Článek

Disko s dědkem i těmi, co sehnali fet! Tohle je 14 existencí, které obráží každou dízu!

 
Je tady pátek! Většina z vás se kolem večera začne úporně připravovat na mejdan, sebere kámoše a kámošky, holky s největším výstřihem a natuženými vlnami a vyrazíte vstříc nočnímu životu! Mám pro vás ale radu. Přesněji - pokud nechcete dopadnout jako minulý víkend, kdy jste si nic nepamatovali nebo jste se probudili tam, kde jste rozhodně nechtěli, dejte si pozor na těchto 14 lidí, kteří jsou v každém klubu! Ani s jedním z nich skončit nechcete.
28.08.2015 21:36 |

podobné články

Podobné články

Krátkodechá disko dívka Kesha

 
Mladičká americká zpěvačka Kesha měla velké štěstí, že label RCA potřeboval vytvořit disko hvězdičku na jednu, dvě sezóny a padl zrovna na ni. Umožnil jí tak rychle vydělat poměrně hodně peněz, což se hodí, protože její kariéra nebude trvat dlouho.
10.02.2010 16:05 |

podobné články

Zemřela královna disko Donna Summer

 
Ve věku 63 let ve čtvrtek zemřela americká popová zpěvačka, "královna disko" Donna Summerová. S odvoláním na zdroje z jejího okolí to napsal server TMZ, podle něhož Summerová podlehla rakovině.
17.05.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Donna Summer (7 článků)

Rocková hudba nebo disko? Který styl posloucháte vy?

 
Hudební společnost je rozdělena na 2 hlavní žánry, kterými jsou disko a rock. Lidé poslouchající rock dále nerozeznávají hudební styly jako je house, techno a podobné. Stejně tak milovníkům diska neříká nic metal či punk a všechny jejich posluchače hází do jedné škatulky. I my vám dnes nabídneme pouze tyto 2 škatulky a budeme netrpělivě očekávat, zda na web osobnosti.cz zavítá více rockerů či milovníků diska! Který styl je vám bližší nám sdělte v anketě na konci článku!
07.07.2016 11:10 |

podobné články

Zoufalí rodiče: Na operaci syna sehnali téměř 1,5 milionu

 
Čtyřletému chlapci z Velké Británie, kterému je dnes pět let, loni našli v bříšku rakovinu ve velmi pokročilém stádiu. Lékaři mu dávali jen třetinovou šanci na přežití. Rodiče se báli o jeho život. Převratná léčba, která dávala naději, že se uzdraví, stála hodně peněz. Rodiče vyvěsili žádost o přispění na internet a dělali téměř psí kusy, aby peníze sehnali. To se jim povedlo, jejich syn podstoupil drahou operaci a je zase zdravý jako rybička.
30.12.2010 08:15 |

podobné články

Klaus: Armáda má bránit celistvost státu a hájit jeho existenci

 
Existenci armády nelze obhájit pouze jejím nasazením v zahraničních misích, armáda má bránit celistvost státu a obhajovat jeho existenci před globalizačními a unifikačními tendencemi.
02.11.2011 17:15 |

podobné články

10 největších důkazů o existenci UFO: Víte, kdy se ukázali mimozemšťané?

 
Jak jste na tom s přesvědčením o existenci mimozemských obyvatel a existenci UFO? Věříte v to, že i na jiných planetách existuje život a společnost, nebo tyto názory zásadně odmítáte? Máme pro vás 10 důkazů o tom, že mimozemšťané existují. Potvrzují to tyto události.
07.10.2016 11:30 |

podobné články

Děsivé proměny závisláků: Tohle z nich udělaly drogy!

 
Své partnery, děti, práci a každodenní strasti i slasti vyměnili za jedinou věc – drogy. Fet je postavil na hranu zákona. Kvůli drogám kradli, přepadávali, a někdy se dokonce uchýlili k násilí. Tohle jsou jejich děsivé proměny...
27.11.2014 19:00 |

podobné články

Poslanec chce změnit kšeftování s ubytovnami pro sociálně slabé

 
Nepřizpůsobiví občané terorizují obyvatele dříve poklidných ulic. Zřídit sociální ubytovnu nebo byty je totiž výhodné, píše Mostecký večerník, který mají ParlamentníListy.cz k dispozici. Čím vyšší je nájemné v místě ubytovny, tím více má stát zaplatit takzvaným podnikatelům se sociálním bydlením. Ti dostanou peníze od státu rovnou na svůj účet. Největší úsilí tak vkládají do toho, aby sehnali co nejvíce sociálních případů. Těmi pak doslova přecpou své ubytovny a byty, aby jim stát zaplatil co nejvíce.
09.09.2014 14:20 |

podobné články

Konečně podprsenky pro každou postavu. A pro každou příležitost

 
Svěží jarní kolekce spodního prádla je tady. A je plná luxusních kousků pro opravdu každou postavu. Ať už se pyšníte bujnými vnadami anebo truchlíte, že k vám příroda nebyla štědřejší, určitě si přijdete na své. Objevte podprsenky pro prsa všech velikostí a pro každou příležitost!
28.02.2014 08:05 |

podobné články

NESKUTEČNÁ REPORTÁŽ: Ředitel školy, kde personál prodává drogy, nevěděl, že má puštěný mobil, a povídal!

 
Tohle byla neskutečná reportáž. Ředitele školy se ptali na jeho syna, který údajně prodává fet. Ředitel se bránil. Pak si myslel, že zavěsil. Ale nezavěsil. A dál povídal a povídal.
05.12.2015 13:11 |

podobné články

Daň za sex s kozím dědkem: Lenku chytil močák

 
I když může mít Lenka (49) důvod na radost, protože se jí podařilo získat srdce farmáře Vlastimila Kadeřábka (48) a vyhnat Terezu z farmy (50), do smíchu jí není. Po dvou nocích, které strávila s farmářem v jeho hrůzostrašné horní chatrči, Lenka dostala zánět močových cest.
01.04.2011 11:30 |

podobné články

5 českých celebrit, které propadly drogám: Z koho udělal fet naprostou trosku?

 
Informovali jsme vás o tajemství, které "Bára Basiková":http://www.extra.cz/tema/bara-basikova (50) tajila čtvrt století. Až teď se přiznala, že ve svých pětadvaceti brala pervitin.
22.06.2013 21:30 |

podobné články

PRŮLOM: Vláda zveřejnila tajné dokumenty! Dokazují existenci mimozemšťanů

 
Tohle je zřejmě přelom ve výzkumu mimozemských civilizací! Mexická vláda odhalila podklady, které by mohly jednou provždy prokázat existenci UFO! Podívejte se.
04.12.2013 18:00 |

podobné články

Ceny MTV: Hvězdy si dělaly srandu samy ze sebe! Kdo je ten plešoun? Hezoun Tom Cruise!

 
I hvězdná zpěvačka Jennifer Lopez (40) zůstala jako opařená, když se na pódium na nedělním slavnostním předávání filmových cen americké televizní stanice MTV v kalifornském Los Angeles přiřítil plešatý »strejc«. Tím dědkem byl ve skutečnosti dobře namaskovaný herec Tom Cruise (47), který publiku předvedl dokonalé pohyby v rytmu hip hopu, hudby pro mládež, která je tak o 30 let mladší než hvězda filmu Mission: Impossible...
08.06.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (828 článků) , Jennifer Lopez (681 článků)

Farmář: Lenka spala s kozím dědkem

 
Tereza Kovaříková (50), která přišla do show Farmář hledá ženu bojovat o srdce Vlasty Kadeřábka (48), si po dvou dnech sbalila kufry a odjela domů. Naštvalo ji, že soutěžící Lenka kozímu dědkovi vlezla do postele. „To jste to nemohli čtyři dny vydržet?“ křičela na milence.
28.03.2011 05:05 |

podobné články

Komedie kozího dědka: Lenku chtěl, pak ji odkopl

 
Mezi Lenkou (49) a kozím dědkem Vlastimilem Kadeřábkem (48) to v show Farmář hledá ženu vypadalo tak, že spolu stráví zbytek života. "Lenka mi začala dělat ze života peklo! Kdyby tady zůstala, zlikvidovala by mě," řekl farmář. Pravý důvod, proč se ale zbavil Lenky, už čtenáři Blesku vědí – Kadeřábek má už několik let jinou přítelkyni.
16.04.2011 05:15 |

podobné články

Důchodci se dusí. "Bábu s dědkem" už nepřemluvíte, udeřilo z ČSSD

 
TÝDEN Na názory na dění uplynulého týdne se opět ParlamentníListy.cz ptaly dvou politiků opačného politického spektra. Jiřího Koskuby, poslance za ČSSD a Jaroslava Kubery, senátora za ODS. Tématem byly Drábkovy sociální karty, obchody pro chudé i iniciativa TOP 09 v návrhu zákona proti korupci.
16.10.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (493 článků) , Jiří Koskuba (184 článků)

Čok se stal dědkem. Z porodnice si odnesl vnučku

 
Vilém Čok (51) se díky staršímu synovi Michalovi (30) stal poprvé dědečkem. Minulý týden v Nemocnici na Bulovce synova přítelkyně přivedla na svět vnučku Nikolku. A jelikož syn neměl čas, tak jí z porodnice odvezl novopečený dědeček.
31.07.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Vilém Čok (89 článků)

Český Belmondo Martin Kraus konečně ukázal přítelkyni. Takhle spolu vrkali

 
Vytáhnout z pohledného herce Martina Krause, jak to má s přítelkyní, je horší, než tahat obří řepu v partě s dědkem, bábou a spoustou zvířátek. Dlouho ji tajil víc než detektiv Colombo. A teď se s ní konečně objevil na párty a jejich řeč nezavdala důvod k pochybnostem. Tady je to opravdu láska.
29.10.2012 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (144 článků) , Martin Kraus (144 článků)