Djokovič přepsal historii: Turnaj mistrů vyhrál počtvrté v řadě!

Srbský tenista Novak Djokovič se stal prvním hráčem v historii, který vyhrál prestižní Turnaj mistrů čtyřikrát po sobě. Současná světová jednička si v dnešním finálovém zápase poradila se Švýcarem Rogerem Federerem, který se po setech 3:6 a 4:6 musel sklonit před staronovým králem. Djokovič triumfoval na TM už celkově popáté a vyrovnal tak bilanci Ivana Lendla a Peta Samprase.
22.11.2015 21:21 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Ivan Lendl (107 článků) , Ivana Novak (8 článků) , Novak Novak (42 článků)

A je to jisté! Berdych si počtvrté v řadě zahraje Turnaj mistrů

Je to tady! Tomáš Berdych se počtvrté za sebou kvalifikoval na Turnaj mistrů do Londýna. Nejlepší český hráč se stal pátým jistým účastníkem mezi elitní osmičkou.
23.10.2013 17:20 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků)

Djokovič a Serena Williamsová vyhráli potřetí turnaj v Římě

Antukový turnaj v Římě vyhráli shodně potřetí Srb Novak Djokovič a Američanka Serena Williamsová. Djokovič ve finále porazil obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala ze Španělska 4:6, 6:3, 6:3. Vedoucí žena žebříčku WTA Williamsová nedopřála titul z domácího turnaje Saře Erraniové a po vítězství 6:3, 6:0 zopakovala loňský triumf. Titul ve čtyřhře získala Květa Peschkeová spolu se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou.
18.05.2014 21:25 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Katarina Srebotniková (17 článků)

Rozjetý Djokovič porazil i Nadala a vyhrál turnaj v Indian Wells

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál podruhé v kariéře turnaj v Indian Wells. Ve finále porazil světovou jedničku Rafaela Nadala ve třech setech 4:6, 6:3 a 6:2 a připsal si třetí titul v sezoně.
21.03.2011 09:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Djokovič v Paříži dohrál. Může za to zranění

Světová jednička Novak Djokovič vynechá kvůli zranění ramena čtvrtfinálový duel na závěrečném turnaji série Masters v Paříži proti domácímu Jo-Wilfriedu Tsongovi. Djokovič se tak chce šetřit na blížící se Turnaj mistrů.
11.11.2011 12:15 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Djokovič konečně vyhrál turnaj! Asi proto, že u toho nebyl Boris

Prestižní turnaj v Indian Wells se stal kořistí Novaka Djokoviče. V minulých letech by to nebyl žádný zázrak. Jenže fakt je ten, že srbský borec vyhrál turnaj ATP poprvé od doby, co ho vede Boris Becker. Možná proto, že Boris v Kalifornii vůbec nebyl...
18.03.2014 13:00 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , Boris Becker (45 článků)

Djokovič potřetí v řadě dobyl Řím! Nadal mu na antuce nestačil

Antukový turnaj Masters v Římě vyhráli shodně potřetí Srb Novak Djokovič a Američanka Serena Williamsová. Djokovič ve finále porazil obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala ze Španělska 4:6, 6:3, 6:3.
18.05.2014 19:25 |

ON-LINE: Djokovič porazil Federera 2:0 a vyhrál Turnaj mistrů

Tenisový Turnaj mistrů vyvrcholí v Londýně přesně tak, jak má. Finále je soubojem dvou aktuálně nejlepších hráčů světa, Srba Novaka Djokoviče a Švýcara Rogera Federera.
12.11.2012 21:15 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Davyděnko jako první ruský tenista vyhrál Turnaj mistrů

Nikolaj Davyděnko jako první ruský tenista v historii vyhrál Turnaj mistrů. Ve finále závěrečného podniku sezony v Londýně porazil Argentince Juana Martína Del Potra 6:3 a 6:4.
29.11.2009 18:05 |

Federer popáté vyhrál Turnaj mistrů. Nadala porazil 2:1 na sety

Roger Federer vyhrál jako třetí tenista v historii popáté Turnaj mistrů. Švýcar v nedělním finále v Londýně porazil Španěla Rafaela Nadala 6:3, 3:6 a 6:1 za hodinu a 37 minut.
29.11.2010 13:45 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Djokovič smáznul Nadala a počtvrté si podmanil prestižní turnaj v Miami

Novak Djokovič nečekaně hladce vyhrál souboj nejlepších dvou tenistů světa a ve finále turnaje Masters v Miami porazil jedničku žebříčku Rafaela Nadala dvakrát 6:3.
30.03.2014 22:45 |

Djokovič si podmanil turnaj v Paříži a může být zase světovou jedničkou

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál turnaj série Masters v Paříži. Druhý hráč světa ve finále v hale Bercy porazil obhájce titulu Španěla Davida Ferrera dvakrát 7:5, přestože v obou setech prohrával 3:5.
03.11.2013 18:10 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , David Ferrer (103 článků)

Djokovič ovládl Turnaj mistrů, ve finále zničil Federera

Světová tenisová jednička Novak Djokovič ze Srbska slaví jedinečný triumf na závěr sezony. V Turnaji mistrů neztratil ani set a ve finále zdolal šestinásobného vítěze Rogera Federera ve dvou setech.
13.11.2012 00:55 |

Berdych se těší na Turnaj mistrů: Je to oslava tenisu

Španěl Rafael Nadal a obhájce titulu Novak Djokovič ze Srbska jsou favority nadcházejícího tenisového Turnaje mistrů. Počtvrté za sebou je v Londýně mezi elitní osmičkou sezony i Tomáš Berdych a úspěchem by pro něho byl postup ze skupiny. Radek Štěpánek chce s Indem Leanderem Paesem výhru ve čtyřhře.
03.11.2013 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Leander Paes (29 článků)

Djokovič je popáté v řadě nejlepším tenistou sezony, Williamsová počtvrté

Novak Djokovič byl popáté v řadě vyhlášen nejlepším tenistou sezony podle federace ITF. Mezi ženami zvítězila čtyřiačtyřicetiletá Serena Williamsová, která je královnou světového tenisu čtvrtý rok po sobě a celkově pošesté v kariéře.
22.12.2015 13:55 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , Novak Novak (42 článků)

Djokovič bude opět hrát finále US Open! Wawrinka senzaci nedotáhl

Novak Djokovič je počtvrté v řadě ve finále grandslamového US Open! V semifinále však musel odvracet atak Švýcara Stanislase Wawrinky, nakonec ale vyhrál v pětisetové bitvě 2:6, 7:6, 3:6, 6:3 a 6:4.
07.09.2013 22:50 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Djokovič potřetí za sebou vyhrál Australian Open

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál počtvrté v kariéře a potřetí za sebou Australian Open. První hráč světa porazil ve finále úvodního grandslamu sezony v Melbourne turnajovou trojku Brita Andyho Murrayho 6:7, 7:6, 6:3 a 6:2.
27.01.2013 19:25 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků)

Hvězdné finále Turnaje mistrů! Djokovič vyzve obhájce Federera

Novak Djokovič si podruhé v kariéře zahraje finále Turnaje mistrů. Semifinálový duel s Juanem Martinem del Potrem vyhrál po setech 4:6, 6:4 a 6:2. O celkové prvenství se utká s obhájcem trofeje Rogerem Federerem.
11.11.2012 17:50 |

Brankář Čech vyhrál s Chelsea počtvrté Anglický pohár

Brankář Petr Čech vyhrál počtvrté Anglický pohár. Ve finále na stadionu ve Wembley pomohl český fotbalový reprezentant Chelsea k vítězství 2:1 nad Liverpoolem. Z trofeje se v nejstarší klubové soutěži raduje Chelsea po roční přestávce a počtvrté za posledních šest ročníků.
06.05.2012 09:55 |

Osobnosti: Petr Čech (1032 článků)

Nadal se koncentruje na Turnaj mistrů, vynechá kvůli tomu Paříž

Španělský tenista Rafael Nadal se neobjeví v pařížské hale Bercy a nebude hrát poslední turnaj série Masters. Druhý hráč světa se rozhodl šetřit síly na Turnaj mistrů v Londýně a následující finále Davisova poháru.
03.11.2011 13:45 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)