Djokovič sedí pevně na tenisovém trůnu. Ve finále US Open porazil Federera

Novak Djokovič získal svůj jubilejní, desátý grandslamový titul. Ve finále US Open porazila světová jednička ve čtyřech setech Švýcara Rogera Federera 6:4, 5:7, 6:4 a 6:4. Na dvorcích ve Flushing Meadows v New Yorku vyhrál srbský tenista podruhé v kariéře.
14.09.2015 07:40 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Novak Djokovič (529 článků) , Novak Novak (38 článků)

Djokovič porazil Federera a devátým Grandslamem se vyrovnal Beckerovi

Srbský tenista Novaka Djokovič obhájil titul ve Wimbledonu. První hráč světa stejně jako loni ve finále v All England Clubu porazil sedminásobného šampiona turnaje Švýcara Rogera Federera, dnes nad ním zvítězil 7:6, 6:7, 6:4 a 6:3. Djokovič získal třetí triumf ve Wimbledonu a devátý grandslamový titul v kariéře.
12.07.2015 19:01 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Novak Djokovič (529 článků)

Djokovič přejel Federera a ve finále French Open ho čeká Nadal

Ve finále mužské dvouhry vyzve Španěla Rafaela Nadala Srb Novak Djokovič, který ve druhém semifinále porazil Švýcara Rogera Federera 6:4, 7:5 a 6:3.
08.06.2012 20:35 |

US Open: Djokovič udolal v ohromné bitvě Federera, o titul se utká s Nadalem

O velké překvapení se v semifinále US Open postaral Srb Novak Djokovič, který vyřadil po setech 5:7, 6:1, 5:7, 6:2 a 7:5 Švýcara Rogera Federera. Druhý finalista Rafael Nadal porazil jednoznačně 6:2, 6:3, 6:4 Rusa Michaila Južného.
11.09.2010 22:40 |

ŽIVĚ Djokovič - Nadal 5:7, 6:4, 6:2, 6:7, 7:5

Přečtěte si online reportáž z finále mužské dvouhry Australian Open. Světová jednička Novak Djokovič ze Srbska porazil po téměř šestihodinové bitvě druhého hráče světa Španěla Rafaela Nadala v nejdelším finálovém zápase historie v poměru 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 a 7:5. Djokovič tak Nadala porazil ve třetím grandslamovém finále v řadě, obhájil v Melbourne titul, celkově pak získal na Australian Open třetí prvenství a pátý grandslamový triumf.
29.01.2012 09:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , Novak Djokovič (529 článků)

Djokovič deklasoval Federera, Ferrer porazil Nadala

Světová tenisová jednička Novak Djokovič deklasoval v semifinále exhibičního turnaje v Abú Zabí Švýcara Rogera Federera 6:2 a 6:1. Zápas trval pouhých 44 minut. Podobně jasný průběh mělo i druhé semifinále mezi Španěly Davidem Ferrerem a Rafaelem Nadalem. Ferrer v něm světovou dvojku přehrál 6:3 a 6:2. Vítězové se utkají v sobotním finále.
30.12.2011 18:40 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Rafael Nadal (548 článků) , Novak Djokovič (529 článků) , David Ferrer (103 článků)

Djokovič vyhrál popáté Australian Open. Nezastavil ho ani Murray

Mužskou dvouhru na tenisovém Australian Open ovládl Srb Novak Djokovič. První hráč světa porazil ve finále Brita Andyho Murrayho ve čtyřech setech 7:6, 6:7, 6:3 a 6:0 a v Melbourne triumfoval popáté v kariéře.
01.02.2015 16:02 |

Osobnosti: Andy Murray (180 článků) , Novak Djokovič (529 článků) , Novak Novak (38 článků)

Čilič porazil Federera a ve finále US Open vyzve Nišikoriho

Chorvatský tenista Marin Čilič se stal druhým finalistou US Open. Přemožitel Tomáše Berdycha ze čtvrtfinále porazil v sobotu pětinásobného vítěze newyorského turnaje Švýcara Rogera Federera 6:3, 6:4 a 6:4. Ve svém prvním grandslamovém duelu o titul se Čilič střetne s Japoncem Keiem Nišikorim, který v prvním semifinále vyřadil světovou jedničku Novaka Djokoviče ze Srbska.
07.09.2014 09:56 |

ŽIVĚ Djokovič zaslouženým vítězem. Murray musí čekat

Ve dvouhře mužů na Australian Open zvítězil po třech letech znovu srbský tenista Novak Djokovič, který ve finále porazil Brita Andyho Murrayho po setech 6:4, 6:2, 6:3. Po 11 grandslamových turnajích tak fanoušci poznali jiného vítěze než Rafaela Nadala, nebo Rogera Federera. Pro Djokoviče je to druhý grandslamový titul, Murray na svůj premiérový titul na grandslamovém turnaji musí po prohře ve třetím finále stále čekat.
30.01.2011 07:25 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Rafael Nadal (548 článků) , Andy Murray (180 článků) , Novak Djokovič (529 článků)

BITVA. Federer měl dva mečboly, přesto si finále zahraje Djokovič s Nadalem

Novak Djokovič může usilovat o svůj čtvrtý grandslamový titul a první na US Open, když v pětisetové bitvě porazil Rogera Federera ze Švýcarska a postoupil do finále. Jeho soupeřem bude Rafael Nada, který zdolal Brita Murrayho.
10.09.2011 23:55 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Novak Djokovič (529 článků) , Rafael Nadal (548 článků)

Djokovič ovládl Turnaj mistrů, ve finále zničil Federera

Světová tenisová jednička Novak Djokovič ze Srbska slaví jedinečný triumf na závěr sezony. V Turnaji mistrů neztratil ani set a ve finále zdolal šestinásobného vítěze Rogera Federera ve dvou setech.
13.11.2012 00:55 |

DJOKOVIČ JE VE FINÁLE WIMBLEDONU A BUDE SVĚTOVOU JEDNIČKOU

Srbský tenista Novak Djokovič porazil v úvodním semifinále Wimbledonu Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu ve 3:1 na sety a v pondělí vystřídá finálového soupeře Rafaela Nadala na tenisovém trůnu.
01.07.2011 17:25 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , Novak Djokovič (529 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Djokovič přehrál Federera, ovládl už 18. zápas v řadě

Obhájce titulu Srb Novak Djokovič vstoupil do Turnaje mistrů vítězně a potvrdil formu z posledních týdnů. Ve svém úvodním duelu skupiny B porazil Švýcara Rogera Federera, kterého hnala zaplněná aréna, po boji 6:3, 6:7 a 6:2.
06.11.2013 00:05 |

Souboj titánů vyhrál Djokovič, který si pošesté zahraje finále Australian Open

Srbský tenista Novak Djokovič si pošesté v kariéře zahraje ve finále Australian Open. Na cestě do rozhodujícího klání ho dnes nedokázal zastavit Švýcar Roger Federer, který se současnou světovou jedničkou prohrál po setech 1:6, 2:6, 6:3 a 3:6. Djokovič se v souboji o grandslamový titul střetne s lepším z druhého semifinále, v němž změří síly Brit Andy Murray a Kanaďan Milos Raonic.
28.01.2016 12:40 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Andy Murray (180 článků) , Novak Djokovič (529 článků) , Andy Murray (24 článků) , Milos Raonic (6 článků) , Novak Novak (38 článků)

Djokovič vyprášil ve finále Australian Open Murrayho a má druhý titul

Srbský tebista Novak Djokovič vyhrál znovu po třech letech první tenisový grandslam sezony Australian Open. Ve finále v Melbourne porazil jasně Brita Andyho Murrayho 6:4, 6:2 a 6:3. Za titul dostal 2,2 milionu australských dolarů (38,7 milionu korun).
30.01.2011 12:55 |

Osobnosti: Novak Djokovič (529 článků)

DÉMON DJOKOVIČ je POPRVÉ KRÁLEM US OPEN! Ve finále porazil NADALA

Urputnou bitvu ve finále dvouhry tenisového US Open vyhrál Novak Djokovič nad Španělem Rafaelem Nadalem 6:2, 6:4, 6:7(3), 6:1, získal svůj čtvrtý grandslamový turnaj a poprvé triumfoval v New Yorku.
13.09.2011 07:50 |

Djokovič ve finále French Open zdolal Murrayho a má kariérní Grand Slam

Z duelu dvou nejlepších tenistů světového žebříčku vyšel ve finále antukového French Open vítězně Novak Djokovič, který Brita Andyho Murrayho porazil ve čtyřech setech 3:6, 6:1, 6:2 a 6:4. Srbský tenista tak jako osmý hráč historie zkompletoval kariérní Grand Slam, celkově se jedná o jeho dvanáctý triumf na turnaji velké čtyřky.
05.06.2016 19:20 |

Murray porazil ve finále v Torontu Federera a obhájil titul

Britský tenista Andy Murray porazil ve finále turnaje série Masters v Torontu 7:5 a 7:5 Rogera Federera ze Švýcarska a obhájil loňský titul. Čtvrtý hráč světa zároveň vyhrál vůbec svůj první turnaj v sezoně a celkově patnáctý v kariéře.
16.08.2010 09:55 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Andy Murray (180 článků)

Nadal ve finále v Římě porazil Federera a obhájil titul

Španělský tenista Rafael Nadal porazil v souboji bývalých světových jedniček ve finále v Římě Švýcara Rogera Federera 6:1 a 6:3. Šestadvacetiletý antukový fenomén obhájil titul a v sezoně si připsal už šestý turnajový triumf.
19.05.2013 21:20 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Rafael Nadal (548 článků)

ON-LINE: Djokovič porazil Federera 2:0 a vyhrál Turnaj mistrů

Tenisový Turnaj mistrů vyvrcholí v Londýně přesně tak, jak má. Finále je soubojem dvou aktuálně nejlepších hráčů světa, Srba Novaka Djokoviče a Švýcara Rogera Federera.
12.11.2012 21:15 |