Článek

Děsivá pravda o českých modelkách: 80 % z nich skrývá před světem něco opravdu hrozivého...

 
Každá modelka si bedlivě střeží své míry a váhu. Ten důvod je jasný, každá chce dostávat ty nejlepší pracovní nabídky a vypadat lépe, než ty ostatní. Modelka Eliška Bučková (25) teď opět promluvila o anorexii a nejsou to příjemná slova…
07.07.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (869 článků)
Podobné články

Italský premiér Berlusconi jezdí na modelkách jako na koních

 
Berlusconi zuří. Milán zaplavily billboardy, na nichž jezdí na modelkách jako na koních! Tak jako má Británie tajemného Banksyho, který pobuřuje svými společensky kontroverzními graffiti po celé zemi, tak má Milán svého Beasta.
08.10.2010 18:05 |

podobné články

Maciuchová je pěkná čertice! Když budete zlobit, přijde pro vás...

 
Věřte, nevěřte, ale v masce hrozivého čerta, nebo spíše čertice, se skutečně skrývá Hana Maciuchová (68). V téhle masce dnes večer vyrazí děsit děti jindy upjatá profesorka češtiny Miriam Hejlová v nekonečném seriálu TV Nova Ulice.
05.12.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (274 článků) , Miriam Hejlová (58 článků)

Fakta a mýty o čokoládě

 
Jaká jsou fakta a mýty o čokoládě, nejoblíbenější sladké pochoutce, jejíž historie sahá až daleko do naší paměti a které skutečně jen málokdo dokáže odolat? Budete se možná divit, ale ne všechna tvrzení, která o čokoládě kolují z generace na generaci, jsou pravdivá. Stejně tak vás asi překvapí, že některé povídačky, o nichž jste si mysleli, že jsou jen vymyšlené, naopak zastávají pravdu. Jestliže i vy patříte k milovníkům čokolády, pak si náš dnešní článek rozhodně nenechte ujít. Možná pro vás bude nepříjemným probuzením do reality, možná vás naopak mile překvapí! Fakta a mýty o čokoládě – co je pravda a co ne? Asi jako o všem v dnešní době, kolují i o čokoládě pravdivá a nepravdivá tvrzení, o kterých jsme každý z nás určitě slyšel. My jsme se rozhodli přijít pravdě na kloub a s výsledkem se s vámi podělit. I pro nás byla některá zjištění (ne)milým překvapením! Čokoláda zlepšuje náladu! Pravda: Konzumace čokolády skutečně zlepšuje náladu, ale tento stimulační účinek nemá za vinu cukr, jak si většina lidí myslí, nýbrž viníkem pocitu štěstí je kakao. To obsahuje flavonoidy a ty ve vašem těle zvýší pocit spokojenosti. Po čokoládě přiberete! Lež: Hodně lidí si myslí, že konzumace čokolády způsobuje přibírání na váze, což ale není pravda. Čokoláda s obsahem čistého kakaa naopak podporuje hubnutí, což potvrdily i mnohé studie. Čokoláda funguje jako afrodiziakum! Pravda: Věřte tomu nebo ne, ale čokoláda opravdu může mít afrodiziakální účinky a může se tedy hrdě řadit mezi známá afrodiziaka. Ačkoli studie a vědci tvrdí pravý opak, čokoláda vykazuje afrodiziakální účinky psychického rázu. Čokoláda je droga! Lež: Možná se i vy řadíte k lidem, kteří s oblibou říkají, že jsou na této sladkosti doslova závislí. Říkat to sice můžete, ale o závislosti jako takové rozhodně nemůže být řeč. Čokoláda není droga, která by ve vás... Čtěte více Příspěvek Fakta a mýty o čokoládě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2016 05:40 |

podobné články

Jana Preissová (61): Tají zvláštní chorobu!

 
Jana Preissová (61) před světem tají zvláštní chorobu! Herečka, která poprvé okouzlila diváky jako Anna v Rozmarném létu, se nedokáže mít ráda. „Janu zaskočilo stárnutí,“ prozradil jeden z kolegů důvod, proč se herečka skrývá před světem.
26.08.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Preissová (40 článků)

Děsivá diagnóza: Mádlovi doktorka řekla, že se nedožije 30 let!

 
Herci Jiřímu Mádlovi (29) jeho doktorka před lety řekla, že ve třiceti zemře. Děsivá diagnóza. Pokud by to byla pravda, pak má tento talentovaný mladík před sebou už pouhé čtyři měsíce života.
26.06.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (350 článků)

Heřmánek se ukázal ve slipech: Skrývá v nich plínku!

 
Herec Karel Heřmánek (66) se umí opravdu vyřádit. To, že se v tomto herci skrývá komediální duše, prokázal Karel už několikrát. A teď si svou obnovenou roli v Divadle bez zábradlí opravdu užívá.
09.10.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (151 článků)

Partner Rolins se skrývá s dcerou

 
Partner zpěvačky Dary Rolins (37), muzikant Matěj Homola (37), nasadil stejnou taktiku jako jeho partnerka poté, co svým vozem usmrtila motocyklistu Jindřicha Rotrekla (†63). Skrývá se před světem.
29.07.2010 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2035 článků) , Matěj Homola (320 článků)

Strejček (ODS): Užitečná kůrovcová lekce

 
To, zda si vybereme mezi světem utopistických chimér a vnucených žebříčků hodnot nebo světem aktivním a pozitivním – světem svobodné lidské aktivity, je pouze a jenom na nás.
09.08.2011 17:25 |

podobné články

Kalouskovi úředníci podváděli. Konec eurodotací pro ČR? Ekonomové raději zmizeli

 
Pokud se potvrdí tvrzení EU, že Česko falšuje zprávy týkající se čerpání peněz z eurodotací, hrozí, že unijní zdroje pro tuzemsko vyschnou. Komentáře tohoto hrozivého scénáře ze strany předních českých ekonomů, jež ParlamentníListy.cz oslovily, jsou zarážející.
26.05.2012 19:45 |

podobné články

Konec eurodotací pro Česko? Sedláček i Mejstřík raději zemi opustili

 
Pokud se potvrdí tvrzení EU, že Česko falšuje zprávy týkající se čerpání peněz z eurodotací, hrozí, že unijní zdroje pro tuzemsko vyschnou. Komentáře tohoto hrozivého scénáře ze strany předních českých ekonomů, jež ParlamentníListy.cz oslovily, jsou zarážející.
26.05.2012 20:00 |

podobné články

Peštová přiznala: Mám deprese ze stárnutí!

 
‚Stáří neutečeme‘, zní odvěká pravda a týká se to i modelek. Známe ji jako světoznámou topmodelku, půvabnou, bez jediného kazu či přebytečného gramu. I na dokonalých modelkách, jako je Daniela Peštová (38), však hlodá zub času.
28.08.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (293 článků)

Po této Češce šílí světoví návrháři. Po Londýnu a Tokiu zazáří i na pražském týdnu módy

 
Bulvární plátky píší o modelkách typu Dominiky Mesarošové  (27) , Gábiny Dvořákové  (24) či Agáty Prachařové  (28) jako na běžícím pásu. Pravda je ovšem taková, že tyto dámy se nedají srovnat ani přibližně s modelkami, po kterých šílí návrháři na poli světového modelingu. Jedním z příkladů komety módního světa je Věra Vávrová (17).
28.08.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2223 článků) , Dominika Mesarošová (524 článků)

Kateřina Šonková tasila své zbraně a brání zvířata svým sexy tělem!

 
O modelkách kolují různé fámy, jak jsou hloupé, povrchní a marnotratné. Jenže neházejte všechny do jednoho pytle. Sice těch dobrosrdečných je jak šafránu, ale některé umějí svou krásu opravdu využít i pro dobrou věc. Nejen jak klofnout nějakého boháče. A jednou z nich je i nádherná finalistka Miss ČR Kačka Šonková.
20.09.2015 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Šonková (15 článků)

Děsivá spirála na norské obloze: Rusové přišli s neuvěřitelným vysvětlením!

 
Před pěti lety se na obloze v Norsku "objevilo něco velmi záhadného":http://www.extra.cz/desiva-hesla-z-wikipedie-4-dil-flatwoodska-prisera-strasi-i-po-sedesati-letech-bylo-to-ufo-nebo-dalsi-podvod. Obří spirála lomcovala noční oblohou a nikdo nevěděl, kde se tam vzala. Teď však Rusové případ rozlouskli.
31.12.2014 08:47 |

podobné články

Pomstili se mi za Lessyho a vyhodili z ministerstva. Johnovi je z vlády občas zle

 
Jako o straně naivních politických nováčků hovoří nyní o VV jejich předseda Radek John. Uznává i existenci hrozivého mediálního obrazu nejmenší vládní partaje. Zároveň ale podotýká, že ve stínu nejrůznějších afér roku 2011 stojí VV těsně před splněním poloviny svého volebního programu. Zatímco prý koaliční partneři pozbyli Johnovy důvěry do té míry, že s nimi Véčka musí uzavírat veškeré dohody písemně, plní TOPka a ODS potichu programové body Johnovy strany. Tak, aby z toho VV nemohly těžit. A tomu se prý v médiích těžko ubrání i zkušený bývalý novinář.
31.12.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2455 článků) , Lessy (875 článků)

Hodinu před svatbou přiběhl do kostela muž s nůžkami a ustřihl si varlata

 
Snoubenci z anglického hrabství Essex prý netušili, co hrozivého se stalo jen dvě hodiny předtím, než si slíbili doživotní manželskou věrnost a vyměnili snubní prstýnky.
20.09.2013 10:50 |

podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Topolánek poobědval u Klause, Talmanovou nepozvali

 
Prezident Václav Klaus se ve středu sešel na pracovním obědě s předsedou ODS Mirkem Topolánkem. Lucie Talmanová chyběla. Schůzka na Hradě proběhla v duchu hrozivého schodku rozpočtu, na čemž se oba aktéři shodli!
06.01.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8255 článků) , Mirek Topolánek (1773 článků) , Lucie Talmanová (122 článků)

Ochrnutý skokan: Vánoce stráví s rodinou

 
Tři týdny uplynuly od hrozivého pádu Samuela Kocha (23), který v německé show „Wetten, dass…“ (Vsaďte se, že…) nezvládl skok na odpružených chůdách. Mladík zřejmě už nikdy nebude chodit. V záplavě špatných zpráv mu však nyní sdělili alespoň jednu dobrou. Bude moci strávit Vánoce se svou rodinou!
22.12.2010 17:10 |

podobné články