Článek

Do Prahy dorazil legendární Mighty Mo! Co tu bude dělat?

 
Druhý ročník noci bojovníků Gibu Fight Night získal na svou fight card světovou legendu K1, amerického zápasníka Mighty Mo. Ten se 5.12. v pražské Tipsport Aréně představí v ringu proti českému zápasníkovi Tomáši Hronovi.
04.12.2015 12:06 |

podobné články

Podobné články

Festival Mighty Sounds zve na sladké reggae i punk

 
V malé vesničce Olší u Tábora vypukne ve dnech 17. až 19. července další ročník největšího reggae-ska-punkového festivalu ve Střední Evropě Mighty Sounds. Na sedmi scénách vystoupí více než 150 interpretů. Jamajská klasika jako Dave Barker se bude střídat s punkem.
09.07.2009 16:30 |

podobné články

Na Mighty Sounds tento víkend vystoupí i syn Boba Marleyho

 
Drum and bassová skupina Asian Dub Foundation, punk-ska-hiphopová kapela Irie Révoltés nebo syn reggae legendy Boba Marleyho Julian budou hlavními hvězdami táborského hudebního festivalu Mighty Sounds. Třídenní akce se uskuteční na letišti Čápův dvůr, začne v pátek a bude přehlídkou toho nejlepšího ze žánrové hudby, řekla dnes ČTK za pořadatele Markéta Štechová. Akci budou provázet dopravní omezení.
20.07.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Marley (55 článků) , Markéta Štechová (3 články)

Festivalu Mighty Sounds nové místo prospělo

 
Po deštivě bahnité zkušenosti z loňska změnili pořadatelé největší tuzemské punk a ska přehlídky Mighty Sounds působiště. Namísto Olší u Tábora přesídlili do husitské metropole, konkrétně na letiště zdejšího aeroklubu.
19.07.2010 09:55 |

podobné články

Festival Mighty Sounds se rozjede v plné parádě

 
V pátek začíná festival Mighty Sounds na letišti Čápův dvůr v Táboře. Je zaměřen na ska, punk a reggae.
15.07.2011 09:35 |

podobné články

Festival Mighty Sounds nabídl lahůdkový program

 
Sedmý ročník festivalu Mighty Sounds, zaměřeného především na punk, ska a reggae, se uskutečnil na táborském letišti místního aeroklubu. Areál se dvěma hlavními scénami byl přehledný, prostorný a především snadno dosažitelný. Pořadatelé navíc tento rok připravili opravdu lahůdkový program.
18.07.2011 09:50 |

podobné články

Na festival Mighty Sounds míří legenda reggae Inner Circle

 
Největší hudební festival punku, ska, reggae nebo indie rocku ve střední Evropě Mighty Sounds 2012 připravil tři živé scény, čtyři pódia pro dýdžeje a jeden divadelní stan. Koná se v Táboře od 13. do 15. července a organizátoři očekávají návštěvu 12 000 lidí, řekla mluvčí akce Markéta Štechová. Na festivalu vystoupí i jamajská legenda reggae skupina Inner Circle.
02.07.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Štechová (3 články)

Mighty Sounds představil drsnější odnože punku, ska psychobilly i hardcore

 
Letošnímu festivalovému létu se zatím déšť nevyhýbá. Osmý ročník přehlídky Mighty Sounds, která je zaměřena na reggae, ska, punk či psychobilly, však naštěstí nijak výrazně nepoškodil. Je vidět, že vhodně zvolený prostor, kterým udržované táborské plachtařské letiště Čápův dvůr v Táboře bezpochyby je, se i s vodou, pokud nepadá v nadstandardním množství, dokáže vypořádat.
16.07.2012 10:25 |

podobné články

Začínají Mighty Sounds s Ky-Mani Marleym, Subways či Skindred

 
Festival Mighty Sounds, který se zaměřuje hlavně na punk, ska a reggae, začíná v pátek na letišti Čápův dvůr v Táboře. Uvítá přes 130 skupin.
17.07.2013 17:05 |

podobné články

mBank na Mighty Sounds a Fingers Up

 
Čeká nás další víkend plný festivalů a my u toho nemůžeme chybět. Potkat nás můžete na od pátku na Mighty Sounds v Táboře a od soboty na Fingers Up v Mohelnici.
20.07.2013 11:25 |

podobné články

Festival Mighty Sounds s pódiem navíc

 
Devátý ročník festivalu Mighty Sounds, který je věnovaný především hudebním stylům ska music, reggae, punk, rockabilly či hardcore, proběhl tradičně v prostoru táborského letiště Čápův dvůr.
22.07.2013 15:15 |

podobné články

RECENZE: Mighty Oaks postupně ztrácejí nápady i energii

 
Mighty Oaks je mezinárodní hudební trio, které se usadilo v Berlíně a odtud podniká klubové ataky do okolního světa. Děje se tak především proto, že se na trhu aktuálně objevilo jeho debutové album Howl.
01.04.2014 16:15 |

podobné články

Festival Mighty Sounds dostal od hygieny pokutu 420 tisíc korun

 
Jeden z největších hudebních festivalů v Evropě, táborský Mighty Sounds, dostal od českobudějovické krajské hygienické stanice pokutu 420 tisíc korun. Během loňského ročníku mělo dojít k překročení povolené hladiny hluku. Podle Markéty Štěchové, členky organizačního týmu festivalu, je pokuta nepřiměřeně vysoká a pořadatelé se proti rozhodnutí hodlají odvolat.
02.04.2014 16:00 |

podobné články

Mighty Sounds má problémy s hlukem

 
Před deseti lety si parta nadšenců řekla, že v Čechách chybí hudební festival zaměřený na styly ska music, reggae či punk rock. Nelenila a na loučce v Olší u Tábora, kde byla střelnice na asfaltové holuby, doslova vydupala ze země přehlídku nazvanou Mighty Sounds.
06.07.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Štechová (3 články)

RECENZE: Mighty Sounds důstojně završil první dekádu

 
Letošní ročník festivalu Mighty Sounds, zaměřeného na ska, reggae, punk a spřízněné žánry, se nesl na vlně velkého očekávání. Desetileté výročí je koneckonců v životě tuzemských festivalů výraznou metou. Proto organizátoři slibovali, že dekádu završí velkolepou akcí. Přišlo na ni patnáct tisíc diváků.
14.07.2014 12:40 |

podobné články

Pořadatelé Mighty Sounds dostali za hluk pokutu 500 tisíc

 
Krajská hygienická stanice v Českých Budějovicích uložila táborskému hudebnímu festivalu Mighty Sounds pokutu 500 tisíc korun za překročení povolené hladiny. Pořadatelé táborského festivalu přitom pokuty od hygieniků dostávají často, ovšem tato je zatím nejvyšší. Organizátoři se proti rozhodnutí hygieniků chtějí odvolat.  
13.04.2015 15:05 |

podobné články

Festival Mighty Sounds zveřejnil finální line-up

 
Jedenáctý ročník hudební přehlídky Mighty Sounds, která proběhne od 3. do 5. července na táborském plachtařském letišti Čápův dvůr, představil svůj kompletní harmonogram.
20.06.2015 09:01 |

podobné články

Zemřel muzikant Přemek Černík, hrál v kapele Niceland a pořádal festival Mighty Sounds

 
Přemek Černík, který patřil mezi výrazné osobnosti tuzemské nezávislé scény, stál za organizací Mighty Sounds v posledních 12 letech.
17.08.2016 16:15 |

podobné články

Česká hudební scéna v šoku: V 31 letech zemřel muzikant a strůjce festivalu Mighty Sounds

 
Českou nezávislou hudební scénu zdrtila smutná zpráva. Jeden z hlavních organizátorů a pilířů hudebního festivalu Mighty Sounds zemřel. Přemek Černík miloval hudbu, hrál na basu a byl členem kapely The Drain. Bylo mu teprve 31 let.
17.08.2016 21:30 |

podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články