Článek

Diplomka na klíč? Stačí pár desítek tisíc

 
Stačí pár desítek tisíc a s bakalářskou nebo diplomovou prací nemusí student ztrácet čas. Snad jen pár desítek minut k vyplnění objednávky na webových stránkách. Firmy nabízející anonymním klientům vypracování diplomové, bakalářské nebo seminární práce dál zaplavují trh. Politici tvrdí, že by je měla stíhat policie. Ale zákon chybí.
20.05.2015 19:11 |

podobné články

Podobné články

Ivanka Trump zařizuje zásnuby na klíč

 
Perfektní svatbu na klíč umí zařídit na Manhattanu stovky firem. Ale dokonalé zásnuby pro nervózní či zmatené muže, kteří se v klenotnictví při výběru prstenu pohybují jako sloni v porcelánu, to umí jen Ivanka Trump . Začala totiž podnikat v zásnubách na klíč. A nachystá nejen kroužek s diamantem, ale také dokonalou restauraci s nápaditým menu a hotelový pokoj se záplavou růží a nejlepšího šampaňského.
03.12.2009 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivanka Trump (147 článků)

Jak si opticky ubrat pár kilo?

 
Mít pár kilo navíc sice není nic špatného, ale nejedna žena by dala nevím co za to, kdyby se jich mohla alespoň pohledově zbavit. Bohužel neexistuje kouzelná hůlka, která by vás jedním mávnutím zbavila faldíku na břiše, která by vám ubrala na síle vašich stehen a díky které by se váš zadeček rázem zmenšil o dvě čísla. V dnešním článku vám poradíme, jak si pár kilo opticky ubrat. Nečekejte žádné fitness postupy ani hodiny strávené v bazénu či posilovně. Nepatříte-li mezi věrné příznivce sportování, budou se vám naše triky jistě hodit. Uvidíte, že je to mnohem snazší, než jste si mysleli. Pojďme společně zamaskovat pár kilo, které máte navíc! Maminka vždycky říkávala: „Stůj rovně!“ Také vám maminka říkala tuhle větu? Pak věřte, že rozhodně měla něco do sebe. Ačkoli to s vámi vaše maminka v dětských letech myslela především dobře – rovným postojem se nekřiví záda – dnes se vám tato rada může hodit i co se pár kilo navíc týče. Ramena dejte pěkně dozadu, zpevněte břicho a zaujměte přirozený postoj a chodidla mějte rovnoběžně. Budete mile překvapeni, že vám rázem na těle pár kilo ubylo. Co vyhodit ze šatníku… Pytle, o kterých si myslíte, že zamaskují vaše kila. Pravda je taková, že vám pár kilo ještě přihodí k dobru. Všechny podobné oblečky připomínající stan tedy okamžitě vyhoďte na dno popelnice. Oblečení s výraznými vzory – platí především pro vodorovné pruhy a divoké vzory plné květin – o kterých si výrobci XXL oděvů stále naivně myslí, že ženám s pár kilo navíc pomáhají. Ve skutečnosti je to přesně naopak, pryč s nimi! Bokové kalhoty, které vám díky nízkému sedu udělají tak akorát onu pověstnou pneumatiku okolo pupíku. Věřte, že na ženách, které disponují pár kilo navíc zkrátka vůbec nevypadají dobře… Co si do šatníku naopak pořídit… Spodní prádlo, které vám dokonale... Čtěte více Příspěvek Jak si opticky ubrat pár kilo? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Na právech v Plzni zmizela Grossova 'diplomka'

 
Chybějí disertační práce prominentů! Proděkana vyšetřuje policie. Ztratila se i diplomová práce expremiéra Grosse!
24.09.2009 05:05 |

podobné články

Bendo, vrať se na základku!

 
Bendova práce nemá rozsah, jaký diplomka mít musí, a navíc je plná hrubek. Benda se dřív hájil tím, že méně textu v práci je vyvažováno vyjímečnou kvalitou. Odborníci si to však nemyslí.
08.11.2009 12:45 |

podobné články

Opsaná diplomka politikovi nezabrání v získání dalšího titulu

 
Poslanec ČSSD Miroslav Svoboda napsal diplomovou práci, ve které zkopíroval rozsáhlé texty od jiných autorů. Podle serveru Aktuálně.cz díky tomu získal titul inženýra a zároveň zahájil doktorandské studium na Policejní akademii v Praze. Poté, co vyšlo plagiátorství Svobody najevo, se Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) rozhodla sepsat zprávu o provinění poslance.
25.05.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (137 článků)

DNEŠNÍ TISK: Dobešova diplomka a dětský špion

 
Přečtěte si už nyní, o čem píší dnešní noviny.
22.11.2011 07:00 |

podobné články

Dobešova diplomka? Karikatura práce, tvrdí expert

 
Ministr školství Josef Dobeš (VV) stále opakuje, že na vysokých školách mají studovat jen kvalitní studenti, jen tak si univerzity udrží úroveň. Jeho vlastní diplomová práce má však podle odborníků velké mezery, informuje v úterním vydání deník MF DNES.
22.11.2011 07:30 |

podobné články

Vysoká škola celebrit se otřásá v základech! Může za to diplomka Gottové, nebo plánovaný postgraduál Ornelly?

 
Vysoká škola celebrit, jak se často přezdívá pražské Univerzitě Jana Amose Komenského, čelí obrovským potížím, které možná zabrání ve studiu Ornelle Štikové.
06.02.2015 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (975 článků)

Kniha Gaudího klíč skrývá tajemný příběh o dávném proroctví

 
Detektivní příběh Gaudího klíč autorů Estebana Martína a Andreua Carranza je postavený na zapomenutém tajemství významného katalánského secesního mistra Antoniho Gaudího.
19.05.2009 12:50 |

podobné články

Obsluha benzínky zachránila dítě narozené na toaletě

 
U jedné benzínové stanice v Palm Beach na Floridě zastavila s autem těhotná mladá žena a požádala obsluhu o klíč od toalet. Nic neobvyklého. Jenže po chvíli kamery ukazují tutéž mladou ženu, jak cosi nese zabalené ve své bundě. Klíč nevrátila.
21.01.2010 12:30 |

podobné články

Sobecká Lucie Bílá: Synovi najala hlídačku, klíč od baráku si vyprosil!

 
Lucie Bílá (46) se všude chvástá, že má s patnáctiletým synem Filipem rovnocenný a přátelský vztah, ale pravda je jiná! Třeba klíč od jejich otvovického domu si musel vyprosit!
03.05.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2149 článků)

Sobecká Lucie Bílá: Synovi najala hlídačku, klíč od baráku si vyprosil!

 
Lucie Bílá (46) se všude chvástá, že má s patnáctiletým synem Filipem rovnocenný a přátelský vztah, ale pravda je jiná! Třeba klíč od jejich otvovického domu si musel vyprosit!
05.05.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2149 článků)

Zlín: Radní stanovili klíč pro přečíslování

 
Rada města Zlína dnes schválila klíč pro přečíslování budov s duplicitními čísly popisnými. Ten se netýká 760 vlastníků polovin půldomků, kteří se už mezi sebou dohodli na tom, který z nich bude měnit číslo popisné a kdo si nechá to stávající. Ve Zlíně je nutné přečíslovat více než 1500 budov.
29.03.2011 13:30 |

podobné články

Nová DVD - Kačeří příběhy, Králičí nora, Klíč k minulosti

 
Pro následující týden jsme mezi DVD novinky vybrali tyto tituly – oblíbené animované příběhy kačeřích bratrů a jejich strýčka Skrblíka, americké drama Králičí nora s Nicole Kidmanovou v hlavní roli a francouzské drama Klíč k minulosti.
19.07.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (270 článků)

Klíč ke šťastnému vztahu? Víme to! A vy budete v šoku!

 
Klíč k pevnému vztahu odhalen!
19.07.2011 13:10 |

podobné články

Klíč Králů - Nový muzikál manželů Landových

 
Jako výpravnou sci-fi/fantasy označují tvůrci rockovou operu Daniela Landy Klíč králů, která bude mít premiéru 10. října v pražském divadle Broadway. Příběh odehrávající se v blízké budoucnosti čekal na svou realizaci přes deset let. Podle Landy bude dílo srovnatelné s jeho úspěšným muzikálem Krysař. Sám muzikál označil za kontroverzní a od kritiky očekává "zbytečně prudkou reakci".
29.02.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (456 článků)

Očekávaná rocková opera Klíč králů: Landa ohrožuje premiéru

 
Premiéra muzikálu Daniela Landy Klíč králů je ve velkém ohrožení. Podle informací Blesku má Landa zatím hotových pouhých dvacet minut rockové opery, přitom datum premiéry v Divadle Broadway 10. října se blíží. A lístky jsou už v prodeji.
23.07.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (456 článků)

Roztočí se v Singapuru přestupový kolotoč? Klíč má v rukou Hamilton

 
Víkend kolem nočního závodu v Singapuru má vnést jasno do složení týmů F1 pro příští sezonu a klíč od přestupového kolotoče nedrží nikdo jiný, než mistr světa z roku 2008 Lewis Hamilton.
20.09.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků)

Na vlastní kůži! Redaktorka Nedělního Aha! vyzkoušela nejtěžší a nejdražší kostým rockové opery Klíč králů!

 
Práci muzikálového zpěváka a herce lze bez přehánění srovnat s drsnou šichtou horníka v dole. Už tuto středu má v Divadle Broadway premiéru rocková opera Klíč králů a finální práce jsou v plném proudu. Nedělní Aha! ještě předtím nahlédlo za oponu...
07.10.2012 12:05 |

podobné články