Článek

Děti z Jestřebí objevily mezi domy mrtvolu důchodkyně: Zavraždil ji někdo?

 
Smrt seniorky vyšetřují policisté v Jestřebí na Českolipsku. Její tělo našli mezi bytovkami místní školáci – zda šlo o přirozenou smrt nebo o vraždu není jisté. Mezi usedlíky teď panuje strach a napětí.
20.10.2015 22:05 |

podobné články

Podobné články

Skalní hrad Jestřebí se rozpadá, balvany málem zavalily domy

 
Skalnímu hradu Jestřebí u Máchova jezera hrozí zkáza! Před několika dny se jeho velká část utrhla a obrovské pískovcové balvany se s rachotem skutálely ze svahu. Odborníci míní, že hrozí další sesuvy.
14.10.2009 05:15 |

podobné články

U hradu Jestřebí spadl osmdesátitunový blok kamene

 
Známá silueta cimbuří skalního hradu Jestřebí na Českolipsku je nenávratně ztracena. V minulém týdnu odpadl z vrchní části pískovcové zříceniny obrovský 80 tun vážící blok, další sesuvy hrozí i nadále.
13.10.2009 16:25 |

podobné články

Drama v Jestřebí: Z hořícího kamionu se řidič (110 kg) dostal tímhle miniokénkem!

 
V ohnivém pekle se ocitl řidič nákladní soupravy Milan B. (58), kterému v Jestřebí na Českolipsku praskla za jízdy pneumatika a naboural. Život mu zachránili čtyři muži, kteří kabinu začali hasit.
12.05.2014 12:15 |

podobné články

Svoboda (ČSSD): Ženy z domova v Jestřebí získají lepší bydlení

 
Nové zázemí v domě v Partyzánské ulici v České Lípě získá ještě tento rok osm klientek s lehčí formou mentálního nebo zdravotního postižení Domova Sluneční dvůr Jestřebí, příspěvkové organizace kraje.
22.02.2018 10:20 |

podobné články

Honza (†24) z Jestřebí záhadně zmizel: Našli ho bohužel mrtvého

 
Policie dnes odvolala pátrání po 24letém Honzovi z obce Jestřebí na Náchodsku, kterého hledala od 27. března. Jeho tělo našli v pátek ráno při pátrací akci dobrovolní hasiči. Muž zřejmě spáchal sebevraždu.
28.03.2018 13:40 |

podobné články

K neuvěření: Hvězdu seriálu Ulice napadla důchodkyně. Kvůli hranému znásilnění!

 
Popularita je jistě krásná věc, ale má i své stinné stránky! O tom se mohl na vlastní oči přesvědčit herec Václav Svoboda, který je jednou z hlavních tváří seriálu Ulice. Představitel Lumíra Nykla zažil napadení od brutální důchodkyně kvůli tomu, že podle scénáře sehrál znásilnění seriálové manželky Světlany. „Důchodkyně mě zmastila deštníkem,“ přiznal Super.cz Svoboda.
12.09.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Svoboda (181 článků) , Lumír Nykl (24 článků)

Zavraždil kamaráda a týden žil s jeho mrtvolou: Pak zavraždil druhého, který si toho všiml

 
V opilosti se pohádal se svým kamarádem a zavraždil ho. O týden později, když do bytu na pražském Proseku přišel jejich společný známý a všiml si toho, zavraždil i jeho. Policie obě těla objevila v pátek ráno. Na místě zadržela Slováka, který se k činu přiznal.
28.03.2015 15:05 |

podobné články

Čtvrteční bouře má možná třetí oběť, v Ostravě našli mrtvolu

 
Důchodkyně se chodívala často projít k Odře. V pátek ráno odtud vytáhli její mrtvolu.
26.07.2009 15:25 |

podobné články

UČITEL ZAVRAŽDIL svou partnerku. MRTVOLU nacpal DO KUFRU!

 
Učitel hudby ubodal v britském Holmfirthu svou partnerku, se kterou má dvě děti. Její mrtvolu potom nacpal do kufru, který schoval v garáži. Následně si do domu pozval svou nic netušící milenku a strávil s ní noc!
06.09.2011 15:40 |

podobné články

Horolezci na Bořni našli mrtvolu. Zřejmě jde o týden hledaného Mostečana

 
Na skalnatém kopci Bořeň u Bíliny našli horolezci mrtvolu muže. Kopec a jeho okolí prohledávaly minulý týden desítky policistů, kteří hledali zmizelého jednačtyřicetiletého Mostečana. Zda se jedná o něj, to zatím policie nepotvrdila. Mrtvolu musí ze skalní průrvy vyprostit a identifikovat.
13.02.2012 12:00 |

podobné články

Nejhloupější vrah na světě: Kam mám schovat mrtvolu? ptal se svého iPhonu

 
Za tuhle reklamu na asistenční aplikaci Siri firma Apple rozhodně vděčná nebude. Mladého studenta, který po hádce na Floridě zavraždil svého spolubydlícího, totiž nenapadlo nic lepšího, než se svého telefonu zeptat, kam by nejlépe mohl mrtvolu schovat. A ten mu chytře poradil!
14.08.2014 05:05 |

podobné články

Foto, které děsí internet: Hrobník vykopal mrtvolu a zapózoval s ní!

 
"Pořádný problém":http://www.extra.cz/nebetycna-hloupost-mladik-zavrazdil-spolubydliciho-pak-se-ptal-sveho-telefonu-kam-ma-ukryt-telo má hrobník Celestino Reyna (55) ze hřbitova Guardamar del Segura poblíž Alicante, který vyhověl příbuzným a umožnil jim "vyfotit se s mrtvolou příbuzného":http://www.extra.cz/hit-facebooku-typek-ukradl-mrtvolu-pritelkyne-z-marnice-a-strihnul-si-selfie.
21.09.2014 13:35 |

podobné články

V Berlíně našli mrtvolu předního člena pirátů. Před smrtí zřejmě vraždil

 
Policie v Berlíně nalezla mrtvolu předního člena německé Pirátské strany Gerwalda Clause-Brunnera. V jeho bytě byl zároveň objeven ještě jeden zatím neidentifikovaný zabitý muž. Podle prvotních zjištění Claus-Brunner mladého muže nejdříve zavraždil a sám následně spáchal sebevraždu. Tragédie se odehrála v době, kdy berlínští piráti zažívají velkou volební porážku. Informovala o tom agentura DPA.
21.09.2016 17:20 |

podobné články

Zdravá důchodkyně podstoupila eutanazii. Nechtěla být přítěží pro děti

 
Britka Gill Pharaoh (†75) si za pomoci lékařů vzala život na klinice ve Švýcarsku. Přestože důchodkyně byla i přes svůj vysoký věk naprosto zdravá, k nezvratnému kroku se rozhodla kvůli strachu z utrpení. Také ji děsila představa, že bude zátěží pro své děti.
05.08.2015 09:45 |

podobné články

Spisovatel (31) zavraždil svou ženu (26), mrtvolu vystavil na facebooku

 
Muž se na sociální síti přiznal, že zavraždil svou manželku, protože ho prý mlátila. K tomu přiložil brutální fotku její mrtvoly v tratolišti krve na kuchyňské podlaze. Potom se šel udat.
09.08.2013 13:55 |

podobné články

Ministerstvo pozastavuje dotace na zateplení paneláků

 
Od úterních 15.00 ministerstvo životního prostředí dočasně přeruší příjem žádostí o dotace na zateplení pro panelové domy v rámci programu Zelená úsporám, sdělila Eva Veverková z ministerstva. Příjem žádostí o podpory pro nepanelové bytové domy a rodinné domy pokračuje.
24.08.2010 10:15 |

podobné články

Ve Varnsdorfu kontrolovali domy obývané Romy. Výsledky jsou dobré

 
Ve Varnsdorfu se po hernách kontrolovaly i panelové domy. Hasiči a úředníci se zaměřili především na tři domy v Kovářské ulici, u kterých se nedávno demonstrovalo proti jejich obyvatelům.
17.11.2011 14:25 |

podobné články

Bušina prohrál soud s obchodním partnerem Barkové

 
O několik milionů korun může přijít bývalý investiční náměstek středočeských krajských nemocnic a blízký spolupracovník hejtmana Ratha Filip Bušina. Valná hromada firmy Zentra, díky níž Bušina prodal tři domy na pražském Proseku, byla označená za neplatnou. S Bušinou se soudil Manfred Švestka, který je obchodní partner podnikatelky Libuše Barkové, která si domy před lety pořizovala s manželkou expremiéra Stanislava Grosse. Barková tvrdí, že ji Bušina o domy okradl.
09.12.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

Montované rodinné domy

 
Mohou se z něho vyrábět malé i velké předměty – zdravé hračky, nábytek, stavět hospodářské budovy či domy k trvalému bydlení. Doslova poskládat si domov snů umožňují celodřevěné montované domy. Jedna z alternativ úspornějšího bydlení.
19.06.2012 00:00 |

podobné články