Diamantová liga: Hejnová s Bábou triumfovali, Špotáková druhá

Výkon 53,29 posunul českou běžkyni do čela letošních světových tabulek, navíc znamená nový český rekord. Z výhry se radoval i výškař Bába, oštěpařka Špotáková zaházela nejlépe v letošní sezoně.
08.07.2011 20:50 |

Oštěpařka Špotáková ovládla podruhé v kariéře Diamantovou ligu

Oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála mítink v Birminghamu a podruhé v kariéře ovládla prestižní seriál Diamantová liga. Překážkářka Zuzana Hejnová doběhla druhá.
26.08.2012 15:50 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (333 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Diamantová liga pokračuje. Beží i neporazitelná Hejnová

Sotva skončilo mistrovství světa v atletice, rozjíždí se ve Stockholmu opět Diamantová liga. A posledního mítinku před finálovými závody v Curychu a Bruselu se ve čtvrtek zúčastní také tři v Moskvě úspěšní čeští reprezentanti včetně šampionky Zuzany Hejnové, která bude chtít prodloužit sérii neporazitelnosti na dvanáct závodů.
21.08.2013 13:00 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Začíná Diamantová liga, v Dauhá jsou i tři české atletky

V Dauhá dnes odstartuje úvodním mítinkem atletická Diamantová liga. V Kataru se představí i tři české reprezentantky - oštěpařka Barbora Špotáková, tyčkařka Jiřina Ptáčníková a diskařka Věra Cechlová.
14.05.2010 09:35 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (333 článků) , Věra Cechlová (7 článků)

Diamantová Špotáková!

Nikdo na ni nemá! Barbora Špotáková (31) si kromě toho, že je zlatá z Londýna, může říkat i diamantová. Včera totiž vyhrála i další oštěpařský závod Diamantové ligy v Birminghamu hodem 66,08 metru a o celkovou výhru v seriálu už nemůže přijít. Sladká prémie 800 tisíc korun určitě taky neurazí.
27.08.2012 12:08 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (333 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Hejnová medaili ještě neslavila. Čeká ji Diamantová liga

Medailistka z londýnské olympiády Zuzana Hejnová si na velké oslavu musí počkat. Má před sebou ještě další důležité závody. Jsou před ní tři závody Diamantové ligy.
21.08.2012 08:05 |

Atletická Diamantová liga pokračuje druhým závodem v Šanghaji

Atletická Diamantová liga, seriál prestižních mítinků, pokračuje v neděli druhým podnikem v čínské Šanghaji.
15.05.2011 09:20 |

Diamantová liga je tady, v Dauhá a Šanghaji čeští atleti nebudou chybět

Již v pátek začíná prestižní atletická Diamantová liga. Úvodní podnik hostí katarské Dauhá a o dva dny později se na špičkové sportovní výkony mohou těšit diváci v čínské Šanghaji.
14.05.2015 12:14 |

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (333 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (11 článků)

Hejnová a Špotáková zakončily sezónu triumfem v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová i oštěpařka Barbora Špotáková vyhrály poslední závod Diamantové ligy v Curychu a zároveň se tak staly celkovými vítězkami svých disciplín.
03.09.2015 22:21 |

ŠPOTÁKOVÁ VYBOJOVALA BRONZ! Hejnová přišla o medaili až v závěru

Obhájit dvě olympijská zlata se jí sice nepodařilo, přesto neodjede česká oštěpařka Barbora Špotáková z Ria s prázdnou. V páté sérii se česká reprezentantka vyhecovala k pokusu dlouhému 64,80 metru a o pouhé 2 cm překonala do té doby bronzovou Polku Marii Andrejczykovou, která na tuto výzvu už odpovědět nedokázala. Obrovské zklamání naopak prožívá Zuzana Hejnová, které v závěru závodu na 400 metrů překážek vyfoukla bronzovou medaili Američanka Ashley Spencerová.
19.08.2016 04:10 |

DIAMANTOVÁ LIGA: Špotáková třetí, Bolt vyhrál stovku

Oštěpařka Barbora Špotáková vstoupila na mítinku Diamantové ligy v Římě do sezony výkonem 63,38 metru a třetím místem.
26.05.2011 22:55 |

Jankovi je rok, Bára Špotáková jde zase házet. A má dlouhé vlasy!

Česká atletická královna chce znovu vyhrávat. Oštěpařka Barbora Špotáková se po mateřské dovolené vrací od dětských plínek na velké stadiony. První závod po porodu si odbyla už vloni v září v Domažlicích. Teď ji ale čeká Diamantová liga v Římě!
01.06.2014 08:50 |

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Diamantová Hejnová: Česká čtvrtkařka vyhrála v Šanghaji!

Atletka Zuzana Hejnová zvítězila na druhém mítinku Diamantové ligy v Šanghaji v běhu na 400 metrů překážek v nejlepším světovém výkonu roku 53,79 sekundy.

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, Hejnová byla v Curychu druhá

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník atletické Diamantové ligy. V Curychu obsadila druhé místo, zatímco její jediná konkurentka v boji o celkové prvenství Kara Pattersonová předvedla až devátý nejdelší pokus 59,50 metru a nepostoupila ani do užšího finále. Američanka mohla jedině v případě svého vítězství v dnešním závodu světovou rekordmanku ohrozit.
20.08.2010 13:30 |

Charlotta Štiková má problém: Nikdo s ní nechce pracovat. Sestře Ornelle nesahá ani po kůži na chodidle

Jedna je tlustá, druhá má dokonalé tělo. Jedna je líná, druhá je pracovitá. Jedna je nespolehlivá, druhá je spolehlivá. Jedna je krásná, druhá na sebe musí kydat tuny šminek. Jedna je úspěšná, druhá žebrá o pozornost. Jedna se dokázala prosadit, ta druhá bude muset na sobě hodně makat. Jedna se jmenuje Charlotta, druhá je Ornellka.
30.05.2016 10:45 |

Osobnosti: Ornella Štiková (996 článků)