Článek

Dělník se v Košířích zřítil z 10 metrů: Propadl výtahovou šachtou

 
Krátce po druhé hodině zasahovali pražští záchranáři v ulici Na Zámyšli, kde se při práci v jednom z domů zranil dělník. Ten se zřítil i s výtahem z desetimetrové výšky a těžce se zranil. Podle agentury Aktu.cz je možné, že muž, jehož totožnost policie zatím nezná, byl při práci opilý. Jeho kolegům policisté totiž naměřili 1,68 a 1,02 promile alkoholu v dechu.
13.01.2017 16:55 |

podobné články

Podobné články

Téměř polovina českých výtahů je zdraví nebezpečná, varuje unie

 
Zastaví-li se výtah mezi patry, pomoci se nedozvoníte. Díky nefunkčnímu vážení může přivolaný výtah odvézt vašeho psa nebo dítě. A váš pubertální synek by si mohl chtít zkusit prolézt výtahovou šachtou. To jsou jedny z problémů, které provozovatelům výtahů vytýká Unie výtahového průmyslu. Majitelé se brání, výměna je příliš drahá. Zavedený systém kontrol a revizí ale zajišťuje poměrně bezproblémový provoz.
10.01.2012 22:00 |

podobné články

Otroka zazdili v pěstírně konopí: Gangu měl vydělat 40 milionů Kč!

 
Otrok, doslova a do písmene… Vietnamec byl několik měsíců zazděný v pěstírně konopí na Karlovarsku, jídlo a pití dostával výtahovou šachtou a stejnou cestou »na svobodu« posílal i výkaly. Koncem května konopného zahradníka objevili spolu s největší pěstírnou v Česku kriminalisté.
22.06.2012 12:15 |

podobné články

Strážníci šli vykázat z domu bezdomovce, nalezli dvě odcizená kola

 
V sobotu ráno dostali strážníci z Prahy 12 oznámení, že v ulici Hasova přespává v 11. patře na chodbě panelového domu bezdomovec. Po příjezdu na místo si strážníci krom bezdomovce povšimli i dvou horských kol, která byla schována za výtahovou šachtou.
03.03.2014 13:50 |

podobné články

Do metra nateklo větrací šachtou, céčko se rozjede celé

 
V pátek se má rozjet celá trasa C pražského metra, oznámil ve čtvrtek Dopravní podnik s tím, že se podařilo vyřešit průsak vody ve stanici Nádraží Holešovice. Voda dovnitř větrací šachtou v místech, kde se k původní trase C napojilo prodloužení do Letňan.
06.06.2013 16:20 |

podobné články

Težký úraz! Dělník se zřítil z lešení, rozlámal si ruce i nohy!

 
Záchranná služba zasahovala v úterý dopoledne v pražské Lužské ulici, dělník se tam zřítil z lešení. Pacienta se zlomeninami horních a dolních končetin jsme transportovali do vinohradské nemocnice, informovala Mediafax mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.
22.11.2011 11:50 |

podobné články

Zřítil se z jeřábu z výšky 20 metrů!

 
O opravdovém štěstí může mluvit dělník (43) z Jičína, se kterým se utrhla klec zavěšená na jeřábu. Muž se zřítil z výšky až 20 metrů a zlomil si »pouze« nohu.
12.08.2016 12:10 |

podobné články

Provazochodec přešel šachtu ve slovenské jeskyni v hloubce 300 metrů

 
Slovenský provazochodec David Kapusta (23) přešel v tatranské jeskyni Měsíční stín v hloubce 300 metrů pod zemí nad čtyřicet metrů hlubokou šachtou. Tímto výkonem zaznamenal světové prvenství.
20.05.2014 07:10 |

podobné články

Dělník se při STAVBĚ METRA zřítil do DESETIMETROVÉ HLOUBKY! Utrpěl TĚŽKÁ ZRANĚNÍ

 
Vážná zranění utrpěl v pondělí dopoledne dělník, který v Praze 6 u křižovatky ulic Evropské a Veleslavínské spadl z výšky deseti metrů do výkopu. Osmadvacetiletého muže převezli záchranáři při vědomí do nemocnice, potvrdila informace Mediafax policejní mluvčí Eva Stulíková.
17.10.2011 12:30 |

podobné články

ÚRAZ! Dělník spadl v Praze z LEŠENÍ! Dolámal si ŽEBRA!

 
Zlomeninu žeber a další pohmožděniny si ve středu dopoledne způsobil dělník, který v Praze 5 -Velké Ohradě spadl z lešení. Muž se zřítil z asi pěti metrů, záchranáři jej převezli do nemocnice, potvrdila informace Mediafaxu mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová.
19.10.2011 11:45 |

podobné články

Úraz! Dělník se zřítil ze stavby a zranil se!

 
Zranění si v pondělí po poledni způsobil pádem dělník na stavbě v Praze 6 - Břevnově. Muž spadl z výšky asi tří metrů a záchranáři jej převezli do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, potvrdila informace agentury Mediafax mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová.
14.11.2011 15:00 |

podobné články

V pražských Košířích našli mrtvou seniorku. Zřejmě ji otrávil plyn

 
Bezvládné tělo staré ženy našli policisté v jednom z bytů v pražských Košířích.
24.08.2010 12:20 |

podobné články

VRAŽDA? Bezdomovec NAŠEL MRTVOLU v pražských Košířích

 
Policisté z Prahy vyšetřují nález mrtvého těla v areálu bývalé továrny v Košířích. Jak zjistila agentura Mediafax na místě, na místo přijela městská výjezdová skupina.
08.10.2011 19:05 |

podobné články

Rvačka v pražských Košířích: Mladíka pobodali tři útočníci

 
S bodnořezným poraněním skončil ve středu večer v nemocnici mladý muž, kterého s nožem v ruce napadli v pražských Košířích tři útočníci. Přivolaným policistům se podařilo krátce po činu všechny podezřelé zadržet, mladíkův stav však podle slov mluvčí pražské policie Jany Rösslerové zůstává vážný.
14.03.2013 02:25 |

podobné články

Policie zadržela devět lidí kvůli stamilionovému krácení daní

 
Protikorupční policie dnes v souvislosti se zásahem v pražských Košířích zadržela kvůli krácení daní devět lidí. Obviněn nikdo nebyl. Prověřovaná škoda je přes 700 milionů korun, řekl ČTK mluvčí útvaru Jaroslav Ibehej. Policie zasahovala v budově v Košířích, kde sídlí mimo jiné tiskárna Europrint, redakce deníku E15 a týdeníku Euro z vydavatelství Mladá fronta. Případ ale podle detektivů nesouvisí s novinářskou činností.
13.09.2013 19:10 |

podobné články

Prasklé potrubí v Košířích: Do ulice Mahenova se auta nedostanou, některá odtáhli

 
V ulici Mahenova na Praze 5 v Košířích prasklo vodovodní potrubí. Dopoledne v místě byla kaluž jako hrom. Lidé jsou bez vody. Pražské vodovody a kanalizace na opravě pracují. Autem se však řidiči do ulice nedostanou. Dokonce byla odtažena některá auta, aby mohli dělníci problém vyřešit.
05.04.2016 14:50 |

podobné články

Strážník na Štědrý den postřelil psa, který při kontrole squatu v Košířích zuřivě štěkal

 
Ve dvě hodiny ráno 24. prosince vyrazila hlídka městské policie na kontrolu do squatu v Košířích. Tam narazili na osoby a psa, kterému se strážníci příliš nezamlouvali a začal štěkat. Jeden ze zasahujících mužů zákona vzal zbraň a psa Chillyho postřelil. Zatímco bezdomovci a nezisková organizace Psí život popisují pejska jako přítulného, policisté jsou opačného názoru. Vnímali jej jako bojové plemeno, které na ně vrčelo. Organizace se teď snaží vybrat 30 tisíc na potřebnou operaci.
28.12.2016 18:35 |

podobné články

Čínský pavilon v Košířích z roku 1822: Chátrající objekt čeká oprava

 
Historický zámeček Cibulka v Košířích chátral dlouhá desetiletí i přes protesty různých spolků. Konečně se však podařilo radnici Prahy 5 vyjednat podmínky, za kterých alespoň jeho část – Čínský pavilon – zrekonstruuje. Historická budova z roku 1822 přitom dříve skrývala lustry ze skleněných perel nebo zvonkohru. Původně zde byly umístěny i vzácné čínské sochy.
03.03.2017 06:55 |

podobné články

Smrtelná nehoda v Košířích: 85letou ženu srazila tramvaj. Provoz už byl obnoven

 
K vážné dopravní nehodě došlo v úterý večer v pražských Košířích. 85leté ženě, již srazila tramvaj, se bohužel stala osudnou – na místě zemřela. Jak se pod vozidlo dostala, teď bude vyšetřovat policie. Záchranáři odvezli 24letou řidičku tramvaje, jež měla akutní stresovou reakci. Mezi Kavalírkou a Motolem jezdily náhradní autobusy, krátce po sedmé byl ale provoz obnoven.
30.10.2017 19:25 |

podobné články

Ve sklepě domu v Košířích hořelo. Hasiči museli evakuovat zdejší obyvatele

 
Suterén dvoupodlažního domu v pražských Košířích v úterý ráno hořel. Hasiči museli hasit matraci, bylo navíc nezbytné prostor evakuovat. Příčinou události byla nedbalost.
27.02.2018 10:15 |

podobné články