Článek

Dlouhý (TOP 09): Celé předsednictvo musí velmi tvrdě pracovat, aby naplnilo a předčilo vysoká očekávání

 
Pražská TOP 09 si zvolila nové vedení, předsedou se stal Martin Dlouhý.
26.11.2016 21:05 |

podobné články

Podobné články

ČTVRT STOLETÍ SVOBODY: Všechno, na čem mi záleželo, se naplnilo, chválí textař Horáček

 
Při příležitosti 25. výročí událostí 17. listopadu oslovily Novinky.cz přímé aktéry tehdejšího dění, aby okomentovali tehdejší dění i osobní očekávání, která změnu režimu provázela. Textař a producent Michal Horáček, někdejší zakladatel občanské iniciativy MOST, říká, že se v uplynulém čtvrt století naplnilo vše, na čem mu záleželo.
11.11.2014 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (759 článků)

Nepracujícím lidem se nevyplatí pracovat, díky dávkám mají vlastně více peněz než ti, kteří pracují. Senátor Zeman přináší konkrétní výpočty. A Dežo z mojí z fabriky...

 
ROZHOVOR Senátor ODS Jaroslav Zeman dokladuje na konkrétních údajích o dvou modelových rodinách, že lidem žijícím na dávkách od státu se nevyplatí pracovat. Jasným logickým řešením dle něj je, aby se pracujícím vyplatilo pracovat a aby se nepracujícím nevyplatilo nepracovat. Uvedl i příklad člověka, který pracovat chtěl, ale finančně se mu to nevyplatilo, a tak přestal pracovat. Současný sociální systém lidi nutí, aby se flákali.
16.06.2016 13:40 |

podobné články

Prezidentem Hospodářské komory se stal po Kuželovi Dlouhý

 
Novým prezidentem Hospodářské komory ČR se dnes stal bývalý ministr průmyslu a obchodu Vladimír Dlouhý. Vystřídal Petra Kužela, který mandát z rodinných důvodů neobhajoval. Dlouhý získal od delegátů sněmu komory ve druhém kole 128 z 222 odevzdaných hlasů. Do něj se dostal i současný viceprezident komory a její bývalý šéf Zdeněk Somr, který obdržel 89 hlasů. V čele největšího zástupce podnikatelů v zemi bude Dlouhý další tři roky.
22.05.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (499 článků) , Vladimír Dlouhý (499 článků) , Zdeněk Petr (105 článků)

Exministr Dlouhý má novou funkci. Zvolili ho do čela Hospodářské komory

 
Novým prezidentem Hospodářské komory ČR se dnes stal bývalý ministr průmyslu a obchodu Vladimír Dlouhý. Vystřídal Petra Kužela, který mandát z rodinných důvodů neobhajoval. Dlouhý získal od delegátů sněmu komory ve druhém kole 128 z 222 odevzdaných hlasů. Do něj se dostal i současný viceprezident komory a její bývalý šéf Zdeněk Somr, který obdržel 89 hlasů. V čele největšího zástupce podnikatelů v zemi bude Dlouhý další tři roky.
22.05.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (499 článků) , Vladimír Dlouhý (499 článků) , Zdeněk Petr (105 článků)

Předsednictvo VV bude jednat o Bátorovi

 
O podpoře, kterou ministr školství Josef Dobeš (VV) poskytuje svému kontroverznímu personálnímu šéfovi Ladislavu Bátorovi, bude v úterý jednat předsednictvo Věcí veřejných i poslanecký klub této nejmenší vládní strany. Přinejmenším část vedení VV přitom vnímá, že kauza stranu poškozuje. Schází se i předsednictvo TOP 09, jejíž ministři se minulý týden rozhodli, že nebudou chodit na jednání kabinetu, dokud Dobeš neodvolá Bátoru. Jednat má také grémium ODS.
23.08.2011 06:55 |

podobné články

Konečná: Musí se to prostavět...

 
Jsem nucena konstatovat, že dnešní cestováni ve směru Jihlava - Brno předčilo i ta má nejpesimističtější očekávání.
07.08.2015 05:36 |

podobné články

Kvalifikaci v Monze ovládl Hamilton. Ferrari předčilo Rosberga

 
V kvalifikaci na Velkou cenu Itálie podle očekávání zvítězil Lewis Hamilton. Ferrari přesto musí být s výsledky kvalifikace spokojené, rudé vozy zítra odstartují do domácího závodu z druhého a třetího místa startovního roštu. 
05.09.2015 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Hamilton (500 článků)

Předsednictvo tripartity naposled jednalo ve starém složení

 
Naposledy se ve stávajícím složení sešlo v pondělí předsednictvo tripartity. Příště už by vládu měli zastupovat členové nového kabinetu, který ještě nebyl jmenován. Podle ministra práce a sociálních věcí v demisi Františka Koníčka by se nové předsednictvo mělo sejít hned zkraje února, aby zástupci zaměstnanců a zaměstnavatelů vyjádřili vládě své stanovisko k jejímu programovému prohlášení.
13.01.2014 15:55 |

podobné články

Předsednictvo ČSSD kývlo na stranické referendum, v březnu chtějí sjezd

 
Předsednictvo ČSSD schválilo v pátek večer návrh, aby se v srpnu konalo vnitrostranické referendum, v němž budou mít všichni členové možnost vyjádřit se k třem zásadním otázkám. Definitivně rozhodne o referendu sobotní jednání ústředního výkonného výboru strany. Předsednictvo také navrhlo uspořádat v březnu příštího roku volební sjezd.
13.06.2014 19:50 |

podobné články

Hrušínský vs. Dlouhý: Hádají se o velké peníze!

 
Jan Hrušínský (55) a Michal Dlouhý (41) si nemohou přijít na jméno. Pohádali se kvůli penězům. „Dlouhý měl nereálné nároky,“ řekl principál Hrušínský. „Zjistil jsem, že pan Hrušínský prodává představení dráž,“ kontruje Dlouhý. „Chtěl jsem jen to, co mi patří,“ dodal herec. Blesk zjišťoval, kde je pravda. Jisté je jedno. Ti dva se už v pražském Divadle Na Jezerce nesejdou.
27.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (148 článků)

Víme, jak dlouho trval nejdelší sex na světě!

 
Délka sexu je častým námětem mnoha diskuzí. Odnepaměti lidi zajímalo, jak dlouhý sex vlastně může být. Jak dlouhý sex je reálný? Jak dlouhý je ještě zdravý? A jak dlouhý byl ten vůbec nejdelší? Zjišťovali jsme to, a v tomto článku vám přinášíme exkluzivní informaci, jak dlouho trval nejdelší sex na světě! A pořádně se posaďte, protože toto číslo je skutečně ohromující.
16.01.2018 00:15 |

podobné články

Koaliční partneři volají k Věcem veřejným: Odvrhněte Bártu

 
Poslední vládní krize skončila teprve před pár dny, v souvislosti s nepravomocným odsouzením Víta Bárty však bylo možné očekávat, že se brzy objeví krize nová. A očekávání se opravdu naplnilo. TOP 09 a ODS vyzývají Věci veřejné, aby se od Bárty jasně distancovaly. Pokud se sám nevzdá mandátu, musí být jasné, že s ním koalice nemá absolutně nic společného. Pokud to VV neučiní, znovu hrozí předčasné volby.
16.04.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Předsednictvo Bezpečnostní rady státu se sejde kvůli výbuchům munice

 
Na Zlínsku se dnes sejde předsednictvo Bezpečnostní rady státu. Projedná situaci po dalším výbuchu v muničním areálu ve Vrběticích, kvůli kterému museli dvakrát po sobě opustit domovy lidé z okolních dvou obcí. Na Zlínsko dorazí premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), předsednictvo dále tvoří ministři financí, vnitra, zahraničních věcí a obrany. Bezpečnostní rada měla původně zasedat ve Vlachovicích, ty budou ale dnes ráno také evakuovány.
06.12.2014 06:22 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Předsednictvo ČSSD by dnes mohlo vybrat volebního manažera. Hlavním favoritem je údajně Prouza

 
Předsednictvo ČSSD by dnes odpoledne mohlo vybrat volebního manažera pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny. Nejčastěji se v souvislosti s funkcí spekuluje o státním tajemníkovi pro evropské záležitosti Tomáši Prouzovi. Předsednictvo se bude zabývat i přípravou na březnový sjezd strany.
13.01.2017 06:25 |

podobné články

1. finále SuperStar: Kalhotky, Elvis a rock'n'roll

 
Uff, tak to bylo tedy něco! První finále Česko Slovenské Superstar předčilo všechna očekávání. Jestli budou soutěžící i nadále pokračovat podobným tempem, těžko říct, do můžeme čekat příště.
26.10.2009 00:05 |

podobné články

Morávková, Jirešová a Nováková po nalíčení: Prošly šokující proměnou!

 
Herečky Dana Morávková (40), Sandra Nováková (26) a Ivana Jirešová (34) jsou sice díky své profesi zvyklé na různé typy výrazného a nezvyklého líčení, ale to, co s nimi udělali profesionální vizážistky při make-up show, předčilo i jejich vlastní očekávání!
18.09.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (557 článků) , Ivana Jirešová (342 článků) , Sandra Nováková (221 článků)

Hewlett-Packard oznámil mírnou ztrátu, tržby ale předčily odhady

 
Zisk americké firmy Hewlett-Packard poklesl ve čtvrtém čtvrtletí o tři procenta. Tržby největšího světového výrobce počítačů dosáhly 29,1 miliardy dolarů, což mírně předčilo očekávání analytiků. Společnost to dnes oznámila ve svém sídle v San Francisku. Díky rostoucím prodejům klíčové součásti firmy však panuje mezi akcionáři optimismus a akcie společnosti vzrostly o více než sedm procent, informovala agentura Reuters. 
27.11.2013 08:57 |

podobné články

Čechy eurovolby nezajímaly, k urnám přišla necelá pětina voličů

 
Volby do Evropského parlamentu jsou oficiálně u konce. Účast byla tentokrát rekordně nízká - k urnám přišla necelá pětina českých voličů, což předčilo i tak značně skeptická očekávání. Výsledky budou známy zítra po 23:00, kdy skoční volby i v ostatních zemích EU.
24.05.2014 14:45 |

podobné články

Jiří Vyvadil: Že je Drahoš šedivou myší ví každý, teď ovšem postoupil na level politického pablba

 
Nelibuji si v urážlivých slovech, ale to co dnes předvedl fyzik Drahoš zcela upřímně předčilo mé očekávání.
01.12.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (956 článků)