Dobře obsazené finále čeští kanoisté neproměnili. Hošková má bronz

Přestože se do finále mužského závodu Světového poháru ve vodním slalomu v Praze - Troji probojovali hned tři Češi, medaili nevylovil z Vltavy ani jeden z nich. Zato v ženském závodě Česko dosáhlo na bronz, který vybojovala Kateřina Hošková.
03.09.2016 14:25 |

Čeští slalomáři budou dnes odpoledne bojovat o medaile

O medaile bude dnes na mistrovství Evropy ve vodním slalomu ve španělském Seu bojovat kanoisté Stanislav Ježek a Kateřina Hošková a kajakář Jiří Prskavec, kteří se probojovali do desetičlenného finále. Vavřinec Hradilek, jenž na kajaku obhajoval bronz, ani Tomáš Indruch z dopoledních semifinále nepostoupili.
12.06.2011 12:30 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Stanislav Ježek (21 článků) , Jiří Ježek (40 článků)

Hošková vybojovala stříbro ve finále Světového poháru

Kanoistka Kateřina Hošková si zapíše celkové druhé místo v konečném hodnocení seriálu ICF po tom, co vybojovala ve finále Světového poháru ve vodním slalomu v Bratislavě druhé místo.
26.08.2013 11:00 |

Další medailový výlov v Londýně. Prskavec má zlato, Hošková stříbro!

Po sobotním triumfu Kateřiny Kudějové a ženské hlídky se čeští vodní slalomáři zaskvěli na mistrovství světa v Londýně i dnes. Kajakář Jiří Prskavec si bezchybnou jízdou dojel pro zlato. Kateřina Hošková mezi kanoistkami nestačila jen na fenomenální Australanku Jessicu Foxovou.
20.09.2015 17:05 |

Kanoistka Hošková skončila druhá. Hilgert, Přindiš a Ježek na pódium nedosáhli

Druhé místo si vyjela kanoistka Kateřina Hošková v závodu Světového poháru ve španělském Seu d'Urgell. Byla tak jediným českým zástupcem, který se v sobotním programu prosadil na pódiové umístění. Ve finále jeli ještě pátý kajakář Luboš Hilgert a šestý Vít Přindiš, kanoista Stanislav Ježek skončil osmý.
08.08.2015 14:50 |

Osobnosti: Stanislav Ježek (21 článků)

Čeští kanoisté v Londýně bydlí na zámku: Žijeme si jako lordi!

Olympiáda je za dveřmi, v Londýně už je první část české výpravy – kanoisté. Dřív klidně spávali ve stanech u kanálu, v kempu. A dnes? „Žijeme si jako lordi na zámku,“ směje se Stanislav Ježek jeden z nich. Je to tak, před startem Her rozbili svůj stan v luxusu zvaném Theobald’s park...
21.07.2012 12:15 |

Kanoistka Hošková získala na MS vodních slalomářů zlato

Kanoistka Kateřina Hošková vybojovala v neděli na mistrovství světa vodních slalomářů ve slovenském Čunovu zlatou medaili.
11.09.2011 16:35 |

Zemřela Simeona Hošková

V neděli po dlouhé nemoci zemřela ve věku sedmdesáti let historička umění Simeona Hošková.
19.05.2015 10:06 |

Českým vodákům se v Troji daří. První den máme tři zlaté!

Hned ve třech závodech Světového poháru dokázali naši reprezentanti vybojovat zlaté medaile. Kanoisté Stanislav Ježek a Kateřina Hošková a nakonec i kajakář Jiří Prskavec se radovali z prvenství. O prvenství kajakáře Jiřího Prskavce rozhodla diskvalifikace původního vítěze Josepha Clarkea z Británie kvůli příliš lehké lodi. Rozhodnutí jury potěšilo i Ondřeje Tunku, který se tím posunul na třetí místo.
20.06.2015 15:01 |

Osobnosti: Stanislav Ježek (21 článků) , Jiří Ježek (40 článků)

Kanoista Fuksa získal evropské zlato, kajakáři mají dva bronzy

Čeští rychlostní kanoisté vybojovali na evropském šampionátu v portugalském Montemor-o-Velho v úvodním finálovém dni tři medaile. Mistrem Evropy se stal kanoista Martin Fuksa, bronz přidali kajakář Josef Dostál a jeho kolegové Daniel Havel a Jan Štěrba na deblu.
15.06.2013 12:05 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (29 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Martin Havel (126 článků)

Ne… Finové nedali českým hokejistům šanci, Jágr. a spol. nevstřelili poprvé na MS ani gól

Na skvělého soupeře neměli. Hokejisté v semifinále mistrovství světa nevstřelili poprvé na turnaji ani gól, Finové jim dovolili doslova pár šancí, a ty Češi neproměnili. O zlato si tak po výhře 3:0 zahrají Seveřané, Růžičkův výběr se bude zítra od 15.30 rvát o bronz s neoblíbenými Švédy.
24.05.2014 21:20 |

Kanoisté vezou z ME bronz díky Korandovi. Uspěl na trati 5000 m

Singlkanoista Lukáš Koranda vybojoval na mistrovství Evropy v Bělehradu bronzovou medaili na neolympijské trati 5000 metrů. Český reprezentant vylepšil o jedno místo svoje umístění z loňska a postaral se o nejlepší výsledek výpravy rychlostních kanoistů na šampionátu.
19.06.2011 17:25 |

Osobnosti: Lukáš Koranda (3 články) , Lukáš Koranda (3 články)

Praha: Na SP vodních slalomářů se dnes pojedou tři finále

Tři čeští vodní slalomáři dnes nastoupí do semifinále závěrečného závodu Světového poháru v Praze-Troji s vizitkou vítězů kvalifikačních jízd. V těch byli v pátek nejrychlejší kanoista Stanislav Ježek, kajakář Vavřinec Hradilek i kanoistka Kateřina Hošková.
13.08.2011 08:40 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Stanislav Ježek (21 článků)

Zvednout hlavu a uhrát medaili. Růžička dal českému týmu jasný úkol

Není čas na fňukání, ještě je tu bronz. Tak by se dal shrnout sobotní večer českého týmu, kterému v cestě do finále zabránil kanadský parní válec. Kouči Vladimíru Růžičkovi bylo sice líto, že čeští hokejisté v semifinále nedokázali těžit z dobře rozehraného úvodu a pak ještě chybovali, ale hráčům rychle připomněl, že je tu ještě hra o bronz. Češi se v neděli postaví Spojeným státům, s nimiž mají historicky dobro bilanci.
16.05.2015 22:46 |

Osobnosti: Vladimír Růžička (294 článků) , Vladimír Růžička (290 článků)

Lev neproměnil první mečbol. V Jaroslavli prohrál v prodloužení

Hokejisté Lva Praha prohráli ve čtvrtém utkání semifinále Kontinentální ligy na ledě Jaroslavle 2:3 v prodloužení a neproměnili první mečbol na postup do finále. V čase 79:41 rozhodl Sergej Plotnikov. Za stavu 3:1 na zápasy pro jediného českého zástupce v soutěži bude série pokračovat ve čtvrtek v pražské O2 areně.
08.04.2014 21:20 |

Sladký bronz! Placku vystřílel hattrickem Červenka!

Už to vůbec nebolí, zklamání z vyřazení od Švédů v semifinále je minulostí. Teď hřeje vítězství nad arogantními Rusy. Češi v souboji o třetí místo zválcovali sbornou 7:4 a mají BRONZ! Sladký bronz na mistrovství světa v Bratislavě.
16.05.2011 12:10 |

Pražské hotely jsou na přelomu roku plně obsazené

Pražské hotely jsou na Silvestra již plně obsazené. Konec roku tradičně patří k nejsilnějším termínům z hlediska počtu příjezdů turistů i podle výše tržeb. Ty by podle Jaromíra Beránka ze společnosti Mag Consulting mohly v meziročním srovnání stagnovat na 12 miliardách korun, nebo mírně klesnout.
29.12.2011 08:15 |

Hvězdně obsazené thrillery, Arnie toužící po pomstě a další žhavé trailery uplynulého týdne

Uplynulý týden opět přinesl velké množství zajímavých trailerů k očekávaným titulům. Příběh netradiční dětské rodiny vypráví drama Pátá loď, Arnold Schwarzenegger září v thrilleru Aftermath a milostné drama z doby Americké občanské války přináší snímek Oklamaný. Mimo již zmíněné stojí určitě za řeč hororový trailer Wish Upon, komedie Girls Trip, nebo hvězdně obsazené thrillery The Circle a Unlocked.
16.02.2017 12:55 |

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (519 článků)

SKVĚLÉ! Čeští florbalisté v dramatu porazili Švýcary a z MS vezou bronz

Čeští florbalisté porazili v boji o bronz na mistrovství světa v Göteborgu Švýcarsko 4:3 a získali potřetí v historii medaili.
14.12.2014 14:15 |

Salát si čeští deblkanoisté neudělají, ale bronz je přece jen lepší!

Jak moc je podpora fanoušků důležitá, potvrdili v neděli čeští deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně, kteří na Světovém poháru v Praze vybojovali bronz. Za medaili podle svých slov vděčí právě fanouškům, kteří je hnali do cíle. Kdyby dojeli o pouhou desetinu sekundy později, skončili by zase čtvrtí.
04.09.2016 19:10 |