Článek

Doba nahrává mamánkům. S rodiči bydlí až do 27 let

 
V České republice začíná mnohem víc mladých lidí využívat takzvaného mamahotelu. Těžko se jim hledá práce, do nájmu nechtějí a hypotéku na vlastní byt jim bez slušného příjmu banky nedají. Bydlení u rodičů mají navíc s kompletním servisem. Na aktuální data Českého statistického úřadu upozornil deník Právo.
15.06.2015 12:25 |

podobné články

Podobné články

To budete koukat: V tomhle luxusním domě bydlí těhotná milenka Pepy Kokty Ornella Štiková s rodiči

 
Máme fotografii domu, kde bydlí Ornella Štiková  (19) s rodiči a sestrou. Těhotná exmilenka manžela Gábiny Partyšové Pepy Kokty si nemá na co stěžovat a rozhodně to nevypadá, že by nějak zoufale potřebovala peníze podnikatele Kokty a těhotenství na něj kvůli financím "ušila". Její rodina na tom není vůbec špatně.
06.11.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (850 článků) , Ornella Štiková (1003 článků)

Slavní mamánci: Bohaté celebrity které pořád bydlí s rodiči!

 
Jsou slavní, bohatí úspěšní a pořád bydlí s rodiči! Důvody k tomu mají všelijaké a my je, upřímně, moc nechápeme. Představujeme vám VIP, kteří nejsou schopni odstěhovat se z mamahotelu.
31.10.2013 06:15 |

podobné články

ppm factum: I bohatí lidé bydlí v panelácích

 
Naše představa o tom, jak se v České republice bydlí, se hodně odvíjí od toho, kde vyrůstáme. Jsme-li z měst, pak asi většina předpokládá, že více lidí bydlí v nájmu, a naopak, pocházíme-li z menších obcí, pak nám asi přijde přirozené, že lidé v ČR bydlí hlavně ve vlastním. A jak je to skutečně?
27.03.2014 13:25 |

podobné články

Ivan Langer pro PL: Chci u nás základnu NATO. Ano povinné vojenské službě, mamánkům by prospěla. Strýc Baloun z Kremlu chce žít v naší posteli

 
VÝCHOD - ZÁPAD? Princip, který v NATO funguje, jeden za všechny a všichni za jednoho, je nesmírně důležitý a činí z NATO jednu z nejdemokratičtějších institucí svého druhu na světě, tvrdí exministr vnitra a bývalý místopředseda ODS Ivan Langer. „Přiznám se, že jsem zaskočen tou ztrátou historické paměti, neuvědomění si našich spojeneckých závazků a profitů, které Česká republika z členství v Severoatlantické alianci má,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. bývalý přední politik, protože vidí jen velmi křehkou dělící linii, pokud prý vůbec existuje, mezi komunistickou rozpínavostí bývalého Sovětského svazu a imperiálními ambicemi současného Ruska.
23.03.2015 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

„Vychytralým mamánkům jde o peníze.“ Pětina mladých v Česku zůstává u rodičů

 
Mladým lidem mezi 25 a 34 lety se příliš nechce od rodičů, hlavně z finančních důvodů. Vyplývá to z výsledků průzkumu agentury Data Collect. U rodičů zůstávají spíše muži než ženy, podle odborníků je za tím vychytralost a vyhovující životní styl.
02.03.2016 13:35 |

podobné články

Léčebny upírají dětem kontakt s rodiči, to je nepřípustné, zlobí se ombudsman

 
Veřejnému ochránci práv Pavlu Varvařovskému se nelíbí, jakým způsobem v některých nemocničních zařízeních probíhá komunikace mezi dětskými pacienty a jejich rodiči. Ombudsman loni navštívil pětici dětských psychiatrických léčeben, přičemž některé z nich téměř nedovolovaly dětem kontakt s rodiči.
07.05.2012 12:20 |

podobné články

Celebrity, které stále žijí s rodiči! Michelle Obama, Rafael Nadal a další

 
Že má každá světová celebrita své vlastní luxusní sídlo, kde si žije pěkně po svém? Nesmysl! Někteří slavní raději bydlí s rodiči, i když už jsou dávno dospělí. Dokonce i Kate Middleton prý uvažuje o tom, že se k ní rodiče přistěhují, aby mohli být stále spolu.
04.06.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Kate Middleton (897 článků) , Michelle Obama (215 článků)

Čeká nás doba ledová? Podle vědců je to velmi pravděpodobné

 
Profesorka Valentina Zharkovová z Northumbria University je přesvědčena, že globální oteplování bude za pár let zpomaleno či zcela zvráceno a na Zemi zavládne malá doba ledová. Evropané museli extrémně tuhým zimám čelit od konce sedmnáctého do počátku devatenáctého století. Tato malá doba ledová přitom souvisela se snížením sluneční aktivity, snížením počtu skvrn na Slunci a snížením průměrné teploty o dva stupně Celsia.
05.01.2018 12:30 |

podobné články

Tomáš Klus nahrává ve studiu

 
Písničkář a herec Tomáš Klus v těchto dnech připravuje druhé autorské album ve studiu Dalibora Cidlinského. Novou desku nahrává Tomáš Klus společně s kytaristou Jirkou Kučerovským, který ho doprovází na koncertech.
17.07.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (790 článků) , Jiří Kučerovský (8 článků)

SuperStar Ben nahrává v Kanadě: Dostává strašné kapky!

 
Přestože by se mohlo zdát, že se exotický zpěvák Ben Cristovao (22) stáhl do ústraní, opak je pravdou. Finalista Česko Slovenské SuperStar nahrává v Torontu svou první desku. A na vlastní kůži zažívá, jak vysoké nároky jsou v zahraničí na interprety kladeny.
30.03.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (428 článků)

Nový Alláh nebo Hitler? Špatná nálada ve společnosti tomu nahrává

 
Podle politologa skutečně současná světová i domácí politická situace nahrává tomu, aby lidé začali volat po revoluci a snažili se o zrod nového náboženství a ideologie. Nechtějí si prý totiž připustit jakýkoli svůj vlastní podíl na tom, proč se věci dějí tak, jak se dějí.
06.03.2011 09:30 |

podobné články

Politici se bojí o kšefty. Proto jdou proti Okamurovi, píše server

 
Podnikatel Tomio Okamura coby prezidentský kandidát? Díky výrokům několika politiků se tato myšlenka nezdá tak nereálnou. Ne proto, že politici pana Okamuru podpořili, spíše naopak. Nahrává mu znechucení lidí ze současné politiky. Nahrává mu znechucení ze zákulisních hrátek v politických stranách.
06.01.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2012 článků)

Současný stav policie nahrává zločinu, tvrdí kriminalisté

 
Situace v policii v posledních měsících a letech nahrává zločincům, tvrdí kriminalisté. Například v Ostravě ubylo loni objasněných loupeží. Na vině jsou podle kriminalistů především nové zákonné úpravy, které je omezují při získávání informací a důkazů.
24.01.2012 12:45 |

podobné články

Hejtman soc.dem. si nahrává lidi? Prý čirá lež, tvrdí

 
Dva zdroje redakci PrvníchZpráv.cz uvedly, že si hejtman sociální demokracie Martin Netolický skrytě nahrává některé ze svých schůzí. Ten se ovšem proti nařčení ohradil. Podržel ho i šéf asociace krajů Michal Hašek.
24.06.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2316 článků) , Martin Hašek (96 článků)

Hejtman ČSSD si nahrává lidi? Prý čirá lež, tvrdí

 
Dva zdroje redakci PrvníchZpráv.cz uvedly, že si hejtman sociální demokracie Martin Netolický skrytě nahrává některé ze svých schůzí. Ten se ovšem proti nařčení ohradil. Podržel ho i šéf Asociace krajů Michal Hašek.
24.06.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2316 článků) , Martin Hašek (96 článků)

ODS zuří, že prezident nahrává levici! Zeman: Volby 25. a 26. října

 
Pokud se Sněmovna rozpustí už v úterý, vyhlásím volby na pátek 25. a sobotu 26. října, oznámil prezident Miloš Zeman (68). ODS okamžitě spustila poplach, že termín voleb o prodlouženém víkendu nahrává levici. Bojí se totiž, že pravicoví voliči odjedou na chalupy a volit nepůjdou.
17.08.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20433 článků)

Němcová vyhuboval Klausovi: Popírá všechno, co kdy tvrdil, a nahrává levici

 
Volební lídryně ODS Miroslava Němcová zkritizovala Václava Klause za jeho vyjádření, v němž odmítl ODS a zdůraznil nutnost vystoupení z Evropské unie. Nelíbí se jí, že Klaus pravici záměrně oslabuje, a nahrává tak levici a nesystémovým stranám.
03.10.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Miroslava Němcová (1375 článků)

Němcová vyhubovala Klausovi: Popírá všechno, co kdy tvrdil, a nahrává levici

 
Volební lídryně ODS Miroslava Němcová zkritizovala Václava Klause za jeho vyjádření, v němž odmítl ODS a zdůraznil nutnost vystoupení z Evropské unie. Nelíbí se jí, že Klaus pravici záměrně oslabuje, a nahrává tak levici a nesystémovým stranám.
03.10.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Miroslava Němcová (1375 článků)

NSA prý nahrává všechny hovory v jedné cizí zemi

 
Americká Národní agentura pro bezpečnost (NSA) vytvořila systém, který nahrává všechny telefonické hovory v jedné cizí zemi a uchovává je pak 30 dní. S odvoláním na materiály bývalého spolupracovníka NSA Edwarda Snowdena a na nejmenované představitele obeznámené s programem to v úterý napsal deník The Washington Post.
19.03.2014 11:11 |

podobné články