Článek

Dojemná promoce: Ochrnutý mladík vstal z vozíku a došel si pro diplom

 
Nedělní promoce třiadvacetiletého Chrise Nortona z americké Iowy byla plná emocí. Mladík, který si vážně poranil páteř na školním zápase a zůstal paralyzován, přijel na invalidním vozíku. Na pódiu si však stoupl na vlastní nohy a za pomoci své snoubenky si došel pro vysokoškolský titul, napsal server listu Metro.
29.05.2015 06:31 |

podobné články

Podobné články

Tohle není komedie, ale horor! Michal David vstal po dvou měsících z invalidního vozíku a opět se vážně zranil!

 
To snad není možné. Michal David  (53) konečně po více jak měsíci vstal z invalidního vozíku a zase na něm pravděpodobně skončí. David si na konci září natřikrát zlomil kotník a také si utrhl vazy. Po operaci mu nohu zpevňují čtyři šrouby a ještě minulý týden byl připoután na invalidní vozík. Před pár dny konečně vstal a začal se pohybovat pomocí berlí.
10.11.2013 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1298 článků)

Ochrnutý otec dojal na svatbě dcery: Vstal a šel, díky kosmickému obleku!

 
Angličan Irving Caplan (55) je od roku 2012 na vozíku. Kompletně ochrnutý muž z něj však díky speciálnímu »kosmickému« obleku mohl vstát a »po svých« přijít na svatbu své dcery!
24.09.2014 22:00 |

podobné články

Zeman vstal z vozíku! Jmenoval ústavního soudce. FOTO UVNITŘ

 
Prezident republiky Miloš Zeman se poprvé objevil na veřejnosti poté, co vstal z invalidního vozíku. Při té příležitosti jmenoval ústavním soudcem Radovana Suchánka. Uvnitř článku najdete galerii, jak vše hlava státu zvládla.
26.11.2013 14:02 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20939 článků)

Devítiletý chlapec má univerzitní diplom ze hry na klavír a vydává první album

 
Curtis Elton z Velké Británie je velmi nadaným klavíristou. V listopadu bude vydávat své první album a nedávno získal ve hře na klavír také univerzitní diplom. Nebylo by na tom nic zvláštního, Curtisovi je ale pouhých devět let a je nejmladším člověkem, který kdy tento diplom získal, napsal britský list The Daily Telegraph.
26.09.2013 18:00 |

podobné články

Nejvyšší správní soud rozhodoval o kasační stížnosti Západočeské univerzity v Plzni týkající se vysokoškolského diplomu

 
Západočeská univerzita v Plzni brojila proti rozsudku Krajského soudu v Plzni, jímž soud zrušil její rozhodnutí zrušující vysokoškolský diplom JUDr. L. H.. Jednalo se o diplom, kterým bylo v roce 2002 osvědčeno ukončení studia v bakalářském studijním programu, a univerzita tento diplom zrušila z důvodů opsání bakalářské práce.
24.06.2016 13:05 |

podobné články

25 let pro zrůdu: Promoce se Radka (†26) nedožila, ubil ji polenem!

 
Studovala pedagogickou fakultu a snila o tom, že bude učitelka biologie a matematiky. Už si hledala místo, lednové promoce se ale nedočkala. Vysokoškolačku Radku P. surově ubil polenem kvůli penězům recidivista Roman Koutný. Dostal za to 25 let!
08.02.2013 12:10 |

podobné články

Tajná promoce! Kalousek získal v padesáti titul

 
Zpěváku Janu Kalouskovi bude za dva roky padesát, ale teprve ve svých osmačtyřiceti letech promoval a obdržel tak titul magistr. Super.cz se podařilo získat fotografie z nedávné promoce.
16.07.2010 14:05 |

podobné články

Příběh, co rozplakal svět: Vozíčkář na své svatbě vstal, aby si mohl zatančit s manželkou

 
Po tomto příběhu "vám budou téct slzy!":http://www.extra.cz/dojemne-video-tatinek-svemu-predcasne-narozenemu-synovi-vyrobil-na-halloween-specialni-masku Sedmadvacetiletý muž na vozíku na své svatbě vstal, aby si mohl zatančit se svou novomanželkou.
20.11.2014 12:16 |

podobné články

Kateřina Ujfaluši, exmanželka stopera Atlétika Madrid - PROMOCE!

 
05:00 – Elegantní černá róba, zářivý sebevědomý úsměv. Nepoznali byste ji. Kdysi ji německý deník Bild vyhlásil nejvíc sexy manželkou fotbalové bundesligy. Dnes má Kateřina Ujfaluši červený bakalářský diplom a dál pokračuje ve studiu na vysoké škole.
18.09.2009 02:30 |

podobné články

Student na promoci samou radostí skočil salto. Tedy skoro

 
Americký student Robert Jeffrey Blank, který úspěšně absolvoval Davenport University v Michiganu, měl z promoce takovou radost, že samou radostí vyskočil do vzduchu. Ve chvíli, kdy obdržel vysokoškolský diplom, ho popadla chuť skočit salto vzad, nicméně akrobatický kousek se mu úplně nevyvedl.
04.05.2014 17:40 |

podobné články

Ivana Gottová už je bakalářka: Karel byl dojat!

 
A je to doma! Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (38) je od včerejška nositelkou titulu bakalář. Vysokoškolský diplom převzala během slavnostní promoce na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, kde tři roky studovala mediální a masovou komunikaci.
22.08.2014 05:05 |

podobné články

Ivana Gottová už je bakalář: Karel byl dojat!

 
A je to doma! Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (38) je od včerejška nositelkou titulu bakalář. Vysokoškolský diplom převzala během slavnostní promoce na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, kde tři roky studovala mediální a masovou komunikaci.
22.08.2014 11:30 |

podobné články

Ochrnutý Muž roku Zach a 2. nejkrásnější Muž světa poprvé na jednom mole

 
Ochrnutý Muž roku Martin Zach  (25) se kariéry v modelingu ani po krutém zranění na rybníku Kačák, po kterém ochrnul a skončil na invalidním vozíku, nevzdává. Za sebou má již třetí módní přehlídku. A na módním mole se potkal i s 2. nejkrásnějším Mužem světa Josefem Karasem  (33) .
29.10.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Karas (86 článků) , Martin Zach (169 článků)

Smolař Michal David: Další vážné zranění! Jen co vstal z vozíku

 
Zpěvák Michal David (53) zažívá neuvěřitelně smolný podzim. Koncem září si zlomil kotník a zpřetrhal vazy. Nyní se konečně mohl po téměř dvou měsících postavit na vlastní nohy. Jenže to teď vypadá, že na vozíku skončí zase!
10.11.2013 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1298 článků)

Ochrnutý zpěvák: ZPÍVAT SE DÁ I NA VOZÍKU

 
Michal Rollo (33) z Prahy, lépe známý jako Jonys, zpívá dlouhá léta u punkové kapely M.Z.H. (Mnohej z nich je hrbatej). Minulý rok si prošel těžkým životním obdobím, když si poranil páteř a skončil na invalidním vozíku. Někoho by to položilo, ale Jonys to zvládl a vrátil se na pódium.
25.03.2010 21:55 |

podobné články

Robert měl v 29 letech mrtvici a skončil na vozíku! Dnes už opět chodí

 
Vrátit se znovu jako trenér ve fitcentru do práce a hlavně si jednou pochovat své dítě, to jsou životní sny Róberta Bandžucha (30). Ve 29 letech na něj sáhla smrt. Náhle ho skolila mozková mrtvice a on skončil ochrnutý na vozíku.
14.12.2013 05:15 |

podobné články

Ochrnutý Michal (25) má stejné sny jako jiní: Chci cestovat, ale chybí mi peníze

 
Na první pohled je Michal člověkem, který je uvězněný na vozíku. Uvnitř však touží stejně tak jako jiní pětadvacetiletí kluci užívat si života. A jeho velkým snem je cestovat. Jenže má to háček. Kvůli svému handicapu to má ještě těžší než člověk bez vozíku.
08.12.2017 18:25 |

podobné články

Ochrnutý Michal Jančařík: Z invalidního vozíku sedl za volant!

 
Po transplantaci ledviny moderátor počasí Michal Jančařík (42) ochrnul a musel se učit všechno znova. Teď ho nové začátky čekají i na silnici. Místo invalidního vozíku si teď sedá za volant.
03.06.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Jančařík (97 článků)

Janeček (KSČM): Firmy vybírají životopisy namátkou

 
Samotný diplom o úspěšném zakončení školy k dostání dobré práce v dnešní době nestačí, i když je třeba červený. Natvrdo řečeno diplom je pouze pro uspokojení intelektu jedince, ale jinak je prakticky k ničemu. Nehledě na vynaložené finanční prostředky za studium, které často šplhají do statisíců a přicházejí tak nazmar. Ono ještě k tomu kvalitní vzdělání může být na škodu, neboť pokud je člověk překvalifikovaným, stává se také těžko zaměstnavatelným.
11.11.2014 14:51 |

podobné články