Článek

David Slepička: V ČSSD je potřeba okamžité změny a sebereflexe

 
Výzva Místní organizace ČSSD v Týně nad Vltavou Mgr. Bohuslavu Sobotkovi, k vyvození osobní politické zodpovědnosti a okamžité rezignace na post předsedy ČSSD, která byla schválena všemi hlasy na členské schůzi 15. 10. 2016.
18.10.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7832 článků)
Podobné články

Radní pomáhá vytopeným občanům města. Starosta se ho pokusil "popravit"

 
ROZHOVOR David Slepička (ČSSD) je radním města Týn nad Vltavou. Jako jeden z mála se rozhodl pokusit se pomoci zoufalým obyvatelům jedné ulice, které už přes patnáct let vyplavuje voda ze špatně udělané kanalizace. Město nedokázalo udělat kvalitní nápravu, projekt nedokončilo a zůstalo jen u slibů. Slepička jako jediný otevřeně začal za občany, kteří mají domy narušeny i po povodních z roku 2002, bojovat. Teď dostal přes prsty.
10.08.2013 15:10 |

podobné články

Slepička po hattricku: Jen aby to takhle pokračovalo i dál, VIDEO

 
Český útočník klubu Dinamo Záhřeb Miroslav Slepička vstřelil v neděli v utkání chorvatské ligy čistý hattrick na hřišti týmu Sesvete.
20.04.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

2. předkolo LM: Slepička skóroval, Žilina prohrála na Maltě

 
Český útočník Dinama Záhřeb Miroslav Slepička pomohl vstřelenou brankou k výhře svého týmu nad slovinským Koperem 5:1 v úvodním zápase druhého předkola fotbalové Ligy mistrů.
13.07.2010 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Slepička dostal v druhé německé lize červenou kartu

 
Bývalý hráč Sparty Miroslav Slepička se zatím ve druhé německé lize trápí.
27.02.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

POSILA DO ÚTOKU! Spartě se na DVA ROKY upsal SLEPIČKA

 
Devětadvacetiletý útočník Miroslav Slepička se vrací do pražské Sparty.
17.06.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Slepička se vrací do Sparty, Sigmu posílí Heinz

 
Slepička na Letné podepsal smlouvu na dva roky s opcí
17.06.2011 14:45 |

podobné články

Slepička se vrací do Sparty. Přes dva roky byl v Záhřebu

 
Fotbalisty Sparty Praha posílí útočník Miroslav Slepička z Dinama Záhřeb. Na Letné v pátek podepsal smlouvu na dva roky s opcí na další sezonu. Slepičku lákala při jeho návratu ze zahraničí také mistrovská Plzeň, ale hráč dal přednost návratu do pražského klubu.
17.06.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Teplice – Sparta 0:1! Slepička zlomil kletbu!

 
Byl to zásah v pravou chvíli. Útočník Miroslav Slepička se trefil poprvé od svého letního návratu do Sparty, vystřelil rudým v Teplicích  výhru 1:0 a zlomil prokletí – Letenští na Stínadlech 10 let nevyhráli.
25.10.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

Slepička zavraždil svého spolubydlícího kvůli kuřeti! Od soudu dostal 13,5 roku

 
Soud v Plzni vynesl rozsudek v případě vraždy, která se stala loni v prosinci na ubytovně v Tachově. Rostislav Slepička tehdy zavraždil svého spolubydlícího kvůli tomu, že se nemohli dohodnout, jak připravit kuře!
17.05.2013 17:30 |

podobné články

Superchlapi: Slepička má jet triatlon, jenže... Neumí plavat!

 
Že by si špatně přečetl pravidla soutěže? Jarda Slepička (50) z reality show Superchlapi totiž neumí plavat. V úvodní disciplíně triatlonu přitom musí uplavat celé dva kilometry!
09.05.2016 09:55 |

podobné články

Neuvěřitelná cesta ligového fotbalisty k zápasům v kleci. Slepička vyhrál bez mrknutí

 
Netrvalo to ani dvě minuty a bývalý fotbalový reprezentant Miroslav Slepička, který kdysi oblékal dres Sparty či Liberce, knokautoval svého soupeře Tomáše Vránu. Byla to přitom jeho premiéra v MMA.
13.11.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Slepička (11 článků)

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1492 článků) , David Beckham (975 článků)

Z rokování ČSSD: Hašek vytáhl na Sobotku Masaryka a poslal vzkaz Dienstbierovi

 
Sociálním demokratům Milanu Chovancovi a Lubomíru Zaorálkovi schází sebereflexe. Během jednání ÚVV ČSSD to novinářům řekl bývalý statutární místopředseda sociální demokracie Michal Hašek. Reagoval tak na slova Jiřího Dienstbiera, že údajným pučistům schází dostatek sebereflexe za své činy.
10.11.2013 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1838 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Michal Hašek (2249 článků)

Už to praská: Vypadni, Sobotko, vyzvali členové ČSSD svého předsedu

 
Již podruhé kontaktoval předseda místní organizace Týn nad Vltavou David Slepička (ČSSD) své kolegy spolustraníky. Důvod je prostý – žádá „hlavu“ předsedy strany Bohuslava Sobotky (ČSSD).
15.11.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7832 článků)

Předsedo Sobotko, odejdi. Tvoje slovo neplatí, lidé ti už nevěří. Šéf vzbouřených straníků nám řekl, jak to chodí v ČSSD

 
ROZHOVOR První místní organizace ČSSD vyzvala v reakci na neuspokojivý volební výsledek předsedu strany Bohuslava Sobotku k rezignaci. Jde o partajní buňku v Týně nad Vltavou. Její předseda David Slepička ParlamentnímListům.cz objasnil, co jemu a jeho spolustraníkům na předsedovi vadí, a naznačil též, jak probíhalo řízení kampaně ke krajským a senátním volbám.
19.10.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7832 článků)

Jaroslav Kratochvíl: Předvolební námluvy

 
Krajské volby skončily naprostým výpraskem ČSSD. Za rok půjdeme k volbám daleko důležitějším a jestli nenastane sebereflexe a hluboké změny ve vedení ČSSD tak trend s úbytkem voličů bude daleko propastnější. Občané již začínají mít dost nerozhodného Sobotky, který si nedokáže zjednat pořádek ve vládě a ministři si dělají, co se jim líbí a nebo hodí.
08.11.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kratochvíl (15 článků)

Ostravská ČSSD potvrdila vyloučení primátora Kajnara ze strany

 
Vedení ostravské ČSSD dnes potvrdilo zrušení členství ve straně ostravskému primátorovi Petru Kajnarovi. Na dnešním jednání Okresního výkonného výboru ČSSD Ostrava se pro jeho odchod ze strany vyslovilo 15 z 16 přítomných členů. Informaci ČTK potvrdil předseda ostravských sociálních demokratů Adam Rykala. Spolustraníci primátorovi vytýkají žaloby, které na stranu podal před podzimními předčasnými volbami do Poslanecké sněmovny. Kajnar se může ještě odvolat k okresní konferenci, která se koná v březnu. Vyjádření primátora se dnes ČTK nepodařilo získat, už dříve však uvedl, že ČSSD chybí sebereflexe.
24.02.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Adam Rykala (31 článků)

Sobotka se pravděpodobně obává Zemanovy kritiky, proto ho nezve na sjezd ČSSD

 
Prezident Miloš Zeman naznačil, že premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka ho nepozval na březnový volební sjezd strany možná proto, že se obával kritiky volebních výsledků ČSSD a jejich nedostatečné analýzy. Strana bez sebereflexe je odsouzena k ustupování na okraj politického dění, řekl Zeman, který ČSSD v minulosti vedl. Prezident v rozhovoru pro dnešní Deník řekl, že Sobotka dostal v krajích nominace na předsedu aklamací, tedy veřejným projevem souhlasu, nikoliv volbou.
10.01.2015 06:27 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7832 článků) , Miloš Zeman (15951 článků)

VIDEO: Havlovo letiště mě nezajímá! David Černý parodoval Klause

 
Výtvarník David Černý si při přejmenování ruzyňského letiště na Letiště Václava Havla neodpustil malou parodii. Na mušku si vzal prezidenta Václava Klause, který se z akce omluvil, přestože prý neměl žádný oficiální program. Další články k tématu: Ruzyně je už minulostí. Vítejte na Letišti Václava Havla Sport je směšný jako moje červená bestie, říká David Černý Výtvarník David Černý musí natočit videoomluvu Knížákovi V Poznani mají 3D digitální sochu Golema. Autorem je David Černý David Černý věnuje politikům fontánu z penisů Před 23 lety neslavil Václav Havel, ale Ferdinand Vaněk v Rudém právu Fenič: Havlovo letiště je tečkou, teď nás čeká Klausův tržní mechanismus
05.10.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4389 článků) , Václav Klaus (8386 článků) , David Černý (233 článků) , Václav Černý (44 článků)