Článek

Do pražského infocentra natekly miliony. Nyní skončilo. Důvod neznámý

 
Oznámení městské části bylo jednoznačné: S ohledem na vysoké provozní náklady byl k 29. únoru 2016 ukončen provoz Informačního centra Prahy 5 na adrese Štefánikova 30. Uvolněné prostory budou nabídnuty zájemcům ve výběrovém řízení. Co ale předcházelo neslavnému konci poměrně důležité součásti života obyvatel na Praze 5? To přitom vzniklo už v roce 2007, tedy za dob starostování proslulého Milana Jančíka. Ptali jsme se.
08.03.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Jančík (157 článků)
Podobné články

DPP: Infocentrum na Hlavním nádraží od května prodlouží provozní dobu, změny čekají i letiště

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) rozšiřuje od začátku května provozní dobu nejnavštěvovanějšího Infocentra na Hlavním nádraží v pracovní dny o dvě hodiny. Změny se dotknou také Infocentra na pražském letišti, kde dojde k přesunu Infocentra do nových prostor.
27.04.2016 14:45 |

podobné články

Rekonstrukce infocentra Středočeského kraje bude brzy u konce

 
Rekonstrukce budovy někdejšího Českého muzea výtvarných umění v pražské Husově ulici, ve které má vzniknout infocentrum Středočeského kraje, se dostala do závěrečné etapy. Stavební práce skončí během prosince, první návštěvníci budou moci využít služeb infocentra příští rok v březnu. ČTK to sdělila Markéta Vítková z krajského úřadu.
05.12.2011 10:50 |

podobné články

Elektrárny a Infocentra ČEZ přilákaly 185 tisíc lidí

 
V roce 2014 navštívilo elektrárny a Infocentra Skupiny ČEZ více než 185 tisíc návštěvníků. Největší nápor zájemců o tzv. technickou turistiku zaznamenala přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně (83 tisíc) a Jaderná elektrárna Temelín (38 tisíc). Mezi letošní novinky patří jak zmodernizované Infocentrum Jaderné elektrárny Dukovany, tak i zkompletované virtuální prohlídky elektráren.
27.01.2015 07:37 |

podobné články

Středočeské ODS se nelíbí zaměření krajského infocentra na Čínu

 
Středočeská ODS kritizuje využití krajského infocentra v pražské Husově ulici. Místo promyšlené podpory cestovního ruchu se zaměřuje jen na čínské turisty, tvrdí. Hejtman Miloš Petera (ČSSD) naopak vidí v čínském zastoupení v Praze potenciál pro další rozvoj, píše ČTK.
31.05.2016 20:20 |

podobné články

Do projektu IZIP natekly další miliony, o kterých se nevědělo

 
Firma IZIP čerpala peníze také od České národní zdravotní pojišťovny (ČNZP), přestože jí měla platit peníze za služby jen Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) jako jediný exkluzivní partner. Smlouva mezi IZIP s ČNZP uzavřená v roce 2007 se týkala vedení a správy zdravotních dat pojištěnců za 200.000 korun měsíčně. Celkem šlo zhruba o sedm milionů korun.
14.09.2014 13:55 |

podobné články

ČT zaplatila 820 000 korun za výzkumy ke sněmovním volbám. Potřebovala to prý pro své pořady

 
ParlamentníListy.cz získaly od jednoho ze zaměstnanců veřejnoprávní ČT desítky smluv, které ukazují, jak štědrá náruč je na Kavčích horách rozevřena. Týká se to alespoň oblasti rozličných sociologických měření. V tomto ohledu dominují především miliony, které natekly do Kantar TNS CZ s.r.o. a jimž se budeme věnovat.
30.01.2018 17:20 |

podobné články

Bartošová skryla nateklou tvář pod umělé vlasy a pořídila si milence!

 
Iveta Bartošová (44) pokračuje v cílené reklamě své osoby a zdá se, že efekt, který měla přinést ozdravná kúra na Slovensku, úspěšně zazdívá. Opět má nateklý obličej, který se nyní pokusila skrýt pod ,,hřívou" prodloužených vlasů.
10.08.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Kdysi krásná herečka z Beverly Hills 90210 šokuje svým vzhledem: Nateklá syslí tvář a plastiky ji změnily k nepoznání

 
Kdysi hvězda seriálu Beverly Hills 90210, nyní matka pěti dětí na plný úvazek. Herečka Tori Spelling vyrazila s celou rodinou na charitativní akci. Na herečce je ale poznat, že už má to nejlepší za sebou. Na akci předvedla dost nevzhledný obličej, který byl divně nateklý a evidentně má i pár kilo navíc. Takhle jedna z hlavních představitelek seriálu Beverly Hills 90210 ještě před pár lety rozhodně nevypadala.
01.11.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (232 článků)

Mlžné komory studentů z Fakulty elektrotechnické ČVUT dobývají svět

 
V roce 2016 studenti Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze Ondřej Zbytek a Ondřej Svoboda spolu s Valerym Mezentsevem z VŠE vyvinuli a dodali Evropské organizaci pro jaderný výzkum (CERN) celosvětově nejvyspělejší mlžnou komoru. Zpráva o úspěchu CERNské mlžné komory se roznesla po Evropě a během loňského roku si jejich zařízení pořídilo také prestižní muzeum vědy CosmoCaixa v Barceloně. Zanedlouho následovala další mlžná komora, která je nyní součástí nově zrekonstruovaného infocentra Jaderné elektrárny v Dukovanech. Od března 2018 bude další model mlžné komory k vidění i v Steno Museu ve městě Aarhus v Dánsku.
05.02.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Svoboda (55 článků)

Ondřej Neff: Nejsem ani Mengele, ani asociální zrůda, ale nevidím jediný důvod, proč bych měl smekat před průvodem homosexuálů!

 
ROZHOVOR Pořadatelé Prague Pride nechtějí pouze toleranci, ale upozorňují, že jim jde i o respekt. „Co je to za drzý nesmysl?“ Sexuální orientaci za důvod k respektu nepovažuje spisovatel a publicista Ondřej Neff. Dal za pravdu senátorovi Jiřímu Čunkovi a pěkně se naštval: „Ne. Já nejsem ani Mengele, ani asociální zrůda, ale nevidím jediný důvod, proč bych měl smekat čepici před průvodem homosexuálů. Proč?“ V souvislosti s rozhodnutím o dvojnásobném rodičovství dvou homosexuálů také uvedl: „Je to vůbec nejhorší degradace ženy, kterou dějiny poznaly. Dva chlapi najmou ženskou, aby jim porodila dítě, to dítě jí seberou, zaplatí jí prachy a dítě si odvezou v kočárku a hýčkají ho. Nemám důvod si myslet, že se o něj dobře nepostarají. Ale ten princip, že si někdo najme něčí dělohu a naše feministky a obecně feministky neběhají po ulici a neřvou vzteky? To nechápu.“
04.08.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků) , Jiří Čunek (636 článků)

Režisér Sněženek a machrů Karel Smyczek: Kvůli rakovině nemůžu jíst! Krmí mě hadičkami!

 
Nemůže jíst, pít a obličej má strašně nateklý! Následky rakoviny krku, kvůli které mu lékaři odebrali i kus jazyka, dál pronásledují režiséra Karla Smyczka (59)! Muž, který natočil v roce 1982 dnes již kultovní snímek Sněženky a machři (včera večer ho vysílala televize Nova), je z toho pěkně otrávený. „Prožívám hodně blbé období. Už skoro vůbec nemohu mluvit a mám i další potíže,“ říká Smyczek.
21.11.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Smyczek (28 článků)

Obránce Slavie Roth má nateklý triceps, v pátek zřejmě nastoupí

 
Trenér a generální manažer hokejistů Slavie Praha Vladimír Růžička si může oddechnout, obránce Vladimír Roth mu na marodku nepřibude.
11.01.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (316 článků) , Vladimír Růžička (312 článků)

Basiková zase zhubla: Obří prsa i nateklý obličej jsou pryč

 
Stejně jako jo-jo kolísá váha zpěvačky Báry Basikové. Přirovnání k oblíbené dětské hračce není náhoda, protože stejně jako ta se pohybuje i zpěvaččina váha - tedy nahoru a dolů.
16.01.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků)

Lucie Bílá: Natekly jí ruce!

 
Vysoké teploty pěkně potrápily i zpěvačku Lucii Bílou (45). Místo toho, aby ležela někde u vody, musela s kolegy natáčet další díly druhé řady soutěže Česko Slovensko má talent.
28.08.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků)

Štajner má pěkně barevný a nateklý kotník: Ordoši, ty jsi ale kopyto!

 
Ouvej, to muselo bolet! Liberecký showman Jiří Štajner (36) nedohrál v Olomouci zápas kvůli neomalenému zákroku Michala Ordoše, a tak jeho »práci« vyvěsil na Twitter. „Natekl mi kotník a nemohl jsem běhat,“ omlouval se »Štajny«.
21.09.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Štajner (62 článků)

Iveto, tleskáme! Bartošová se postarala o největší překvapení roku. Na nových fotkách vypadá famózně

 
Iveta Bartošová  (46) je jako proměněná. V krásné štíhlé blondýnce by málokdo hledal zpěvačku, která ještě před měsícem budila spíš lítost. Na galavečeru Česká hvězda padala, měla nateklý obličej a bylo vidět, že alkohol a prášky jsou stále jejími nejlepšími přáteli.
04.10.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Další krok špatným směrem: Kim Kardashian se opět nasoukala do bot, které jí zcela zdeformovaly nohy

 
Nedávno si Kim Kardashian  (32) stěžovala, že jí z bot značky Givenchy natekly nohy do gigantických rozměrů , a jak to tak vypadá, ve výběru své obuvi se nepoučila. Láska hvězdy k nepohodlným botám se zřejmě nedá zkrotit a od její vášně ji zřejmě neodradí ani pokročilé těhotenství.
18.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1208 článků)

Co se to s ním stalo? Tlouštík Robbie Williams vyděsil fanynky!

 
Když zpěvák Robbie Williams (39) na svém koncertě v Miláně vyběhl na pódium, fanynky sice omdlévaly, ale zděšením. Zpěvák měl daleko do dívčího idolu z dob Take That. Dvojitá bracha, nateklý obličej, nafouklé břicho a pot, který z něj lil hned po první odehrané skladbě, byl opravdu otřesný zážitek.
01.08.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (500 článků)

Přítel má po sexu nateklý penis plný vyrážek a puchýřů!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...
02.01.2014 12:10 |

podobné články