Článek

Detaily ze střelby v Kňažkově vile: Zloděj chtěl ukrást stovky tisíc korun!

 
Tuhle noc si bude pamatovat do konce života! Slovenský herec Milan Kňažko musel přímo ve svém domově zneškodnit narušitele, který ho chtěl okrást o pořádný balík peněz. Jenže místo toho skončil na operačním stole s prostřelenou nohou.
12.01.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)
Podobné články

Drama v Kňažkově vile: Postřelený zloděj se z vily odplazil

 
V noci na středu se slovenský herec a neúspěšný kandidát na prezidenta Milan Kňažko pravděpodobně vůbec nevyspal. V jeho vile totiž v noci řádil zloděj, kterého ale Kňažko vyprovodil s pistolí v ruce. Zloděje trefil jeden projektil, z vily se musel odplazit.
11.01.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Zloděj chtěl v autobusu ukrást ženě kabelku: Řidič mu dal za vyučenou!

 
Tomu se říká karma! Tenhle zloděj z Chile dostal to, co si zasloužil. V autobusu se pokusil ukrást ženě kabelku. Ale skutečně se o to jen pokusil. Nejenom, že se mu to nepovedlo, ale ještě dostal po právu za vyučenou od řidiče.
18.10.2014 19:45 |

podobné články

Zloději pozorný muž podtrhl žebřík, jízdní kola z balkónu ukrást nestihl

 
Dne 13. září kolem třetí hodiny ranní policistům nahlásil oznamovatel, že zadržel 34letého muže při krádeži dvou jízdních kol. Zloděj si přistavil žebřík k balkonu domu v Šachetní ulici v Příbrami a z prvního patra chtěl ukrást kola v celkové hodnotě 31 tisíc korun.
15.09.2014 14:55 |

podobné články

Chtěl ukrást kamion. Když nemohl nastartovat, zůstal v něm bydlet

 
Zloděj chtěl ukrást kamion. Když se mu to nepodařilo, dva dny v zaparkovaném autě přebýval.
10.12.2009 09:55 |

podobné články

Ten to schytal! Chtěl krásce ukrást kabelku, podívejte se, jak dopadl! VIDEO

 
Takhle si to zloděj asi nepředstavoval. Chtěl krásné a křehce působící dívce ukrást kabelku, ta mu dala takovou lekci, že na to asi v životě nezapomene.
16.11.2013 07:31 |

podobné články

Maďar se pokusil ukrást policejní mikrobus se dvěma policisty uvnitř

 
Zloděj se ve středu pokusil v osmém budapešťském obvodě ukrást policejní mikrobus a nevšiml si, že v něm sedí dva policisté. Jak informuje deník Népszabadság, když si zloděj všiml své osudové chyby, dal se okamžitě na útěk, ale policisté ho zadrželi.
09.12.2009 15:45 |

podobné články

Zloděj amatér: Pokusil se ukrást auto, majitelka ho zavřela v garáži!

 
Rádoby zloděj Andre Bacon (21) nepobral příliš zručnosti. Když se v americkém Chicagu pokusil ukrást vůz z jednoho domu, zamkla ho jeho majitelka v garáži.
05.02.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andre (1 článek)

Obama přijel do Colorada uctít památku obětí střelby

 
Americký prezident Barack Obama přicestoval do Colorada, aby uctil památku obětí páteční střelby v denverském kině. V důsledku střelby během promítání premiéry filmu Temný rytíř povstal zemřelo 12 lidí.
23.07.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků)

Stanu se profesionálním střelcem: Valentýnský střelec se při výslechu přiznal

 
Nikolas Cruz obviněný ze střelby, při níž ve středu ve střední škole v americkém městě Parkland na Floridě přišlo o život 17 osob, se k činu přiznal. Třináct zraněných přeživších je stále hospitalizováno, dva z nich jsou ve vážném stavu. Masakr patří mezi deset nejtragičtějších případů střelby na školách ve světě; je to také sedmnáctý letošní případ střelby v prostorách školy, nebo v jejím okolí v USA.
16.02.2018 07:05 |

podobné články

Brutální útok v Plzni: Zloděj chytl ženu zezadu za vlasy, přikryl ústa a chtěl ji okrást!

 
V noci je pohyb po jakémkoliv městě či vesnici je méně bezpečný než ve dne. O tom se přesvědčila i mladá žena z Plzně, kterou dost drsným způsobem napadl zloděj, když jí chtěl ukrást kabelku. Duchapřítomná bojovnice se ale nedala, vyvlékla se a začala křičet o pomoc. A to ji zachránilo od okradení a případného napadení.
12.09.2013 21:15 |

podobné články

Zloděj chtěl zmizet s plnou taškou kondomů

 
Skutečně neobvyklý artikl chtěl ukrást čtyřiadvacetiletý zloděj ve vyškovském supermarketu. Do tašky nacpal 130 balení kondomů různých značek a snažil se zmizet kolem pokladní. To se mu ale nepovedlo. Informaci dnes sdělila policejní mluvčí Iva Šebková.
07.11.2013 08:40 |

podobné články

Experiment: Mladou ženu přepadne zloděj a snaží se jí ukrást kabelku. Kolik lidí jí pomůže?

 
Myslíte si, že když vás přepadne "zloděj":http://www.extra.cz/tema/zlodej a kolem vás bude hodně lidí, že vám určitě pomůžou? Nenechte se zmýlit, filmoví tvůrci zinscenovali pouliční přepadení ženy a "skrytou kamerou":http://www.extra.cz/tema/skryta-kamera natáčeli "reakce":http://www.extra.cz/tema/reakce lidí. Výsledky nejsou bohužel překvapivé.
12.04.2014 23:10 |

podobné články

Oběti pařížské střelby si v Praze připomněly stovky lidí

 
Památku 12 obětí středeční střelby v pařížské redakci satirického časopisu Charlie Hebdo si ve čtvrtek v Praze před francouzskou ambasádou připomněly stovky lidí. Při shromáždění na Velkopřevorském náměstí u Lennonovy zdi se zapalovaly svíčky, lidé přinášeli květiny a také tužky, které se staly symbolem pro odmítnutí tohoto teroristického činu.
08.01.2015 11:17 |

podobné články

Solidaritu s oběťmi střelby ve Francii vyjádřily v ČR stovky lidí

 
Zhruba tři stovky lidí dnes před francouzskou ambasádou v Praze vyjádřily solidaritu s oběťmi středeční střelby v pařížské redakci satirického týdeníku Charlie Hebdo, při níž zahynulo dvanáct lidí. Při shromáždění na Velkopřevorském náměstí u Lennonovy zdi se zapalovaly svíčky, lidé přinášeli květiny a také tužky, které se staly symbolem pro odmítnutí tohoto teroristického činu. Lidé ke zdi pokládali rovněž listy papíru s nápisem Je suis Charlie (Jsem Charlie), tedy heslem vyjadřujícím solidaritu a zároveň podporu svobody slova.
08.01.2015 20:51 |

podobné články

Litevský pirát chtěl ukrást milionáři jachtu, nevyjel ani z přístavu

 
Třiatřicetiletý Litevec Ramunas Slusnys chtěl na řece Temži ukrást luxusní jachtu v ceně 550 000 liber (16 855 000 korun). Když ale zjistil, že se z přístavu nemůže bez objednání dostat, vrátil se zpět a zaparkoval. Na lodi tak jenom posvačil, přesto byl odsouzen k 18 měsícům vězení.
19.01.2012 11:55 |

podobné články

To je drzost! Zloděj kopal do ženy, která mu nechtěla dát kabelku

 
Drzost lupičů nezná mezí. Zloděj přepadl v Ostravě ženu, které chtěl ukrást kabelku. Ta se jí ale nechtěla vzdát. Lupič jí táhl po zemi několik desítek metrů a pak do ní začal kopat.
09.03.2012 10:35 |

podobné články

Zloděj havaroval cestou domů z krádeže

 
I když osmadvacetiletý muž bydlící na Břeclavsku standardně pracuje, chtěl získat další peníze pro svou rodinu. Vyhlédl si výkupnu surovin ve Starém Městě, odkud se rozhodl ukrást barevné kovy. Na místo přijel po desáté hodině večer v neděli 2. března. Rozstříhal plot a přišel ke kontejneru, jehož vrata byla zamčena visacím zámkem. Navíc pracovníci výkupny vrata zajistili zhruba tunovým závažím, které pomocí stroje umístili těsně k vratům, aby případným zlodějům znemožnili vstup. Zloděj se ovšem na to vybavil a pomocí přineseného zařízení se mu zhruba po půlhodině usilovného snažení podařilo odsunout závaží o půl metru. Pak už stačilo přecvaknout zámek a cesta k barevným kovům byla volná. Postupně začal z kontejneru přenášet vykoupenou měď i mosaz do přistaveného auta. Až byl kontejner prázdný, nasedl do vozu a po šestihodinové zlodějské práci se rozjel k domovu.
04.03.2014 23:10 |

podobné články

Zloděj si myslel, že útočí na slabého důchodce! Jenže tohle byl veterán z 2. světové! Jak to dopadlo?

 
Mělo se jednat o jednoduchou prácičku. Vlézt dovnitř, něco ukrást, vylézt ven. Vždyť byla půlnoc a tomuhle chlapovi je skoro 90 let! Tak nějak asi přemýšlel zloděj, který chtěl loupit v domě Toma Bulla (88). Jenže to se pořádně přepočítal!
03.08.2015 13:46 |

podobné články

Zloděj vláčel dívku za vlasy: Nakonec byl rád, že ho zatkli strážníci, dostal by »nakládačku«

 
Pomoci v pravou chvíli se dočkala v sobotu v noci dívka (18) v Brně. Když jí totiž zloděj (19) chtěl ukrást kabelku, okamžitě zasáhli dva kolemjdoucí. Mladík byl nakonec zřejmě moc rád, že přijela hlídka strážníků, jinak by od jednoho z nich a matky napadené vyfasoval pořádnou »nakládačku«.
09.04.2018 09:25 |

podobné články