Článek

David Slepička: V ČSSD je potřeba okamžité změny a sebereflexe

 
Výzva Místní organizace ČSSD v Týně nad Vltavou Mgr. Bohuslavu Sobotkovi, k vyvození osobní politické zodpovědnosti a okamžité rezignace na post předsedy ČSSD, která byla schválena všemi hlasy na členské schůzi 15. 10. 2016.
18.10.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)
Podobné články

Jihočeská ČSSD řekla Sobotkovi ne. A my máme svědectví přímo z konference, co se tam dělo

 
ROZHOVOR „Bohuslav Sobotka beze slova konferenci opustil,“ říká předseda místní organizace Týn nad Vltavou David Slepička po krajské konferenci ČSSD v Českých Budějovicích. Jihočeská ČSSD při ní nepodpořila Sobotkovu nominaci do čela strany. Místo něj navrhla Jeronýma Tejce. David Slepička v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil, co Bohuslavu Sobotkovi zazlívá. Podle něj selhal jako předseda strany i jako sociálnědemokratický premiér. „Pro mnohé z nás je skličující, že ČSSD má nyní v čele člověka, který ani netuší, co je dodržet své vlastní slovo,“ řekl nám David Slepička. Hned na úvod přiznal, že konferenční sobota byla velmi náročná a vyčerpávající.
29.01.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (652 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

„Řeknu to Sobotkovi do očí, když neuteče z naší schůze jako minule.“ Sociální demokrat z jihu vypěnil. Jde o Zimolu i dění ve straně

 
ROZHOVOR „Tady přeci nejde o Jiřího Zimolu, tady jde o privatizaci České strany sociálně demokratické pány Sobotka, Chovanec a spol,“ říká v souvislosti s vyškrtnutím bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátky předseda místní organizace ČSSD v Týně nad Vltavou David Slepička a mluví o bezprecedentním zneužití postavení ve vedení demokratické strany. Právě Slepička byl pro odstoupení Bohuslava Sobotky už po krajských volbách. „Možná by se vrcholné vedení ČSSD mělo zamyslet nad tím, jak je možné, že v jižních Čechách je někdo pod značkou ČSSD schopen vyhrát troje volby za sebou, zatímco Sobotka a spol prohráli, co se dalo,“ říká Slepička.
28.05.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Lidé od Hamáčka objíždějí republiku a slibují za podporu funkce. Místní funkcionář ČSSD otevřeně promluvil o praktikách před sjezdem

 
ROZHOVOR „Kandidatury lidí ze současného vedení považuji za trapné. Tito lidé dovedli ČSSD svou letitou prací z politického vrcholu téměř na dno,“ míní předseda místní organizace ČSSD v Týně nad Vltavou David Slepička. Vyjádřil se i ohledně jednoho z kandidátů na post předsedy, Jana Hamáčka. „Lidé, kteří stojí v pozadí kandidatury Hamáčka, objíždějí republiku a slibují a přesvědčují jednotlivé krajské předsedy o podpoře. Tu za post místopředsedy statutárního, tu za řadového a jinde za ministerské křeslo,“ říká David Slepička. Delegátům mimořádného sjezdu ČSSD napsal výzvu, kterou mají ParlamentníListy.cz k dispozici.
14.02.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (630 článků)

Pořádně naštvaný ,,socan", který ví o Sobotkovi své, promluvil. Odhalil, jak se stará garda chce zachránit

 
ROZHOVOR „Debakl a jasný vzkaz od voličů. Dávají nám poslední šanci, pokud se neprobereme, příště ve Sněmovně nebudeme,“ říká ke špatnému výsledku ČSSD ve volbách předseda místní organizace v Týnu nad Vltavou David Slepička. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jasně sdělil, kdo za to může. „Výsledek ČSSD, jak v jižních Čechách, tak v celé zemi, je výsledkem projektu ČSSD ala Sobotka, Chovanec, Zaorálek a spol.,“ říká rázně David Slepička, který z pozice své funkce vyzval Sobotku k rezignaci již v říjnu 2016.
25.10.2017 05:50 |

podobné články

Radní pomáhá vytopeným občanům města. Starosta se ho pokusil "popravit"

 
ROZHOVOR David Slepička (ČSSD) je radním města Týn nad Vltavou. Jako jeden z mála se rozhodl pokusit se pomoci zoufalým obyvatelům jedné ulice, které už přes patnáct let vyplavuje voda ze špatně udělané kanalizace. Město nedokázalo udělat kvalitní nápravu, projekt nedokončilo a zůstalo jen u slibů. Slepička jako jediný otevřeně začal za občany, kteří mají domy narušeny i po povodních z roku 2002, bojovat. Teď dostal přes prsty.
10.08.2013 15:10 |

podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1626 článků) , David Beckham (1012 článků)

Slepička po hattricku: Jen aby to takhle pokračovalo i dál, VIDEO

 
Český útočník klubu Dinamo Záhřeb Miroslav Slepička vstřelil v neděli v utkání chorvatské ligy čistý hattrick na hřišti týmu Sesvete.
20.04.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

2. předkolo LM: Slepička skóroval, Žilina prohrála na Maltě

 
Český útočník Dinama Záhřeb Miroslav Slepička pomohl vstřelenou brankou k výhře svého týmu nad slovinským Koperem 5:1 v úvodním zápase druhého předkola fotbalové Ligy mistrů.
13.07.2010 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Slepička dostal v druhé německé lize červenou kartu

 
Bývalý hráč Sparty Miroslav Slepička se zatím ve druhé německé lize trápí.
27.02.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

POSILA DO ÚTOKU! Spartě se na DVA ROKY upsal SLEPIČKA

 
Devětadvacetiletý útočník Miroslav Slepička se vrací do pražské Sparty.
17.06.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Slepička se vrací do Sparty, Sigmu posílí Heinz

 
Slepička na Letné podepsal smlouvu na dva roky s opcí
17.06.2011 14:45 |

podobné články

Slepička se vrací do Sparty. Přes dva roky byl v Záhřebu

 
Fotbalisty Sparty Praha posílí útočník Miroslav Slepička z Dinama Záhřeb. Na Letné v pátek podepsal smlouvu na dva roky s opcí na další sezonu. Slepičku lákala při jeho návratu ze zahraničí také mistrovská Plzeň, ale hráč dal přednost návratu do pražského klubu.
17.06.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Teplice – Sparta 0:1! Slepička zlomil kletbu!

 
Byl to zásah v pravou chvíli. Útočník Miroslav Slepička se trefil poprvé od svého letního návratu do Sparty, vystřelil rudým v Teplicích  výhru 1:0 a zlomil prokletí – Letenští na Stínadlech 10 let nevyhráli.
25.10.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Slepička zavraždil svého spolubydlícího kvůli kuřeti! Od soudu dostal 13,5 roku

 
Soud v Plzni vynesl rozsudek v případě vraždy, která se stala loni v prosinci na ubytovně v Tachově. Rostislav Slepička tehdy zavraždil svého spolubydlícího kvůli tomu, že se nemohli dohodnout, jak připravit kuře!
17.05.2013 17:30 |

podobné články

Superchlapi: Slepička má jet triatlon, jenže... Neumí plavat!

 
Že by si špatně přečetl pravidla soutěže? Jarda Slepička (50) z reality show Superchlapi totiž neumí plavat. V úvodní disciplíně triatlonu přitom musí uplavat celé dva kilometry!
09.05.2016 09:55 |

podobné články

Neuvěřitelná cesta ligového fotbalisty k zápasům v kleci. Slepička vyhrál bez mrknutí

 
Netrvalo to ani dvě minuty a bývalý fotbalový reprezentant Miroslav Slepička, který kdysi oblékal dres Sparty či Liberce, knokautoval svého soupeře Tomáše Vránu. Byla to přitom jeho premiéra v MMA.
13.11.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Z rokování ČSSD: Hašek vytáhl na Sobotku Masaryka a poslal vzkaz Dienstbierovi

 
Sociálním demokratům Milanu Chovancovi a Lubomíru Zaorálkovi schází sebereflexe. Během jednání ÚVV ČSSD to novinářům řekl bývalý statutární místopředseda sociální demokracie Michal Hašek. Reagoval tak na slova Jiřího Dienstbiera, že údajným pučistům schází dostatek sebereflexe za své činy.
10.11.2013 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2394 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Michal Hašek (2309 článků)

Seďa (ČSSD): Proč schází sebereflexe

 
Sebereflexe či pohled do zpětného zrcátka je vždy potřebný. Ovšem zároveň by nemělo být politicky přijatelné, že kdo nic nedělá, nic nepokazí.
29.12.2017 16:25 |

podobné články

Už to praská: Vypadni, Sobotko, vyzvali členové ČSSD svého předsedu

 
Již podruhé kontaktoval předseda místní organizace Týn nad Vltavou David Slepička (ČSSD) své kolegy spolustraníky. Důvod je prostý – žádá „hlavu“ předsedy strany Bohuslava Sobotky (ČSSD).
15.11.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)