Článek

Další otrava metanolem. Senior leží v kladenské nemocnici

 
V kladenské nemocnici leží od nedělního odpoledne šestašedesátiletý muž ve vážném stavu, který se otrávil závadným alkoholem. Testy potvrdily, že jde metanol. Případ vyšetřují policisté.
23.11.2015 20:00 |

podobné články

Podobné články

Otrava metanolem má čtvrtou oběť, muž zemřel v nemocnici v Přerově

 
V Přerovské nemocnici zemřel dnes ráno pětačtyřicetiletý muž na otravu metanolem. Další muž, seniorského věku, je v kritickém stavu. V pondělí večer přerovská nemocnice přijala i ženu s podezřením na otravu metanolem, její stav se zlepšuje, řekla dnes mluvčí holdingu Agel, který nemocnici spravuje, Radka Baková. Případů otrav jedovatým metylalkoholem přibývá, celkem už zemřeli čtyři lidé, další jsou v péči lékařů.
11.09.2012 08:05 |

podobné články

Další otrava metanolem! Muž z Kladenska je v kritickém stavu

 
Na Kladensku se třiašedesátiletý muž otrávil metanolem. Od pátku leží v kritickém stavu v kladenské nemocnici. Není jasné, odkud jedovatý alkohol pocházel.
14.07.2013 19:30 |

podobné články

Vražedný metanol je zpět v plné síle. Otrávený muž zemřel v nemocnici

 
Šestašedesátiletý pacient, který ležel v kladenské nemocnici po otravě metanolem, v neděli odpoledne zemřel. Policisté dál pátrají po původu závadného alkoholu, uvedla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková. Informaci o úmrtí pacienta potvrdil také ředitel nemocnice Vladimír Lemon. Muž z Velké Dobré byl přijat v kladenské nemocnici před týdnem, jeho stav byl vážný.
29.11.2015 17:40 |

podobné články

V kladenské nemocnici zemřel muž (63), který se otrávil metanolem

 
V kladenské nemocnici zemřel v úterý odpoledne třiašedesátiletý muž, který se v ní od pátku léčil po otravě metanolem. Byla nařízena soudní pitva.
17.07.2013 15:10 |

podobné články

Otrava metanolem se šíří jako epidemie, mladá žena z Oseku je už pátou obětí

 
Počet lidí, kteří zemřeli na otravu metanolem, v úterý stoupl na pět. V přerovské nemocnici zemřel brzy ráno pětačtyřicetiletý muž, v poledne policie informovala, že na ubytovně v Oseku nad Bečvou byla v pondělí večer nalezena mrtvá jednadvacetiletá žena. Pitva potvrdila, že se otrávila metanolem.
11.09.2012 12:30 |

podobné články

V Praze zemřel muž, u něhož je podezření na otravu metanolem

 
V pražské nemocnici v neděli zemřel devětapadesátiletý cizinec, který byl hospitalizovaný s podezřením na otravu metanolem. Ze stejného důvodu leží v nemocnici i další pětapadesátiletý pacient, informovala dnes policejní mluvčí Andrea Zoulová. V celém Česku loni v souvislosti s metanolem přimíchávaným do alkoholu zemřely čtyři desítky lidí. 
06.05.2013 12:50 |

podobné články

Na severu Moravy se v pondělí večer otrávili metanolem další tři lidé

 
Otrava metanolem byla v pondělí večer zjištěna u dalších tří mužů v Moravskoslezském kraji. Kolem 22:00 záchranáři přivezli do nemocnice čtyřicetiletého muže z Ostravy, o něco později jeho devětačtyřicetiletého známého z Frýdecko-Místecka. Už předtím byla otrava zjištěna u třiasedmdesátiletého muže z Karvinska, podle lékařů je jeho stav velmi vážný.
18.09.2012 07:45 |

podobné články

Otrava metanolem se šíří jako epidemie, muž z Příbramska je už šestou obětí

 
Počet lidí, kteří zemřeli na otravu metanolem, stoupl na šest. Jen v úterý úřady potvrdily smrt tří lidí po požití závadného alkoholu. V Přerově zemřel ráno pětačtyřicetiletý muž, v poledne policie informovala, že na ubytovně v Oseku nad Bečvou byla v pondělí večer nalezena mrtvá jednadvacetiletá žena. Pitva potvrdila, že se otrávila metanolem. Pondělní úmrtí osmatřicetiletého muže má na svědomí také metanol, uvedla v úterý hodinu po poledni ředitelka Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) Dana Jurásková.
11.09.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Dana Jurásková (90 článků)

Benešovsko hlásí první případ otravy metanolem, muž pil slivovici

 
Další dva lidé se otrávili metanolem. V nemocnici ve Frýdku-Místku leží 53letý muž, ve čtvrtek byla potvrzena také otrava muže z Benešovska, který byl hospitalizován už v úterý.
20.09.2012 11:45 |

podobné články

Je tu další otrava metanolem. Muž je v bezvědomí

 
V Nemocnici Boskovice na Blanensku leží dvaapadesátiletý muž otrávený metanolem. Jeho stav je kritický, řekl ČTK náměstek pro preventivně léčebnou péči nemocnice Vladimír Zemánek. Pacient je na anesteziologicko-resuscitačním oddělení a je připojený na umělou plicní ventilaci.
08.02.2014 09:30 |

podobné články

Otrava metanolem má další oběť, v Přerově ráno zemřel čtvrtý člověk

 
Počet lidí, kteří zemřeli na otravu metanolem, v úterý stoupl na čtyři. V Přerovské nemocnici zemřel brzy ráno pětačtyřicetiletý muž. Další muž ležící v nemocnici je v kritickém stavu. Nové tři případy otravy se pak objevily ve Zlíně, i zde jsou dva lidé ve velmi vážném stavu.
11.09.2012 08:15 |

podobné články

Na Kroměřížsku se otrávil senior. Nejspíš to bylo znovu metanolem!

 
Policie vyšetřuje úmrtí čtyřiašedesátiletého muže z Kroměřížska. Podle předběžných výsledků pitvy se otrávil metanolem. Přesnou příčinu úmrtí seniora bude policie znát až za několik dnů poté, co obdrží závěrečnou pitevní zprávu. Pokud se předběžné výsledky potvrdí, bude to oficiálně 49. úmrtí na otravu metanolem od vypuknutí stejnojmenné aféry.
06.06.2014 11:05 |

podobné články

Další otrava metanolem: Muž přišel k sousedům a zkolaboval!

 
Už to vypadalo, že jsou všechny závadné lahve zlikvidované, přesto se objevil další případ otravy metanolem! Muž na Kladensku přišel k sousedům a zkolaboval. Záchranka ho odvezla do nemocnice, kde leží v kritickém stavu.
14.07.2013 17:50 |

podobné články

Další otrava jedovatým alkoholem. Muž leží v nemocnici na Ostravsku

 
V nemocnici ve Frýdku-Místku leží třiašedesátiletý pacient, který se napil závadného alkoholu. Lékaři ho přijali ve vážném stavu. Testy potvrdily, že se opravdu otrávil metanolem, uvedl Český rozhlas.
11.10.2012 10:50 |

podobné články

Dva pacienti s podezřením na otravu metanolem leží v přerovské nemocnici

 
V přerovské nemocnici leží dva pacienti, u nichž mají lékaři vážné podezření na otravu metanolem. Oba jsou v kritickém stavu, informovala Radka Baková z tiskového oddělení holdingu Agel, kam nemocnice spadá. Kdy byly pacienti hospitalizováni, neuvedla.
10.09.2012 20:10 |

podobné články

Muž měsíc bojoval v nemocnici s otravou metanolem, v neděli zemřel

 
Třiašedesátiletý muž zemřel v neděli po měsíci hospitalizace v nemocnici v Ostravě. Byl intoxikovaný methylalkoholem, předpokládanou příčinou tedy je otrava metanolem, uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
11.11.2012 11:55 |

podobné články

Další dva otrávení metanolem jsou v Havířově, jeden z nich bojuje o život

 
Navzdory tomu, že Českou republiku už déle než 11 dní svírá prohibice, hlásí Moravskoslezský kraj další otravy metanolem. V havířovské nemocnici jsou hospitalizováni dva noví pacienti, u obou již byla otrava potvrzena.
25.09.2012 09:30 |

podobné články

Další dva otrávené metanolem hlásí Havířov, jeden z nich bojuje o život

 
Navzdory tomu, že Českou republiku už déle než 11 dní svírá prohibice, hlásí Moravskoslezský kraj další otravy metanolem. V havířovské nemocnici jsou hospitalizováni dva noví pacienti, u obou již byla otrava potvrzena.
25.09.2012 09:55 |

podobné články

V Olomouci přibývá otrav metanolem, od soboty lékaři přijali už tři lidi

 
Olomoucká fakultní nemocnice přijala v úterý večer s otravou metanolem 67letého muže z Olomouce. Jde o manžela stejně staré ženy, která byla v tomto zdravotnickém zařízení hospitalizována v úterý před polednem. Již od soboty tu leží s otravou metanolem také 57letý muž. Všichni koupili závadný alkohol ve stejné prodejně.
14.11.2012 10:10 |

podobné články