Článek

Děsivé i úchvatné: Podívejte se na 13 trojrozměrných kérek, kterými všem ve vašem okolí vypálíte zrak!

 
Trojrozměrné kérky prostě frčí! Máme pro vás třináct fotografií, které vás donutí si jeden originální kousek také pořídit.
16.06.2015 19:47 |

podobné články

Podobné články

MD: Na silnicích potkáte optometristy. Změří vám zrak

 
Zrak je nejcennějším smyslovým orgánem. Díky němu mohou lidé přijímat nejdůležitější informace o dění kolem sebe. Nejinak je tomu i v silničním provozu. Zrak je podstatnou a nedílnou součástí procesu jeho bezpečnosti. Proto je nezbytné si zrak hlídat a podstupovat pravidelné lékařské kontroly. K osvětě ochrany zraku přispěje plánovaná kampaň BESIP, dopravní policie a Mezinárodního sdružení optiků a optimetristů s názvem Vidíš dobře?
19.04.2013 05:45 |

podobné články

Zapomeňte na trapácká srdíčka se jmény! Tohle je 15 tetování, kterými všem dokážete vaši lásku, a navíc budete děsně cool

 
Milenecká tetování vůbec nemusí být jenom kýčovitým výstřelkem, kterého jednoho dne budete těžce litovat. Máme pro vás patnáct skvělých kérek, jež si nebudete chtít odstranit ani po rozchodu!
22.03.2015 10:41 |

podobné články

Podívejte se přes GPS na devianty ve vašem okolí!

 
Chcete vědět, kde se ve vašem okolí pohybují sexuální devianti? V USA díky aplikaci pro iPhone můžete kontrolovat, jestli není nějaký deviant například blízko vašeho dítěte. Vyzkoušejte si to!
28.07.2009 15:35 |

podobné články

BABSKÉ RADY: 5 receptů, jak se zbavit novoroční kocoviny

 
Třeštící hlava, sucho v puse, únava a často i nevolnost. Ano, těžká jsou rána opilcova. Pokud nejste abstinent, jistě na silvestra nepohrdnete něčím ostřejším a vypálíte červíka. Co však dělat, abyste si nezadělali na novoroční kocovinu? Jak se nevolnosti vyvarovat?
30.12.2013 13:50 |

podobné články

Co dělá psí máma se svými štěňaty, když se nikdo nedívá? Podívejte se na úchvatné video!

 
Podívejte se na úchvatné video, které ukazuje psí mámu, jak si hraje se svým potomstvem. Skáče z pohovky na pohovku a provokuje je. To, co vypadá jako obyčejné psí blbnutí, je ve skutečnosti příprava na dospělost.
15.03.2015 12:00 |

podobné články

SuperStar Konvičková všem vytřela zrak: Jako první vydala album!

 
Zpěvačka z Česko-Slovenské Superstar Markéta Konvičková (16) všem vytřela zrak! Jako první vydala své debutové album "Na šňůře perel", které půjde do prodeje na svátek zamilovaných, tedy 1. května. Takhle probíhalo její focení do Blesk Magazínu.
29.04.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (217 článků)

Unikátní operace očí přinese pacientům ostříží zrak

 
Lékaři společně s vědci nazývají svůj nový objev nejdůležitějším pokrokem v oblasti umělých čoček za posledních 60 let. Nyní je totiž možné vylepšit lidský zrak nad hranici nejlepšího běžného vidění. Pacienti s voperovanými čočkami tak budou mít lepší zrak než zdraví lidé. První operace byla provedena v Británii.
03.12.2009 18:50 |

podobné články

Náš zrak ve vyšším věku

 
I náš zrak bohužel s postupujícím věkem stárne. Asi nejčastějším onemocněním, které zrak seniora postihne je šedý zákal.
30.04.2013 00:10 |

podobné články

Travolta se žalem projí ke smrti

 
O Johna Travoltu (55) mají přátelé čím dál větší strach. A mají důvod. Hollywoodská hvězda se brzy podle všeho ují k smrti. Kolik přibral? Vše začalo smrtí jeho 16ti letého syna. „Začal nacházet útěchu v jídle. Jeho tělo ztrácí tvar, jeho přátelé a rodina se strachují, že se projí doslova ke smrti,“ prozradil americkému bulváru National Enquirer zdroj z blízkého okolí Johna Travolty. „Čím bude tlustší, tím víc bude trpět jeho srddce, plíce a klouby. Může umřít kvůli vysokému krevnímu tlaku. Vystaví se také riziku cukrovky a všem těm němocem, kterými obézní lidi trpí.“ Odhaduje se, že váží 113 kilo! „John by na svou výšku měl vážit kolem 87 kilo,“ dodává zdroj. „Ale vypadá to, že přibral přinejmenším 20 kilogramů.“ „Jeho váha se dramaticky hýbala už v předchozích letech. V roce 1978 vážil 75 kilo, a když dělal Primary Colors, měl 95. Váha se mu hýbala hlavně v mezidobí, kdy netočil filmy. Má za sebou spousty diet, to se pak podepíše na vašem zdraví.“ Zlozvyk s jídlem přidělává vrásky na čele už i Travoltově ženě, Kelly Preston. „Má o něj obavu, že přestal hledět na sebe. Snaží se ho dostat z žalu, jak jen může. Jenomže to se celé rodině daří jen velmi obtížně. Pořád ale ještě mají pro hodně co žít!“
10.08.2009 07:30 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (297 článků) , Kelly Preston (35 článků)

Děsivé: Michal Suchánek přišel o zrak!

 
Rozhodl se podstoupit na oční klinice zákrok, aby lépe viděl. Operace se však nepovedla a Michal Suchánek (50) přišel o zrak.
01.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (235 článků) , Michal Suchánek (56 článků)

VELKÝ PŘEHLED: Podívejte se, kde ve vašem kraji natankujete nejlevněji

 
Cena benzinu a nafty šla oproti minulému týdnu o pár haléřů dolů, přesto na českých pumpách natankujete poměrně draze. Na některých benzinkách stojí natural i přes 40 korun. Podívejte se na přehled nejlevnějšího a nejdražšího paliva ve vašem kraji.
19.09.2013 06:10 |

podobné články

Líbí se vám potetované krásky? Tyhle inkoustové slečny soutěží o titul MISS Tattoo Convention 2016! Podívejte se na ně

 
Připadají vám běžné missky nudné a všechny jako přes kopírák? Tak to jste tady správně. Tyhle holky jsou totiž originalita sama. Minimálně má každá jiné tetování. Pro milovníky kérek to bude hezká podívaná.
02.05.2016 12:10 |

podobné články

Všechno do 3D, zní teď v Hollywoodu

 
Mohutná vlna 3D filmů se stále rozšiřuje zejména v Americe. Warneři ohlásili celou sérii trojrozměrných filmů. Nově se mluví o Sucker Punch, The Green Lantern a předělávce Souboje titánů, píše server Variety.
05.03.2010 10:15 |

podobné články

3D filmová novinka: Jak vycvičit draka?

 
Řadu trojrozměrných filmů v českých kinech obohatí od 1. dubna americká 3D animovaná komedie Jak vycvičit draka. Distribuční společnost Bontofilm ji do kin uvede ve třiadvaceti kopiích.
29.03.2010 00:10 |

podobné články

Přichází éra trojrozměrných českých pohádek

 
Ač nebyl svého druhu první, vyvolal Avatar vlnu 3D filmů v míře, jakou možná ještě nedávno nikdo nečekal. Češi nemohou zůstat za světovým šílenstvím pozadu, a tak půjdeme v dohledné době na 3D Hurvínka i na trojrozměrnou Lucii Bílou. Jací budou přes kouzelné brýle?
30.05.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (1928 článků) , Hurvínek (31 článků)

DiCaprio ve 3D Velkém Gatsbym

 
Australský režisér Baz Luhrmann chystá ve své rodné zemi další velký projekt. V australském státě Nový Jižní Wales nově zpracuje americkou klasiku Velký Gatsby. Snímek by se mohl zamlouvat milovníkům trojrozměrných filmů, protože předělávka románu Francise Scotta Fitzgeralda z roku 1925 bude ve 3D. Hlavní roli si zahraje Leonardo DiCaprio.
26.02.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Baz Luhrmann (10 článků)

Sloužil v Iráku, po návratu našel ženu v jiném stavu! Do očí mu tvrdí: Těhotná jsem ze sledování 3D porna!

 
„Miláčku, čekáme dítě,“ oznámila Britka Alexis Mallonová (35) manželovi, který se zrovna vrátil z několikaměsíční vojenské mise v Iráku. Žena mu přitom do očí tvrdí, že ji do jiného stavu přivedlo časté sledování trojrozměrných pornofi lmů!
17.10.2011 12:11 |

podobné články

V King Arthur II půjde přerušit kouzlo

 
Nejdůležitější část nadcházejícího hybridu RTS/RPG King Arthur II přijde ve chvíli, kdy své armády povedete do bitev vedených v reálném čase. Odehrávat se budou na detailních trojrozměrných mapách, účinkovat v nich mají tisícovky vojáků a jako velitelé při nich budete muset dohlížet zejména na strategické lokace na mapě. Pokud je včas obsadíte, získáte pro...
12.01.2012 17:55 |

podobné články

Výstava v Senátu představí umělecké výrobky a fotografie z jesenického podhůří

 
Představení fotografií a trojrozměrných předmětů, které jsou prezentací sklářů a lidových umělců z oblasti Vrbenska, je hlavním tématem výstavy Zelené údolí pod horou Praděd. Návštěvníci mohou zavítat do Výstavní síně Senátu a prohlédnout si zde exponáty od 20. října do 4. prosince 2016.
20.10.2016 19:05 |

podobné články