Článek

Další průšvih zlobivého gymnasty. Mistr světa celou noc flámoval a jede z OH domů!

 
Dopustil se něčeho, co se absolutně neslučuje s chováním olympionika, jehož čekají závody. Nizozemský gymnasta Yuri van Gelder proflámoval v Riu de Janeiro celou noc a byl z toho důvodu vyhozen z  her. Bývalý mistr světa se přitom kvalifikoval do finále soutěže na kruzích a v pondělí mohl usilovat o medaili.
09.08.2016 11:50 |

podobné články

Podobné články

Masakr v Tunisu: V muzeu našli dva živé, skrývali se celou noc

 
Celou noc se báli vyjít ven! Dva španělští turisté se celou noc skrývali v útrobách muzea a čekali na záchranu. Objevili je až několik hodin poté, co byli dva útočníci zastřeleni a tři další utekli. Mezi oběťmi, jejichž počet stoupl, naštěstí nejsou žádní Češi.
19.03.2015 12:55 |

podobné články

Rozvod potvrzen! Seal: Neshodovali jsme se. Heidi: Moc flámoval

 
Další hollywoodská pohádka je u konce. Manželství zpěváka Seala (48) a Heidi Klum (38) procházelo v posledních měsících zcela nepozorovaně krizí, až se nakonec definitivně rozpadlo! Rozchod je oficiální. Potvrdili ho oba manželé.
23.01.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (509 článků) , Seal (181 článků)

Borec: Vyzkoušel 17 tisíc hospod

 
Anglický milovník piva flámoval systematicky celých 5 let!
06.06.2010 12:55 |

podobné články

Schwarzenberg o Verešové: Dohromady jsme se dali na party

 
Kníže Karel Schwarzenberg byl jedním z hostů Karlovarského festivalu. Markétě prozradil, že v pátek dlouze flámoval. Při popíjení se dal dohromady s Andreou Verešovou, která ho poté doprovázela při slavnostním zakončení.
11.07.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1050 článků) , Karel Schwarzenberg (3581 článků)

Zimní kamasutra: Každý den se zahřejte v jiné poloze

 
Začíná zima, venku si moc tepla neužijeme, a proto se stahujeme do postelí ve vytopených bytech. Co tam celé večery dělat? Milovat se. Každý den zkuste něco nového. Tady máte inspiraci. Některé sexuální polohy jsou spíše pro zdatné gymnasty, pokud jste ale průměrný Čech a souložíte dvakrát až třikrát týdně, najdete si v seriálu, který bude vycházet každý týden, vždy takové, které dokáže téměř každý.
02.11.2015 23:20 |

podobné články

Dokázal by to i Hašek? Americký gólman předvedl zákrok sezony a uchvátil svět

 
Mají toho hodně společného. Chytají atypickým způsobem, nezvyklým pro gólmany v NHL, oba by mohli být zdatnými gymnasty a oba opanují svojí éru. Americký gólman Jonathan Quick dal v noci vzpomenout na Dominátora s číslem 39!
29.03.2016 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Jonathan Quick (3 články)

Hrůzné zranění francouzského gymnasty. K tomuhle nás donutili, zlobí se hvězdný Němec

 
Úvodní den gymnastických soutěží na olympijských hrách v Riu de Janeiro poznamenala 2 těžká zranění. V bolestné agonii skončila sobotní kvalifikace víceboje pro Francouze Samira Ait Saida, jenž si zlomil holeň, a Němce Andrease Tobu s přetrženým předním zkříženým vazem v koleni. Tobův krajan Fabian Hambüchen viní z ošklivých karambolů současný systém bodování.
07.08.2016 14:25 |

podobné články

Poslední dubnová noc patří tradičně pálení čarodějnic

 
VIDEO. Milovníci tradiční jarní zábavy stráví dnešní noc pod širým nebem s vatrami a čarodějnickým rejem. Na noc známou jako jako filipojakubská, Valpuržina noc nebo noc Beltine pořadatelé chystají na mnoha místech Česka hudební program, soutěže a hry pro děti i dospělé. Vrcholem akcí budou ohně, v nichž se budou symbolicky upalovat čarodějnice.
30.04.2012 10:30 |

podobné články

Brexit: Průšvih, průšvih, průšvih. Takto „cvakají zadnice“ jednotlivým zemím EU

 
Internetový server Politico hodnotí, jaké dopady by měl odchod Velké Británie z EU na jednotlivé členské státy. Například Belgie, Irsko a Řecko by tratily v prvé řadě ekonomicky. Zatímco ve Francii či Nizozemsku by zase brexit způsobil další nárůst euroskepticismu.
22.06.2016 11:05 |

podobné články

Davové šílenství? Rodiče v Plzni čekali na zápis prvňáků i celou noc! Proč?

 
V Plzni dnes začaly zápisy dětí do prvních tříd a strhlo se něco jako davové šílenství! Do škol totiž nastupují silné populační ročníky, takže se nemusí v každé škole dostat na všechny zájemce. A tak řadu rodičů čekala bezesná noc. Vypravili se totiž ke "své" škole a někteří rodiče tam ve frontě čekali kvůli pořadí svého synáčka či dcerušky při zápisu celou noc. Tomu se říká rodičovská obětavost!
15.01.2014 12:00 |

podobné články

Dva Rumuni unesli, zbili a celou noc znásilňovali mladou dívku na Domažlicku!

 
Otřesnou noc si prožila teprve dvaadvacetiletá dívka z Plzně. Dva Rumuni ji nabrali do auta a celou noc ji znásilňovali. Dívka kladla odpor, a tak ji brutálně zbili. Policistům se je podařilo chytit a oba už jsou ve vazbě.
08.03.2016 16:40 |

podobné články

Pohřešovanou Míšu (18) unesli tři muži: V karavanu ji drželi celou noc! Znásilnili ji?

 
Unesli ji, odvezli na Moravu, kde ji celou noc drželi v karavanu, a nelze vyloučit, že ji i znásilnili. Osmnáctiletá Míša R. z Vysočiny si prožila noc hrůzy. Naštěstí se jí od trojice únosců podařilo utéct.
19.08.2016 14:45 |

podobné články

Erotický kalendář aneb Parodie na Pavla Novotného a podobné kalendáře!

 
Hanbatý kalendář zlobivého synka Pavla Novotného (28), který nafotil v letovisku na české riviéře u Máchova jezera, se už brzy po svém uvedení stal legendou. Proč by ho jinak následovaly další „fotoparády“, jako třeba ta následující?
16.07.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (456 článků)

Ariana a Raven: Zlobivého rošťáka, nebo perspektivního partnera?

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, ráda čtu vaše dotazy a promyšlené odpovědi na ně. Líbí se mi vaše myšlení a netradiční životní postoj. Zdá se mi, že dokážete poznat pravé jádro problémů a mnoha lidem tak pomoci.
09.12.2009 08:05 |

podobné články

VIDEO Beckham jako pořadatel. Chytil zlobivého fanouška

 
Rozlučka Garyho Nevillea měla zajímavou vsuvku
25.05.2011 15:55 |

podobné články

Drsná výchova: Fotbalista Wayne Rooney zahrabal zlobivého synka po hlavu do písku

 
O britském fotbalistovi Waynu Rooneym (25) se poslední dobou psalo nejvíce kvůli transplantaci vlasů, kterou podstoupil kvůli svým ustupujícím koutům. Svým novým zjevem byl tak nadšený, že své fanoušky na Twitteru obšťastnil hned několika fotografiemi s novými nastřelenými vlasy. V těchto dnech si však Rooney užívá dovolenou s rodinou a přáteli na Barbadosu, kde si hodlal na chvíli odpočinout od pobíhajícího osmnáctiměsíčního synka Kaie. Tak jej spolu s manželkou Coleen zahrabali do písku tak, že mu koukala jen hlava. Oba tak měli chvilku klid.
20.06.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Wayne Rooney (97 článků)

INSPIRACE: Podívejte se na NEJLEPŠÍ DÁRKY pro děti

 
Nezáleží na tom, zda máte doma hodného andílka nebo zlobivého raráška. Dárky si zaslouží každé dítě a my vám poradíme, jaký dárek pro děti vybrat.
14.12.2011 00:15 |

podobné články

To je síla! Takhle Elton John vystrkoval svou obnaženou zadnici na Simona Cowella

 
Nedávno jsme vás informovali o tom, že známý britský hudebník Elton John  (65) má stále duši zlobivého dítka. Na dovolené na lodi poblíž francouzské riviéry totiž vystrčil půlky na hudebního magnáta Simona Cowella, který právě míjel jeho jachtu. Teď se dokonce z onoho dne objevily fotografie.
14.08.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (444 článků) , Simon Cowell (109 článků)

Justin Bieber posprejoval hotel v Brazílii, hrozí mu až rok vězení

 
Primadona Justin Bieber si zase hrála na velkého a zlobivého kluka. Devatenáctiletý kanadský zpěvák vytvořil ilegální graffiti na zdi hotelu v Riu de Janeiru.
11.11.2013 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1298 článků)