Článek

Dělníkovi při sváření vybuchla tlaková lahev. Nehodu nepřežil

 
Byla to jeho práce, svářením se živil. Při pracích na rodinném domku však dělníkovi vybuchla tlaková lahev. Neštěstí to bylo bohužel fatální…
11.07.2015 18:35 |

podobné články

Podobné články

V garáži na Teplicku hořelo, vybuchla tlaková lahev od autogenu

 
Pět hasičských jednotek dnes po půlnoci likvidovalo požár garáže v Oldřichově na Teplicku. V hořící garáži byla autogenová souprava, během požáru vybuchla jedna tlaková lahev.
27.09.2010 11:30 |

podobné články

V bytě bouchla tlaková lahev, muž a žena jsou zranění a dům se hroutí

 
V bytě v Drahotíně na Domažlicku vybuchla v pondělí tlaková lahev. Muž a žena mají popálený obličej a byli vrtulníkem převezeni do plzeňské fakultní nemocnice. Jeden byt zachvátil požár a druhý je zdemolovaný, řekli mluvčí domažlické policie Dagmar Brožová a mluvčí krajské záchranky Martin Brejcha.
05.12.2016 13:40 |

podobné články

Kamiónu vybuchla pneumatika, tlaková vlna odmrštila řidiče jako hračku

 
Čínský řidič kamiónu zajel toto úterý k benzínové pumpě v Tchaj-čou. Místo toho, aby jako obvykle načerpal pohonné hmoty, však prožil dramatické okamžiky. Pracovnice pumpy mu ukázala, že má poškozené jedno z kol, šel ho tedy zkontrolovat. Vtom ale velká pneumatika vybuchla a tlaková vlna ho odmrštila přímo na čerpací stojan.
13.07.2012 11:45 |

podobné články

Polovinu domu zničil v Újezdu nad Lesy požár: Způsobila ho jiskra od sváření

 
Vážný požár v rodinném domě v pražské části Újezd nad Lesy způsobil škodu odhadem tři miliony korun. Na místě ve středu večer zasahovalo osm jednotek hasičů, nasazeno bylo i speciální zařízení Cobra. Požár vznikl kvůli nedbalosti při sváření v garáži. Zásah trval více jak dvě hodiny a naštěstí při něm nebyl nikdo zraněn.
25.05.2017 08:00 |

podobné články

V Berouně hořela truhlárna, vybuchla v ní plynová láhev

 
Hasiči dnes večer likvidovali požár dvoupatrového rodinného domu s truhlárnou v Berouně. Při požáru v domě vybuchla propanbutanová láhev, nikdo nebyl zraněn, řekla mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.
11.02.2014 20:30 |

podobné články

Na Kladensku vybuchla propanbutanová lahev v domě: Muž má popáleniny na 40 % těla!

 
Ohlušující výbuch, plameny, které vše začaly pohlcovat, a muž v bezprostředním ohrožení života. Tak to vypadalo na Kladensku v obci Bratronice, kde v jednom domku vybuchla propanbutanová lahev.
05.02.2015 20:45 |

podobné články

Dělníkovi propíchla krk ocelová tyč, dělal, jako by se nic nestalo

 
Všichni svatí stáli při brazilském stavebním dělníkovi, který přežil obyčejně smrtelné zranění. Francisco Barroso při práci na stavbě uklouzl a spadl z výšky na trčící ocelový prut, který mu projel krkem. I s metrovým kusem oceli v těle však zachoval chladnou hlavu a komunikoval s kolegy. Informovala o tom agentura Reuters.
19.09.2012 10:30 |

podobné články

Dělníkovi spadla rozbrušovačka při výškových pracech, zabila jeho kolegu

 
i práci na sloupu na Kolínsku spadla dělníkovi rozbrušovačka a zabila jeho kolegu. Informace poskytla mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.
02.07.2010 13:25 |

podobné články

Lana na jeřábu amputovala dělníkovi ruku, muž málem vykrvácel

 
V kolínském přístavu ve středu jeřáb amputoval ruku dělníkovi, který chtěl rozplést zamotaná lana. Muž při nehodě navíc spadl z výšky šesti metrů. Skončil s těžkým zraněním v nemocnici. Řekla to mluvčí kolínské policie Martina Ulrychová.
22.06.2011 13:00 |

podobné články

Dělníkovi se na stavbě zapíchla do čela kovová tyč

 
Na staveništi v australském Sydney došlo v pátek k bizarní nehodě. Dělníkovi, který tam odklízel bagrem suť, se do čela zapíchl prasklý výztužný prut, který vystřelil z trosek. Muž zůstal při vědomí a tyč si sám přidržoval v ustálené poloze. Z kabiny ho poté museli vystříhat hasiči, uvedl australský list The Daily Telegraph.
21.08.2013 04:15 |

podobné články

U benzinky na Svitavsku vybuchla autu nádrž na plyn: Příčina není jasná

 
Při tankování stlačeného zemního plynu (CNG) na čerpací stanici u Gajeru na Svitavsku vybuchla ve středu odpoledne tlaková nádrž automobilu. Jeden člověk byl lehce zraněn, exploze poničila vůz a část zařízení stanice. ČTK to řekli zástupci hasičů, policie a záchranné služby.
04.05.2016 17:05 |

podobné články

Soud přiznal dělníkovi v kómatu za úraz 4 miliony

 
Hodonínský soud v úterý přiznal dělníkovi Antonínu Trbolovi, který je po pracovním úrazu již sedm dlouhých let v kómatu, odškodné 3,99 milionu korun.
30.03.2010 15:25 |

podobné články

Herečka Sharon Stone musí zaplatit miliónovou sumu poraněnému dělníkovi

 
Hollywoodská kráska Sharon Stone (53) bude muset zaplatit dělníkovi, který si na jejím pozemku poranil pádem na dvoře koleno, v přepočtu 4 milióny korun.
15.07.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (264 článků)

Bagr přejel dělníkovi nohy, toho transportovali záchranáři do nemocnice

 
Na stavbě tramvajové tratě v Bělohorské ulici v Praze 6 přejel ve čtvrtek odpoledne bagr nohy dělníkovi, který na stavbě pracoval. Na místo okamžitě vyrazily posádky RV a RZP ZZS hl.m. Prahy, hlídky 158 Dejvice, ODN Kongresová a následně také hlídka místního oddělení PČR.
28.08.2014 16:40 |

podobné články

V centru Mostu vybuchla v autě plynová lahev

 
Dodávka VW vybuchla ve čtvrtek po osmé hodině na parkovišti v centru Mostu. Policejní mluvčí Ludmila Světláková agentuře Mediafax řekla, že při výbuchu se zranil řidič (45) vozu.
03.03.2011 11:20 |

podobné články

Hořící kamion blokoval dopravu v Novopacké ulici. Při požáru vybuchla propan-butanová lahev

 
Hořící kamion v Novopacké ulici zablokoval v noci na pátek dopravu. Vznítil se z dosud nezjištěných příčin a při zásahu hasičů explodovala propan-butanová lahev. Podle dostupných informací nebyl nikdo zraněn.
02.02.2018 08:05 |

podobné články

PLYNOVÁ VÝHEŇ! Vybuchla mu v autě bomba...

 
V zaparkovaném autě Huyndai vybuchla zřejmě plynová láhev. Zraněný muž byl převezen na popáleninové centrum Fakultní nemocnice v Ostravě. Podle informací policie chtěl spáchat sebevraždu
10.03.2011 10:05 |

podobné články

POŽÁR ZACHVÁTIL STŘECHU DOMU! Dělníkům vybouchla propanbutanová láhev...

 
V Kralupech nad Vltavou vzplála v sobotu odpoledne střecha domu, na které dělníci svařovali lepenku plynovým hořákem. Při požáru dokonce vybuchla propanbutanová láhev, sdělila Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.
20.08.2011 19:10 |

podobné články

Výbuch v truhlárně, tlaková vlna porazila dva dělníky

 
V truhlárně na Semilsku explodoval dřevěný prach. Tlaková vlny vyrazila ze dveří dva pracovníky.
29.03.2010 19:20 |

podobné články