Článek

Demente, vzkázal známý novinář europoslanci. A ten odpověděl

 
Europoslanec Tomáš Zdechovský se podíval na to, jaké projekty byly financovány z Norských fondů. A došel k jasnému závěru. Peníze jsou v České republice využity na prosazování ideologických cílů Norského království.
05.05.2016 06:50 |

podobné články

Podobné články

Demente, dostaneš do držky, píší poslancovi. Řekl, že odbory jsou lůza

 
Další poslanec vládní koalice obdržel výhrůžné maily poté, co kritizoval radikální prohlášení, která zazněla na sobotní demonstraci odborů. Po Michalu Doktorovi z ODS se s tím setkal i Daniel Korte z TOP 09.
25.05.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (162 článků) , Daniel Korte (132 článků)

Běž se vysrat, demente. Teče ti mlíko po bradě, cucáku. Pravicová facka za kritiku Miloše Zemana

 
Slovník plný expresivních výrazů neváhal použít na analytika think-tanku Evropské hodnoty Jakuba Jandu exčlen ODS a bývalý radní a zastupitel magistrátu města Brna Petr Paulczynski. Nelíbilo se mu, že Janda na Facebooku zkritizoval prezidenta Zemana za účast na čínské vojenské přehlídce konané v rámci oslav sedmdesátého výročí konce druhé světové války.
26.08.2015 11:02 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (422 článků) , Miloš Zeman (20440 článků) , Petr Janda (689 článků) , Petr Janda (689 článků) , Petr Janda (231 článků)

Sobotka se sejde s europoslanci, proberou migraci

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se dnes setká s českými europoslanci. Bude s nimi mluvit o migrační krizi, využívání a rozvoji digitálních technologií nebo energetické spolupráci v rámci Visegrádské skupiny (V4). Premiér se s europoslanci poprvé setkal loni na začátku června. Dnešní schůzka je podle tiskového odboru vlády první pracovní schůzkou.
09.10.2015 06:06 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Čeští europoslanci odmítli přísnou směrnici o zbraních. Byli jste zlobbovaní a neměli jste informace, vzkazuje Niedermayer, který jako jeden z mála proti nebyl

 
O směrnici regulující držení zbraní diskutovali v Českém rozhlase europoslanci Jan Zahradil (ODS) a Luděk Niedermayer (za TOP 09). A ne zcela se shodli. Čeští europoslanci napříč politickým spektrem přitom patřili mezi největší kritiky novely.
15.03.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (472 článků)

Nesouhlasíte s novou směrnicí EU o zbraních? Europoslanec Telička napovídá, co dělat

 
Z PROFILŮ Europoslanec Pavel Telička odpověděl na řadu dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Vysvětloval, proč Rusko považuje za agresora, v čemž rozhodně není sám. Prozradil také, zda jsou europoslanci potrestáni, když udělají nějakou chybu. Jeden z občanů je přesvědčen, že europoslanci udělali chyb dost a dost.
19.03.2017 20:45 |

podobné články

Korte čelil dotazu čtenáře na svá studia. Odpověděl po svém

 
Jaké bylo téma jeho rigorózní práce, i na to odpověděl poslanec TOP 09 Daniel Korte čtenáři, který mu tuto otázku položil na Korteho profilu na serveru ParlamentníListy.cz. Zákonodárce odpovídal i na to, jaký dopad bude mít fakt, že v některých velkých městech kandiduje STAN bez svého partnera na celostátní úrovni. Odpověděl i policistovi, který byl rozezlen z toho, že muži zákona budou ve srovnatelných funkcích brát výrazně nižší mzdy než vojáci.
05.10.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Korte (132 článků)

Norský politik slíbil europoslanci angažovanost ve věci dětí z ČR

 
Norský novinář a politik Jan Simonsen europoslanci Tomáši Zdechovskému (KDU-ČSL) slíbil, že ve věci dvou českých hochů odebraných v Norsku jejich matce osloví během Vánoc norské ministry a poslance. Bude je prý o případu, do kterého se tento týden vložila i česká sněmovna, informovat. ČTK to v tiskové zprávě sdělila Zdechovského mediální poradkyně Eva Fruhwirtová. Zdechovský se dnes v Praze se Simonsem sešel.
12.12.2014 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Eva Simons (1 článek)

Věda není výjimečná, šetřit se musí všude, vzkázal Klaus akademikům

 
Prezident Václav Klaus ve středu odpověděl na dopis dvojice profesorů Akademie věd ČR, kteří se na něj obrátili s žádostí o podporu "existence a rozumného financování" této vědecké instituce. Akademici i jejich kolegové se obávají, že plánované krácení rozpočtu AV ČR poškodí a paralyzuje. Prezident vyjádřil pochopení pro jejich zneklidnění, ale zároveň vzkázal, že věda nemá "výjimečné postavení" a v rámci krize musí proto snášet těžkosti stejně jako celá společnost.
06.08.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Putin vstoupí do dějin jako někdo, kdo uvrhl Rusko do problémů, řekl na Frekvenci 1 novinář

 
Ve stínu posledního ukrajinského dění je novinář a publicista Jefim Fištejn, „světoobčan s americkým občanstvím“, jak se sám charakterizoval, zván do řady pořadů, aby okomentoval aktuální dění na Ukrajině. „Lavina faktů znemožňuje vidět skutečnost,“ soudí. „Jednoho kalného rána jsme se probudili a od toho dne neplatí mezinárodní řád, jak se vytvořil po druhé světové válce,“ říká v Kyjevě narozený známý novinář a absolvent žurnalistiky na Lomonosově univerzitě s odkazem na ruskou činnost na Krymu.
09.03.2014 19:15 |

podobné články

Auta si při nehodě sama 'zavolají' na tísňovou linku, schválili europoslanci

 
Europoslanci schválili nařízení, podle kterého by do konce března 2018 měl být do všechno nových aut umístěn sytím nouzového volání eCall. Ten v případě nehody sám zkontaktuje tísňovou linku a prozradí základní údaje o autě i nehodě.
28.04.2015 20:20 |

podobné články

Zeman ohrožuje svobodu slova, objevilo se v dopise. A novinář Žantovský odpověděl cosi o stádu

 
Inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana vzbudil náležitou pozornost. Zasloužil se o to zejména větou, v níž vyhlásil boj podstatné části českých médií, kterou označil za jeden z ostrovů negativní deviace. Podle redaktora Českého rozhlasu Petra Žantovského by ale byla chyba si myslet, že hodit novináře do jednoho koše s neonacisty a kmotry je přehnané. Velká část českých novinářů totiž skutečně funguje na stádním principu, míní novinář.
12.03.2013 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20440 článků)

Zemane, k Trumpovi se ani nepřiblížíš, nebo tě ochranka vynese! slyšel prezident v Bruselu a smutkem se opil jak Dán. Má bordel v hlavě. Bílý dům s ním nechce mít nic společného, kvůli Rusku, tvrdí novinář Kmenta

 
Proč se prezident Miloš Zeman nemůže „vetřít“ k americké hlavě státu Donaldu Trumpovi? Na tuto otázku odpověděl ve svém komentáři na facebookovém profilu novinář Jaroslav Kmenta.
22.06.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3640 článků) , Miloš Zeman (20440 článků) , Jaroslav Kmenta (107 článků)

Přivedli jste sem vrahy, patříte před soud, vychrlil čtenář na Teličku. Ten mu vysvětlil, že on za nic nemůže

 
Z PROFILŮ Europoslanec Pavel Telička (ANO) usedl k počítači a odpověděl na několik dotazů serveru ParlamentníListy.cz. Vyjádřil se mimo jiné k otázce, zda by europoslanci neměli být hnáni před soud za to, že neochránili své evropské spoluobčany, kteří je volili. Místo ochrany spoluobčanů nechali do Evropy přivést další migranty, kteří mohou představovat bezpečnostní riziko.
04.08.2016 18:15 |

podobné články

19. vražda žurnalisty v Rusku: Známý novinář Kamalov byl nepohodlný

 
Známý dagestánský novinář Chadžimurad Kamalov byl v noci na dnešek zavražděn v Machačkale, správním centru této severokavkazské autonomní republiky na jihu Ruska. Oznámily to místní úřady.
16.12.2011 12:05 |

podobné články

Známý novinář rozsekl romský problém: Nejde o rasu. Jde o cikánství a způsob života

 
Události v Českých Budějovicích chápe známý novinář Ondřej Neff, vystupující pod pseudonymem Aston, jako zoufalé vysvědčení neúspěšných snah vyřešit sociální problém, který je základem toho všeho. Navíc zde prý má zdrcující vliv "neoviktoriánské pokrytectví" spojené s politickou korektností, čímž se podařilo zastřít podstatu věci. Neff to píše na jím vedeném názorovém serveru Neviditelný pes.
08.07.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků)

Známý novinář Neff: Pitomí politici budou vystřídáni ještě pitomějšími

 
Známý novinář a publicista Ondřej Neff píšící už dlouhá léta pod pseudonymem Aston se v úvodníku středečního internetového deníku Neviditelný pes věnuje rozpuštění sněmovny. V něm odsuzuje "trapně alegorickou akci" poslanců ODS a přemítá nad dalším vývojem politické situace v Česku. "Smradlavé vody se hnuly," píše.
21.08.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků)

Známý novinář: Janukovyč je politická mrtvola. Hrozbou jsou ozbrojení fašisté

 
Mediální obraz současných událostí na Ukrajině je zkreslený, posteskl si na serveru Neviditelný pes známý novinář Ondřej Neff, vystupující pod pseudonymem Aston. Stávající ukrajinský prezident je podle Neffa politickou mrtvolou, řešení krize vidí v nových volbách. Nicméně vyjadřuje obavy, zda se podaří nyní rozbouřené vášně zase uklidnit, strach má i z ozbrojených fašistů.
21.02.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků)

Známý ruský novinář: Myslíte, že Putin nechal Ukrajinu na pokoji? Omyl

 
Známý ruský novinář Leonid Beršidskij spekuluje o tom, zda poslední oficiální krok ruského prezidenta Vladimira Putina, tedy rezignace na přímou vojenskou intervenci na Ukrajině, znamená, že nechá Ukrajinu na pokoji i neoficiálně. Novinářův článek na webu BloombergView zprostředkovává server Britské listy.
25.06.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3032 článků)

Hlupáci, nesrovnávejte Putina s Hitlerem. Toho si vychováme sami svou nezodpovědnou a kýčovitou politikou, obává se známý britský novinář

 
Známý britský novinář Peter Hitchens v deníku Daily Mail varuje západní politiky před válkou s Ruskem. Odmítá srovnávat Putina s Hitlerem a upozorňuje na to, že pokud Západ prostřednictvím svého ekonomického tlaku dosáhne svržení současného ruského prezidenta, může se po něm k moci dostat skutečný ruský Hitler.
24.12.2014 21:26 |

podobné články