Článek

Do Karlových Varů dorazí letos velká hollywoodská hvězda! Na červeném koberci uvidíte Umu Thurman!

 
V Karlových Varech příští týden odstartuje 52. filmový festival. Jako každým rokem se na červeném koberci objeví velké herecké jméno. A tentokrát se fanoušci dočkají úchvatné Umy Thurman.
20.06.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků)
Podobné články

Kráska z Pulp Fiction už je tady: Božská Uma Thurman dorazila do Varů

 
Každým rokem se na červeném koberci Mezinárodního filmového festivalu objeví velké herecké jméno a tentokrát se fanoušci dočkají úchvatné Umy Thurman. Do Karlových Varů dorazila tato hvězda první velikosti ve čtvrtek nad ránem. Její nejvěrnější fanoušci jsou už napjati nedočkavostí.
29.06.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků)

Největší hvězda Varů Uma Thurman: Poklekla před Bartoškou a ukázala děti

 
Bezesporu jednou z největších hvězd červeného koberce v Karlových Varech byla hollywoodská herečka Uma Thurman (47). Ta do Karlových Varů přiletěla i se svými dětmi. S těmi také zapózovala před slavnostním zahájením fotografům. Jak si ho krásná herečka užila?
01.07.2017 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků)

I takhle může vypadat hollywoodská kráska: Pobledlá Uma Thurman bez make-upu připomínala stařenu!

 
"Uma Thurman":http://www.extra.cz/tema/uma-thurman (43) patří mezi "nejkrásnější ženy Hollywoodu":http://www.extra.cz/uma-thurman-zari-v-legendarnim-kalendari-campari-podivejte-se-na-12-fotek-z-nichz-tryska-jeji-sex-appeal, navíc je velmi inteligentní, ale i ona má chvíle, kdy by byla nejraději, aby si jí nikdo nevšímal. Fotografové si jí všimli ve chvíli, kdy se se svým řidičem projížděla po Manhattanu a na chvíli otevřela okénko, aby se nadýchala čerstvého vzduchu.
21.12.2013 20:32 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků)

MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Na červeném koberci pohořeli muži a Osvaldová

 
Ani závěrečný ceremoniál 48. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech neunikl přísnému oku módní policie. Martina Hřebíková zhodnotila české osobnosti na červeném koberci. Kritizovala hlavně pány, které musely často zachraňovat jejich polovičky. Další články k tématu: MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Božská Čvančarová, sexy Chýlková a Schneiderová MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Kuchařová a Rajská na jedničku, Němcová propadla MÓDNÍ POLICIE: Propadl Issa i Kristelová, bez pokuty je Gavriely MÓDNÍ POLICIE: Vignerová ukázala pánský styl, Pilarová divné boty MÓDNÍ POLICIE: Bez pokuty odešla jen barevná Saudková
07.07.2013 01:35 |

podobné články

ONLINE z Karlových Varů: Kill Bill na červeném koberci: Uma Thurman? Ne, dekolt Jitky Čvančarové

 
Rok se s rokem sešel a právě startuje 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Na červeném koberci se prošly hvězdy letošního festivalu, a že se bylo na co koukat! Dění z lázeňského města vám tým Blesk.cz přináší ONLINE.
30.06.2017 15:05 |

podobné články

První módní policie z Karlových Varů: Uma umí, Kurková v hedvábí, Peštová za 1, Haberův úlet

 
Hvězdní hosté přijíždějí do Karlových Varů a všechny VIP vítá před Grandhotelem Pupp prezident festivalu Jiří Bartoška. Zatímco hollywoodské hvězdy Uma Thurman a Casey Affleck dorazily už ve čtvrtek, pátek patří tuzemských hvězdám, v Československu narozeným, které se však za hranice české provinčnosti dostaly svými profesemi či vybraným stylem. Všichni čekají, v čem tito slavní zazáří na červeném koberci, jejich neformální „cestovní“ outfity by však neměly zapadnout. Jak je ohodnotila Františka Čížková?
30.06.2017 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Casey Affleck (15 článků) , Jiří Bartoška (565 článků) , Františka Čížková (24 článků)

Festival ve Varech přivedou do varu Kill Bill Uma Thurman a fešák z Avengers

 
Letošní mezinárodní festival v Karlových Varech je nabitý hvězdami první velikosti. Po oscarovém herci Caseyi Affleckovi do Varů míří hvězda snímků Kill Bill Uma Thurman (47) a Jeremy Renner, který je jedním z neohrožených hrdinů Avengers.
20.06.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Jeremy Renner (19 článků)

Světová hvězda versus české hvězdičky! Decentní Uma Thurman tuzemským herečkám ukázala, kdo je ve Varech královnou

 
Všechny hvězdy první velikosti se opět po roce sešly na 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Největší ozdobou festivalu je jednoznačně božská herečka Uma Thurman, která na červeném koberci vypadala jako bohyně z řeckých pověstí. Od téhle hvězdy by se klidně mohly učit české celebrity. Týká se to bohužel hlavně Jitky Čvančarové, které se volba šatů moc nepovedla.
30.06.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Jitka Čvančarová (657 článků)

Světová hvězda versus české hvězdičky! Uma Thurman tuzemským herečkám ukázala, kdo je ve Varech za královnu

 
Všechny hvězdy první velikosti se opět po roce sešly na 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Největší ozdobou festivalu je jednoznačně božská herečka Uma Thurman, která na červeném koberci vypadala naprosto skvostně. Od téhle hvězdy by se klidně mohly učit české celebrity s Jitkou Čvančarovou v čele.
30.06.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Jitka Čvančarová (657 článků)

Silikonová Mašlíková kapitulovala: Takhle vtipně ohodnotila přednosti Jitky Čvančarové!

 
Už druhý den se v rámci filmového festivalu v Karlových Varech nemluví a nepíše o ničem jiném, než o výrazném dekoltu herečky Jitky Čvančarové. Ta na červeném koberci zastínila i hollywoodskou star Umu Thurman a její přednosti začínají komentovat i celebrity, které se do lázeňského města nedostaly. Třeba Hana Mašlíková.
01.07.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Jitka Čvančarová (657 článků) , Hana Mašlíková (368 článků)

Uma Thurman je už v Karlových Varech. Víme, za kolik se dá pořídit její outfit!

 
Včera do Karlových Varů dorazila hlavní hvězda festivalu a miláček fanoušků filmu Kill Bill herečka Uma Thurman. Tipnete si, za kolik se dá její výletní outfit sehnat?
30.06.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků)

Překvapivé setkání Thurman s Havlovou: S Dášou se UMAčkaly!

 
Mezi stálice filmového festivalu v Karlových Varech patří i Dagmar Havlová (64), která nevynechala ani letošní ročník a doslova ho rozzářila nejen díky jasné barvě šatů. Okouzlila i americkou herečku Umu Thurman (47), se kterou si padly kolem krku jako staré známé...
01.07.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Dagmar Havlová (1098 článků)

Vyparáděná Kim Kardashian dostala na červeném koberci do hlavy pytlíkem mouky

 
Tak takovou propagaci svého nového parfému Kim Kardashian  (31) jistě nečekala. Jako vždy perfektně upravená pózovala na červeném koberci nejdříve sama a následně i se svou maminkou Kris Jenner v hollywoodském hotelu London, když na ni z ničeho nic hodila jedna mladá žena pytlík s moukou. Kiminy černé vlasy se rázem změnily v popelavé a mouku měla bohatá hvězda reality show i na oblečení. Třicetiletá kráska se okamžitě odebrala do zákulisí, přičemž po sobě zanechala na červeném koberci pořádnou spoušť.
25.03.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1168 článků)

A je to tady: John Travolta na červeném koberci! Vary šílí

 
ONLINE: Zahajovacím večírkem odstartuje již za pár hodin letošní Filmový festival v Karlových Varech, kam se chce dostat každý, kdo v českém showbyznyse něco znamená. Právě teď se herci, zpěváci, ale také modelky začínají do Varů pomalu sjíždět. Hlavní hvězda večera John Travolta už se prošla po červeném koberci.
28.06.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (305 článků)

Drsný útok na Umu Thurman: Čelí žalobě kvůli své dvouleté dceři

 
Herečka Uma Thurman se letos v dubnu rozešla se snoubencem Arpadem Bussonem. S miliardářem má dvouletou dceru Lunu, kterou zatím vychovává ona. Jenže Newyorský byznysmen hodlá hollywoodskou hvězdu žalovat a získat dcerku do své péče.
16.10.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků)

Bartoška při večeři rozparádil Umu Thurman! Fotografy pak postavila do latě

 
Tradiční večeře před zahájením filmového festivalu Karlovy Vary jeho prezidenta Jiřího Bartošky s jeho hlavním hostem letos doslova praskala ve švech. V luxusní restauraci Embassy na kolonádě totiž Barťák hostil hned dvě hollywoodské hvězdy, dokonce s jejich rodinami! S jakou Uma Thurman a Casey Affleck odcházeli?
30.06.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Casey Affleck (15 článků) , Jiří Bartoška (565 článků)

7 NEJ ze zahájení Varů: Šperky Stivínové hlídala ochranka, usmířené Issovy, (ne)kalhotková královna Verešová

 
Začátek Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je vždycky velký. A letos byl o to větší, že se na červeném koberci sešly opravdu velké hollywoodské hvězdy Uma Thurman (47) a Casey Affleck (41). Kdo další rozvířil vody karlovarského festivalu?
01.07.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Casey Affleck (15 článků)

Začíná 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary: Odstartuje ho vražedkyně Uma!

 
Vražedkyně z filmů Kill Bill i sexuálně harašivý držitel Oscara budou hosty 52. ročníku karlovarského festivalu. Už zítra přivítá Jiří Bartoška (70) na červeném koberci americkou divu Umu Thurman (47).
29.06.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (214 článků) , Jiří Bartoška (565 článků)

Herečce Kellie Shirley se přihodilo parádní faux pas: Na červeném koberci omylem ukázala rozkrok

 
Horké chvilky na červeném koberci má za sebou britská herečka Kellie Shirley. Během londýnské premiéry italsko-francouzského filmu Americká manželka si zvedla dlouhou róbu tak vysoko, že omylem předvedla i svůj klín. Trapas to byl o to větší, že se stal přímo na červeném koberci, a především proto, že pohled na šev tělových silonek v oblasti rozkroku je skutečně nelichotivý.
07.02.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kellie Shirley (1 článek)