Článek

Dívka (5) přestala mluvit a komunikuje pouze díky obrázkům!

 
Malá dívka začala mluvit, když ji byly dva roky, ale v té době jí byl diagnostikován autismus a mluvit přestala. Teď se ale stalo něco, co vyrazilo jejím rodičům dech!
23.03.2016 08:30 |

podobné články

Podobné články

Jak se hraje za ženskou asasínku - dojmy z AC III: Liberation

 
Nesmí se mluvit o příběhu. Nesmí se mluvit o velikosti týmu. Nesmí se mluvit o budoucnosti hry. Nesmí se mluvit o spojení s Assassin's Creed III. Nesmí se mluvit o multiplayeru. O čem se může mluvit? O Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita. Ale, nezapomeňte, nesmí se mluvit o... Producent Martin Capel působí skromně. Nesměle naznačuje, že by se chtěl bavit o hře, o...
22.12.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6424 článků)

Hvězda Ulice Obermaierová musí na drsnou operaci hlasivek: Přestala mluvit

 
Herečka Jaroslava Obermaierová musí pod kudlu. Právě dnes podstoupí náročnou operaci hlasivek. Udělaly se jí tzv. hlasové uzlíky. Nejdříve jen ochraptěla, pak přestala prakticky mluvit úplně.
10.05.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (172 článků)

Massa se probral z umělého spánku a komunikuje s okolím

 
Jezdec Felipe Massa byl probuzen z umělého spánku. V sobotní kvalifikaci vozů F1 utrpěl zlomeninu lebeční kosti, ale už komunikuje s okolím a hýbe rukama i nohama.
27.07.2009 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Felipe Massa (77 článků)

Mladík kvůli experimentu komunikuje jen přes Facebook

 
Varšava zažívá nezvyklý sociologický výzkum. Jedenadvacetiletý Patryk Tomžyński se nechal na sedm dní uzavřít do skleněného boxu a komunikuje jen přes Facebook.
12.07.2010 13:15 |

podobné články

Postřelená politička: Hýbe prsty a komunikuje

 
Kdo je mladík, který chtěl zabít americkou kongresmanku Gabrielle Giffords (40)? Střelec Jared Lee Loughner (22) obdivoval Hitlera, Mein Kampf a Komunistický manifest. V sobotu večer se vypravil na mítink, kde začal bezhlavě pálit do lidí – 6 jich zabil a 12 dalších zranil. Giffords, kterou zasáhl do hlavy, je po operaci a komunikuje. Loughner prý hledal inspiraci u republikánky Sarah Palin a její mapy politiků "na odstřel".
09.01.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Palin (11 článků)

Společensky odpovědné aktivity České spořitelny komunikuje Weber Shandwick

 
Agentura Weber Shandwick od ledna komunikuje CSR aktivity České spořitelny. Součástí rozsáhlého zadání je komunikace finančního vzdělávání, firemního dobrovolnictví a filantropie banky.
19.01.2012 14:55 |

podobné články

RAPIDNÍ ZLEPŠENÍ! Schumacher komunikuje s manželkou, je v BDĚLÉM stavu a reaguje

 
Světem proletěla úžasná zpráva, že Michael Schumacher se probudil z kómatu. Co te ve svém důsledku znamená? Šampion má otevřené oči a reaguje na dotyky i zvuky. Podle posledních zpráv dokonce určitým způsobem komunikuje s manželkou
16.06.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (467 článků)

Hurá! Zpěvák Michal Hrůza už komunikuje s lékaři!

 
Skladatel a zpěvák Michal Hrůza je po probuzení z umělého spánku ve stabilizovaném stavu a dokonce komunikuje s lékaři. V nemocnici skončil před 13 dny po brutálním útoku v Ostravě.
30.07.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (251 článků)

Primátorka Krnáčová uznala, že špatně komunikuje. Zrušila tiskovku, večer se sejde s Babišem

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO), které v pondělí krajské předsednictvo strany vyjádřilo nedůvěru, v písemném prohlášení uznala výtku spolustraníků, že špatně komunikuje se spolustraníky i s médii. Ohlášenou tiskovou konferenci zrušila. Večer se sejde s předsedou strany Andrejem Babišem. Věří, že se situace vysvětlí, uvedla Krnáčová.
25.08.2015 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13055 článků) , Adriana Krnáčová (678 článků)

Dívka (23) přestala jíst po rozchodu! Nyní váží už jen 21 kilo

 
Otřesný případ anorexie se nyní objevil v Rusku. Třiadvacetiletá dívka přestala jíst, když se rozešla se svým přítelem. Nikdo nedokázal zlomit její rozhodnutí.
06.01.2015 15:46 |

podobné články

Dívka dostala kopačky a přestala jíst: Teď váží 21 kilo!

 
Jestli se okamžitě nenají, tak zemře! Světem otřásá děsivý případ anorexie z Ruska. 23letá dívka z Čeljabinsku přestala jíst poté, co dostala kopačky od přítele. Teď váží děsivých 21 kilo!
06.01.2015 21:51 |

podobné články

Dívka (16) utekla z domova, mámě píše jen SMSky

 
Policie pátrá po šestnáctileté Ingeborg Rygarové z Jičína. Dívka nasedla dopoledne na vlak v Hořicích a odjela na Ostroměř, od té doby komunikuje s matkou pouze prostřednictím SMS.
05.01.2011 15:50 |

podobné články

Fakta o Audi A3 2013

 
Díky špionážním fotografiím, obrázkům nové platformy MQB, fotografiím interiéru a grafickému zpracování z multimediálního systému, mohli počítačoví grafici vytvořit první pořádné renderové obrázky, které jsou založeny na všem, co jsme doposud mohli spatřit.
05.02.2012 15:45 |

podobné články

Adele přestala úplně pít alkohol

 
Zpěvačka Adele si po vydání alba 25 uvědomuje možná ještě víc, jaké zlato nosí v hrdle. Je to nástroj, který těší miliony lidí po celém světě svým libozvučným uměním. Ale je to také nástroj, který jí na konto připisuje miliony liber. Proto se k němu přestala chovat macešsky. Už před čtyřmi roky přestala kouřit a teď také pít alkohol.
28.12.2015 08:05 |

podobné články

Dívka (8) přestala mluvit a hýbat se: Otrávila se rtutí z tuňáka v plechovce?

 
Lexi-Mae byla úplně normální a zdravá pětiletá holčička, dokud nedostala antibiotika proti zánětu ucha. Druhý den se probudila a nemohla mluvit ani se pořádně hýbat. Od té doby se její stav nijak nezlepšil a doktoři netuší, čím to může být.
15.05.2017 08:40 |

podobné články

Profesorka Dvořáková o tom, co na nás prý zkouší politici po masakru v Paříži

 
Čeští politici se chytli tématu radikálního islámu a terorismu, aby nemuseli mluvit o domácích problémech, podezírá je politoložka Vladimíra Dvořáková, když slyší, jak se předhánějí ve svých výrocích po pařížském brutálním útoku. „Proč se bavit o korupci, proč mluvit o tom, jestli dostaneme z Evropy peníze, protože služební zákon je udělaný mizerně? Mají tendenci mluvit o této hrozbě, je to pro ně výhodné. A čím víc se budeme blížit k volbám a čím víc tu bude problémů, které by bylo třeba řešit, tím více se bude mluvit o hrozbě islámu,“ je přesvědčena politoložka Vysoké školy ekonomické, profesorka Vladimíra Dvořáková.
22.01.2015 07:17 |

podobné články

Děsivé postižení: Sedmnáctiletá dívka v těle batolete

 
VIDEO: Dívka, která nestárne. Zázrak pro moderní medicínu. Naděje mnohých na nesmrtelnost. Malá Brooke se přestala vyvíjet, když byla novorozenec. Nikdy se nenaučila mluvit, ani chodit. Svět kolem ní se mění, ona ne.
12.05.2010 05:10 |

podobné články

Haiti: Zabili jí kvůli třem obrázkům

 
Policie na Haiti má po deseti dnech od zemětřesení čím dál tím větší problémy. Nedaří se jí zvládat nepokoje ani potlačit násilí. Teď při pokusu o rozehnání davu při rabování zabil policista studentku Fabienne Geismar.
22.01.2010 05:10 |

podobné články

Novým obrázkům z Dishonored dominuji bizarní masky

 
Co se týče Dishonoured, určitě patří mezi naše favority v oblasti očekávaných nových her. Co se týče obrazového materiálu, většina pocházela z jednoho levelu (nebo více levelů z jedné oblasti) a tak je tahle čerstvá série velmi osvěžující, protože ukazuje zcela jinou tvář podivného místního světa. Jasnou jedničkou je série prapodivných masek. Zatímco ta rudá...
17.12.2010 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (383 článků)