Článek

Dámy, máte odvahu na zmáčknutí tohohle antistresového balónku?

 
Tahle perfektní vychytávka potěší obzvlášť dámské publikum. Konečně se na trhu objevil antistresový balónek ve tvaru varlat. Dámy, tohle musíte mít!
11.09.2016 10:35 |

podobné články

Podobné články

Nevšední výtvory z nafukovacích balónků

 
Britka Thelma Levett se více jak patnáct let zabývá tvořením čehokoliv z nafukovacích balónků. Zvládne vše od kola po šaty. V poslední době dokonce vytvořila svatební šaty Kate Middleton, na které spotřebovala neuvěřitelných pět tisíc balónků.
02.08.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (890 článků)

Stačí 40 hodin a máte z bytu hobití chýši

 
Američan Jeremy Telford se už přes deset let živí skládáním nafukovacích balónků, ze kterých umí vytvořit prakticky cokoliv. Inspiraci pro své poslední dílo čerpal v knihách slavného spisovatele J. R. R. Tolkiena. Ve svém obývacím pokoji totiž vytvořil domov Bilba a Froda Pytlíkových z celkem 2600 balónků.
21.11.2012 19:40 |

podobné články

Super náfuka: Nosem nafoukne 23 balónků za 3 minuty!

 
Zpočátku to byla sranda. Ale teď je z toho Guinessův rekord - American Andrew Dahl se stal rekordmanem v nafukování balónků přes nozdry!
08.10.2010 15:25 |

podobné články

Létající dům: Vzhůru do oblak se stovkami nafukovacích balonků!

 
Ve filmu Vzhůru do oblak od společnosti Pixar postavili dům tak, aby se díky stovkám balonků naplněných heliem vznesl vzhůru. Teď se to podařilo i v praxi.
08.03.2011 11:05 |

podobné články

Odvážlivci se v Praze zlili vodou počasí nepočasí, vyházeli 35 000 balónků

 
Desítky odvážlivců se v sobotu večer rozhodly dokázat, že ani nepříznivé počasí nemůže zkazit pravou letní zábavu. V pražských Žlutých lázních se dva týmy otužilců utkaly v balónkové bitvě. Během 17 minut po sobě vyházeli přes 35 000 balónků naplněných vodou a vytvořili tak nový český rekord.
22.07.2012 16:20 |

podobné články

Nejmasovější balónkové bitvy všech dob se zúčastnilo 12 tisíc lidí

 
Házení balónků naplněných vodou patří k oblíbeným klukovinám. Jak se ale zdá, i z takové dětinské činnosti se dá udělat masová akce hodná zápisu do Guinnessovy knihy rekordů. Minulý týden to dokázali studenti z univerzity v americkém Kentucky, kteří v Lexingtonu zorganizovali balónkovou bitvu. Na fotbalovém hřišti se nakonec sešlo 11 622 lidí, kteří po sobě hodili téměř 240 000 balónků naplněných vodou.
28.08.2012 18:50 |

podobné články

Policejní kontroly s vyšetřením očí: Dýchnout do balónku a jít na oční!

 
Kontrola dokladů, fouknutí do balónku a oční vyšetření... Tak nově probíhají kontroly dopravních policistů v rámci akce »Bezpečně za volantem – péče o zrak«. První dobrovolné prohlídky šoférů se včera odehrály v Bosonohách u Brna, kde optometristé změřili kvalitu jejich vidění v silničním provozu.
23.04.2013 11:50 |

podobné články

Policejní kontroly s vyšetřením očí: Dýchnout do balónku a jít na oční!

 
Kontrola dokladů, fouknutí do balónku a oční vyšetření... Tak nově probíhají kontroly dopravních policistů v rámci akce »Bezpečně za volantem – péče o zrak«. První dobrovolné prohlídky šoférů se včera odehrály v Bosonohách u Brna, kde optometristé změřili kvalitu jejich vidění v silničním provozu.
24.04.2013 02:10 |

podobné články

4000 nafukovacích balónků odnesly desetiletou dívenku

 
Jako v animovaném filmu Vzhůru do oblak se cítila teprve desetiletá dívenka v ruském městě Saratov. Zavěsili ji tam totiž za tisíce nafukovacích pouťových balónků, které ji vynesly vysoko do vzduchu.
21.09.2015 16:20 |

podobné články

Prasknutí balónku je hlasitější než výstřel z pistole. Může vážně poškodit sluch

 
Praskání nafukovacích balónků na party bývá kratochvílí především pro výrostky. Obrovské rány provázené leknutím těch, kteří výstřel nečekali, je velmi baví. Jenže tato škodolibost může vážně ohrozit sluch lidí v uzavřené místnosti. Její hlučnost je totiž vyšší než u výstřelu ze zbraně ráže dvanáct. A může v některých případech vyvolat i trvalé poškození sluchového orgánu.
07.02.2017 13:30 |

podobné články

Naučte se splachovat po sobě záchod, vyzývá kampaň v Singapuru

 
Spláchnout záchod - to je základní dovednost, kterou se zřejmě Singapurci zatím nenaučili příliš ovládat. Jednoduchý krok zmáčknutí knoflíků nebo zatahání za splachovadlo jim činí takové potíže, že bylo za jeho nedodržení nutné zavést pokutu 150 singapurských dolarů (téměř 2200 korun).
20.12.2010 08:45 |

podobné články

Ženě po zmáčknutí dálkového ovládání explodovalo auto

 
Bylo to jako scéna z bondovky. Se zmáčknutím tlačítka dálkového ovládání explodoval zaparkovaný vůz. Američanka Jackie Sugrueová je z nedělní exploze svého auta stále v šoku. Chybělo totiž málo a mohlo dojít k tragédii. Příčinou výbuchu bylo podle vyšetřovatelů vznícení výparů z nádrže s acetylénem, kterou měla žena v kufru, informoval The Boston Globe.
31.01.2013 21:15 |

podobné články

SAGAN PROVOKOVAL: Omlouvám se všem, kterých jsem se dotkl

 
Slovenský cyklista Peter Sagan je zvíře! Poté, co sklidil kritiku za zmáčknutí zadečku jedné z hostesek, omluvil se. Poslal vzkaz samotné Maye i všem, kteří nepochopili, proč měl tak dobrou náladu. Ale měl se vůbec omlouvat?
02.04.2013 10:40 |

podobné články

Snímky, které zasáhnou duši: Ty nejdojemnější fotografie roku 2013!

 
Jsou fotografie, které zaujmou nebo pobaví, ale jsou i snímky, které se člověku vryjí nesmazatelně do paměti. Některé životní události možná trvaly jen několik okamžiků, ale díky zmáčknutí spouště fotoaparátu se staly nesmrtelnými.
25.12.2013 06:37 |

podobné články

Orgasmus na povel? Americký vědec vytvořil zařízení, které vám jej přivodí jen díky zmáčknutí knoflíku!

 
K dosažení "orgasmu":http://www.extra.cz/tema/orgasmus potřebují některé ženy pořádně dlouhou dobu. Ačkoliv to zní naprosto děsivě, faktem je, že v dnešní uspěchané době máme nejen na "spánek":http://www.extra.cz/tema/spanek, ale třeba i na sex jen určitou odměřenou dobu.
05.03.2014 20:00 |

podobné články

Sedmnáctipatrová budova se při demolici zřítila jako domeček z karet

 
Během pár sekund se při kontrolované explozi zřítila 17patrová budova v areálu vyšší odborné školy v Detroitu. Zajímavostí je, že právo na zmáčknutí detonátoru se dražilo v aukci, napsala agentura Reuters.
22.12.2014 10:56 |

podobné články

Zindulka o sebevraždě Brodského: Zavinila ji návštěva u Horníčka?!

 
Letos je to 15 let, co spáchal sebevraždu zastřelením Vlastimil Brodský  (†81) . O možném důvodu zmáčknutí spouště teď promluvil jeho kamarád Stanislav Zindulka (85).
22.06.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Brodský (91 článků) , Stanislav Zindulka (41 článků)

Exkluzivní zpověď nového Muže roku: Boj o tohohle krasavce právě začíná

 
Novopečený Muž roku Martin Gardavský (24) ihned po své vítězství poskytl Super.cz rozhovor. Nejzajímavější, hlavně pro ženy, je to, že pohledný a navíc vtipný Martin je momentálně nezadaný. Dámy, máte šanci ulovit největšího krasavce České republiky!
27.08.2011 14:30 |

podobné články

Co nedělat, když máte citlivou pleť?

 
Máte citlivou pleť, která podrážděně reaguje na celou řadu podnětů? Umíme si představit, jak je to nepříjemné a stejně tak i další spousta žen a dívek, které mají stejný problém. S citlivou pletí je to jako na houpačce. Zatímco jeden den si užíváte relativní klid, druhý den je všechno jinak. Pokud máte citlivou pleť, pak byste měli vědět, co rozhodně nedělat, abyste jí zbytečně nedráždili. Pojďme si společně v dnešním článku říci, čemu byste se měli vyvarovat, pokud je vaše pleť hodně citlivá. I zdánlivé maličkosti pro vás totiž představují hrozbu, které byste se měli ve svém vlastním zájmu vyhnout co možná nejširším obloukem. Pokud máte citlivou pleť, tohle určitě nedělejte! Nepoužívejte výrobky, které neznáte Mnoho žen a dívek si často pořídí kosmetiku, ať už pečující nebo dekorativní, o které vlastně vůbec nic neví. A co víc, ani se nezajímají o složení, což je první krok k problému. Druhým krokem je její následné použití, po kterém se může dostavit nepříjemná reakce. Určitě to chcete riskovat? Citlivá pleť si vyžaduje přísnou kontrolu přípravků, které používáte, proto jim pokaždé věnujte dostatek času. Nezapomínejte na čištění pleti V současné době se drtivá většina žen líčí, což není žádný překvapující jev. Na co ale mnoho z nich zapomíná, přičemž velmi často vědomě a schválně, je odličování. Tomu je potřeba věnovat pozornost v každém případě a je úplně jedno, zda je vaše pleť citlivá nebo ne. Než se tedy odeberete do postele, vždy si pleť vyčistěte a nikdy tento proces, který je možná nudný a zdlouhavý, nevynechávejte. Nevystavujte se zbytečně sluníčku Sluneční paprsky, které se na obloze po dlouhé zimě objevují, jsou pro nás obrovským lákadlem. Zima totiž byla dlouhá, sluníčka jsme si moc neužili a není se tak čemu divit, že si to teď chceme vynahradit. Kdo ale má citlivou pleť, ten by to... Čtěte více Příspěvek Co nedělat, když máte citlivou pleť? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.04.2017 05:25 |

podobné články