Článek

Další trapné gesto hollywoodské nešťastnice: Nejzoufalejší americká herečka ukazovala kalhotky na bruslení

 
Americká herečka Phoebe Price  (43) marně touží po rozšíření své filmografie. Režiséři ji obsadili jen do několika málo epizodních rolí (například seriálu Akta X), ale pak na ni zapomněli.
07.01.2016 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)
Podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1018 článků) , Cristiano Ronaldo (472 článků) , Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Věci veřejné á la Drábek: Trapné, trapné, trapné

 
Věci veřejné machrují. Místo reforem a bez ohledu na koaliční partnery. Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek celou mediální kauzu kolem nejmenší vládní strany hodnotí stručně: Trapné, trapné, trapné.
15.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Trapné, trapné, trapné, komentoval ministr Drábek aféry VV

 
Aféry Věcí veřejných jejich koaličního partnera netěší. „Nerozumím jim a vlastně nechci rozumět,“ uvedl ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) v nedělním diskusním pořadu na TV Prima. Podle něj je chování VV "trapné, trapné, trapné..." Situaci považuje TOP 09 za vážnou, ale zároveň chce dokončit reformy.
15.05.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Obří kalhotky královny Viktorie byly vydraženy za více než čtvrt milionu

 
Hedvábné spodní prádlo britské královny Viktorie vypadá jako velký kus povlečení. Jedny kalhotky byly vydraženy ve skotském Edinburghu. Nový majitel za ně zaplatil v přepočtu více než 293 tisíc korun. Další články k tématu: VIDEO: Kalhotky se za jedno století zkrátily o 75 centimetrů Jennifer Lopezová nosí stahovací kalhotky jako Bridget Jonesová Chcete pevný a kulatý zadeček? Řešením jsou kalhotky s vycpávkami Šílené japonské vynálezy: automat na použité kalhotky a metrověšák na bradu
02.11.2011 16:25 |

podobné články

NHL 13 posune kupředu nový systém bruslení

 
Sami EA to nazývají největší novinkou od NHL 07, kdy se ve hře objevil Skill Stick. Novému a řádně vylepšenému bruslení se říká True Performance Skating a jedná se v podstatě o bruslení na základě reálných fyzikálních zákonů. Bruselní, coby základ hokeje, má být v NHL 13 vylepšeno natolik, že má prý přesně replikovat “výbušnost, energii a maximální rychlost...
10.12.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2158 článků)

Neriskujte životy, na bruslení na Prýglu zapomeňte! Už se tu probořili dva lidé

 
Tuhle zimu už bruslení na brněnské přehradě oželte! Jasné doporučení vysílají směrem k veřejnosti brněnští strážníci. Upozorňují, že led nemá vlivem napouštění nádrže potřebnou pevnost a vzhledem k očekávanému oteplení se podmínky pro bruslení ještě zhorší.
05.03.2018 12:40 |

podobné články

Řekněte, jaké nosíte kalhotky a zjistěte, jaká jste!

 
Kalhotky, které nejčastěji oblékáte, o vás prozradí mnohem více, než si myslíte. Zatímco váš outfit dělá první dojem, kalhotky dělají ten poslední. Dáváte přednost pohodlným bombarďákům po vzoru Bridget Jones, nebo nedáte dopustit na svůdnou krajku? Zjistěte s námi, co o vás prozradí vaše oblíbené kalhotky!
12.09.2014 08:05 |

podobné články

Nejzoufalejší americká herečka už neví, jak na sebe upozornit: Navlékla se jen do igelitu a předváděla lascivní pózy Miley Cyrus

 
Věčná čekatelka na filmové role Phoebe Price  (43) už dávno zjistila, že se do Hollywoodu jen tak nedostane. Herečka, která se objevila v několika málo bezvýznamných rolích, však na sebe v Los Angeles neustále upozorňuje a doufá, že se na ni přeci jen usměje štěstí.
16.10.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (853 článků) , Phoebe Price (27 článků)

Nejzoufalejší americká herečka oslaví Halloween v kostýmu policistky: Vypadá ale spíše jako prostitutka

 
Letošní Halloween je vítanou příležitostí pro věčnou čekatelku na filmové role Phoebe Price  (43) . Herečka už několik let doslova žadoní o velkou hollywoodskou roli.
31.10.2015 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)

Ostrava bude mít na centrálním náměstí velké kluziště

 
Ostrava bude mít od konce listopadu do začátku ledna příštího roku na centrálním Masarykově náměstí velkou ledovou plochu na bruslení. Radnice tím chce hlavně během vánočních svátků zatraktivnit centrum města. Kromě bruslení pro veřejnost chce na kluzišti pořádat předvánoční koncerty, diskotéky, exhibice krasobruslařů nebo muzikály. Novinářům to dnes řekli zástupci města.
05.10.2010 12:30 |

podobné články

NHL 13 bude mít demo a předvádí vám ovládání bruslení

 
Pro demachtivé hráče přinesla tiskovka EA klíčovou informaci – na X360 se demo NHL 13 objeví 21. srpna a na PS3 o den později. V jeho rámci se vám představí hned čtyři módy, jaké to budou si ale musíme nějakou chvíli počkat. Mezitím se můžete podívat na kladně přijatý nový styl bruslení True Performance Skating, které vám tenhle trailer představí. A to včetně detailů,...
17.12.2010 16:35 |

podobné články

Důchodce se v Praze asi utopil při bruslení, jeho tělo našli pod ledem

 
Zhruba sedmdesátiletý muž zřejmě utonul v Praze při bruslení v zátoce u jachtklubu v Podolí. Pražští policisté po něm pátrali asi tři hodiny, jeho tělo našli pod ledem.
03.01.2011 17:05 |

podobné články

Liberec: Víkendové bruslení pro děti nyní o třetinu levnější

 
Od února platí nová pravidla pro veřejné bruslení ve Sport parku Liberec.
07.02.2011 11:55 |

podobné články

ŠÍLENÝ OTUŽILEC! Po bruslení následuje ledová koupel...

 
Nor na tomto videu se umí dobře bavit. Lední bruslení spojil s velkým otužováním.
10.02.2011 11:20 |

podobné články

VIDEO: HIT letošní zimy. Bruslení na jezerech a přehradách!

 
V Česku se stále více stává velikým hitem bruslení na zamrzlých vodních plochách v krásné přírodě. Bruslit se dá třeba na Máchově jezeře, na mostecké Matyldě nebo na Labi.
25.02.2011 18:00 |

podobné články

Nový systém bruslení z NHL 13 naživo

 
V tiskové zprávě na konci minulého týdne už vám EA Sports řekli, že onou „převratnou“ novinkou v NHL 13 bude realistické bruslení a nyní se vám jej snaží předvést na záběrech nového videa. Nápad je to dozajista dobrý, když už je ve hře (docela dobře fungující) reálné zpracování hitů a poměrně propracované míchání s hokejkou. Aby mohlo realisticky zpracované...
21.05.2012 17:35 |

podobné články

Nově zpracované bruslení na videu z NHL 13, tentokrát pořádně

 
Pokud vám přes den bylo vedro a potřebujete se něčím zchladit, doporučuju nové video z NHL13 (případně trojici obrázků), které konečně v rozumné míře ukazuje hlavní novinky letošního ročníku. Zejména tedy nově zpracované bruslení, které je od minulých ročníků lehce rozpoznatelné už jen ze záběrů. Šance, že tohle vylepšení tedy nebude jenom novinkou formální,...
28.05.2012 21:45 |

podobné články

Bruslení mi moc nejde, říká Bauer, ale bude bojovat

 
Bruslení prý letos Lukáši Bauerovi moc nejde, i proto se nepovažuje za adepta na medaili v nedělním olympijském závodu běžců na lyžích na 50 kilometrů volnou technikou. Na druhou stranu se ale cítí dobře. "Jsem zdravý jako rybička," usmíval se v areálu Laura v Krasné Poljaně. 
22.02.2014 12:10 |

podobné články

Bruslení v přírodě je krásné i nebezpečné: Jak se vyvarovat pádu pod led a co dělat, když se to stane?

 
Pokud patříte k milovníkům bruslení či hokeje, aktuální počasí vám nejspíš dělá radost. Bruslit se totiž díky teplotám pod nulou dá nejen na zimních stadionech, ale i venku v přírodě. I přes nepopiratelnou romantiku s sebou ovšem volná příroda nese i svá úskalí. Zábava se snadno může zvrtnout v děsivé nebezpečí, když led začne praskat, nebo se nedejbože úplně rozlomí. A vyplatí se vědět, co v takovém případě dělat, nebo jak tomu předejít.
23.01.2017 08:10 |

podobné články