Deblkanoisté Kašpar se Šindlerem si v Pau připsali suverénní vítězství

Deblkanoisté Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem se ve francouzském Pau dočkali svého druhého vítězství v letošní edici Světového poháru a celkově skončili druzi. Jen o příčku níže se v konečném pořadí umístila další česká posádka Ondřej Karlovský a Jakub Jáně, které dnes stupně vítězů těsně unikly.
16.08.2015 13:35 |

Po Hradilkovi triumfovali v Krakově i deblkanoisté Kašpar a Šindler

Na vodní kanál v polském Krakově budou určitě v dobrém vzpomínat čeští deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler. V jeho vodách si totiž dojeli pro první vítězství ve Světovém poháru.
28.06.2015 16:21 |

Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem druzí ve finále světového poháru!

Skvělá sezona Marka Šindlera s Jonášem Kašparem pokračuje. Po medailích z MS a ME U23 se mladí deblkanoisté prosadili na stupně vítězů i mezi seniory. Ve finále světového poháru dojeli v Bratislavě druzí za domácími legendami bratry Hochschornerovými.
27.08.2013 16:10 |

Kvalifikaci deblkanoistů na MS v Praze ovládly české posádky

Čeští deblkanoisté ukázali v kvalifikaci na mistrovství světa ve vodním slalomu v Praze-Troji slibnou formu. Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek vyhráli, Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem byli druzí a čtvrtou pozici obsadila dvojice Ondřej Karlovský, Jakub Jáně. Jejich dominanci narušili pouze třetí bratranci Ladislav a Peter Škantárovi ze Slovenska.
13.09.2013 14:35 |

Osobnosti: Jaroslav Volf (14 článků) , Ondřej Štěpánek (33 článků) , Ladislav Ondřej (54 článků) , Jakub Štěpánek (62 článků)

Kašpar nastřílel v KHL hattrick a pomohl k výhře nad obhájcem

Český útočník Lukáš Kašpar nastřílel v utkání Kontinentální hokejové ligy hattrick. Mistr světa z letošního šampionátu v Německu tak přispěl k vítězství Astany 5:2 na ledě obhájců mistrovského titulu z Kazaně. Kašpar otevřel skóre už po 32 sekundách, v polovině utkání přidal vítězný gól a v závěru se trefil do prázdné branky domácího mužstva.
05.11.2010 07:10 |

Osobnosti: Lukáš Kašpar (21 článků)

Voda v pražské Troji vyplavila další cenné kovy

Na sobotní tři vítězství navázali čeští slalomáři na Světovém poháru v pražské Troji dalšími třemi medailovými úspěchy, na nejvyšší stupeň však tentokrát nepronikli. Kajakářka Kateřina Kudějová skončila třetí. V závodu deblkanoí byli Ondřej Karlovský s Jakubem Jáněm druzí a Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem obsadili třetí místo. Završili tak nejúspěšnější závod Světového poháru v historii českého vodního slalomu.
21.06.2015 21:46 |

Zemřel člen Divadla Járy Cimrmana Jan Kašpar (†60)

Ve věku 60 let zemřel v úterý herec Jan Kašpar, dlouholetý člen Divadla Járy Cimrmana. Uvedl to server Tn.cz, kterému informaci potvrdil Kašparův kolega z divadla Zdeněk Svěrák. Kašpar v Divadle Járy Cimrmana pracoval od roku 1975, nejprve jako kulisák, ale postupně se vypracoval na stálého člena souboru.
12.06.2013 08:40 |

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (219 článků) , Jára Cimrman (266 článků) , Jan Kašpar (42 článků) , Jan Kašpar (42 článků)

Deblkanoisté Radoň s Dvořákem byli na MS čtvrtí a kvalifikovali se na olympiádu

Deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák obsadili v sobotním finále MS v rychlostní kanoistice v maďarském Szegedu čtvrté místo a kvalifikovali se přímo na olympijské hry v Londýně. Českou loď dělilo od bronzu jen necelých sedm desetin sekundy.
20.08.2011 16:55 |

Osobnosti: Jaroslav Filip (26 článků)

Deblkanoisté Radoň s Dvořákem jsou mistry Evropy na 500 metrů

Čeští deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák vyhráli nedělní finále mistrovství Evropy v Záhřebu na trati 500 metrů.
24.06.2012 12:20 |

Nestárnoucí Hilgertová postoupila do semifinále. Stejně tak deblkanoisté

Kajakářka Štěpánka Hilgertová i deblkanoisté Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem a Vavřinec Hradilek se Stanislavem Ježkem postoupili do čtvrtečního semifinále olympijského závodu ve vodním slalomu. Dvaačtyřicetiletá Hilgertová startující na šesté olympiádě byla v kvalifikaci pátá. Volf se Štěpánkem dnes obsadili osmé místo a pro londýnské hry speciálně složená dvojice Hradilek, Ježek byla devátá.
31.07.2012 09:35 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Jaroslav Volf (14 článků) , Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Ondřej Štěpánek (33 článků) , Stanislav Ježek (23 článků) , Jaroslav Ježek (52 článků) , Jaroslav Ježek (52 článků)

Salát si čeští deblkanoisté neudělají, ale bronz je přece jen lepší!

Jak moc je podpora fanoušků důležitá, potvrdili v neděli čeští deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně, kteří na Světovém poháru v Praze vybojovali bronz. Za medaili podle svých slov vděčí právě fanouškům, kteří je hnali do cíle. Kdyby dojeli o pouhou desetinu sekundy později, skončili by zase čtvrtí.
04.09.2016 19:10 |

'Brambory' pro českou deblkanoi, Hilgertové uniklo finále o dvě setiny

Blízko ke stupňům vítězů měli deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně ve čtvrtém závodu Světového poháru ve španělském Seu d'Urgell . Skončili čtvrtí se ztrátou 1,52 sekundy na bronz. Jejich kolegové Jonáš Kašpar a Marek Šindler byli šestí.
09.08.2015 13:56 |

Ježek vypadl v kvalifikaci, Hradilek je stále ve hře o celkové vítězství

Český kanoista Stanislav Ježek přišel o šanci získat své třetí celkové vítězství ve Světovém poháru, když ve francouzském Pau nečekaně vypadl v kvalifikaci. Ostatní čeští reprezentanti bez větších problémů postoupili do sobotního semifinále.
14.08.2015 18:45 |

Osobnosti: Stanislav Ježek (23 článků)

Slovensko střelecky vyhořelo. Finové si připsali druhé vítězství

Hokejisté Finska si na světovém šampionátu připsali druhé vítězství, když po úvodní vydřené výhře nad Německem v prodloužení porazili dnes v Helsinkách Slovensko 2:0. Góly vítězů zaznamenali útočníci Juhamatti Aaltonen a Petri Kontiola, čisté konto vychytal Antti Raanta. Pro svěřence českého kouče Vladimíra Vůjtka jde naopak o první ztrátu na turnaji.
05.05.2013 11:00 |

Osobnosti: Juhamatti Aaltonen (1 článek)

Kašpar pomohl dalšími dvěma góly k vítězství Astany v KHL

Letošní mistr světa Lukáš Kašpar se za poslední necelé dva týdny prostřílel do čela tabulky kanonýrů KHL.
07.11.2010 17:55 |

Kašpar pomohl Astaně k výhře v Chabarovsku

Jednou brankou se na vítězství hokejistů Barysu Astana v sobotním zápase KHL na ledě Chabarovsku 5:2 podílel český útočník Lukáš Kašpar.
10.12.2011 14:30 |

Hokejisté poprvé v sezoně porazili Finy. Dvěma trefami se zaskvěl Kašpar

Čeští hokejisté vyhráli v rámci přípravy na květnové mistrovství světa čtvrtý z pěti zápasů, když v dnešním duelu Euro Hockey porazili v Oulu domácí Finsko 3:2. Na vítězství svěřenců Vladimíra Vůjtka se výrazně podílel útočník Lukáš Kašpar, který vstřelil dva góly. Odveta utkání se hraje v sobotu od 14:00 SELČ v Kouvole.
21.04.2016 20:30 |

Suverénní lídr třídy MotoGP Lorenzo vyhrál i závod v USA

Suverénní lídr šampionátu silničních motocyklů Jorge Lorenzo vyhrál Velkou cenu USA třídy MotoGP a připsal si šesté vítězství v sezoně. Druhý na okruhu v Laguna Seca dojel s odstupem Australan Casey Stoner, třetí místo v těsném souboji uhájil Ital Valentino Rossi.
26.07.2010 10:10 |

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Casey Stoner (46 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Za Slavii skóroval poprvé za 7 let, teď Hubáček zaplatí tučné zápisné

Jasné vítězství 5:0 si připsali fotbalisté Slavie, když porazili Hradec. První branky v červenobílém dresu si připsali útočník Milan Škoda a po sedmi letech ve Slavii také zkušený obránce David Hubáček.
04.05.2012 09:20 |

Osobnosti: David Hubáček (8 článků)