Článek

Desítky lidí evakuovány v Ostravě: V domě unikal plyn

 
Tři desítky lidí z jednoho domu museli v sobotu večer v Ostravě-Vítkovicích evakuovat hasiči kvůli úniku plynu z propanbutanové láhve. Při zásahu se jeden člověk zranil. Upadl a zlomil si ruku. Hasiči prostory odvětrali a lidé se po necelé hodině mohli vrátit do svých domovů.
15.03.2015 13:45 |

podobné články

Podobné články

V Praze unikal plyn. Uzavřená ulice U skládky

 
V pražské Libni unikal zhruba hodinu v úterý večer plyn. Dělník prokopl přípojku.
23.06.2009 20:10 |

podobné články

V Revoluční ulici v Praze unikal a hořel plyn

 
Pražští hasiči ve středu ráno zasahovali v Revoluční ulici v Praze 1, kde unikal plyn, který začal hořet.
12.05.2010 07:40 |

podobné články

V Semtíně unikal nitrózní plyn kvůli havárii kotle v chemičce

 
Chemickou havárii likvidovali hasiči v Semtíně na Pardubicku. Kvůli problémům dvou kotlů unikal do ovzduší nitrózní plyn.
02.07.2010 13:25 |

podobné články

V centru Brna masivně unikal plyn! Policie uzavřela ulici

 
V centru Brna unikal plyn, policie uzavřela Provazníkovu ulici v Černých Polích.
17.11.2010 12:30 |

podobné články

V domě celou noc unikal plyn, o život šlo kvůli bezohlednému zloději

 
Velké štěstí měli obyvatelé činžáku v pražských Nuslích. Zloděj tam poškodil rozvod plynu, který pak celou noc unikal. Nájemníci si tak připomněli tragédii ve Frenštátu. Tentokrát se nikomu nic nestalo.
23.02.2013 23:00 |

podobné články

Na Spořilově málem bouchl plyn v kanalizaci: Hasiči už se připravovali na nejhorší

 
Nedělní večer byl pro pražský Spořilov hektický – už od rána zde unikal plyn, ale až večer se podařilo lokalizovat místo úniku a zabránit tragédii. Plyn se totiž dostal i do kanalizace, kde hrozil výbuch.
17.08.2015 08:15 |

podobné články

Nádraží v Chlumci nad Cidlinou evakuovali, unikal tam butan

 
Plyn unikal z cisterny nákladního vlaku. Při úniku plynu nebyl nikdo zraněn.
14.09.2010 23:40 |

podobné články

U Hlavního nádraží v Praze unikal plyn a nešel zastavit!

 
Mezi pražským hlavním nádraží a Národním muzeem došlo k havárii plynu, ten unikal, nedařilo se ho zastavit a hasiči s ním bojují pomocí speciálních odsavačů. Byla také omezena doprava na magistrále.
13.05.2013 12:30 |

podobné články

Série silných otřesů zasáhla Nový Zéland, stovky lidí byly evakuovány

 
Série silných otřesů zasáhla v neděli novozélandské město Chritchurch, kde došlo k výpadku proudu a bylo zničeno několik budov. Stovky lidí byly evakuovány, uvedla agentura AFP.
26.12.2010 07:45 |

podobné články

K Číně dorazil tajfun. Před bouří musely být evakuovány dva miliony lidí

 
Tajfun Chaj-kchuej, který provázejí silné deště a vítr o rychlosti až 150 kilometrů v hodině, dnes nad ránem dorazil nad čínskou pevninu v oblasti provincie Če-ťiang. Před bouří musely být podle agentury Reuters evakuovány téměř dva miliony lidí z pobřežních regionů. Zrušeno bylo také více než 500 domácích i mezinárodních letů ze Šanghaje a dalších měst.
08.08.2012 09:15 |

podobné články

Stovky lidí byly evakuovány, hladiny řek ale od jihu klesají

 
Hladiny řek na jihu a západě Čech začaly klesat. Vltava v Praze pravděpodobně nebude kulminovat v 7:00, ale později. Na zhruba padesátce míst stále platí třetí stupeň povodňové aktivity, tedy stav ohrožení, ale extrémní stupeň ohrožení už byl na všech místech odvolán. V Praze a na Ústecku byly evakuovány stovky lidí.
03.06.2013 07:25 |

podobné články

KRÉTU DRTÍ MOHUTNÝ POŽÁR! Stovky lidí byly evakuovány!

 
Dvě vesnice na řecké Krétě musely být v pátek evakuovány kvůli lesnímu požáru na jihu ostrova. Informuje o tom agentura AFP.
29.07.2011 22:45 |

podobné články

Jak ušetřit tisíce za plyn? Poradíme vám!

 
Plyn zdraží! Ta jobovka se vrací poslední dobou každý měsíc jako bumerang. Možná už je toho i na vás trochu moc a rozhodli jste se pro zásadní krok: Jít tam, kde vám dají plyn levněji. Čím větší máte faktury za plyn, tím víc se vám to vyplatí. Jak vyplývá z tabulek, které připravil Blesk ve spolupráci se serverem Srovnejenergie. cz, úspora pro menší dům či větší byt plně závislý na plynu může dělat až několik tisíc ročně.
31.10.2011 05:10 |

podobné články

Nespravedlnost: Praha má levnější plyn než Morava

 
Platíte každoročně nehorázné faktury za plyn a utěšujete se tím, že v tom nejste sami? Co když to ale není pravda. Plyn sice platí celá republika, ale ceny se liší. Ostravák proto zaplatí za plyn o tisíce více než Pražák, i když průměrně vydělává téměř o třetinu méně.
25.06.2013 16:35 |

podobné články

Ruský plyn, pravda o plynu z USA, šťastní Číňani a sebevražda Evropy. Plynárenský expert Štěpán vyvrací nesmysly

 
ROZHOVOR Expert v oboru plynárenství Vladimír Štěpán říká, že americký břidlicový plyn by nepokryl případný výpadek dodávek plynu z Ruska. Kapacity terminálů na to jakž takž jsou, ale vybudování sítě plynovodů od Atlantiku ze směru západ-východ by trvalo minimálně pět let a stálo by to mnoho peněz. Navíc cena by byla vyšší, protože ruský plyn by nekonkuroval americkému a Američané by mohli argumentovat, že chtějí mít stejnou cenu, jakou dostávají za plyn v Asii. Rusko navíc buduje plynovody s Čínou, čímž si dělá zadní vrátka.
04.09.2014 07:50 |

podobné články

Anonym ohlásil bombu v budovách České spořitelny v Praze; byly evakuovány

 
AKTUALIZOVÁNO. Anonymní telefonát ohlásil dnes po 09:00 na recepci budov České spořitelny (ČS) v Budějovické ulici v Praze, že je v nich bomba. Budovy byly evakuovány. Prohledal je policejní pyrotechnik se psem vycvičeným pro vyhledávání výbušnin.
07.03.2011 10:30 |

podobné články

Zemětřesení v USA o síle téměř šesti stupňů: Bílý dům i Pentagon evakuovány

 
Východní pobřeží Spojených států zasáhlo dnes před 20:00 SELČ zemětřesení o síle téměř šesti stupňů na Richterově škále. Byly kvůli němu evakuovány části Bílého domu, Pentagonu, Kapitolu i některé další budovy. Zatím nejsou zprávy o zraněných nebo obětech na životech. Američtí meteorologové neočekávají, že by otřesy vyvolaly vlnu cunami.
23.08.2011 20:35 |

podobné články

Stavební firma zajistila evakuovaný dům Prague Marina. Lidé se vrátí asi ve čtvrtek

 
Stavební firma Metrostav zajistila evakuovaný bytový dům Prague Marina v pražských Holešovicích podpěrnými sloupy, dům je stabilní, řekl dnes mluvčí firmy František Polák. Ve čtvrtek statiku luxusní stavby zkontroluje odborník, hned poté se do bytů budou moci vrátit majitelé. Příčina problémů se statikou zatím není jasná. Podle Poláka ale pohyby domu mohly způsobit vysoké teploty.
02.05.2012 15:05 |

podobné články

V Brně-Židenicích unikal plyn, výbuch v Ivančicích si vymyslel opilec

 
Plynové potrubí přestalo těsnit v neděli ráno v Brně-Židenicích. Unikající plyn ze středotlakého vedení ve Strakatého ulici eliminovali hasiči ve spolupráci s plynaři.
18.07.2010 13:05 |

podobné články