Článek

Dívka prosí o smrt: Zavinil to štípanec!

 
Třiadvacetileté Angličance se změnil její dosavadní život doslova v horor. Už roky je odkázaná na lůžko a pomoc své zoufalé matky! Jak to začalo?
17.05.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

Jan Libíček (†43) - Smrt si zavinil sám!

 
Jan Libíček (†43), korpulentní herec proslavený zejména komediálními rolemi ve filmech Pane, vy jste vdova, Tři oříšky pro Popelku či Světáci patřil až do své předčasné smrti v roce 1974 k nejpopulárnějším českým umělcům. Zemřel přímo před očima kolegů během natáčení komedie Jak utopit doktora Mráčka, podle nejbližších si však smrt zavinil sám!
10.11.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Libíček (7 článků)

Sam Hawkins z Vinnetoua zavinil smrt tří lidí!

 
Nosatý ztřeštěný mužík s hlavou pod parukou v záplatovaném kabátě. Ale také skvělý střelec, ztělesnění spravedlnosti a vysloužilý kapitán Grantovy armády. To jsou dvě tváře Sama Hawkins z filmů o Vinnetouovi. I německý herec Ralf Wolter (85), který ho skvěle ztvárnil, má svoji temnou komnatu: Zavinil smrt tří lidí!
31.01.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ralf Wolter (2 články)

Řidič tramvaje zavinil smrt 3 lidí. Předčasně ho propustili z vězení!

 
Řidič tramvaje, který svou chybou zavinil smrt několika lidí, byl propuštěn na svobodu. Soud ho propustil po dvou letech.
15.03.2012 09:05 |

podobné články

Kauza metanol: Překupník zavinil smrt člověka, dostal 5 let

 
Krajský soud v Ostravě udělil pětiletý trest vězení překupníkovi s otráveným alkoholem. Marek Ženíšek podle žalobce koncem října 2012 zavinil smrt jednoho člověka a zdravotní problémy čtyřem dalším. Nekolkovaný a levný alkohol jim poskytl v době, kdy už v Česku lidé v takzvané metanolové kauze umírali. Druhého obžalovaného Petra Hlavu senát viny zprostil. Nepodařilo se prokázat, že dodal jedovatou směs Ženíškovi.
09.05.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (154 článků)

Opilý řidič zavinil smrt svého spolujezdce (†42): Narazil ve Stodůlkách do sloupu

 
Nezodpovědný opilý řidič zavinil smrt svého dvaačtyřicetiletého spolujezdce. V sobotu odpoledne narazil do sloupu v pražských Stodůlkách na křižovatce Jeremiášovy a Poncarovy.
08.04.2017 19:05 |

podobné články

Zavinil někdo smrt vašeho mazlíčka? Máte nárok na odškodné

 
Způsobil někdo vašemu milovanému zvířeti újmu, zavinil jeho smrt, nebo jste ho zakoupili se skrytou nemocí? Máte právo na odškodné. Jeden případ, který momentálně řeší soud, se týkal nákupu páru papoušků, každý z nich stál 13 tisíc korun. Týden po prodeji ale jeden z papoušků uhynul. Žena, která jej koupila, si nechala vypracovat zprávu, ve které stálo, že papoušek trpěl chronickou chorobou. Majitelka se tedy obrátila na právníky.
23.04.2017 06:10 |

podobné články

Pošlete nám pohlednici z Česka, prosí belgičtí školáci: Zasypem je? Hecuje se internet

 
Internetem se šíří nová výzva. Dva školáčci z Belgie prosí, aby jim lidi poslali pohled z České republiky. Učí se o Evropské unii a mají připravit prezentaci pro své spolužáky právě o Česku. Na Facebooku se objevila jejich fotografie, kde prosí o pomoc.
25.11.2016 11:30 |

podobné články

Pilot zavinil smrt 90 lidí. Přes varování vletěl do bouřky

 
Nehodu etiopského boeingu zavinil pilot. Nerespektoval varování a vletěl do bouřky.
09.02.2010 18:20 |

podobné články

Řidič trolejbusu (34) zavinil smrt člověka: Dostal 40 měsíců vězení

 
Jediná chyba, která ale měla tragické následky, bude stát řidiče trolejbusu Milana H. (34) čtyřicet měsíců života. Ty stráví ve věznici s dozorem za to,  že loni v květnu v Brně zavinil tragický střet s tramvají, když vjel do křižovatky na červenou. Při bouračce zemřel důchodce (†70) a dalších čtrnáct lidí bylo zraněno.
01.08.2012 13:30 |

podobné články

Sexuolog Weiss zavinil smrt Jaroslava (†55) a Terezky (†25)! Polehčující okolnost?

 
Obviněn! Až šest let vězení hrozí sexuologovi Petru Weissovi (62). Loni podle vyšetřovatele zavinil nehodu, na jejíž následky zemřel Jaroslav Š. (†55) a jeho dcera Terezka (†25). Korunní svědkyní v případu bude dívčina máma Jaroslava (49), která v autě také seděla.
08.04.2017 05:15 |

podobné články

POZOR, DRASTICKÉ VIDEO: Na smrt vyhladovělí medvědi v indonéské zoo prosí návštěvníky o jakékoliv jídlo!

 
Tohle je opravdu smutný pohled na bezbranná zvířata, která trpí hladem. Návštěvníci zoologické zahrady Bandung v jihovýchodní Asii natočili šokující video. Na videu můžete vidět několik medvědů malajských, kteří jsou vyhublí na smrt a doslova prosí lidi o kousek jakéhokoliv jídla. Na medvědech si můžete všimnout, že jsou extrémně vyhublí, a proto jim je úplně jedno, co vlastně sní. Hlavně že na chvíli nebudou trpět hladem.
20.01.2017 13:00 |

podobné články

Klausovský štípanec vládě: Hnus. Škrtíte na těch, kteří za nic nemohou

 
JINÝMA OČIMA Šéfredaktorka pravicového proklausovského tištěného i internetového časopisu Fragmenty Ivana Haslingerová je znechucena z vlády Petra Nečase, která podle ní bere sociální pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují - třeba slepci a další postižení. A na ty, kteří si umí zařvat, jako třeba Romové, si netroufne. Zvyšování daní je podle ní zločin. Přitom původně v Nečase vkládala naděje, že vrátí ODS zpět ke kořenům a idejím Václava Klause. TOP 09 považuje za čisté levičáky.
17.04.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Klausovský štípanec vládě: Hnus. Škrtíte na těch, kteří za nic nemohou

 
JINÝMA OČIMA Šéfredaktorka pravicového proklausovského tištěného i internetového časopisu Fragmenty Ivana Haslingerová je znechucena z vlády Petra Nečase, jež podle ní bere sociální pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují - třeba slepci a další postižení. A na ty, kteří si umí zařvat, jako třeba Romové, si netroufne. Zvyšování daní je podle ní zločin. Přitom původně v Nečase vkládala naděje, že vrátí ODS zpět ke kořenům a idejím Václava Klause. TOP 09 považuje za čisté levičáky.
17.04.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Odvážlivec se nechal pro vědu poštípat! Nejvíc bolí kousnutí mravence-kulky!

 
Většině lidí stačí bolestivý štípanec od vosy, a tudíž netouží testovat, jaké to je, když je štípne třeba tarantule. To Američan Justin Schmidt je z jiného těsta – v zájmu vědy se obětoval a na vlastní kůži okusil štípance od 150 druhů hmyzu.
24.05.2012 12:05 |

podobné články

Bulvární štípanec Okamurovi: Tři obrázky za sebou

 
Až budou prezidenta volit čerti, pořídí si podle bulváru Tomio Okamura rohy a kopyto. Zatím ho volí jen rozčílená česká veřejnost, a tak podnikatel ze Senátu zahrál na strunu komunistické nostalgie. Jenže to podle bulváru trochu přehnal - jeho oslavování komunismu jako nejdemokratičtějšího režimu dějin je prý hodně přes čáru.
22.11.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2016 článků)

HMYZ TERORIZUJE ČESKO: Máme rady, jak se bránit komárům, abyste nedopadli takhle

 
Komárům, klíšťatům a dalšímu hmyzu se v těchto dnech skutečně daří. Kdo vyrazí k řece nebo do lesa, může si být jist, že si domů přinese nejeden štípanec. Jak se hmyzu bránit? Známe zaručené finty i babské rady.
17.07.2013 14:40 |

podobné články

Mysleli si, že chlapce štípl komár. Boule ale byla nádor

 
Dovolená na Menorce se změnila v děs, když se Matthewu Kirkovi (11) z britského Kidderminsteru ve Worcestershire udělala na obličeji obří boule. Rodina si myslela, že jde o štípanec komára nebo moskyta. Ve skutečnosti ale šlo o život ohrožující rakovinotvorný nádor.
03.05.2016 21:10 |

podobné články

Pozor, vosy útočí: Podívejte se, jak na vosí bodance!

 
Letní radovánky dokáže zkazit snad jediné…nepříjemný hmyz a co teprve vosa, která bodne a hned uletí. No a zbude po ní jen bolestivý štípanec. Podívejte se, jak na vosí bodance.
26.07.2016 10:20 |

podobné články

Kloš, ovád, hrabalka: Co všechno vás v Česku poštípe?

 
Víte, že vás může bodnout komár, včela, vosa… V Česku je ale daleko více hmyzu, od kterého vás může štípanec pěkně bolet a případný otok ještě navíc potrápit. Přehled hmyzu, který vás může ohrozit, sestavil časopis 21. století.
06.08.2016 19:40 |

podobné články