Článek

Diagnostická vyšetření v Protonovém centru jsou bez čekacích lhůt

 
Protonové centrum v Praze vám nabízí pro vaše pacienty diagnostická vyšetření MRI, CT a PET/CT bez čekacích lhůt a na nejmodernějších přístrojích. Veškeré výkony jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami včetně VZP - Všeobecné zdravotní pojišťovny.
07.07.2016 13:15 |

podobné články

Podobné články

Diagnostická vyšetření v PTC bez čekacích lhůt

 
Protonové centrum v Praze vám nabízí pro vaše pacienty diagnostická vyšetření MRI, CT a PET/CT bez čekacích lhůt a na nejmodernějších přístrojích. Veškeré výkony jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami včetně VZP –Všeobecné zdravotní pojišťovny.
01.12.2016 11:20 |

podobné články

Neuvěřitelná zkušenost Jany Dehnerové: Na nové koleno by čekala 5 let!

 
Fakultní nemocnice v úterý zveřejnily žebříček čekacích lhůt na různé zákroky, a jestli čtete deník Aha! pravidelně, už víte, jak dlouhé některé z nich jsou. Ministerstvo zdravotnictví sice namítá, že právě fakultní nemocnice jsou nejvyhledávanější a v menších zařízeních se člověk dostane na řadu dříve, to ale podle zjištění deníku Aha! není vůbec pravda! Třeba Jana Dehnerová (56) by se v Městské nemocnici Ostrava dočkala nového kolenního kloubu za pět let!
03.11.2011 12:05 |

podobné články

Rozvody budou RYCHLEJŠÍ a LEVNĚJŠÍ, schválili poslanci

 
Poslanci v pátek schválili ve třetím čtení zákon o mediaci. Ten má umožnit vyřešit konflikt bez dlouhých čekacích lhůt a finančních nákladů spojených se soudními spory ve všech netrestních záležitostech.
10.02.2012 17:05 |

podobné články

VZP uhradí desetiletému chlapci léčbu v protonovém centru

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) uhradí léčbu desetiletého chlapce s mozkovým nádorem v pražském protonovém centru. Jako jedinou možnou ji doporučili specialisté z Fakultní nemocnice Motol, kde chlapec podstoupil v dubnu dvě operace a bude tam pokračovat v chemoterapii.
20.05.2013 12:45 |

podobné články

Slovenský prezident Kiska v rozhlase mluvil o pošlapané české vlajce i pražském protonovém centru

 
O pražském Protonovém centru, o špatné situaci slovenské justice či o znevážení české vlajky v Košicích se mluvilo v úterním vydání pořadu 20 minut Radiožurnálu, jehož hostem byl prezident Slovenské republiky Andrej Kiska.
08.07.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (254 článků)

Ashya King podstoupí první ozařování v protonovém centru

 
Pětiletý britský chlapec Ashya King v pondělí podstoupí první ze série 30 ozařování v pražském protonovém centru. Ozařovací plán je připraven, stejně jako speciální maska na tvář a tvarovaná podložka, aby se při proceduře nepohnul.
15.09.2014 08:40 |

podobné články

Protonoví bojovníci se znovu setkali v Protonovém centru

 
V pořadí už čtvrté setkání pacientů uspořádal Nadační fond pro protonovou terapii v Protonovém centru v Praze 22.11.2016. Tentokrát se sešla více jak stovka pacientů, kteří díky protonové léčbě vyhráli nad rakovinou prostaty.
23.11.2016 13:05 |

podobné články

Kyčelní kloub do půl roku, žlučník do měsíce. Pro všechny, slibuje Heger

 
Optimistický plán ministra zdravotnictví hovoří o sjednocení čekacích lhůt a stejných podmínkách pro všechny pacienty. Pojišťovny jsou ale skeptické.
23.05.2011 17:05 |

podobné články

Lidem by měla zdravotní pojišťovna hradit péči i v zahraničí. Co to přináší?

 
Českým pacientům hrozí prodloužení čekacích lhůt na operace, Evropský parlament totiž ve středu schválil směrnici o přeshraniční zdravotní péči.
19.01.2011 22:10 |

podobné články

Mach (Svobodní): Potřebujeme skutečné zdravotní pojištění

 
Za reformu zdravotnictví se dnes označuje několik opatření přichystaných ministerstvem zdravotnictví. Chystá se regulace čekacích lhůt na operace nebo zvýšení regulačního poplatku za pobyt v nemocnici z 60 na 100 korun. Snaha ministra Leoše Hegera o reformu zdravotnictví bude neúspěšná, pokud se bude soustředit jen na úpravy poplatků a dodatečné regulace.
18.07.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Postiženým se prý omezí dostupnost péče. Budou protestovat

 
Rada postižených plánuje na druhou polovinu března protest u ministerstva zdravotnictví proti reformním návrhům o dostupnosti zdravotní péče. Chystané stanovení čekacích lhůt na operace či dojezdových vzdáleností k lékaři podle rady omezí péči o nemocné.
22.02.2012 15:05 |

podobné články

Postižení, pacienti a odbory budou protestovat u ministerstva zdravotnictví

 
Postižení, pacienti, senioři a odboráři se chystají v úterý v Praze u ministerstva zdravotnictví protestovat proti připravovanému stanovení doby dojezdu k lékaři a čekacích lhůt na operace.
26.03.2012 21:12 |

podobné články

Šéf ÚOHS Rafaj: Slyším chválu, jak rychle případy řešíme. Letos jsme uložili nejvyšší sankci v naší historii

 
Čtvrtstoletí ochrany hospodářské soutěže slaví instituce k tomu určená – tedy Úřad na ochranu hospodářské soutěže – především prací, zrychlením lhůt, a také největší sankcí v dosavadní historii. Předseda ÚOHS Petr Rafaj si přitom nejvíce cení výrazného zkrácení lhůt, které jeho instituce potřebuje na vyřizování podnětů.
24.02.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rafaj (181 článků)

Pětiletý britský chlapec s nádorem má za sebou vstupní vyšetření

 
Pětiletý Ashya King v úterý absolvoval v pražském protonovém centru nezbytná vyšetření, která předcházejí zahájení jeho léčby. Mladý Brit má nádor na mozku a rodiče se jej rozhodli léčit v Praze, kde je terapie levnější a pro rodiče bylo prý jednodušší i její vyřízení. Za léčbu zaplatí 1,8 miliónu korun, které chtějí získat především z darů.
09.09.2014 14:55 |

podobné články

Úspory za 10 miliard. Ministr Heger chce, aby lékaři léčili efektivně

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) chce příští rok ušetřit deset miliard korun zejména racionalizací léčby pacientů. Omezit by se měla například nadbytečná diagnostická vyšetření, uvedl Heger v diskusním pořadu veřejnoprávní televize.
15.08.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Unesený chlapec s nádorem v Praze: V očích má strach, jeho táta se směje!

 
Radost! Po několika strastiplných dnech plných strachu o svého nejbližšího cítí Brett King konečně radost a naději. Jeho syna, Ashyu Kina (5), přijali v pražském protonovém centru, kde dnes podstoupí vyšetření k naplánování postupu jeho náročné léčby.
09.09.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Brett King (6 článků)

Ashya je v pohodě, já na jeho místě bych se bál, řekl chlapcův otec

 
Pětiletý britský chlapec Ashya King v úterý absolvoval první vstupní vyšetření v pražském Protonovém centru. Samotný chlapec i jeho rodina zatím procedury snáší velmi dobře. Příští týden lékaři zahájí chlapcovu léčbu. Čeká ho chemoterapie a ozařování, léčba potrvá pět týdnů.
09.09.2014 18:25 |

podobné články

Ashya, který byl na ozařování v Praze, je podle rodičů vyléčený

 
Pětiletý britský chlapec Ashya King, který se loni na podzim léčil v pražském Protonovém centru se zhoubným nádorem na mozku, je podle rodičů vyléčený. Nejnovější vyšetření prokázala, že nádor zmizel, řekl BBC chlapcův otec, který společně s manželkou syna odvezl k léčbě do zahraničí proti vůli lékařů. 
23.03.2015 11:06 |

podobné články

Na Homolce dnes bude provedeno už stotisící PET vyšetření

 
Jubilejní, už stotisící vyšetření dnes bude vykonáno v PET centru Nemocnice Na Homolce. Toto vůbec první PET pracoviště v ČR vzniklo koncem devadesátých let jako modelový projekt Mezinárodní agentury pro atomovou energii, který byl evropským unikátem. První vyšetření zde lékaři provedli 25. srpna 1999.
18.09.2017 08:45 |

podobné články