Článek

Davidu Copperfieldovi zmizela voda v bazénu. Vytopila 30 pater

 
Mohlo by to vypadat jako nejnovější trik slavného mága a iluzionisty Davida Copperfielda - z bazénu v nejvyšším patře domu na Manhattanu zmizela všechna voda. Bohužel ale šlo jen o závadu čerpadla, kvůli které voda vyplavila nejen Copperfieldův byt, ale i 30 pater pod ním, napsala v pondělí agentura AP.
23.03.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (56 článků)
Podobné články

Nepovedený trik mága Copperfielda: Zmizela mu voda z bazénu a... vytopil 30 pater!

 
Stal se televizním fenoménem, dobře ho znají i čeští diváci. Kouzelník David Copperfield proslul řadou triků, jenže tenhle se příliš nepovedl. Z Copperfieldova bazénu sice zmizela voda, jenže vytopila 30 pater!
23.03.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (56 článků)

Cviky na krční páteř

 
S bolestí v oblasti krční páteře se minimálně jedenkrát za život setkal snad úplně každý z nás. Ačkoli se ve většině případů nejedná o nic závažného, bolesti právě v této oblasti mohou být hodně nepříjemné a dokážou nám pokazit celý den či dokonce znemožnit vykonávání běžných denních činností. Bolesti krční páteře se nejčastěji objeví ve chvílích, kdy například dlouho sedíme před počítačem nebo nesprávně držíme tělo. Jestliže i vás trápí bolesti krční páteře, pak se vám jistě budou hodit cviky na krční páteř, kterým se můžete věnovat i v práci. Bolavá krční páteř není nic, po čem bychom toužili. Proto je důležité věnovat se pravidelnému cvičení, s jehož pomocí lze těmto nepříjemnostem předejít nebo si díky správným cvikům ulevit ve chvíli, kdy nás již bolesti postihnou. A jaké cviky na krční páteř jsou vhodné? Cviky na krční páteř Většina cviků se provádí v sedě na židli, díky čemuž se jim můžete věnovat prakticky kdykoli a kdekoli – v práci, během polední pauzy, na lavičce v parku nebo na nádraží, až budete čekat na spoj. Necháte-li svou krční páteř zlenivět, sami sebe tak odsoudíte ke zvýšenému riziku vzniku nechtěných bolestí. Věděli jste, že váš od krční páteře mohou brnět ruce, bolet hlava nebo dokonce pálit oči? O důvod navíc, proč se věnovat pravidelnému cvičení! Ruce si dejte za hlavu a vzpřímeně se posaďte, přičemž se snažte držet trup v rovině. Následně hlavu co nejvíce předkloňte a otáčejte jí kolem osy páteře střídavě na jednu a druhou stranu. Ruce si dlaněmi položte na ramena tak, aby vaše prsty směřovaly k lopatkám a lokty jste měly vytočené směrem ven. Pak velmi opatrně vysunujte hlavu vodorovně dopředu a dozadu, přičemž myslete na to, že jí nesmíte předklánět. Jakmile hlavu vysunete, vydechněte a cestou zpátky se zase nadechněte. Rovně se postavte a s nádechem se předkloňte... Čtěte více Příspěvek Cviky na krční páteř pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.04.2016 02:45 |

podobné články

Svědkyně promluvila: Místostarostu Vytopila zavraždili kvůli sporu o dítě

 
Brněnský krajský soud pokračuje v rozplétání vraždy bývalého místostarosty Židenic Aleše Vytopila. Podle kriminalistů ho měli zabít exmanželé Onderkovi. Dnes u soudu vypovídala korunní svědkyně – milenka Aleše Vytopila.
11.10.2012 16:20 |

podobné články

Radka Pojerová-Onderková zavraždila politika Aleše Vytopila! Její matka skončila ve špitále: Klepu se a polykám prášky

 
Trest 15 let basy si vyslechla v pátek od soudu Radka Pojerová-Onderková (46) za vraždu politika Aleše Vytopila (†36). Její exmanžel Filip Onderka (38) dostal 3,5 roku za napomáhání k vraždě. Vytopila střelila do hlavy a pak mu ji uřízla... Její matka (77) se zhroutila a leží v nemocnici. Aha! poskytla po telefonu rozhovor, kde o dceři-mordýřce mluví jako o dobrosrdečné holce.
28.10.2012 12:15 |

podobné články

Střelila politika do hlavy: V kauze vraždy Vytopila padl finální verdikt

 
Případ vraždy brněnského politika Aleše Vytopila definitivně končí patnáctiletým trestem vězení pro Radku Pojerovou. Její stížnost odmítl Ústavní soud. Pojerová dle rozsudku střelila Vytopila do hlavy.
01.04.2015 16:25 |

podobné články

Varšavu zasáhla silná bouře, voda vytopila metro a paralyzovala dopravu

 
Mohutná bouře zasáhla v pátek večer polskou metropoli Varšavu, informoval portál Alert24. Voda vytopila tamější metro, několik ulic a paralyzovala dopravu.
07.08.2010 03:40 |

podobné články

Hazard se životem? Majitelé zahradních bazénů podceňují ochranu

 
Majitelé zahradních bazénů u rodinných domů podceňují ochranu malých dětí před pádem do vody. Poukazují na to prodejci bazénů. O bezpečnostní rolety není podle nich příliš velký zájem. A pokud u bazénu chybí a v rodině je malé dítě, je to jen krůček k tragédii. Naposledy ve středu večer na Rokycansku spadlo do bazénu a topilo se rok a půl staré dítě.
26.07.2014 20:55 |

podobné články

Kouzelník Copperfield tajil dítě!

 
Světově proslulému kouzelníkovi Davidu Copperfieldovi (56) se úspěšně dařilo přes půl roku tajit, že mu přítelkyně Chloe Gosselinová (26) porodila holčičku jménem Sky. „Zapomeňte na zmizení sochy Svobody, Davidovou příští iluzí bude zmizení špinavé plínky. Je to mnohem praktičtější,“ uvedl Copperfieldův mluvčí s tím, že tajení dcery je mágův životní trik.
24.08.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (56 článků)

Kouzelník Copperfield tajil dítě!

 
Světově proslulému kouzelníkovi Davidu Copperfieldovi (56) se úspěšně dařilo přes půl roku tajit, že mu přítelkyně Chloe Gosselinová (26) porodila holčičku jménem Sky. „Zapomeňte na zmizení sochy Svobody, Davidovou příští iluzí bude zmizení špinavé plínky. Je to mnohem praktičtější,“ uvedl Copperfieldův mluvčí s tím, že tajení dcery je mágův životní trik.
29.08.2011 23:05 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (56 článků)

Le Penova dcera spadla do prázdného bazénu a zlomila si páteř

 
Šéfka francouzské krajně pravicové Národní fronty Marine Le Penová si při pádu vážně poranila páteř. Spadla do prázdného bazénu.
19.05.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Marine Le Pen (8 článků)

Už se zelená všude. Mystérium je však snad vyřešeno: voda v bazénech má špatné pH

 
Byla to záhada a něco dosud nevídaného. Voda v olympijských bazénech pro skoky do vody a vodní pólo přes noc zezelenala. Nikdo si zprvu nedokázal vysvětlit, čím to je. Teprve důkladná analýza vzorku z bazénu podle pořadatelů odhalila, že má olympijská voda špatnou hladinu pH. V obou bazénech se prý příliš snížila její zásaditost. Problém se netýká jen bazénu pro plavecké soutěže, neboť ten má jako dočasná stavba vlastní filtraci.
11.08.2016 03:30 |

podobné články

ZABILI místostarostu Vytopila? Policie vyslechla i exmilence partnerky!

 
Brněnská kriminálka vyslýchá v souvislosti s pátečním zmizením místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila (ODS) řadu jeho kolegů a známých. Policejní mluvčí Pavel Šváb v úterý agentuře Mediafax řekl, že na stanici přišlo a ještě přijde podat svědectví řada jeho potenciálních kontaktů.
13.09.2011 13:15 |

podobné články

Policie našla mrtvolu místostarosty Vytopila!

 
Jihomoravští kriminalisté našli ve čtvrtek večer tělo mrtvého muže. Podle zdroje agentury Mediafax se jedná o pohřešovaného místostarostu Brna-Židenic Aleše Vytopila (ODS).
24.11.2011 21:20 |

podobné články

Policie vzala do vazby údajné vrahy místostarosty Vytopila

 
AKTUALIZOVÁNO. Městský soud v Brně vzal dnes do vazby muže a ženu, kteří jsou podezřelí z vraždy místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila (ODS). ČTK to řekla mluvčí soudu Gabriela Stočková. Mohli by se podle něj pokusit uprchnout anebo ovlivňovat svědky. Rozhodnutí ještě není pravomocné. Muž se proti němu na místě odvolal, žena si ponechala lhůtu na rozmyšlenou.
25.11.2011 15:15 |

podobné články

Jsou to vrazi Vytopila? Policie je vzala do vazby

 
Soud uvalil vazbu na sedmatřicetiletého muže a šestačtyřicetiletou ženu, kteří jsou podezřelí z vraždy místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila. Agentuře Mediafax to v sobotu řekla mluvčí Městského soudu v Brně Gabriela Stočková.
26.11.2011 07:45 |

podobné články

Podezřelí z vraždy politika Vytopila sedí ve vazbě! On byl vyžírka, ona chtěla druhou šanci!

 
Bývalí manželé Radka (45) a Filip (37) Onderkovi, které policisté mají za vrahy místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila (†36), poslal včera soudce do vazby. Mohli by se prý pokusit uprchnout nebo ovlivňovat svědky.
27.11.2011 12:05 |

podobné články

Tajemství vraždy místostarosty Vytopila: Tahle »kočka« ho zabila!

 
Bývalí manželé Radka (45) a Filip (37) Onderkovi jsou ve vazbě! Soud je tam poslal na základě důkazů, které policisté shromáždili k vraždě místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila.
28.11.2011 12:10 |

podobné články

To je trapas. Rihanna vytopila luxusní londýnský hotel

 
Zpěvačka Rihanna  (23) nezastavila kohoutek v koupelně svého pokoje londýnského hotelu Savoy, v němž bydlela. K incidentu došlo v neděli večer, kdy Rihanna vystupovala v Londýně v rámci britské soutěže X Factor. Luxusní pokoj, v němž stojí jedna noc dva tisíce liber – téměř šedesát tisíc korun – zcela vytopila.
29.11.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna vytopila luxusní londýnský hotel

 
Luxusní pokoj, v němž stojí jedna noc dva tisíce liber – téměř šedesát tisíc korun – zcela vytopila.
29.11.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)