Článek

Děsivé podezření rodinného přítele zmizelé dívky: Míšu (12) někdo unesl!

 
Pátrání po dvanáctileté Míše stále pokračuje. Policisté prověřují všechny možné informace a indicie, které by mohly vést k nalezení holčičky, prozatím však bez úspěchu. Teď ale promluvil rodinný přítel, který znal Míšu od narození. Co si myslí o jejím zmizení?
13.01.2017 20:50 |

podobné články

Podobné články

Proměny Prahy aneb Zmizelé město pražské v Evaldu

 
Celovečerní dokument Zmizelé město pražské: Pátá čtvrť režiséra Josefa Císařovského zahájí 24. dubna v kině Evald přehlídku Proměny Prahy. Je věnována zmizelé a znovuobjevené metropoli a do 26. dubna ji doplní například přednáška o asanaci Josefova, autorské čtení z oceněné knihy o Josefově Sidra Noach a diskuse s filmaři.
20.04.2012 13:55 |

podobné články

6. den pátrání po zmizelé školačce: Vyslýchali i přítele Míšiny mámy!

 
Pátrání po ztracené Míše v Ústí nad Labem pokračuje. Policisté se zaměřili na dům a lidi z nejbližšího okolí zmizelé dívky. Prostor pečlivě prohledávali se speciálně vycvičenými psy. Vyslechli také partnery Míšiny mámy.
16.01.2017 18:55 |

podobné články

Trýznitel Jaycee: Unesl i další tři dívky?

 
Monstrum jménem Phillip Garrido (58), který 18 let mučil a znásilňoval matku svých dvou dcer Jaycee Lee Dugard, možná unesl ještě další tři malé dívky! Bydlely jen několik kilometrů od jeho kalifornského domu.
31.08.2009 13:30 |

podobné články

Zloděj na Slovensku ukradl záchodovou mísu, cennějších věcí si nevšímal

 
Zloděj se vloupal do rodinného domu, nevšímal si televizoru, automatické pračky ani jiných hodnotných věcí, ale odmontoval a odcizil záchodovou mísu. Tato kuriózní loupež se stala minulý týden v obci Vislanka na severovýchodě Slovenska.
02.02.2016 06:15 |

podobné články

Vražda Elišky (9): Policie podezřívá příbuzného. Unesl ji strýc?

 
Měla radost, že jí skončila škola a těšila se domů, tam už ale nikdy nedošla, přestože to měla jen pár desítek metrů daleko. Malá Eliška z Klášterce nad Ohří ještě v úterý po poledni vyběhla společně se spolužáky před školu. Pak ale zmizela. Unesl ji v tu chvíli někdo? A proč si toho nikdo nevšiml? Možná proto, že svého únosce a pozdějšího vraha znala. První podezření údajně padlo na někoho z příbuzných...
10.09.2014 22:30 |

podobné články

Táta zmizelé dívky: Vrať se, nebo se aspoň ozvi!

 
„Míšu jsem deset let neviděl. Je příliš malá, aby za mnou přijela. Matka si nepřeje, abych se s ní stýkal. V kontaktu jsme jen přes Facebook,“ netajil Míšin otec Michail Zanin.
16.01.2017 05:05 |

podobné články

POSLEDNÍ CESTA MALÉ MICHAELY: Cesta do školy je klidná... Měl by zde neznámý únosce čas a klid na svou akci?

 
Už je to deset dní, kdy se neúspěšně pátrá po zmizelé Michaele Muzikářové. Rodina i policisté začínají být zoufalí. Nemají žádné nové stopy, které by mohly vést k nalezení dívky. Do pátrání jsou také zapojeni speciálně vycvičení psi, kteří se snaží zachytit pachovou stopu Míši na její poslední cestě do školy. K případu se začínají vyjadřovat vědmy a senzibilové. Každý se ze všech sil snaží najít malou Míšu, ale naděje slábne.
20.01.2017 17:40 |

podobné články

Míšu (18) unesl a znásilňoval otec se synem. Dívku drželi násilím v karavanu

 
Na povrch vyplouvají děsivé skutečnosti únosu Míši (18). Dívku z Jihlavska unesla trojice mužů, která ji odvezla v karavanu na jižní Moravu a tam ji znásilňovala. Jak zjistil Deník.cz, sexuální agresoři byli příbuzní. Dva z nich byli dokonce otec se synem.
26.09.2016 01:45 |

podobné články

Petra (15) zmizela na diskotéce v Jihlavě! Někdo ji unesl, bojí se její rodina

 
Petra Vondráková (15) zmizela minulý víkend po diskotéce. Od té doby ji už nikdo neviděl a rodina má o ní obrovský strach. Stále častěji se totiž ozývají hlasy, že ji někdo unesl.
24.03.2013 18:15 |

podobné články

Čeští záškoláci jeli na výlet do Německa: Tvrdili, že je někdo unesl

 
Opravdu neuvěřitelnou výmluvu si vymysleli dva čeští chlapci, když se po dni za školou začali bát rodičů. Odjeli až do Bavorska a policii, která je našla, tvrdili, že je někdo unesl!
12.05.2015 16:30 |

podobné články

Máma se vykašlalana Míšu a Markétu: Dluží jim 300 tisíc!

 
Svá tajemství a radosti svěřují dívky zpravidla maminkám. Na Míšu (14) a Markétu (13) Malotovy ze Zlína však jejich máma kašle. Opustila je a osm let na ně neplatí výživné. Dluží jim již 300 tisíc.
31.08.2013 12:15 |

podobné články

Zvrhlík na kole unesl školačku!

 
Děsivé chvíle prožila osmiletá M. K. z městečka nedaleko Banské Bystrice v bývalém Československu. Školačka si v červnu 1972 hrála s ostatními dětmi, když ji unesl zvrhlík na kole...
09.05.2014 05:00 |

podobné články

Řádí tu pedofilní gang? Tyto české děti záhadně zmizely! Pomozte je najít!

 
Některé z nich někdo unesl. Jiné spadly do vody a utopily se, jen se nikdy nenašla jejich tělíčka. Některé ale možná žijí vedle vás, jen to nevidíte. Podívejte se na záhadně zmizelé české děti, po kterých policie pátrá.
21.10.2015 13:21 |

podobné články

BRUTÁLNÍ NAPADENÍ na pražském parkovišti! Poznáte útočníky?

 
Trojice mužů napadla otce a přítele dívky, která na parkovišti lehce ťukla dveřmi do zpětného zrcátka jejich vozidla BMW. Jeden z útočníků brutálně napadl otce dívky, druhý pak zbil přítele dívky, který chtěl napadenému pomoci.
25.04.2014 12:35 |

podobné články

Sériový vrah zabil 7 lidí a unesl mladou ženu: Matka prozradila, proč vraždil

 
Držel ji na řetězu jako psa, jídlo jí nosil jednou denně a ještě ji mučil procházkami k hrobu přítele, kterého před ní zastřelil. Objevily se nové šokující informace z případu sériového vraha Todda Kohlheppa, který unesl mladou ženu a dva měsíce ji držel v kontejneru na svém pozemku.
14.11.2016 12:50 |

podobné články

Dívenku (6) prý UNESL blondýn v ČERNÉM AUTĚ! Pořezal ji na nohou...

 
Strakoničtí policisté prověřují oznámení šestileté dívky, že ji unesl blondýn v černém autě. Dívka přišla ve středu večer pozdě domů a vše oznámila rodičům, řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Jaromíra Nováková.
22.09.2011 12:10 |

podobné články

Němec tureckého původu znásilnil sedmiletou holčičku: Unesl ji z dětského hřiště

 
K šokujícímu případu došlo v německém městě Kiel. Deviant unesl do svého bytu sedmiletou dívenku a tam ji prý brutálně znásilnil. Podle policie jde o „Němce tureckého původu“. Celý případ tak připomíná údajné znásilnění 13leté dívky Lisy v Berlíně.
02.02.2016 18:00 |

podobné články

Děsivé podezření ohledně ruských atentátů: Stojí za nimi ruský Bin Ládin!

 
K sebevražedným atentátům, které si v ruském Volgogradu vyžádaly životy 33 lidí, se stále nikdo nepřihlásil. Vyšetřovatelé mají však děsivé podezření, že by za nimi mohl stát lídr severokavkazských povstalců Doku Umarov, kterému se přezdívá ruský Bin Ládin! Jeho krvavý rukopis sedí...
31.12.2013 12:00 |

podobné články

Děsivé podezření v případu požáru v Poděbradech: Zabil Jiří manželku, dceru a pak i sebe?

 
Žádný výbuch plynu, ale dvojnásobná vražda a sebevražda. Právě s touto vyšetřovací verzí pracuje podle informací Blesk.cz policie v případě tragického požáru v Poděbradech. Děsivé podezření padá na mladého otce.
08.06.2016 05:15 |

podobné články