DEVÁTÁ MEDAILE! Čtyřkajak obhájil třetí místo, stříbro mu uniklo jen o vlásek

Dokázali to! Čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba si po čtyřech letech znovu dojel pro olympijský bronz. Čeští reprezentanti sahali v závodě na 1000 metrů dokonce po stříbru, v nesmírně vyrovnaném finiši však nestačili na Slováky. Z vítězství se stejně jako v případě deblkanoistů radovala německá posádka.
20.08.2016 15:05 |

Osobnosti: Filip Dvořák (1 článek) , Jaroslav Radoň (1 článek) , Jan Dvořák (67 článků) , Honza Dvořák (67 článků)

Čtyřkajak ani deblkanoe do finále nepostoupily

Obě české posádky, které startují v olympijském závodě rychlostních kanoistů, budou o postup do čtvrtečního finále bojovat v dnešních semifinálových jízdách. Čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba ani deblkanoe Jaroslav Radoň a Filip Dvořák si totiž nedokázaly zajistit postup do bojů o medaile přímo z úvodních rozjížděk.
07.08.2012 12:00 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (28 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Jan Filip (56 článků) , Josef Dvořák (124 článků) , Lukáš Dostál (15 článků) , Jaroslav Filip (25 článků) , Jan Dvořák (67 článků) , Lukáš Dvořák (12 článků) , Honza Dvořák (67 článků)

Čtyřkajak i deblkanoe rychlostních kanoistů jsou ve finále

AKTUALIZOVÁNO. Čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba i deblkanoe Jaroslav Radoň a Filip Dvořák budou na olympijských hrách v Londýně bojovat ve čtvrtek o medaile. Ani jedna z posádek sice nedokázala postoupit přímo do finále z úvodních rozjížděk, ale v semifinálových jízdách čeští reprezentanti bez problémů splnili své základní cíle pro hry.
07.08.2012 13:50 |

Sedmá česká medaile. Čtyřkajak vyválčil bronz!

Český čtyřkajak má olympijský bronz! Na trati 1000 metrů začali Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba pomaleji, ale drtivým závěrem se posunuli na medailovou příčku.
09.08.2012 11:20 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (28 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Lukáš Dostál (15 článků)

Fuksa se poprvé v kariéře stal mistrem světa, čtyřkajak má bronz

Kanoista Martin Fuksa se v Miláně stal mistrem světa na neolympijské trati 500 metrů. Čtyřkajak  Josef Dostál, Daniel Havel, Lukáš Trefil, Jan Štěrba získal na olympijské trati 1000 metrů třetí místo, když nestačil na Slováky a Maďary.
23.08.2015 12:56 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (28 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Martin Havel (126 článků)

Druhá medaile pro Fuksu. Na trati 200 metrů si dojel pro bronz

Rychlostní kanoista Martin Fuksa vybojoval na mistrovství světa v kategorii do 23 let třetí místo na 200 metrů a na šampionátu v portugalském Montemoru získal druhou medaili. Už v sobotu obhájil zlato na 1000 m. Další bronz pak přidal ve stejné věkové kategorii na kilometru čtyřkajak Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Patrik Kučera a Radek Šlouf.
26.07.2015 17:36 |

Osobnosti: Radek Veselý (29 článků)

Čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba skončil dnes třetí na trati 1000 m a získal pro Česko už sedmou medaili.
09.08.2012 13:35 |

Měl to být zlatý závod. Nakonec skončil čtyřkajak těsně pod vrcholem

Český čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba historické zlato na mistrovství světa rychlostních kanoistů na olympijském kilometru nezískal. V dnešním finále v Duisburgu bronzová posádka z olympiády prohrála s ruským kvartetem. Třetí skončili olympijští vítězové z Austrálie.
01.09.2013 16:45 |

Bronzový čtyřkajak: A jede se dál...

Čas: včerejší podvečer. Místo: klasická pražská restaurace U Buldoka, která jako magnet přitahuje lidi od vody, od vesel i pádel. Včera dorazil bronzový čtyřkajak – Jan Štěrba, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Daniel Havel.
16.08.2012 12:10 |

MISTŘI SVĚTA! Český čtyřkajak má titul z kilometru

Čtyřkajak v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba vyhrál kilometrový závod na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Česká posádka se dočkala po dvou evropských titulech premiérového světového zlata a na MS vylepšila loňské druhé místo.
10.08.2014 10:40 |

Překvapení na český účet, čtyřkajak si dojel jen pro 'bramborovou' medaili

Byl velkou medailovou nadějí Evropských her. Nakonec český čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba dojel na kanálu v Mingačeviru na kilometru až čtvrtý.
16.06.2015 10:36 |

Český čtyřkajak vybojoval na MS bronz na kilometrové trati

Český čtyřkajak ve složení Ondřej Horský, Jan Souček, Daniel Havel a Jan Štěrba vybojoval na mistrovství světa v Poznani bronzovou medaili na kilometrové trati. Zvítězili Francouzi suverénně před obhájci titulu Bělorusy. Nadějná česká posádka má první medaili na olympijské trati z globální akce, dosud měl dva bronzy z mistrovství Evropy.
22.08.2010 20:15 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Ondřej Havel (52 článků)

Český čtyřkajak je zlatý v závodu na kilometr. Fuksa má bronz z pětistovky

Úspěch pro český sport! Čtyřkajak v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba vyhrál kilometrový závod na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Jako dvojnásobný medailista se z šampionátu vrátí i kanoista Martin Fuksa, který po sobotním stříbru z kilometru vybojoval bronz na poloviční trati.
10.08.2014 11:25 |

Evropské zlato pro čtyřkajak a Fuksu

Pro zlato si na evropském šampionátu v rychlostní kanoistice v Račicích dojel čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba. Prvenství slaví i kanoista Martin Fuksa.
03.05.2015 14:30 |

Obhajoba bronzu se komplikuje. Český čtyřkajak možná přijde o klíčového člena

Do Ria odletěli jako obhájci olympijského bronzu z Londýna, jejich cesta za dalším cenným kovem se však komplikuje. Český čtyřkajak řeší zdravotní potíže háčka Daniela Havla, kterého možná bude muset zastoupit náhradník Jakub Špicar. Klíčové rozhodnutí o konečném složení reprezentační posádky teď leží na bedrech trenéra Pavla Hottmara.
18.08.2016 17:40 |

Osobnosti: Daniel Havel (66 článků)

Masakr v Istanbulu: Novinářka Kutilová a advokátka Samková smrti unikly o vlásek

V úterý večer otřásly Atatürkovým letištěm v Istanbulu tři silné exploze, které zabily už 41 lidí a dalších 240 je zraněných. Odpálili se tam zřejmě tři sebevražední atentátníci, kteří na místo přijeli taxíkem. Mezi oběťmi by neměli být žádní Češi, pár z nich ale smrti uniklo jen o vlásek.
29.06.2016 16:00 |

Vítězství ve StarDance Táně Kuchařové uniklo o fous. Zkouší snad teď své štěstí v Národním divadle?

Když favoritce minulého ročníku StarDance Táně Kuchařové první místo uniklo jen o vlásek, tak ještě netušila, že ji brzo čekají prkna, co znamenají svět. Nedávno stanula v ne ledajakém divadle, ale rovnou v Národním divadle. Copak chce své štěstí zkusit i v našem nejslavnějším kulturním svatostánku?
28.01.2016 22:05 |

Řidiči jen o vlásek unikli smrti, padající domy je málem pohřbily zaživa

Jen o vlásek uniklo smrti několik čínských řidičů, na které se málem zřítily dva domy. Pod náporem zeminy budovy spadly jako domečky z karet.
19.12.2015 11:45 |

České lodě pojedou o medaile, kanoistům vadí anglická kuchyně

Český čtyřkajak i debl rychlostních kanoistů pojedou v Londýně o medaile. Předtím se chějí pořádně vyspat a také najíst, i když jim anglická kuchyně zrovna moc nejede.
07.08.2012 18:20 |

Nehoda kamionu v Přerově: 16 lidí uniklo smrti o vlásek

Šestnáct lidí jen těsně uniklo smrti při pondělní nehodě kamionu v Přerově. Řidič (49) zde zatím z neznámých důvodů vjel do protisměru a mnohatunový kolos napálil do dvoupodlažního domu. Řidič byl převezen do popáleninového centra v Ostravě.
04.07.2012 05:10 |