Článek

Dočkala se: Důchodkyně po 64 letech dokončila školu!

 
Turkyně Fatma Mihriban Aktariová začala chodit na univerzitu, když jí bylo dvacet let. Tehdy ji ani ve snu nenapadlo, že na promoci bude čekat celých čtyřiašedesát roků. Ale jako čtyřiaosmdesátiletá seniorka se konečně dočká titulu z istanbulské prestižní Univerzity Mimara Sinana.
25.03.2015 17:05 |

podobné články

Podobné články

K neuvěření: Hvězdu seriálu Ulice napadla důchodkyně. Kvůli hranému znásilnění!

 
Popularita je jistě krásná věc, ale má i své stinné stránky! O tom se mohl na vlastní oči přesvědčit herec Václav Svoboda, který je jednou z hlavních tváří seriálu Ulice. Představitel Lumíra Nykla zažil napadení od brutální důchodkyně kvůli tomu, že podle scénáře sehrál znásilnění seriálové manželky Světlany. „Důchodkyně mě zmastila deštníkem,“ přiznal Super.cz Svoboda.
12.09.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Svoboda (186 článků) , Lumír Nykl (24 článků)

Americký student plánoval vyhodit do povětří školu, byl zadržen

 
Americký student, který chtěl vyhodit do povětří svou školu, byl obviněn z vraždy s přitěžujícími okolnostmi, oznámil v sobotu večer státní zástupce John Haroldson. Sedmnáctiletý Grant Acord plánoval zaútočit na školu v Oregonu a údajně se přitom inspiroval útokem na střední školu Columbine v roce 1999, při kterém zemřelo 13 lidí. Policisté nalezli v Acordově ložnici schovaných šest výbušnin, napsala agentura AP.
26.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: John Grant (4 články)

Ve 100 letech dokončila první stupeň základní školy

 
Po více než devadesáti letech dokončila celý první stupeň.
28.06.2013 16:35 |

podobné články

Praha dokončila opravy Grébovky. Po patnácti letech

 
Praha 2 po patnácti letech dokončila rozsáhlou opravu Havlíčkových sadů. Rekonstrukce parku známého jako Grébovka stála přes 365 milionů korun. Novinářům to dnes řekla starostka městské části Jana Černochová (ODS). Radnice z této částky zaplatila přes 260 milionů, zbylou částku získala z dotací. 
23.09.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (418 článků)

Ve 102 letech si dodělává základní školu!

 
Měla těžké dětství a na školu jí nezbyl čas. Číňanka Ma Siou-Sien se však ve svých 102 letech rozhodla, že si vzdělání doplní. Vrátila se tak na základní školu.
08.04.2010 18:45 |

podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Mexičanka ve sto letech dokončila první stupeň základní školy

 
Studovat se dá opravdu v každém věku. Důkazem je Mexičanka Manuela Hernandezová, která ve věku sta let úspěšně dokončila první stupeň základní školy. Jako malá z ní musela odejít, aby pomáhala rodičům, a novou motivaci našla až v takto požehnaném věku. Ve studiu teď chce pokračovat, napsala agentura Reuters.
28.06.2013 05:10 |

podobné články

Kam po studiu? Řešení nabízí tréninkové programy pro absolventy.

 
Čerstvá absolventka Le Hai Anh (26) úspěšně dokončila studium vysoké školy v České republice. Narodila se ve Vietnamu, stejně jako její rodiče. Ti se seznámili v tehdejším Československu, ale poté se opět vrátili do rodného Vietnamu. Zpět do České republiky se přestěhovali v Le Hai Anhiných 2 letech. Po celou dobu studií rodiče svou dceru finančně podporovali, aby studium dokončila. Při hledání pracovního uplatnění narazila na možnost přihlásit se do tréninkového programu a začít budovat svou kariéru.
18.12.2015 15:26 |

podobné články

Vesmírná loď pro komerční turistiku úspěšně dokončila zkušební lety

 
Vesmírná loď společnosti Virgin Galactic nazvaná VSS Enterprise v neděli dokončila první sólové zkušební lety s lidskou posádkou na palubě nad Mohavskou pouští v Kalifornii. Enterprise by se v budoucnu měla používat ke komerčním letům do vesmíru.
11.10.2010 18:05 |

podobné články

Američanka začala při zkoušce rodit. Tříhodinový test ale dokončila

 
Devětadvacetiletá Elana Nightingaleová Dawsonová chtěla dokončit důležitý test doktorandského studia na University of Chicago ještě před porodem dítěte. Tušila, že na náročnou tříhodinovou zkoušku po porodu nebude mít čas ani energii. Dítě se ale začalo drát na svět ve chvíli, kdy usedla do lavice. Přesto kontrakce tajila a test dokončila, přestože trval tři hodiny.
05.08.2011 13:25 |

podobné články

To je odvaha! Tento nenápadný mladík vlepil pusu Pippě Middleton, když dokončila maraton

 
Podobně jako se před třemi lety odhodlal Jaroslav Suchý pohladit amerického prezidenta Baracka Obamu během jeho návštěvy Prahy, i Švéd Erik Smedhs se odvážil k činu, který mohl skončit fiaskem. O víkendu se totiž konal charitativní lyžařský maraton napříč západním Švédskem dlouhý 56 mil (90 kilometrů), kterého se účastnila i sportovně založená sestra vévodkyně z Cambridge Catherine  (30) Pippa Middleton  (28) . Poté, co Pippa maraton úspěšně dokončila a dojela do cíle, mladík využil momentu překvapení, přiskočil k ní a políbil ji na tvář.
05.03.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků) , Pippa Middleton (384 článků) , Pippa Middleton (384 článků)

Dokázala to. Lindsay Lohan dokončila soudem nařízené veřejně prospěšné práce

 
Známá americká rebelka Lindsay Lohan  (25) zvládla to, co se zdálo býti nemožné - před termínem dokončila veřejně prospěšné práce, které jí nařídil soud loni na konci října.
30.03.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

VIDEO: Ochrnutá žena dokončila po 16 dnech maraton!

 
Velkého osobního vítězství dosáhla ochrnutá Claire Lomasová. Po 16ti dnech dokončila londýnský maraton. Claire je ochrnutá od prsou dolů a její životní závod, který odstartoval na konci dubna, sledoval celý svět.
09.05.2012 13:15 |

podobné články

Valja Stýblová dokončila tetralogii o největším českém mecenášovi Josefu Hlávkovi

 
Čtvrtým románem nazvaným Mecenáš v obnošené vestě dokončila Valja Stýblová úctyhodné dílo, románovou epopej věnovanou největšímu českému mecenášovi Josefu Hlávkovi (1831–1908). Architektovi, staviteli, zakladateli akademie věd, příteli Antonína Dvořáka i Josefa Thomayera, mimořádně cílevědomému člověku.
30.07.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Valja Stýblová (1 článek) , Josef Thomayer (2 články) , Antonín Dvořák (128 článků) , Josef Hlávka (4 články) , Josef Dvořák (148 článků)

Večírková princezna Míša Štoudková před rokem dokončila vysokou: Zakopne už někde o práci?

 
Modelka Michaela Štoudková  (27) zhruba před rokem dokončila na vysoké škole obor masmediální komunikace. O práci v oboru ale zatím nezakopla. "Zkouším leccos, zrovna mne hrozně zklamalo, že inzeráty, které různě vidím, jsou už neplatné," svěřila Super.cz bývalá večírková princezna.
04.08.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (88 článků)

Společnost Hyundai Motor dokončila rozšíření tureckého závodu

 
Společnost Hyundai Motor Company dokončila rozšíření svého tureckého výrobního závodu Hyundai Assan Otomotiv Sanayi (HAOS), jehož výrobní kapacita byla investicí 634 milionů USD zdvojnásobena na 200 000 vozů ročně. Do konce letošního roku bude investováno dalších 43 milionů USD, takže celková výše investice dosáhne částky 677 milionů USD. V Turecku v této souvislosti vzniklo více než 2700 nových pracovních míst.
27.09.2013 15:10 |

podobné články

Reportérka omdlela v přímém přenosu, rozhovor přesto dokončila

 
Živý vstup, na který asi nezapomene do konce života, má za sebou americká reportérka Brooke Grahamová. Před pár dny se jí totiž podařilo omdlít uprostřed otázky. Po chvilce se však probrala a rozhovor dokončila.
02.01.2014 11:25 |

podobné články

Televizní moderátorka omdlela v živém vysílání: Rozhovor po kolapsu dokončila!

 
Slabost může přijít na každého, když se to ale stane televizní moderátorce během živého vysílání, vyděsí to tisíce lidí u televizních obrazovek. Brooke Graham omdlela přímo během rozhovoru, ale když přišla k sobě, zachovala se jako naprostá profesionálka a dokončila ho!
03.01.2014 08:05 |

podobné články

VIDEO: Americká reportérka omdlela během rozhovoru, i tak ho dokončila

 
V přímém přenosu se může stát cokoli. Přeřeky a různé trapasy redaktorů jsou poměrně časté. Že by ale redaktorka uprostřed otázky omdlela, to se jen tak nevidí. Brooke Grahamová i přes chvilkovou ztrátu vědomí rozhovor dokončila. Další články k tématu: VIDEO: Co jste ve zprávách neviděli. Přeřeky, pády a nepovedené vstupy VIDEO: Fanoušci obtěžovali ukrajinskou reportérku při natáčení Reportéra v přímém přenosu na dráze smetlo auto
03.01.2014 09:55 |

podobné články