Článek

Den dětí na Pražačce: Nabídne soutěže, ale i vědomostní kvízy

 
Sportovní areál Pražačka už podruhé přivítá nejmenší návštěvníky. V neděli 29. května od 10 do 16 hodin zde Praha 3 pořádá Den dětí. Sportovně-zábavní den slibuje bohatý program plný her, soutěží, ale i ukázku výcviku psů městskou policií.
26.05.2016 11:10 |

podobné články

Podobné články

Srpnova cyklojizda zamiri k venkovnimu koupalisti na Prazacce

 
Na projížďku centrem letní Prahy láká zítra iniciativa Auto*Mat. Srpnová cyklojízda startuje v sobotu 18. srpna po osmnácté hodině z náměstí Jiřího z Poděbrad. Jejím cílem bude venkovní koupaliště na Pražačce v Praze 3. Srpnová akce bude předzvěstí tradiční Velké podzimní cyklojízdy. Ta se uskuteční v sobotu 22. září a zahájí sedmý ročník pouliční slavnosti Zažít město jinak. Na podzimní cyklojízdě očekávají organizátoři několik tisíc lidí na kolech.
16.08.2012 09:35 |

podobné články

IT-SLOT: 45 nejlepších školáků z ČR postupuje do finále 5. ročníku vědomostní soutěže

 
Uplynulé dny odhalily pětačtyřicet soutěžících, kteří se probojovali do finálového kola 5. ročníku vědomostní soutěže v informatice IT-SLOT (zkratka Systém Logických OTázek). Populární soutěž v informatice pořádá již tradičně Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha (SSŠVT).
02.12.2014 17:11 |

podobné články

Armáda: 5. strážní rota v provincii Parwan zapojila do vědomostní soutěže 3000 studentů

 
Vzdělané obyvatelstvo je jedním ze základních předpokladů fungujícího státu. Toho si je vědoma i 5. strážní rota BAF, která v současné době plní úkoly ochrany letecké základny Bagrám v provincii Parwan. Ve spolupráci s americkým úkolovým uskupením Task Force Buffalo se podílela na organizaci vědomostní soutěže, do které se zapojila většina středních škol z provincie.
27.01.2016 17:56 |

podobné články

SSŠVT: Již zítra finále 4. ročníku celorepublikové vědomostní soutěže IT-SLOT

 
Populární vědomostní soutěž s názvem IT-SLOT (zkratka Systém Logických Otázek) pořádanou Soukromou střední školou výpočetní techniky (SSŠVT) se blíží do finále.
11.12.2013 13:35 |

podobné články

Vysílání Rádia Junior zpestří Adventní kalendář

 
V prosinci a na začátku ledna nabídne Rádio Junior dětským posluchačům na svém webu speciální Adventní kalendář. Po otevření virtuálního okénka se děti mohou těšit na vánoční reportáže, tipy na výrobu ozdob, ale i na kvízy či koledy. Ve vánočním vysílání Rádia Junior zazní mnoho pohádek, písniček a soutěží.
10.12.2014 13:32 |

podobné články

To jste ještě neviděli: Nejhorší moderátorka na světě je Češka a tohle předvádí v televizi!

 
TV Active je obskurní televizní stanice, kde se celý den vysílají soutěžní kvízy a můžete vyhrát třeba tři tisíce korun, ačkoliv během volání o soutěže přijdete klidně i o šest. Cena hovoru je samozřejmě napálená a dost často se stane, že visíte na lince.
01.12.2013 10:45 |

podobné články

To jste ještě neviděli: Nejhorší moderátorkou na světě je Češka a tohle předvádí v televizi!

 
TV Active je obskurní televizní stanice, kde se celý den vysílají soutěžní kvízy a můžete vyhrát třeba tři tisíce korun, ačkoliv během volání do soutěže přijdete klidně i o šest. Cena hovoru je samozřejmě napálená a dost často se stane, že visíte na lince.
01.12.2013 11:00 |

podobné články

Hybnerová vyhořela ve vědomostní soutěži: Může za to stres z rozvodu?

 
Herečka Vanda Hybnerová (45) má v současné době hlavu plnou starostí. Po dvaceti letech ji čeká rozvod s manželem Sašou Rašilovem (41), který před pár dny přiznal milenku. Rozvod ji rozhodil natolik, že totálně propadla v jednoduché vědomostní soutěži.
08.03.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (177 článků) , Saša Rašilov (174 článků)

Prezident hospodářské komory ocení vítěze vědomostní olympiády Cechu topenářů a instalatérů ČR

 
Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Cechem topenářů a instalatérů ČR zve novináře na slavnostní předání cen XI. ročníku celorepublikové Vědomostní olympiády Cechu topenářů a instalatérů.
15.06.2015 11:16 |

podobné články

Prezident HK ČR Dlouhý ocenil tři vítěze Vědomostní olympiády Cechu topenářů a instalatérů ČR

 
Prezident HK ČR Vladimír Dlouhý ocenil tři vítěze XI. ročníku celorepublikové Vědomostní olympiády Cechu topenářů a instalatérů České republiky. Dlouhý tak potvrdil dlouhodobou snahu HK ČR i Cechu topenářů a instalatérů ČR o zvýšení prestiže technických učebních oborů vzdělávání, kterým topenáři a instalatéři dnes nepochybně jsou.
16.06.2015 08:51 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (448 článků) , Vladimír Dlouhý (448 článků)

Zajímavosti ze zákulisí zahrady nabízí během jarních prázdnin Zoo Dvůr Králové

 
Od 2. 2. do 15. 3. 2015 nabízí zoo návštěvníkům zdarma prohlídku s odborným průvodcem. Pro ty, kteří mají rádi kvízy a soutěže, budou na hlavní pokladně připraveny také listy pátracího kvízu.
01.02.2015 11:01 |

podobné články

Iva Pazderková: Odchod Töpfera z našeho divadla jsem vnímala pozitivně

 
Herečka a moderátorka Iva Pazderková si teď dává pauzu s blbou blondýnou a v televizi je hlavně jako drsná moderátorka drsné vědomostní soutěže Pekelná výzva. Alfou a omegou jejího profesního života je ale Divadlo Na Fidlovačce, které dle jejích slov od odchodu Tomáše Töpfera jen kvete. Další články k tématu: VIDEO: Pazderková si roli moderátorky užívá, nevadí jí mučit soutěžící Töpfer nabídne hercům Vinohrad spoustu práce, aby ke scéně přilnuli Frej, Stropnický a Töpfer: přátelství se změnilo ve válku o peníze Töpfer: Mohu být senátorem i ředitelem Vinohrad, má to výhody Töpfer je krok od nového křesla. Cesta z Fidlovačky vede na Vinohrady
16.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (158 článků) , Iva Pazderková (200 článků)

Rumunští Romové opustili kemp na Žižkově, nechtěli si sami platit pobyt

 
Desítky rumunských Romů, kteří přijeli podpořit svého příbuzného ležícího v kritickém stavu ve vinohradské nemocnici, v pondělí v podvečer opustily kemp na žižkovské Pražačce.
27.07.2009 20:40 |

podobné články

Pražané v rekonstrukci opět hájili barikády proti Němcům

 
Občané hlavního města v pátek odpoledne opět hájili barikády proti německým okupantům. Formou rekonstrukce historických událostí si totiž poblíž gymnázia na Pražačce připomněli atmosféru bojů Pražského povstání z května 1945. Akce nazvaná Barikáda 2010 se na Žižkově konala u příležitosti oslav konce druhé světové války.
07.05.2010 20:20 |

podobné články

Aktivista za práva otců napadl zástupce ředitele. Zasahovala policie!

 
Aktivisté za práva otců ze skupiny K213 se na žižkovském Gymnáziu Na Pražačce pokusili zbavit funkce ředitele školy Miloše Macka.
14.12.2010 14:00 |

podobné články

Pereme se poosmé

 
Gymnázium Jaroslava Seiferta ve spolupráci s Divadlem Na Prádle již poosmé pořádá nesoutěžní přehlídku vybraných divadelních souborů pražských gymnázií PEREME SE S THÁLIÍ, které se letos účastní Gymnázium J. Seiferta, Gymnázium J. Nerudy, Gymnázium Na Pražačce, Gymnasium Jižní Město, Gymnázium Nad Kavalírkou a PORG.
25.11.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Seifert (29 článků)

Ve slavném pražském gymnáziu NAŠLI OBĚŠENCE

 
Oběšený devětatřicetiletý muž byl nalezený v neděli před polednem v budově pražského gymnázia Na Pražačce.
12.02.2012 13:45 |

podobné články

TaylorWessing e|n|w|c advokáti: Nový občanský zákoník posiluje práva poškozeného při újmě na zdraví

 
Seznámení se změnami v oblastech rodinného, dědického či smluvního práva podle nového občanského zákoníku bylo stěžejním tématem setkání studentů z Gymnázia Na Pražačce a Mgr. Ivy Gráczové, advokátky z mezinárodní právní kanceláře TaylorWessing e|n|w|c advokáti.
18.11.2014 14:31 |

podobné články

Praha 3 opraví bazén v Pražačce. Rekonstrukce za 25 milionů skončí příští rok

 
Žižkovská radnice chystá opravu plaveckého bazénu v areálu Pražačka. Půjde o investici za 25 milionů korun. Práce začnou na konci letošní sezony, příští rok se bazén otevře v novém. Praha 3 hodlá postupně zrekonstruovat celý sportovní a rekreační areál.
05.02.2017 13:10 |

podobné články