutý otec dojal na svatbě dcery: Vstal a šel, díky kosmickému obleku!

 
Angličan Irving Caplan (55) je od roku 2012 na vozíku. Kompletně ochrnutý muž z něj však díky speciálnímu »kosmickému« obleku mohl vstát a »po svých« přijít na svatbu své dcery!
24.09.2014 22:00 |

podobné články

Zeman vstal z vozíku! Jmenoval ústavního soudce. FOTO UVNITŘ

 
Prezident republiky Miloš Zeman se poprvé objevil na veřejnosti poté, co vstal z invalidního vozíku. Při té příležitosti jmenoval ústavním soudcem Radovana Suchánka. Uvnitř článku najdete galerii, jak vše hlava státu zvládla.
26.11.2013 14:02 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17438 článků)

Devítiletý chlapec má univerzitní diplom ze hry na klavír a vydává první album

 
Curtis Elton z Velké Británie je velmi nadaným klavíristou. V listopadu bude vydávat své první album a nedávno získal ve hře na klavír také univerzitní diplom. Nebylo by na tom nic zvláštního, Curtisovi je ale pouhých devět let a je nejmladším člověkem, který kdy tento diplom získal, napsal britský list The Daily Telegraph.
26.09.2013 18:00 |

podobné články

Nejvyšší správní soud rozhodoval o kasační stížnosti Západočeské univerzity v Plzni týkající se vysokoškolského diplomu

 
Západočeská univerzita v Plzni brojila proti rozsudku Krajského soudu v Plzni, jímž soud zrušil její rozhodnutí zrušující vysokoškolský diplom JUDr. L. H.. Jednalo se o diplom, kterým bylo v roce 2002 osvědčeno ukončení studia v bakalářském studijním programu, a univerzita tento diplom zrušila z důvodů opsání bakalářské práce.
24.06.2016 13:05 |

podobné články

25 let pro zrůdu: Promoce se Radka (†26) nedožila, ubil ji polenem!

 
Studovala pedagogickou fakultu a snila o tom, že bude učitelka biologie a matematiky. Už si hledala místo, lednové promoce se ale nedočkala. Vysokoškolačku Radku P. surově ubil polenem kvůli penězům recidivista Roman Koutný. Dostal za to 25 let!
08.02.2013 12:10 |

podobné články

Tajná promoce! Kalousek získal v padesáti titul

 
Zpěváku Janu Kalouskovi bude za dva roky padesát, ale teprve ve svých osmačtyřiceti letech promoval a obdržel tak titul magistr. Super.cz se podařilo získat fotografie z nedávné promoce.
16.07.2010 14:05 |

podobné články

Příběh, co rozplakal svět: Vozíčkář na své svatbě vstal, aby si mohl zatančit s manželkou

 
Po tomto příběhu "vám budou téct slzy!":http://www.extra.cz/dojemne-video-tatinek-svemu-predcasne-narozenemu-synovi-vyrobil-na-halloween-specialni-masku Sedmadvacetiletý muž na vozíku na své svatbě vstal, aby si mohl zatančit se svou novomanželkou.
20.11.2014 12:16 |

podobné články

Ochrnutý Muž roku Zach a 2. nejkrásnější Muž světa poprvé na jednom mole

 
Ochrnutý Muž roku Martin Zach  (25) se kariéry v modelingu ani po krutém zranění na rybníku Kačák, po kterém ochrnul a skončil na invalidním vozíku, nevzdává. Za sebou má již třetí módní přehlídku. A na módním mole se potkal i s 2. nejkrásnějším Mužem světa Josefem Karasem  (33) .
29.10.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Karas (86 článků) , Martin Zach (169 článků)

Kateřina Ujfaluši, exmanželka stopera Atlétika Madrid - PROMOCE!

 
05:00 – Elegantní černá róba, zářivý sebevědomý úsměv. Nepoznali byste ji. Kdysi ji německý deník Bild vyhlásil nejvíc sexy manželkou fotbalové bundesligy. Dnes má Kateřina Ujfaluši červený bakalářský diplom a dál pokračuje ve studiu na vysoké škole.
18.09.2009 02:30 |

podobné články

Student na promoci samou radostí skočil salto. Tedy skoro

 
Americký student Robert Jeffrey Blank, který úspěšně absolvoval Davenport University v Michiganu, měl z promoce takovou radost, že samou radostí vyskočil do vzduchu. Ve chvíli, kdy obdržel vysokoškolský diplom, ho popadla chuť skočit salto vzad, nicméně akrobatický kousek se mu úplně nevyvedl.
04.05.2014 17:40 |

podobné články

Ivana Gottová už je bakalářka: Karel byl dojat!

 
A je to doma! Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (38) je od včerejška nositelkou titulu bakalář. Vysokoškolský diplom převzala během slavnostní promoce na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, kde tři roky studovala mediální a masovou komunikaci.
22.08.2014 05:05 |

podobné články

Ivana Gottová už je bakalář: Karel byl dojat!

 
A je to doma! Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (38) je od včerejška nositelkou titulu bakalář. Vysokoškolský diplom převzala během slavnostní promoce na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, kde tři roky studovala mediální a masovou komunikaci.
22.08.2014 11:30 |

podobné články

Smolař Michal David: Další vážné zranění! Jen co vstal z vozíku

 
Zpěvák Michal David (53) zažívá neuvěřitelně smolný podzim. Koncem září si zlomil kotník a zpřetrhal vazy. Nyní se konečně mohl po téměř dvou měsících postavit na vlastní nohy. Jenže to teď vypadá, že na vozíku skončí zase!
10.11.2013 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1217 článků)

Ochrnutý zpěvák: ZPÍVAT SE DÁ I NA VOZÍKU

 
Michal Rollo (33) z Prahy, lépe známý jako Jonys, zpívá dlouhá léta u punkové kapely M.Z.H. (Mnohej z nich je hrbatej). Minulý rok si prošel těžkým životním obdobím, když si poranil páteř a skončil na invalidním vozíku. Někoho by to položilo, ale Jonys to zvládl a vrátil se na pódium.
25.03.2010 21:55 |

podobné články

Robert měl v 29 letech mrtvici a skončil na vozíku! Dnes už opět chodí

 
Vrátit se znovu jako trenér ve fitcentru do práce a hlavně si jednou pochovat své dítě, to jsou životní sny Róberta Bandžucha (30). Ve 29 letech na něj sáhla smrt. Náhle ho skolila mozková mrtvice a on skončil ochrnutý na vozíku.
14.12.2013 05:15 |

podobné články

PŘÍBĚH: Je ochrnutý a neumí číst. Přesto studuje medicínu

 
Ochrnutý mladík s mozkem génia nečte ani nepíše. Přesto studuje.
12.06.2009 06:10 |

podobné články

Cimrmani truchlí! Odešel herec Jan Kašpar (†60): Proč skončil na vozíku?

 
Spolu se Zdeňkem Svěrákem se podílel na vzniku centra Paraple pro lidi, kteří skončili jako on na invalidním vozíku. Zesnulého herce Jana Kašpara (†60), pro kterého nyní truchlí jeho kolegové z Divadla Járy Cimrmana, upoutal na kolečkové křeslo pád ze stromu. Svých hereckých snů se však nevzdal a za svou kariéru odehrál řadu "sedacích" rolí. Na vozíku se seznámil i se svou manželkou.
12.06.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jára Cimrman (263 článků) , Jan Kašpar (40 článků) , Jan Kašpar (40 článků)

Janeček (KSČM): Firmy vybírají životopisy namátkou

 
Samotný diplom o úspěšném zakončení školy k dostání dobré práce v dnešní době nestačí, i když je třeba červený. Natvrdo řečeno diplom je pouze pro uspokojení intelektu jedince, ale jinak je prakticky k ničemu. Nehledě na vynaložené finanční prostředky za studium, které často šplhají do statisíců a přicházejí tak nazmar. Ono ještě k tomu kvalitní vzdělání může být na škodu, neboť pokud je člověk překvalifikovaným, stává se také těžko zaměstnavatelným.
11.11.2014 14:51 |

podobné články