Článek

Do práce se jí ještě nechce: Moderátorka Novy si o rok prodloužila mateřskou. Na druhé dítě se ale nechystá

 
S Ivetou Vítovou  (32) se potkáváme na různých společenských akcích, včetně těch, kde i předvádí jako modelka. Ale pořád je na mateřské dovolené. Původně plánovanou dvouletou si na Nově jako moderátorka změnila na tříletou.
07.12.2015 21:00 |

podobné články

Podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Žena režiséra Adamce chce mládnout: Nechám si do obličeje píchnout klobásový jed a kyselinu

 
Moderátorka Jana Adamcová  (39) se rozhodla, že už je čas, aby zastavila známky stárnutí. "Vrásky mám dané geneticky a kdybych se měla vrátit na obrazovku, mohla bych vyděsit diváky," řekla Super.cz manželka režiséra Jiřího Adamce  (63) , která si o rok prodloužila mateřskou dovolenou, i když se měla původně už v listopadu vrátit na Novu, kde pracovala jako moderátorka sportovního zpravodajství.
08.12.2011 18:20 |

podobné články

Neplatili jste si nemocenskou? Rodičovský příspěvek budete mít pevně daný

 
Rodičovskou dovolenou si může někdo splést s mateřskou, ale jedná se o rozdílné příspěvky. Rodičovská na mateřskou navazuje. A zatímco peníze na mateřskou se vypočítávají z předchozího příjmu rodiče, rodičovská je pro všechny stejná. 220 tisíc korun. Záleží jen na tom, jak dlouhou rodičovskou si matka či otec zvolí. Ne každý ale takovou možnost má.
08.09.2016 06:20 |

podobné články

Abbasová končí mateřskou a vrací se do práce. Z televize vyšoupla Morávkovou

 
Moderátorka Lejla Abbasová  (31) končí mateřskou. V prosinci porodila partnerovi Michaelu Kocábovi syna Davida a již v dubnu se objeví na televizní obrazovce. V televizi Barrandov nahradí v pořadu Máme dítě Ivu Kubelkovou.
08.02.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (427 článků) , Iva Kubelková (502 článků)

Slavia riskuje, o rok prodloužila Suchému hostování v Moskvě

 
Podle některých zpráv se hostování Marka Suchého ve Spartaku Moskva změnilo v přestup. Slavia to ale dementovala a uvedla, že Suchému prodloužila hostování.
06.05.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Suchý (53 článků)

Marksová nechystá program k zaměstnávání azylantů... zatím

 
Ministerstvo práce zatím nechystá zvláštní program na podporu zaměstnávání uprchlíků. Počet azylantů v Česku je nízký. Úřady práce k případným uchazečům o práci, kteří chtějí v Česku získat či už získali azyl, přistupují stejně jako k ostatním zájemcům o místo. ČTK to řekla ministryně práce Michaela Marksová (ČSSD). Žadatelé o azyl mohou v Česku začít pracovat až po roce. Podle chystané novely by se lhůta měla zkrátit na šest měsíců.
11.09.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (452 článků)

Škodovka bude hlavním sponzorem Tour de France do roku 2013

 
Škoda Auto prodloužila partnerství s nejslavnějším cyklistickým závodem Tour de France. Jak automobilka uvedla v pátek, smlouvu prodloužila až do roku 2013.
02.04.2010 12:45 |

podobné články

Sněmovna prodloužila lhůtu pro přijímání návrhů na vyznamenání

 
Sněmovna letos prodloužila lhůtu, v níž jí bude možné předkládat nominace osobností na státní vyznamenání. Přijímat je bude až do 20. dubna, oznámil tento týden tiskový odbor dolní komory. Senát zůstal věrný tradici. Už počátkem roku oznámil, že návrhy očekává do konce března. Odeslat je do horní komory tedy bude třeba už jen do konce příštího týdne.
24.03.2013 16:30 |

podobné články

FIFA prodloužila hlasování o Zlatý míč. KVŮLI RONALDOVI!

 
Mezinárodní fotbalová federace (FIFA) prodloužila termín hlasování v anketě Zlatý míč o dva týdny. Kvůli komu? Přece kvůli Cristianu Ronaldovi a jeho geniálnímu hattricku proti Švédsku.
21.11.2013 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Iveta Vítová Lutovská: Velké plány!

 
Návrat na obrazovky se odkládá! Iveta Vítová Lutovská (32) si prodloužila mateřskou o rok. Prvorozené dceři Anetce (2) by ráda pořídila bratříčka nebo sestřičku.
06.11.2015 05:10 |

podobné články

Iveta Vítová Lutovská: Velké plány!

 
Návrat na obrazovky se odkládá! Iveta Vítová Lutovská (32) si prodloužila mateřskou o rok. Prvorozené dceři Anetce (2) by ráda pořídila bratříčka nebo sestřičku.
09.11.2015 09:15 |

podobné články

Adamcová cukla Nově a prodloužila si mateřskou

 
Manželka režiséra Jiřího Adamce (63) a bývalá sporťačka Jana (39) se na televizní obrazovku nevrací. Sice se i podle svých slov měla z rodičovské dovolené vrátit na Novu už nyní, ale nestane se tak. „Chci být ještě s dětmi, takhle jsem spokojená,“ řekla Blesku Adamcová
08.11.2011 14:20 |

podobné články

Magda Malá: Taky se umím prát

 
Před devíti lety, když porodila svou první dcerku Magdalenku, si mateřskou moc neužila. Zůstala totiž s dítětem úplně sama, proto se musela hodně ohánět, aby zaplatila všechny účty a ještě uživila sebe a dítě. Druhou mateřskou dovolenou si už ale čtyřiačtyřicetiletá zpěvačka Magda Malá vychutnala.
27.08.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (84 článků)

5 důvodů, proč nechat otce s dítětem doma

 
Nastává nová éra otců! Pryč jsou ty doby, kdy matky s malými dětmi zůstávaly doma a čekaly na svého muže, až přijde večer domů z práce. Nyní zažívá čím dál tím víc otců mateřskou na vlastní kůži. V Česku to není ještě tak populární, ale v řadě evropských zemí se „otcovská dovolená“ stává trendem. Víme, proč vám bude vyhovovat, když na mateřskou půjde váš partner!
07.07.2015 15:00 |

podobné články

Těhotná Borhyová odešla na mateřskou: Koukněte, jak to Korantengovi sluší s náhradnicí

 
Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová  (36) odešla na mateřskou dovolenou, ale Rey Koranteng  (39) za moderátorským pultíkem dlouho sám nezůstane. Už v neděli se po jeho boku objeví další sličná blondýnka - Kristina Kloubková. Tu diváci dobře znají z Poledních, Odpoledních a Ranních Televizních novin a z relace Snídaně s Novou.
20.06.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků) , Kristina Kloubková (446 článků) , Rey Koranteng (122 článků)

Tajnůstkář Ruml: Vaří, peče a půjde na mateřskou!

 
Zpěvák Ondřej Ruml (28) neustále tají svou lásku! I když za nic na světě nechce odhalit její totožnost, vypadá to, že je spokojený! Vaří, peče a chystá se dokonce na mateřskou!
26.11.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (161 článků)

Beyoncé nepůjde na mateřskou: „Mateřství není nemoc“

 
Zpěvačka Beyoncé (30) říká, že po narození miminka nechce jít na mateřskou.
27.09.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Aichmajerová jde na mateřskou. V televizi ji nahradí Kobzanová

 
Těhotná moderátorka Eva Aichmajerová (30) končí v televizi a jde odpočívat na mateřskou dovolenou. Hudební televize už našla náhradu. Pořad o módě bude místo Evy moderovat Diana Kobzanová (26).
12.08.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (709 článků) , Diana Kobzanová (545 článků)

Kateřina Kristelová jde na mateřskou, přibrala deset kilo

 
Moderátorka Kateřina Kristelová (30) odchází měsíc před porodem na mateřskou. Odmoderovala poslední kšeft a připravuje se na svého prvního potomka. V září porodí dceru Claudii.
23.07.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (750 článků)