Článek

Děláme hudbu, jejíž cesta na výsluní je trnitější. Nemáme se za co stydět, tvrdí Imodium

 
„Děláme hudbu, jejíž cesta na výsluní je v porovnání s jinými žánry trnitější,“ vysvětluje Thom, zpěvák a kytarista kapely Imodium, v rozhovoru pro Aktuálně.cz pozici své kapely v českém showbyznysu. Čtveřice nedávno vydala akustický živák a chystá se na turné, kde chce kromě hraní i ve velkém lamentovat.
13.10.2015 12:55 |

podobné články

Podobné články

Imodium: Děláme to, co umíme nejlépe

 
Před několika dny vyšlo čtvrté studiové album broumovské skupiny Imodium. Jmenuje se Valerie, již měsíc rotuje na internetu i v některých médiích stejnojmenný videoklip a v listopadu k němu kapela vyrazí na turné. Na otázky odpovídá zpěvák a kytarista Thom.
10.11.2013 07:11 |

podobné články

Špatné hygienické návyky, které každý dělá i přesto, že jsou nebezpečné!

 
Je spousta věcí, které děláme odmala špatně, a tak je logické, že je děláme dál. Špatné hygienické návyky neustále mezi lidmi přetrvávají a tím, že je děláme my, dělají je i naše děti. Víte, co všechno děláme špatně?
21.06.2016 07:05 |

podobné články

7 špatných hygienických návyků, které nás můžou i zabít! Děláte je také?

 
Je spousta věcí, které děláme odmala špatně, a tak je logické, že je děláme dál. Špatné hygienické návyky neustále mezi lidmi přetrvávají a tím, že je děláme my, dělají je i naše děti. Víte, co všechno děláme špatně?
20.07.2016 17:05 |

podobné články

Nová CD – MGMT, Imodium i Felix Holzmann

 
Když tento týden zabrousíte do obchodu s hudebninami, mezi novinkami najdete například album Congratulations od MGMT , dvoudiskovou novinku české kapely Imodium, nebo komplet s vystoupeními komika Felixe Holzmanna.
14.04.2010 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Felix Holzmann (19 článků)

Imodium nahrává album a jeho film usiluje o cenu

 
Skupina Imodium vydala své dosud poslední studiové album Polarity v roce 2010. V následujícím roce pilně koncertovala a natočila při tom i dokumentární snímek 9½, jímž mapuje svou historii. Nyní však vstupuje do nového období a završuje smysl toho předešlého.
14.03.2013 17:05 |

podobné články

Žebříkání: Co plánují Kryštof, UDG, Imodium nebo Anna K

 
Co letos čeká finalisty ankety Žebřík 2012 Kryštof, Annu K, UDG, Imodium nebo Borise Carloffa či moderátory slavnostního udílení Tomáše Hanáka a Kláru Vytiskovou? Přečtěte si naši anketu.
03.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna K (213 článků) , Tomáš Hanák (123 článků) , Klára Vytisková (126 článků)

Imodium má nový singl Valerie

 
Broumovská skupina Imodium poslala v pondělí do světa předzvěst svého nového alba, písničku Valerie.
07.09.2013 17:25 |

podobné články

Nová alba: The Beatles, Lady Gaga, Mandrage nebo Imodium

 
Předvánoční nabídka začíná pozvolna co do atraktivnosti gradovat. Na trh se v tomto týdnu dostaly jak vzpomínkové album na liverpoolské The Beatles, tak novinky Lady Gaga, Mandrage, M.I.A. či české skupiny Imodium. S výběrovkami hitů přispěchali Keane, Nickelback, Marie Rottrová nebo The Killers.
13.11.2013 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (259 článků) , The Beatles (73 článků) , Lady Gaga (1286 článků) , The Killers (9 článků) , Marie Kean (1 článek)

RECENZE: Skupina Imodium jde stále rockovou cestou

 
Broumovské skupině Imodium byla v minulosti občas vyčítána ne zcela jasná hudební orientace. Kritici především poukazovali na oscilaci mezi kytarovým rockem a popem pro náctileté. Nové album Valerie však ukazuje, že skupina přijala za svou právě cestu rockovou a že je nejsilnější v kramflecích u skladeb s výrazným refrénem a ostřejším kytarovým riffem.
14.11.2013 16:41 |

podobné články

Imodium představilo nový videoklip a vyrazilo na druhou část turné

 
Broumovská skupina Imodium zveřejnila videoklip ke své písničce Nad Berlínem. V pátek 7. února také odstartovala druhou část svého koncertního turné k poslednímu albu.
08.02.2014 16:05 |

podobné články

Imodium a Zakázaný ovoce zahájily turné. Čítá 29 koncertů

 
Rocková kapela Imodium a punkrocková formace Zakázaný ovoce vyrazily v pátek ze Sedlčan na své dosud největší koncertní turné. Jmenuje se Mercedes Benz Live Space 2014 a na obě kapely čeká devětadvacet koncertů.
11.10.2014 07:15 |

podobné články

Imodium: Bylo by padlé na hlavu přijet s tím samým cirkusem

 
Broumovská kapela Imodium vyjíždí v sobotu 21. února společně s kapelou Zakázaný ovoce na akustické turné. První z dvanácti koncertů odehrají ve Vrchlabí. Před ním na otázky odpověděl zpěvák a kytarista Imodia Thom.
20.02.2015 18:41 |

podobné články

Skupina Imodium: Jsme rocková kapela, nehrajeme podle not

 
Po čtyřech studiových albech vyjde v pátek broumovské skupině Imodium CD a DVD G2 Acoustic Stage. Je na něm záznam akustického koncertu z června letošního roku v Praze. O něm, plánech i turné hovoří zpěvák a kytarista Thom a baskytarista Ronoon.
11.09.2015 10:03 |

podobné články

Má účetnictví smysl? Jistě!

 
Účetnictví má v očích mnoha firem i živnostníků pověst strašáka či nepříjemné povinnosti, kterou děláme jen z toho důvodu, že nám to zákonem přikazuje stát. A buďme upřímní, pokud něco děláme pouze z donucení, málokdy to děláme správně. Účetnictví by nemělo být jen o tom, že čtyřiadvacátého si vzpomenu, že se pětadvacátého přiznává DPH a v březnu na poslední chvíli dohledávám potřebné doklady k daňovému přiznání, aby se vše „nějak splácalo“ a já si splnil svoji povinnost. Účetnictví je totiž důležitým ukazatelem stavu našeho podnikání a měřítkem úspěšnosti v průběhu celého roku.
14.05.2014 00:05 |

podobné články

4 neřesti, které společnost stále toleruje aneb Tyhle věci všichni děláme, ale nikdy nepřiznáme!

 
Neustále si hrajeme na perfektní, každého poučujeme o tom, jak žít a co dělat, přitom si sami před sebou nejsme jistí v tom, zda děláme vše správně. Jsme snad pokrytci, nebo o co jde? Tohle jsou 4 věci, které přesto, že je děláme, neustále obhajujeme.
18.03.2016 18:00 |

podobné články

Komentář: Sebevražda sexuálně zneužívané Kateřiny nesmí inspirovat

 
Říká se, že život naloží každému jenom tolik, kolik unese. V podstatě z toho ve zkratce plyne, že čím ho máte podělanější, tím jste silnější. Jestli je tohle pravda, je život zvrácenější, než by si člověk chtěl připustit. Znamenalo by to, že silné osobnosti trpí a jejich cesta je trnitější než u lidí křivých či slabých. Celou tuto teorii můžeme ale v klidu zapomenout. Její funkčnost popírají sebevrazi. Mezi ty se zařadila také čtyřiadvacetiletá Katka, která se rozhodla ve středu ukončit svůj život, velmi symbolicky, na stanici pražského metra Anděl, skokem do kolejiště.
13.06.2015 12:11 |

podobné články

Vrátit řidičák? Po kurzu za 9 tisíc!

 
Přišli jste o řidičák? Dnes to spraví lékařský posudek a nejvýš přezkoušení v autoškole. Už brzy ale má být cesta k navrácení řidičáku mnohem trnitější. Těžší to však budou mít i čerství řidiči. „V připravovaném záměru zákona počítáme i s řidičským průkazem na zkoušku. Návrh řeší i vzdělávací programy pro mladé řidiče,“ nastínil ministr dopravy Dan Ťok.
21.08.2015 05:10 |

podobné články

Brendan Fraser trochu přibral

 
Ať děláme co děláme, stále nemůžeme přijít na to, co herec Brendan Fraser, kterého většina z vás zná z filmů: *Múmie a Cesta do středu Země*, skrývá pod tričkem. Proto čekáme na vaše tipy v komentářích… Fatřelec? foto: Profimedia.cz
14.07.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Brendan Fraser (7 článků)

Češi, jen tupě nekývejte, nebojte se a používejte rozum!

 
Rozhovor s Pavlem Eichlerem o projektu, jenž sbírá inspirativní příběhy lidí, kteří se rozhodli jít vlastní, trnitější cestou.
07.07.2014 11:10 |

podobné články