Článek

Dlužíte? 9 kroků, jak se vyhrabat z finanční tísně!

 
Splácet dluh je pro Čechy otázkou cti! To ukázal průzkum, podle kterého zastává tento názor 92 % dotázaných! Jenže problémem při splácení může být to, že jsme na ně už zapomněli! Poradíme, jak se z dluhů dostat.
14.04.2016 09:55 |

podobné články

Podobné články

Čtvrtina Čechů neví co dělat, když se dostane do finanční tísně

 
Téměř čtvrtina Čechů (23 procent) je ve vztahu k finančním produktům a financím obecně zranitelná, kdyby se dostali do finanční tísně, tak by nevěděli, co mají dělat. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu agentury STEM/MARK pro ČSOB.
05.01.2011 22:15 |

podobné články

Dlužíte policii? Může na vás vymahač

 
V případě, že dlužíte policii, mějte se na pozoru. Dosud totiž fungovala praxe, že v případě, že jsou náklady na vymáhání částky vyšší než částka samotná, doplatí ji za dlužníka stát. Dnes je všechno jinak - policie stále častěji prodává pohledávky vymahačským firmám.
03.01.2012 09:10 |

podobné články

Dlužíte už bilion korun. Ano, vy a vaše rodiny. Ne stát

 
Počet lidí, kteří žijí bez finanční rezervy, v Česku stále roste. Až 30 procent Čechů ušetří méně než 10 procent z toho, co vydělají, pětina Čechů nemá finanční rezervu vůbec žádnou. V případě poklesu příjmů se pak tito lidé snadno dostávají do finančních problémů. A pak mnohdy přicházejí na řadu půjčky, i když nejsou ideálním řešením. ParlamentníListy.cz zjišťovaly, na co si nejčastěji v Česku lidé v minulém roce půjčovali.
29.12.2014 17:22 |

podobné články

Hodně policistů má kvůli vládním škrtům finanční problémy, hrozí korupce

 
Řada policistů se kvůli vládním škrtům dostala do finanční tísně. Někteří mají exekuce na plat, mnozí z nich už dokonce vyhlásili osobní bankrot. Nejvážnější situace je podle České televize (ČT), která dnes na případ upozornila, na východě Čech a na jižní Moravě.
07.05.2011 21:50 |

podobné články

S odstraněním škod po povodních pomohou nezaměstnaní

 
Starostové i obyvatelé obcí, které v minulých dnech potrápila velká voda, se mohou obrátit na úřady práce. Ty do postižených míst mohou vyslat na odstraňování škod pracovníky v rámci veřejně prospěšných prací. Lidé, kteří se kvůli záplavám dostali do finanční tísně, pak mohou požádat o finanční příspěvek v rámci dávek mimořádné okamžité pomoci.
30.05.2014 10:31 |

podobné články

Dívka (18) tvrdila, že chce prodat svoje panenství za 27 milionů, aby rodiče neskončili na ulici. Jenže veřejně LHALA!

 
Rumunka Aleexandra Khefren (18) chtěla pomoct svým rodičům z finanční tísně, a tak se rozhodla prodat svoje panenství za 27 milionů korun. Jenže nyní je všechno jinak. Její rodiče žádné finanční problémy nemají a o jejím záměru se dozvěděli až z internetu!
04.12.2016 21:35 |

podobné články

Fotbal se barví do ruda: Finanční krizi FIFA budou řešit čínské peníze

 
Korupční krize připravila Mezinárodní fotbalovou federaci o řadu významných sponzorů. FIFA loni prodělala 122 milionů dolarů (takřka tři miliardy korun), když poprvé po 13 letech hospodařila v červených číslech. A tak hledá způsoby, jak se s finanční šlamastyky co nejrychleji vyhrabat. Trn z paty by jí měly vytrhnout čínské peníze.
23.03.2016 22:40 |

podobné články

Když ani s prací nejsou koláče. Jak pracující Češi chudnou

 
Říká se, že chudoba cti netratí, ale málokdo by v ní chtěl zůstat. Člověk by si řekl, že cesta z finanční tísně vede přes práci. Jenže u řady profesí to vůbec neplatí. Leckdo tak chodí každý den do práce, a přesto je stále chudý jako kostelní myš. Existuje ale jeden zaručený způsob, jak se nikdy nepropadnout mezi pracující chudé.
08.07.2016 10:35 |

podobné články

Peníze na dovolené 6 rad jak se nedostat do úzkých!

 
Bojíte se že se na dovolené dostanete do finanční tísně? Že nebudete mít potřebné množství peněz? Poradíme, jak tomu předejít.
12.08.2016 09:45 |

podobné články

Veřejnost hodnotí Finanční správu jako profesionální a důvěryhodnou instituci

 
V souvislosti s přípravami portálu MOJE daně a dalších kroků provedla Finanční správa ve spolupráci s agenturou STEM průzkum veřejného mínění na téma „Hodnocení Finanční správy českou veřejností“. Pro většinu dotázaných je Finanční správa profesionální institucí, která je důvěryhodná a otevřená veřejnosti. Portál MOJE daně zjednoduší plnění daňových povinností pro občany a podnikatele a přinese rozšíření elektronizace správy daní, kterou by uvítaly tři čtvrtiny dotázaných.
21.03.2018 21:50 |

podobné články

Kádner (VV): Příběh o exekutorské nenasytnosti aneb jak Svoboda k pokladu přišel

 
Dlouhodobě se snažíme o novelu zákona o exekutorech, která obsahuje zúžení pravomocí a snížení jejich nepřiměřených odměn, které velmi často přivedou občany ČR do finanční tísně, ne-li na samotné dno. Dno lidské důstojnosti.
28.02.2014 21:30 |

podobné články

Co dělat, když nás zaskočí nečekaný výdaj?

 
Do finanční tísně se může dostat každý z nás. Stačí překvapení v podobě porouchaného automobilu nebo domácího spotřebiče, a nečekaný výdaj je na světě. Málokdo ví, jak se v této situaci zachovat. Obzvláště ve chvíli, kdy do výplaty zbývá jen pár dní a je zbytečné žádat o půjčku v bankovních institucích.
27.09.2017 12:55 |

podobné články

Není finanční poradce jako finanční poradce, zorientujte se

 
Životní etapy se střídají pomalu rychleji než roční období a člověk si je nestíhá ani pořádně prohlédnout, natož aby se měl čas zaobírat svojí podrobnou finanční stránkou a vhodnou alokací úspor. Právě z tohoto důvodu vzniklo „finanční poradenství“. Služba, která má šetřit čas a především peníze. Jenomže jak toho dosáhnout, kdo je všechno finanční poradce a jak se v tom všem vyznat?
19.10.2012 11:15 |

podobné články

MILIONOVÝ PODVODNÍK si odsedí 5,5 roku! Zneužíval lidi v tísni

 
Krajský soud v Hradci Králové v pondělí poslal na 5,5 roku do vězení Maxima Ponomarenka za milionové podvody. Obžalovaný podle spisu využíval finanční tísně lidí, kterým pod falešnou záminkou poskytnutí půjčky podstrkával k podpisu falešné směnky nebo je podepisoval za ně.
26.09.2011 11:40 |

podobné články

Senioři nezvládají platit nájemné. Sestěhovat, radí sociologové

 
Veřejný ochránce práv Pavel Varvařovský upozornil na to, že deregulace nájemného mnohdy dostává důchodce do finanční tísně. Ti pak nezvládají platit nájem.
02.05.2012 16:40 |

podobné články

Slzy v PROSTŘENU: Míša se o výhru podělila s Janou z azylového domu! +VIDEO

 
Pražské Prostřeno vyvrcholilo dojemnou scénou, při níž nezůstalo jediné oko suché. Jana, která se dostala do životní tísně, sice nevyhrála, ale díky Míše se dočkala finanční podpory i vytoužené naděje.
29.06.2012 19:15 |

podobné články

Lenka Kořínková: Vydělávala miliony, ale... teď nemá ani korunu!

 
Zpěvačku a filmovou hvězdu 70. let Lenku Kořínkovou (56) její dělená strava vytáhla nejen z pekla bulimie, kterou trpěla už od svých šestnácti let, ale hlavně z finanční tísně!
18.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Metalista Blythe je kvůli procesu finančně na dně: S kapelou prodávají nástroje

 
Zpěvák skupiny Lamb of God Randy Blythe (41) se dostal kvůli obvinění ze zabití fanouška do finanční tísně. Náklady spojené s vyšetřováním chce Randy financovat prostřednictvím prodeje osobních předmětů.
29.08.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Randy Blythe (59 článků)

Krampolovi jsou na dně, nemají z čeho platit nájem v Pařížské! Hanko, teď je to na tobě!

 
Moderátor Jiří Krampol (74) se děsí časů, kdy bude odkázaný jen na svůj důchod. Pokud mu Prima skutečně zruší pořad Nikdo není dokonalý, dostane se s manželkou Hankou (51) do finanční tísně.
15.06.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (619 článků)