Článek

Do nadchodu narazil kamion, zřítil se s burácením na silnici

 
Bez obětí na životech se dnes v Anglii obešla nehoda, při níž se na dálnici zřítila část nadchodu, do jehož pilíře narazil kamion. Policie uvedla, že pouze jeden člověk utrpěl zranění, jeho život ale není ohrožen, informovala BBC.
27.08.2016 17:40 |

podobné články

Podobné články

Penzista nechtěl ztrácet čas chůzí na přechod a přebíhal sedmiproudou silnici: Zaplatil za to životem

 
K přechodu to měl asi 120 metrů, k nadchodu přes frekventovanou magistrálu asi trojnásobek. Důchodce ale zřejmě pospíchal, nebo se mu jen nechtělo zacházet. V pondělí odpoledne se snažil přejít sedmiproudou silnici na okraji Brna na ulici Olomoucká mimo přechod a srazilo ho přitom osobní auto. Seniorovi (†78) už nebylo pomoci.
27.03.2018 09:55 |

podobné články

Kamion se zřítil z mostu na silnici

 
Nehoda na Chlumecké v Praze na Černém mostě zablokovala ve čtvrtek odpoledne příjezd i výjezd z Prahy. Kamion spadl z přemostění dolů na silnici, kterou most překlenoval.
18.06.2009 16:15 |

podobné články

Kamion po smyku zablokoval silnici R4

 
Dopravní komplikace způsobila v úterý navečer havárie kamionu na rychlostní silnici R4 u Voznice ve směru na Příbram. Kamion zůstal napříč celou vozovkou a silnici zcela zablokoval, odstranit se jej podařilo až po 23. hodině, informovaly dopravní servery.
24.01.2012 19:15 |

podobné články

Kamion se zřítil z mostu: Spadl do 12metrové propasti

 
Do hloubky téměř dvanácti metrů se na 153 kilometru dálnice D1 mezi Velkým Meziříčím a Velkou Bíteší zřítil kamion. Jeho řidič (47) ze zcela zdemolované kabiny vyvázl s těžkým zraněním.
05.12.2013 20:20 |

podobné články

Před zraky turistů se z ledovce sesunuly tuny ledu

 
V první polovině letošního srpna se návštěvníkům největšího národního parku v kanadské části Skalnatých hor naskytla unikátní podívaná. Před jejich zraky se z hory Edith Cavell utrhla velká část ledovce zvaného Ghost (Duch). Led se s burácením sunul stovky metrů do údolí.
23.08.2012 08:10 |

podobné články

Kamion sejmul Clio a tlačil ho před sebou jako v akčním filmu

 
Při velmi bizarní nehodě narazil kamion do řidiče v Renaultu Clio, které se dostalo podélně před čumák a kamion jej tlačil před sebou ještě další stovky metrů. Informací moc není a událost už je stará přes dva roky, ale víme že celá věc se odehrála na dálnici A1 (M) u Wetherby ve Spojeném království. Řidič náklaďáku nakonec naštěstí ještě včas zastavil a nikomu se nic nestalo. Zůstává nejasné, jak se mohlo stát, že si řidič v kamionu ničeho nevšiml.
04.10.2012 15:35 |

podobné články

Na Strakonicku zabíjel vítr: Smetl kamion ze silnice, spolujezdkyně zemřela

 
Silný boční vítr je zřejmě hlavním viníkem tragické nehody, ke které došlo v pátek odpoledne na Strakonicku. Kamion s návěsem vjel na horizont, vítr rozhoupal návěs a kamion se dostal do smyku. Řidič sjel ze silnice a narazil do stromu. Spolujezdkyně na místě zemřela.
24.02.2017 18:10 |

podobné články

Na Jižní spojce se z mostního náspu zřítil kamion plný asfaltu

 
Při dopravní nehodě na Jižní spojce v Praze narazil v noci na úterý kamion do svodidel a sjel z mostního náspu nad Záběhlickou ulicí. Nákladní vůz převážel horký asfalt, z vozu ale unikla jen nafta z proražené palivové nádrže.
21.04.2009 15:12 |

podobné články

Kamion narazil do autobusu se 70 lidmi!

 
U odbočky na obec Bříza na hlavním tahu z Hradce Králové do Jičína v úterý ráno narazil kamion do autobusu s asi 70 lidmi. Jeden člověk byl lehce zraněn a záchranáři jej odvezli do nemocnice na vyšetření.
15.09.2009 09:15 |

podobné články

Kamion na R4 narazil do autobusu, ten sjel ze srázu

 
Na 8. kilometru dálnice R4 ve směru na Prahu, konkrétně u sjezdu na Jíloviště, došlo v neděli krátce před půlnocí ke střetu kamionu a autobusu. Řidič kamionu podle všeho zezadu narazil do autobusu jedoucího před ním. Autobus po nehodě sjel ze srázu a skončil na nedalekém parkovišti. Kamion u sjezdu porazil strom a částečně sjel do příkopy.
08.09.2014 02:15 |

podobné články

Hromadná srážka v Třinci: Chlapec (10) bojuje o život! Polský kamion narazil do kolony aut

 
Kvůli srážce šesti automobilů je ve směru na Ostravu uzavřena silnice I/11 v Třinci-Neborech u výjezdu na Ropici. Podle posledních informací tudy neprojedete nejméně do odpoledních hodin. Polský kamion tam totiž narazil do kolony stojících osobních aut. Záchranáři na místě ošetřili sedm zraněných, nejhůře je na tom desetiletý chlapec, který je v přímém ohrožení života s poraněním mozku.
14.02.2018 12:20 |

podobné články

Fatální nehoda: Kamion to u Karlových Varů nabral do stromu!

 
Náraz v plné rychlosti! Hrozivá autonehoda se odehrála na silnici I/6 u Karlových Varů. Kamion sjel z nezjištěných příčin kamion do příkopu, kde přerazil několik stromů. Spolujezdkyně (†37) při nehodě na místě zemřela, řidič (37) byl s těžkým zraněním letecky přepraven do nemocnice v Plzni.
07.06.2014 17:15 |

podobné články

Řidič hnal kamión naložený čokoládou po mokré silnici, zřítil se z mostu

 
Obrovské štěstí měl řidič osobního vozu, kterého jen těsně minul čokoládou naložený kamión padající z mostu. Příčinou nehody, která se stala v Žilině, byla pravděpodobně příliš rychlá jízda řidiče kamiónu na mokré vozovce.
10.05.2012 15:35 |

podobné články

Tak se uklízí silnice v Česku a v Německu!

 
Na silnici nekonečná vrstva ledu, uježděný sníh, řidiči se pomalu šinou po děravé silnici. Ale stačí pohled z okýnka na sto metrů vzdálenou silnici, kde auta fičí rychle a bez kličkovaní. Jak je to možné? Jedete totiž po české silnici! A za hranicemi je svět bez ledu na silnici...! Přesně tohle zažijete ve Vejprtech na Chomutovsku!
05.01.2011 13:50 |

podobné články

U Karlových Varů skončil kamion ve stromě. Jeden člověk nepřežil, druhý je v kritickém stavu

 
Na silnici I/6 u Karlových Varů došlo dnes ráno k nehodě, při níž narazil kamion do stromu. Při nehodě byla jedna osoba usmrcena, další je těžce zraněna.
07.06.2014 10:00 |

podobné články

Prásk, bouračka! Rychle, teď jde o vteřiny! Víte, jak se chovat u nehody?

 
Fiat s Renaultem se na Brněnsku čelně srazili v plné rychlosti, na silnici leželi těžce zranění. Kamion naložený dráty narazil v Třinci do stromu, řidiči začaly selhávat životní funkce. Motorkář nestačil zabrzdit, na Vsetínsku narazil do auta před sebou a málem vykrvácel. To je jen pár případů z posledních dnů. Naštěstí se obešly bez ztrát na životech, a to i díky lidem, kteří věděli, jak pomoci. Dokázali byste to i vy?
13.05.2012 12:15 |

podobné články

Kamión narazil do provizorního mostu! Další řidič přehlédl uzavírku a narazil do uzávěry!

 
Řidič kamionu nezvládl ve čtvrtek časně ráno řízení a na silnici I/16 na Mladoboleslavsku naboural do provizorní konstrukce mostu. Hlavní tah mezi Boleslaví a Mělníkem musel být uzavřen.
24.10.2013 12:15 |

podobné články

Na Jihlavsku se převrátil kamion plný brambor a zablokoval silnici

 
Kamion se převrátil na silnici ve směru Jihlava-Polná, policisté v místě nehody kyvadlově řídí dopravu.
18.08.2009 11:50 |

podobné články

Kamion vylétl ze silnice, nehoda zablokovala silnici

 
U Moravské Třebové sjel kamion ze silnice. Zdemolovaný vůz zablokoval silnici.
24.09.2009 10:15 |

podobné články